Opinie o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej w Tarnów

Czarek

Idealnych ludzi nie ma i może komuś nie odpowiada szefostwo ale ważne żeby firma była dobrze kierowana!!!

Zuza
@Czarek

Ale się uśmiałam. Dobrze kierowana firma wypłaca pracownikom pensje w terminie, nie zmienia prezesów jak rękawiczki i nie jest zagrożona upadłością. Widzę, że Pan dawno nie był w ZBACH-u. Jeżeli Panu się podoba taka sytuacja, to gratuluję.

Znowu nie ma wypłaty wraca to co było niestety pracy dużo i to dla zakładów azotowych a płacić pracownikom nie ma kto Czerwony znowu rządzi i to w sposób niezgodny z prawem

Zuza
@Adam

Nie rozumiem, dlaczego Czerwony nadal rządzi. Tyle złego zrobił w ZBACH-u. Jakie musi mieć "kwity" i na kogo, że prezesi odchodzą , a on nadal nie traci swojej pozycji.

Sąsiad

Podobno w ZBACHu znowu jakieś zmiany w kierownictwie? Na lepsze czy na gorsze?

Player
@Sąsiad

Prawda jest taka że Ci co chcą sie rozwijać zawodowo po prostu odchodzą. Pozytywne zmiany były by w tedy gdyby kilka osób odeszło ale z wyższych szczebli.

Lechu

Hmm tylko dlaczego fachowcy sie zwalniają? To jest zastanawiające. Dlaczego nikt o nich nie walczy?

@Lechu

Zapomina sie o tym że to kompetentni i solidni stanową siłę kadry. A takie osoby trzeba utrzymywać w okół siebie. Widać brakuje argumentów żeby ich zatrzymywać.

karolowa
@Lechu

widać za długo pracowali w tej firmie i za dużo wiedzą nowi zanim zaskoczą będzie pozamiatane.

zwiazkowiec
@Lechu

co tam narzekać wypłata na koncie bez opóznień a ze robic trzeba to się tylko cieszyć że jest praca a wzrost płac lada dzień nastąpi.

yoy
@zwiazkowiec

z czego sie tu cieszyć jak kregosłup firmy bez zmian i czas go chyba wymienic

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Karol

W każdej firmie są okresy lepsze i gorsze. Teraz będzie super!!!

Marcinek

Czyżby ZBACH wstawał wreszcie z kolan i znów stawał sie prężną firmą? Oby tak było:)

sąsiadka
@Marcinek

Tak jest coraz lepiej i atmosfera się poprawia , wypłaty na czas a wizja rozwoju i wyniki na zielono.Tak trzymać brawo dla kadry zarządzającej

A co z zarządem?

zuzia
@sąsiad

Zarząd ma się dobrze i rokuje dalszy rozwój firmy

juniorowa
@sąsiad

a co to za nowy fachowiec który nara obcina każdego na robocie jakby się coś na tym znał

Junior
@juniorowa

Co masz przez to na myśli?

emerytka

co dobrego słychać na ZBACH-u w kończącym się roku / tak z sentymentu pytam /

senior
@sąsiad

może pasuje złożyć życzenia świąteczne zacnej kadrze dyrektorskiej / dobrze już zarządzającej / i prezesom z okazji świąt i NR.

Junior

ZBACH ponownie bez wypłaty?

ADMINISTRACYJNY
@Junior

Już po sprawie POSZŁA WYPŁATA i czas się zająć nowymi wyzwaniami i robotą

Tymczasem na ZBACHU opery mydlanej czy też czeskiego filmu ciąg dalszy. Podobno za brak wypłat odpowiada nowy prezes , a kierownictwo zakładu chodzi sobie jakby nigdy nic się nie stało i utrzymuje się w świetnej formie . Pan Kierownik Stanisław G. po raz kolejny potwierdza, że jest liderem organizacji pracy w firmie. Szkoda Słów na tych Matołów.

BANJAMIN Sasiad sasiada

MARNE JEST ZYCIE LUDZI, KTORZY KLAMSTWO STAWIJA WYZEJ OD PRAWDY.

@BANJAMIN Sasiad sasiada

A jaśniej?

sąsiad

Czy to prawda , że w ZBACHu zmienił się zarząd? Prezesem nie jest już Pan Zgrzebnicki?

