Opinie o distance.pl - Snipes Polska S.A.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Distance S.C.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Distance S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Distance S.C. w Poznań

Bambus

Nie polecam, calkowite wyzyskiwanie pracowników za najniższą krajową, ciagła kontrola za pomocą kamer na sklepie (kontrola pracownikow oczywiscie). Każde malutkie odstępstwo jest automatycznie ganione chamskim mailem. Potrafią robic zrzuty ekranu z kamer pracownikom, przez co caly czas czujesz sie nieswojo na sklepie. Nie masz umowy o prace? Nikt nie da ci przerwy. Mozesz 8 godzin stać na sklepie bez picia, jedzenia czy wyjscia na toalete. Jak juz przysluguje ci te 15 minut w ciagu dnia (a czasem pracujesz 12 godzin) to z zegarkiem w ręku odliczają przerwe. (usunięte przez administratora). Do współpracowników nie możesz się uśmiechnąć a co dopiero pogadac (oczywiscie mowie o zapleczu lub gdy nie ma klientow) wiec praktycznie nie znasz osób z ktorymi pracujesz. Na sklepie wyscig szczurow, musisz ludziom wciskac towar, bić aie o to na kogo bedzie skasowamy rachunek bo kazdy pracownik ma wyrobic jakaś norme, nie wazne czy sa klienci czy nie. Praca pod ciągłą presją. Jezeli będziesz domagac soe swoixh praw to cie zwolnia. Dodatkowo fiema czesto niw wydaje paragonow a kierownicy twierdzą, ze tak mozna.

Zeta
@Bambus

Co do kamer całkowicie się zgodzę, nie jest to ani przyjemne ani komfortowe. Prędzej dostanie się ochrzan, niż pochwałę za świetnie wykonaną robotę. Jednak w pozostałych kwestiach już mam odmienne zdanie - w oddziale, z którym mam styczność atmosfera między pracownikami jest ok, Niemna wyjściu szczurów. Przerwy też każdy ma sprawiedliwe. Paragony zawsze są wydawane. Co nie zmienia faktu, że momentami przez chore założenia i maile, człowiek się zniechęca. Zwłaszcza przez zachowanie niektórych osób z góry.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Distance S.C.?

Małysz

8/12h zazwyczaj, chyba, że jesteś na Umowie Zlecenie to ściągną Cię nawet na 2h byś dopełnił wymaganą liczbę godzin w ciągu dnia.

Izabela
@Małysz

Hej, wypowiadasz się tu na forum jako ostatni więc może jest szansa, że udzielisz mi paru odpowiedzi na moje pytania. Zastanawiam się jakiego można się spodziewać w firmie obecnie wynagrodzenia. Czy płacona jest tylko podstawa czy też jakieś premie i dodatki? Wspomniałeś o umowie zlecenie. Co decyduje o tym jaki kto ma rodzaj umowy?

Zeta
@Izabela

W przypadku umowy o prace są premie zależne od wyników sklepowych i danego stanowiska. Obecnie o uop jest ciężko, zazwyczaj dostają ją kierownicy, zastępcy, bądź asystenci. Konsultanci zazwyczaj są na zleceniu, chyba że mają długi staż i jest pewna sytuacja, obecnie nie ma co na to liczyć. Zlecenia mają ustawową minimalną stawkę + dodatkową premię z jeden współczynnik.

Leo

Nie polecam. Patrząc na całą sytuację z boku, nie wiem dlaczego w ogóle tam pracowałem. Niekompetentni ludzie na kierowniczych stanowiskach, kierownik regionalny nie reagujący na znaczące sytuacje w podległych zespołach, zero szkoleń, marna obsługa klienta. (usunięte przez administratora) w dokumentach jak i na magazynie (sklepowym) buty ciągle znikają, nikt nie reaguje. Kierowniczka nie boi się o ciepła posadę bo "ma plecy", jak sama mówi, w postaci związku swojej koleżanki. Na prawdę, jeżeli chcecie cofnąć się do czasów gimnazjum to niektóre sklepy w Distance będą do tego idealne. Pieniądze "w porządku".

Boomobom
@Leo

Wow, a w jakim mieście jeśli mogę spytać? Czy nazwa zaczyna się na B?

