Opinie o distance.pl - Snipes Polska S.A.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Distance S.C.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Distance S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Distance S.C. w Poznań

Gabriela

Pisaliscie o zmianie nazwy z distace na snipes, czy poza nazwa sie cos zmienilo ? wlasciciel, umowy, pensja itp ? Jak teraz się pracuje ?

Justyna
@PP

Że zatrudniają na UoP to akurat na plus. Zarobki to faktycznie takie średnie na jeża. A jak wcześniej zatrudniali na umowę zlecenie to pensja była lepsza?

Snipes Nowy wpis

Niepoważna firma. Rozmowa kwalifikacyjna trwała niemal godzinę, a na jej końcu zostałem zapewniony, że otrzymam informację zwrotną o jej przebiegu. Pomimo ustalenia dnia, a nawet zakresu godzinowego, RKS z którym rozmawiałem, już nigdy więcej się nie odezwał. Po prostu wstyd. Pozdrawiam, Błażej Słowiński.

Lucek Nowy wpis
@Snipes

Cześć. Zajrzałem w to miejsce po garść konkretów. W ogłoszeniu z ich witryny odnośnie asystenta ds. sprzedaży wynika, iż dają przestrzeń do rozwoju. Tylko, że prócz ogólników nic więcej nie ma. Napiszesz, czy w trakcie rozmowy pojawiają się kwoty, rodzaj umowy etc.? No i dlaczego zajęło to, aż godzinę?

Studio jest dobrze wyposażone ogółem dla fotografa? Szukam takiej pracy i tutaj widziałem, że pracodawca publikował oferty nawet 3 lata temu. Nie widzę aktualnej, ale planuję pytać. Natomiast tak jak patrzyłem, to nie publikowali żadnych zdjęć studia ani nic, żeby wiedzieć, czego się spodziewać.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy firma Distance S.C. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Gabryjela

Ludzie w tym sklepie powinni przejść porządne szkolenie z obsługi klienta, bo na tą chwilę jedyne czym są zainteresowani to rozmowami i komórką. Jestem już w którąś sobotę w sklepie w bonarce gdzie w kołku stoi grupa ludzi którzy żartują sobie, siedzą z telefonami aż szkoda przeszkadzać i prosić o pomoc. Żenada, dobrze że pojawiła się ciekawa konkurencja która tak nie traktuje klientów

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Distance S.C., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy

Większość uwag od niezadowolonych klientów. Głównie chodzi o reklamacje butów. Czy jest możliwość dostać się do działu reklamacji do pracy? Jakie warunki dają? Bo czytałem że ostatnio się poprawiło jeśli chodzi o umowę i stawki. Nadal jest premia do obrotów sklepu?

Kacper

Jednym słowem tragedia. Obsługa chamska i nieprzyjemna. Buty nieprzyjęte do reklamacji pomimo licznych uszkodzeń. Nie polecam I ostrzegam przed zakupem i składaniem reklamacji. Buty dotyczące reklamacji oddali zniszczone i brudne ! Z chamskim podpisem tu niby też jest rozklejenie + okropnie uszkodzone pudełko. Gdzie zostało idealnie oddane po jednym użyciu. Uwaga!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Distance S.C.?

Spółki tej nie można nazwać mianem pracodawcy, a jedynie wielkim (usunięte przez administratora). Nie wypłacają pensji, o świadectwo pracy prosi się miesiącami, a ostatecznie wysłane świadectwo pracy jest błędnie wystawione. Pomimo niezwlocznego nakazu zaplaty przez PIP pracodawca nie płaci wynagrodzenia. Mija pół roku i nadal brak wyplaty i brak poprawienia świadectwa pracy, sprawa skończy się sądem. Firma zatrudnia na 3 miesiące z czego w całości płaci tylko za pierwszy miesiąc. Wiele razy podczas odbierania towaru z innych firm ostrzegano mnie, ze pracodawca jest zlodziejem i (usunięte przez administratora) Niestety nie zrezygnowalem w pore. Dodam iż nie migam się od pracy, zawsze staram się w 100% ją wykonywać. Nie polecam nikomu, unikać jak ognia.

Efez
@Gabriela

Niewiele się zmieniło, osoby wyżej nadal te same. Właścicielem jest snipes, umowy inne ale hajs marny także nie polecam.

Stefan
@Efez

Wcześniej też był marny czy ze zmianami umów obniżyli wypłatę albo zabrali jakieś dodatki? Weź doprecyzuj.