X

Ano prawda

BANJAMIN

Cóż może ktoś zrobić przeciw Tobie przy pomocy słów lub krzywd ? SOBIE RACZEJ SZKODZI NIŻ TOBIE ! Jeśli teraz zdajesz się padać ofiarą i cierpieć hańbę , na którą nie zasłużyłeś , nie oburzaj się z tego powodu. Oto gdyby wszystko, co może być najzłośliwiej wymyślone , przeciwko Tobie mówiono , cóż by ci szkodziło , gdybyś pozwolił temu zupełnie przejść i nie więcej przywiązywałbyś do tego znaczenia niż do źdźbła .Czyż choć jeden włos mogą ci wyrwać ? [...] o słowach i czynach innych ludzi nic nie orzekaj bez namysłu, ani też nie mieszaj się w rzeczy ci niepowierzone. Tyś powinien gorzej o sobie samym rozumieć i wierzyć, że nikt od ciebie nie jest bardziej nieudolny. To, co innym podoba się,będzie szło po ich myśli; co się tobie podoba , nie powiedzie się.

BANJAMIN

Wszyscy słabi jesteśmy, ale ten jest SŁABSZY , kto nie potrafi uznać swej słabości. Niektórzy ludzie potrafią ŚWIETNIE UDAWAĆ, że są zapracowani, i w końcu zostają uznani za niezastąpionych. Człowiek głupi szuka szczęścia w oddali,mądry stara się , by wyrosło w zasięgu ręki. Ludzie rzadko stają się lepsi, jeśli nie mają innych wzorców poza sobą.

BANJAMIN

Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą , lecz sprawić , żeby podążali za nim. Jeśli przyjmiemy swoje życie bez zastrzeżeń -wszystko , co początkowo wydaje się być wstrętne, bolesne i złe , może okazać się źródłem piękna , radości i siły jeżeli przyjmiemy to z podniesionym czołem. Każda chwila ma wagę , złota dla kogoś umie ją taką zobaczyć. PIENIĄDZOM TRZEBA ROZKAZYWAĆ , A NIE SŁUŻYĆ. !!!!!!

Były Pracownik

Doszły mnie słuchy, że na Zbachu panuje coraz większy wyzysk pracownika. Dyrektor do spółki z Kierownikami bezustannie podkręcają tempo. Im więcej pracy tym większe straty. Brakuje podstawowego sprzętu. Świnie w rzeźni mają lepiej. Nie do wiary!!! Współczuję wszystkim tam pracującym.

BENJAMIN

Szczęśliwy kto kocha Ciebie, przyjaciela w Tobie, a nieprzyjaciela ze względu na Ciebie. Jeśli chcesz być wielki zaczynaj od rzeczy małych . Zakładaj głęboki fundament na pokory, skoro zamierzasz budować wysoko. Przyjacielowi chwalącemu i nieprzyjacielowi ganiącemu NIE NALEŻY WE WSZYSTKO WIERZYĆ. JEŚLI by Nas nikt nie oczerniał, jakimi byśmy byli .

fizol

Nie ma grosza nawet na taczki a na stanie zużyte stare rupiecie.

*COWBOY*

CZEKAMY NA TACZKI skoro tak fajnie jest już ...

gowork

Majster ty tam kładź pachwiny i stawej piony, a nie kontempluj na rusztowaniu

ROZWAŻANIA NAD ŻYCIEM.

Przypomnę, że moralność katolicka każe upatrywać bliźniego w każdym człowieku, mimo jego grzechów czy błędów. Także w przeciwniku każe nam szanować dobrą wolę, uczciwość, zacność, zasługę. A miłować każe Chrystus wszystkich bez wyjątku: „A ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjacioły wasze, dobrze czyńcie tym, którzy was mają w nienawiści, a módlcie się za prześladujących i potwarzających was, abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebiesiech, który każe słońcu swemu wschodzić na dobrych i złych i spuszcza deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych” (Mt 5,44-45).

Zostaw merytoryczną opinię o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej - Tarnów

Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej
1.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • E.kwiatkowskiego 8
    33-101 Tarnów