Agnieszka

Ten sklep to totalna porażka, złożyłam zamówienie online. Po dniu otrzymałam informację że jest opóźnienie w wysyłce pomyślałam sobie nie szkodzi zdarza się lecz nie utrzymując żadnych innych informacji musiałam dopytać się sama, w związku z tym zostałam poinformowana że nie ma mojego rozmiaru muszą ściągnąć z innego miasta(gdzie dodaje na stronie przy zakupie był mój rozmiar i gdzie mogłam dokonać zakupu) po pewnym czasie otrzymałam informację że mojego rozmiaru nie ma dostępnego. Totalna porażka. Nie polecam!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Distance S.C., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bambus2

Zapomniałam dodać, ze kierownik sklepu przy mnie na 2 klientki powiedzial ale (usunięte przez administratora) a jak jedna klienta byla niezadowolona to powiedział do drugiego pracownika (usunięte przez administratora)jej tymi butami w twarz". Totalny brak szacunku do ludzi. Pracuje w krakowie i odradzam, mam nadzieje ze szybko uda mi sie znaleźć inną prace.

patryk

Można liczyć na coś więcej niż na najniższą krajową?

Wuja
@patryk

Nie można. Nawet premie mają zabrane do odwołania

@katy dlaczego? Jak już piszesz taka opinie to daj znać co cię do niej skłoniło!

Katy

Omijajcie z daleka, szerokim łukiem!!!!!! Porażka !!!!!!!!

Przestrzegam

Setki negatywnych komentarzy na wielu stronach internetowych Polecam zapoznanie się z każdym negatywem jako ze każdy jest zasadny.

Turek

Firma nie poważna, prowadzi rekrutacje po której mimo obietnic nie daje odpowiedzi czy są zainteresowani, nie szanują czasu ani pracy człowieka.

Am
@Turek

Ciesz się, że nie dostałeś odpowiedzi, jeszcze by cię przyjęli i wpakowałbyś się w jeden z gorszych działów w firmie. W całym Marketingu jeśli tak to w ogóle można nazwać, jakiekolwiek doświadczenie mają 2 na 10 osób. Reszta jest tam z czystego przypadku i nie mają zielonego pojęcia co robią. Marketing prowadzony w sposób sprzed 10 lat, a spróbuj to powiedzieć na głos to zostaniesz zniżony do najniszego parteru i zarzuci ci się brak wiedzy

Mickey

Zbigniew ze co premia? Zobaczysz ja jak świnia niebo.. Podstawa 1500 i jedziesz jak zyd u Niemca. Jednym słowem żenada!! Z checia wyskoczylbym z tymi regio z Pzn na gole pięści. Właściciel i kikla osób z biura naprawdę sa spoko ale sklepy i wiara to porażka dletego sa takie a nie inne opinie.. Proste!

B.
@Mickey

Kierownik regionalny co by nie zrobił w tej firmie to i tak nie zostanie zwolniony. O tym, że wyżywa się na pracownikach i pomiata nimi wie każdy w siedzibie, łącznie z prezesem i wiceprezesem. Może jak dostaną pismo o mobbing to się ockną, póki co nawet nie warto na niego donosić bo to ciebie zwolnią :)

Czy firma Distance S.C. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Koleś

O jakim szkoleniu ty piszesz ? Masz do przeczytania podstawową obsługę klienta i tyle, żadnych szkoleń z butów i ich technologii. Ktoś kto akurat z Tobą pracuje i interesuje się tematem to może ci coś powiedzieć i tyle

Zbigniew
@Koleś

Jesteś w stanie napisać coś o atmosferze pracującej w tej firmie? Chciałbym zweryfikować, czy można liczyć na pomoc i wsparcie w pierwszych dniach w nowym miejscu pracy.

Mickey

I znowu distance placi za usuwanie opinii.. Dajcie komuś premie a nie pieniądze wyrzucacie w bloto. I tak każdy wie ze kierownicy regionalni mają obsrana zbroje. Takze nie polecam tego (usunięte przez administratora) na czele z kierownikami nazistami

Zbigniew
@Mickey

Napisałeś o premiach, dlatego sądzę, że masz wiedzę w tym zakresie. Mógłbyś napisać, czy osoba zatrudniona w tej firmie może liczyć na dodatki do wynagrodzenia? Niektóre firmy oferują samą podstawę, ale są też firmy, gdzie pracodawca zapewnia premie i nagrody. Jak wygląda to w tym przypadku?

Xyz

Odradzam! Wysyłają zadanie rekrutacyjne, zgadzasz się na taką formę i tracisz kilka godzin z życia na zrobienie. Po czym nie odpisują, nie odzywają się, kompletna ignorancja i brak szacunku dla człowieka, który poświęcił swój czas.