PP
@Efez

Droga Pani, zmieniło się bardzo dużo. Firma Snipes, po wykupieniu firmy Distance S.A. zwolniła wszystkich, którzy pracowali w centrali łącznie z magazynierami oraz dyrekcją firmy, zostali tylko starzy kierownicy regionalni bo Snipes nie miał swoich do obsadzenia. Nie ma już w sklepach umowy zlecenie, zatrudniają tylko na UOP. Zmieniły się stawki wszystkich pracowników, kierownicy dostali nieporównywalnie więcej obowiązków oraz wytycznych, a nie do końca idzie to z dobrym wynagrodzeniem. Premie będą zauważalne tylko w sklepach, gdzie jest duży utarg, na małych sklepach jako kierownik bądź doradca dostaniesz tyle że tego nie zauważysz. Jako kierownik dostaniesz ok 3500-4000 zł podstawy netto na start, jako doradca na pełen etat - najmniejszą krajową z bardzo marną premią. Nie polecam, chyba że chcesz iść na sklep gdzie jest mały ruch i nie zależy Tobie na premiach, przynajmniej będziesz mieć spokój. Jeżeli chcesz prace na dłużej oraz ambicje na rozwój to omijaj Snipesa

Justyna
@PP

Klient w magnolii wrocław

Nie polecam. Buty za 600zł - niteball były rozwalone. Po godzinie noszenia oddałem do zwrotu a kierowniczka (taka karyna z oczami jak sid leniwiec) nie przyznała zwrotu. Oddała do reklamacji i już wiem po opiniach że mi jej nie przyznają. Ja jej nie odpuszczę jeśli mi nie przyzna zwrotu.

Niezadowolony Klient

I ja spotkałem się z odmowną reklamacją ewidentnie rozklejonych butów Nike. Najpierw napiszę do Nike Polska, a jak to nie poskutkuje to poczynię dalsze kroki prawne.

Karla
@Niezadowolony Klient

Również NIE POLECAM zakupu obuwia w sklepie Snipes!!! Po niecałych 3 miesiącach użytkowania buty rozkleiły się. Sklep twierdzi zle czyszczenie , a co jest najśmieszniejsze buty nie były prane w żaden sposób !

Ble
@Karla

To jest miejsce do opinii o pracodawcy a nie o towarze ..

Czy istnieje możliwość rozwoju w Distance S.C.?

Sniper

Nie.

Artur
@Sniper

Czemu? Nie ma awansów, nic z tych rzeczy? Co motywuje pracowników do zostania tu dłużej?

Gh
@Artur

Bo firma distance już nie istnieje:) teraz jest to snipes

@Gh

czy mozesz podzielic sie linkiem do strony gdzie pisza o tej zmianie nazwy ? to tylko taka kosmetyczna zmiana czy adres i inne rzeczy jak zarzad itp tez sie zmienili ?

Klient

buty podrabiane lub bardzo niskiej jakosci sprowadzane nie wiadomo skad, juz drugie buty ktore wytrzymaly miesiac a kosztowaly powyzej 500 zl po telefonie do nike, okazujesie ze nike nie ma nic wspolnego z butami ktore sa w tym sklepie a Nike twierdzi ze sprzedaja te buty nielegalnie

Mencia
@Klient

Po trzech miesiącach zaczęły się problemy z zapiętkami jakieś plastikowe coś zaczęło ranić pięty reklamacji nie chcieli uznać wspomnę tylko że kosztowały 600 zł a taki badziew

Stefan
@Mencia

Zawsze możesz to zgłosić do Rzecznika Praw Konsumenta jeśli uważasz że racja jest po twojej stronie. Firma ma osobny ny dział gdzie przyjmuje reklamacje? Rozmawiałaś z nimi bezpośrednio czy wszystko dobywa się przez sklep?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Distance S.C.? Na Pracuj.pl jest 10 sierpnia kilka ogłoszeń.

xxx

nie ma takiej możliwości, firma distance już nie istnieje

Nowyyy

Nie ma możliwości Zwrotu ani naprawy nowych butów użytych parę razy.

xxx

Nie polecam pracy w distance. Zero benefitów, ciężko wyrobić cele, kierownicy wykorzystują pracowników. (usunięte przez administratora) w firmie jest na porządku dziennym, o podwyżce albo umowie na czas nieokreślony można pomarzyć. Zero perspektyw. Cieszę się, że zrezygnowałem z pracy w tej firmie. Zarządzają nią kierownicy, którzy nie mają za grosz szacunku do pracowników. Każdego traktują jak debila . Wymagają niewiadomo czego, a sami nie mają nic do zaoferowania. Dramat. Można sobie dorobić jak jest sie studentem, ale pracy na umowę o pracę nie polecam!

