Opinie o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej w Tarnów

XYZ

Wygląda na to , że jak w "Dniu świstaka " pętla czasu zamknęła się przed wypłatą drugiej części naszych ciężko zarobionych pieniędzy ... czas ruszy z miejsca dopiero gdy pan Kujawiak dotrzyma danego słowa ... no chyba, że ujrzał już swój cień a wtedy ... wypłata nieprędko i z dnia świstaka zrobi nam się dzień świra ( może być , że już w poniedziałek )

Cowboy

Czy ktoś mi powie kiedy nareszcie będzie 10 październik? Może obowiązuje nas jakiś indiański kalendarz?

Cowboy

Oczywiście że sugestia o "...wyrwanie chwasta.." była skierowana do Pana Kujawiaka!!! Tylko on może zmienić wizerunek naszego zakladu! Od dłuższego juz czasu na oficjalnej stronie ZBACH-u zniknęła fotka i kontakt do naszego "Wodza"!!! Czy ktoś mi to wytłumaczy? Ten gość wstydzi się "swojego" przepraszam naszego zakładu? Zapewniam że wszyscy prawdziwi Cowboye gotowi są bronić dobrego imienia ZBACH-u!!!!

XYZ

może jedynie mimo wszystko zamieńmy... półtorakilowy młotek ... na coś bardziej humanitarnego ;)))

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Roch Kowalski

Widzę , że Gaździna wkręca tu i to nie jedną osobę ?? !!!! Podszywa się pod inne osoby Szkoda tu czasu tracić na bzdury. Żegnam

XYZ

ależ Gadzina pisze jasno ... z tym że same bzdury !!!

Cowboy

Gaździna co Ty też wypisujesz? Pisz jaśniej! Skup się przede wszystkim na Apaczu i Kujawiaku!!!

Roch Kowalski

CICHA WODA ????????!!!!!!!!!!!! HA HA HA HA chyba zacznę się zaraz tarzać.!!!!!!! Nie jeden raz już spiła a za co .to sam sobie odp. Ludzie bez honoru i tyle . Sumienie ich też nie gryzie , bo go już nie mają.

XYZ

Pies obcego to najwyżej ugryźć może !!! i w tym miejscu chylę czoła przed błyskotliwym umysłem rozwiązującym rebusy ... panie Cowboy ;))) a teraz do rzeczy... powinniśmy postawić właścicielom ultimatum ... albo Apacz albo cała załoga !!! bo on dalej wprowadza zamęt !!!

gażdzina

Na to pytanie też może odpowiedzieć CIEŃ byłego tzw. cicha woda i jak ta gałązka na wietrze prokurent znająca swój fach spijająca śmietankę bo też za coś odpowiada.

Roch Kowalski

SABA bystra jesteś . PIĄTKĘ PRZYBIJ !!!!!!!

Saba

Taaa... sądząc po wypowiedzi Rocha próbuje nadal oszukiwać innych i samego siebie...

MRÓWKA

Nasz wspaniały były prezesik znowu wrócił na ciepłą posadkę finansowego i teraz to tylko będzie lepiej docenili to właściciele przywracając go na odpowiedni stołek.Życzymy mu dalszych sukcesów no i z uwagi na fakt iż idzie zima to lodów za dużych nie da się mu kręcić to jedynie zdrowia i dużo sianka na koncie nie tylko firmy .

Cowboy

Przykro mi ale chyba miałem racje! No niestety Harry Potter nie ma czarodziejskiej różdżki? Apacza chciwość i kretactwo zgubiła nas wszystkich! Gdzie ZBACH nie ma długów? Według wielkiego klasyka są trzy prawdy "swieto prawda, tys prawda i gówno prawda" wszystko wskazuje że Apacz i Kujawiak znają tyko "gówno prawde"!!!!! Nie znają co to znaczy słowo HONOR !!! Spełni się marzenie Apacza zostanie największym prezesem!!! najwiekszym prezesem nieudacznikiem który doprowadził firmę do upadku !!!! Szkoda że na tej stronie nie mogę używać słów na literę k , ch ((((

Saba

Coś mi się wydaje , że jak chcemy siana, to se musimy zadzwonić do Bociana !!!

Cowboy

Jak za nowym nie przyjedzie siano! To pozostaje mu gra w totka! Jak nie to będzie "Portier"

Saba

Ten likwidator też mi przeszedł przez myśl... zobaczymy , już niedługo...

Cowboy

Mamy nowego Harry Pottera! Ciekawy jestem czy to będzie "Brudny Harry"? czy też "Portier" który jako ostatni zamknie drzwi na ZBACH-u?

LEON

CHODZI O TO ,ŻE PREZES NIE TYLKO NIE MA SZACUNKU DO LUDZI , ALE I DO SAMEGO SIEBIE

Cowboy

Pracownik spokojnie! Nikt nie mówi że nie masz racji! Tylko należy odpowiedniej dobierać slowa!

Zostaw merytoryczną opinię o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej - Tarnów

Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej
1.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • E.kwiatkowskiego 8
    33-101 Tarnów