Łukasz

Rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię o tym osobach, jednak pamiętaj, że nie wolno ich obrażać. Chciałbym, abyśmy nie prowadzili również dyskusji o konkretnych osobach, ale o warunkach pracy w firmie Distance. Dysponujesz wiedzą w tym zakresie, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda poziom wynagrodzeń w tej firmie? Jest to podstawowa kwestia, dlatego mam nadzieję, że zechcesz ją przedstawić.

Irek

Nie przesadzajcie z narzekaniem, jeśli ktoś będzie bardzo chciał to zawsze i wszędzie znajdzie jakiś błąd.

Ilona
@Irek

Każdy z nas stawia zupełnie inne wymagania wobec swojego pracodawcy - stąd właśnie wynika tak spora ilość negatywnych komentarzy. Jak wnioskuję - akurat Ty chwalisz sobie pracę w firmie Distance. Dlatego też tym chętniej dowiem się czegoś od Ciebie o tamtejszych warunkach zatrudnienia. Zacznijmy może od aspektu wynagrodzenia. Czy składa się ono z samej podstawy, czy można liczyć na jakieś prowizje?

No Name

Warunki w firmie są na tyle zabawne, że można śmiać się i płakać jednocześnie. Brak opieki zdrowotnej czy benefitów. Wigilie firmowe? Na koszt pracowników. Spotkania integracyjne? Również. Plusy za co miesięczne premie i dobre zniżki na produkty. Niestety pracownik jest traktowany (usunięte przez administratora)jak śmieć. (usunięte przez administratora) Ptofile na facebooku i instagramie obiegają całą firmę. Premie ucinane(usunięte przez administratora) w powodów czysto osobistych (usunięte przez administratora) brak profesjonalizmu i odróżniania pracy z relacjami prywatnymi. Pewnie z powodu bardzo niskiej samooceny wyżywa się na pracownikach by podbudować własne EGO. Ale! Jak się dobrze podliżesz i dasz soba pomiatać dzień i noc, może zostaniesz nawet kierownikiem regioalnym, mimo ze brak ci wiedzy i doświadczenia t(usunięte przez administratora) Podwyżka? Jak już wybłagasz przez 2 miesiące to może 150zł. Oczywiście trzeba się przypomnieć o wpisanie tego na umowie. Wypłaty na czas. Umowa o pracę na rok. Później się martwisz czy aby na pewno ci przedłużą. O umowie na czas nieokreślony zapomnij jeśli nie robisz w siedzibie, ale nawet tam ciężko. Osoby na umowie na czas próbny zwalniani bez słowa. W dniu w którym kończy się umowa dowiadują się o tym że od jutra nie mają pracy. Infolinia to jest największy żart. Pracujące tam osoby nie mają zielonego pojęcia o modelach butów ani markach. Co zdążą wygooglować to ci powiedzą. Oczywiście jeśli w ogóle łaskawie odbiorą telefon lub po 2 tygodniach odpiszą na maila. To by było na tyle jeśli chodzi o profesjonalizm tej firmy.

Witam.szukam chlopaka ktory w latach 2008_20010 pracowal w sklepie distace w Poznaniu na ul.Polwiejskiej.Chlopak mial na imie Piotrek i jego pseudonim Lopez:)ktokolwiek wie o kim mowa prosze o e maila paulinaO86@wp.pl

Ryszard
@anonymous

W jakim celu poszukujesz pracownika, który pracował w tak odległych latach w firmie Distance S.C.? Pracowałeś kiedyś w tej firmie? Jeżeli tak, to prosiłbym, abyś podzieliła się z nami swoją opinią na temat tego miejsca. Możesz doradzić, czy warto aplikować do pracy w tym miejscu? Będę wdzięczny za jakiekolwiek merytoryczne informacje.

Piotrek

Pracowałem kilka lat dobre warunki, pensja zawsze na czas. Jak się nie jest kombinatorem i roszczeniowcem to można naprawdę dobrze żyć.

@Piotrek

Hej.a gdzie pracowales?w jakiej miejscowosci?szukam chlopaka ktory pracowAl na polwiejskiej i jego pseudonim z tego co pamietam Lopez:)

Sneakers by Distance - masakra

Pomijając ceny jakie mają, to brak jakichkolwiek rozmiarówek ! Porażka byliśmy w 3 sklepach nigdzie nie maja rozmiaru i teksty typu może Pan inny przymierzyć w tym rozmiarze i zamówić online. Nie polecam

Amator
@Sneakers by Distance - masakra

Haha, co za im-be-cyl:D

Zostaw merytoryczną opinię o Distance S.C. - Poznań

• Jak się pracuje w Distance S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Distance S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Distance S.C.?

Distance S.C.
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Półwiejska 33
    61-886 Poznań