Opinie o Stocznia Marynarki Wojennej S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stocznia Marynarki Wojennej S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stocznia Marynarki Wojennej S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stocznia Marynarki Wojennej S.A. w Gdynia

nismo

Stocznia smw to spokojna i stabilna praca .

NICK

mam nadzieję, że wojsko skończy z takimi firemkami i w końcu padnie ta hydra... może by tak ZUS oddała...

muflon

Fakt jest taki iż stocznia dyma wszystkie spółki jakie pracują w kooperacji przez taki mały wpis na umowie "zdać w działaniu " pogrąża wiele spółek.

Zmian nie ma żadnych od 1990 roku. Robisz na sprzęcie odzyskanym ze złomowca, lub ze śmietnika. Średnie i wyższe kierownictwo zakładu, to ludzie powiązani z sobą układem rodzinnym, towarzyskim, lub kumoterskim. Nie przebijesz się powyżej poziomu: młodszego konstruktora/mistrza/technologa/brygadzisty/itp - ci potrzebni są do roboty. Jedyny powód "na tak" to odrobina praktyki - dla niedoświadczonych. Nie wiem czy nie przesadzam mówiąc, że: "do roboty" w sumie roboty to tam nie ma, nie widać i nie da się zrobić... Planowano załapać zamówienie wojskowe na kilka lat wprzód, ale obawiam się, że coś tam się wymyka między paluszkami.....

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Stocznia Marynarki Wojennej S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Oink_inz

Jakieś zmiany? Widziałem na stronie, że szukają inżynierów. Jakąś konkretną robotę dostaliście, czy po prostu już wszyscy sobie poszli?

chorąży

firma państwowa a ZUS'u nie płaci... firmom nie płaci - jawne państwowe złodziejstwo.... skandal, a najgorsze złodziejstwo wsród technologów, wszystko sobie kupują do domu - gdzie jest nadzór?

welbrom

A ja wnioskuje o zmianę nazwy stoczni na; "Stocznia Komandorów Marynarki Wojennej RP". Tak samo jak CTM - Centrum Trepów Morskich... To tyle w temacie tego bajzlu za pieniądze podatników.

mucha

Czyli rząd (zmiany ustawy) bierze udział w tej mafijnej firmie... A czy stocznia popłaciła już zaległe faktury firmom? A dlaczego odeszła z projektu Kormoran II skoro taka zajefajna... A dlaczego smietana chciał się zwolnić razem z hajdukiem? A dlaczego SKW trzyma na stoczni łapę (mimo przekrętów brak reakcji)? A dlaczego...

5 10 15

Śmietana szuka pracy,zwykły bajer.A czy ktoś wie, że zmienia się ustawa o zamówieniach publicznych kilka razy w roku, dlatego od armii jest większa możliwość pozyskiwania jednostek do remontu w stoczni.Najlepiej temu Śmietanie wychodzi dowodzenie a nie zarządzanie zakładem.To dowodzenie to zwykły mobbing.Ludzie są już wykończeni psychicznie.

stoczniowiec

tyle zleceń, że kooperacja ręce zaciera - można golić skarb państwa i się dzielić łupami. Zwykła złodziejska firma, mam nadzieję że ZUS zapłaci... Tak jest super, że ludzie odchodzą... Im szybciej padnie tym lepiej dla Polski.

Emeryt

I w czasie pracy piszemy takie laurki. Ładna mi praca.

lepiej

Pracuję w SMW od wielu lat i syf w tej firmie był przez te lata ogromny. Jednak nie pamiętam aby tak dobrze było z robotą jak teraz. Jest jeszcze mnóstwo minusów, ale to co przez ostatni rok się zmieniło na plus to nasze.

Ferdynand

"A robić nie ma komu" - jak mawiał klasyk

wpisowe

podobno tam rtęć przebywa... w NU... szkodliwe się należy

chemik

tyle zdjęć z oficjelami na stronie stoczni a w tle żadnego trepa emeryta??? boją się ujawnić??? Ostatnio to nawet śmietany nie widać - pewno zwarzona...

Śmietanka

A Syndyk w celu uniknięcia zarzutów prokuratorskich za uporczywe uchylanie się od płacenia składek ZUS płaci... po 30 groszy na miesiąc :) Generalnie emerytom to nie robi więc cywili już powoli brak :)

Adaś

SMW - Stocznia eMerytów Wojskowych. Obecnie stocznia jest przytułkiem dla emerytów wojskowych. Wiele ciepłych (niepotrzebnych) posadek jako dodatek do wysokiej emerytury. Dobrzy fachowcy już dawno pouciekali, została "śmietanka" wojskowa.

Gawron

A ZUS jak nie płacony tak nie płacony. A "śmietanka" się cieszy... jaki szef taki team.

Grzegorz

Generalnie temat podobny do górnictwa - całe społeczeństwo dopłaca do mafii stoczniowej w wydaniu SMW (mimo jednoznacznych dowodów - Gawron alias Ślązak i wszystkie remonty) , a trepostwo spija "śmietankę". No ale jak barany dają się strzyc...

kola

Najgorsze, że taki kontakt z szemraną firemką jak stocznia pozostaje w historii zatrudnienia. Patologia, korupcja, nepotyzm a za wszystko płaci podatnik. Gdzie są służby ???

Zostaw merytoryczną opinię o Stocznia Marynarki Wojennej S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Stocznia Marynarki Wojennej S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stocznia Marynarki Wojennej S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stocznia Marynarki Wojennej S.A.?

Stocznia Marynarki Wojennej S.A.
  • śmidowicza 48
    81-127 Gdynia

Stocznia Marynarki Wojennej S.A.