Chciałabyś wiedzieć głupku

Jeśli chodzi o magazyn w Poznaniu na obodrzyckiej to nie polecam Magazynierzy się chowają by nie robić 2robi a reszta telefon gra sobie lub się chowa po kątach za paletami Wszystko robi się tam na ostatnią chwilę byś zdychał jak koń. Wypłatą się spóźniają o kilka dni. Kierownik zero wiedzy wszystko na ostatnią chwilę że w tym samym dniu co przyjeżdża tir po 40 palet z butami zamiast kilka dni wcześniej to godzinę wcześniej robisz i biegasz i streczujesz Jeśli chodzi o górę pani Emilia brak zero wiedzy. Inni co są na tym samym stanowisku chcą robią pomiatać. Pieniądze kpina ludzie kpina firma klina trzeba uważać z kim się gada no i nawet w trakcie przerwy każą ci zejść coś zróbic masakra oni lubią tam pomiatać nowymi i nie tylko czynności magazyniera to dla nich sprzątający wszystko robiący sprzątasz po kimś wszyscy ludzie którzy mają chore umysły nadają się tam a ci którzy myślą o dobrych warunkach i dobrych pracowników to wszędzie tylko nie do Distance Poznań Obodrzycka

xyz

100% racji - tragiczna atmosfera, jeden pogardza i pomiata drugim

Rysiu
@Chciałabyś wiedzieć głupku

Po pierwsze analfabeto naucz się pisać, po drugie nienadajesz się widocznie nawet do tarcia chrzanu skoro praca na tym magazynie Ci nieodpowiadała. Pracowałem tam kilka lat, przewinęło się trochę osób w tym czasie i tacy jak ty z takimi jak tu wypisujesz WIELKIMI PROBLEMAMI są nieudacznikami do zbierania petów i tyle. Atmosfera na magazynie jest NAJLEPSZA , każdy kto ma troche oleju w głowie i nie miga się od fizycznej pracy, spokojnie sobie tutaj poradzi. Każdy jest miło przyjmowany i wprowadzany w szeregi magazynierów. Polecam każdemu prace na magazynie Distance.

Mieć dystans...
@Chciałabyś wiedzieć głupku

Na wstępie chciałem Ci zwrócić uwagę na temat Twojej pisowni. Jak już za coś się bierzesz rób to dobrze. W szkole nie nauczyli, że nazwy ulic piszemy z dużej litery? Śmiem twierdzić, że Twoja praca wyglądała jak pisownia zaprezentowana przez Ciebie, dlatego zostałeś zwolniony i wypisujesz brednie w necie. W każdym miejscu trzeba sprzątać po sobie, a szczególnie właśnie na magazynie aby był ład i porządek. Nikt tam nikim nie pomiata, jedynie zwróci grzecznie uwagę. Po obiedzie też zostawiasz (usunięte przez administratora) Pewnie rodzice za Ciebie sprzątają. Zapewne byłeś w tych 2 osobach, co pracują a reszta jak to napisałeś chowa się po kątach i gra na telefonach, większych bredni nie słyszałem hehe. Pracuje dość długi czas i nie zdarzyło się nigdy, aby wypłata nie była na czas. Kiedyś była pod koniec miesiąca, a od niedawna do 10 kolejnego miesiąca i zapewniam Cię nigdy nie była 11. Te bajki zostaw dla siebie, a nie oczerniasz nie mając racji - chyba, że pracujesz u konkurencji...

Jaszcomp
@Rysiu

w pierwszym zdaniu popełniłeś 4 błędy ortograficzne mistrzu

But
@Rysiu

Po wpisie widać jak traktowani sa pracownicy Dzieki za fachowa opinie o pracownikach z dużym stażem i o sobie Szkoda ze nie pokazałeś sie z dobrej strony i jeszcze firmę swoją wypowiedzą pogrążasz Pozdro

WWN

Praca jest zapewne dosyć stresująca, bo firma sprzedaje dużo butów, ale niestety nie uznaje powstałych reklamacji. Wszystko jest winą użytkownika, zatem na sprzedawców wylewa się worek "uprzejmości". Omijać - komuna obsługi klienta!

Elo

Na jaka pensje można liczyć na stanowisku kierownika salonu?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Distance S.C.?

Zeta

Zależy od salonu bądź siedziby. Są miejsca, w których jest super, a są takie, w których z powodu atmosfery rotacja jest ogromna.

Zostaw merytoryczną opinię o Distance S.C. - Poznań

• Jak się pracuje w Distance S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Distance S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Distance S.C.?

Distance S.C.
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Półwiejska 33
    61-886 Poznań