Opinie o STARHUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Stargard Szczeciński

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy STARHUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STARHUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STARHUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Stargard Szczeciński

@Smyczak, Twoje pozdrowienia dla ekipy z firmy Procyon Inwestycje Budowlane są z wakacji na których obecnie przebywasz? Rozumiem, że otrzymałeś urlop wypoczynkowy od pracodawcy? Jeżeli znajdziesz wolną chwilę w trakcie wypoczynku to zachęcam do wypowiedzi w tym temacie na temat warunków pracy jakie oferuje ten pracodawca. Podziel się, proszę, swoimi odczuciami na temat tego miejsca pracy.

Witold

Jeśli jest tak źle to można zmienić firmę!!! Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

Smyczak

Pozdrowienia ze słonecznej Czarnogóry dla ekipy

@Ryba, jesteś byłym pracownikiem firmy Procyon Inwestycje Budowlane? Jeśli tak, napisz proszę, na jakim stanowisku pracowałeś w tej firmie oraz jak wspominasz atmosferę podczas pracy? Co z kwestią dodatków socjalnych? Zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, Twój drugi wpis w tym wątku będzie bardzo pomocny dla innych!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie STARHUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ryba

Zarobki na poziomie najniższej krajowej... Już nawet kawy firma nie kupuję.... Powodzenia życzę

@Bartek, zdecydowałeś się aplikować? Możesz wypowiedzieć się odnośnie rekrutacji? @Zainteresowany, jesteś już pracownikiem Procyon? Jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Można liczyć na dodatkowe benefity pozapłacowe?

Janek

Witam! Chciałem zapytać, jak sytuacja się ma w firmie? Czy się rozwija? Czy robi faktycznie takie dobre te domy?

Były
@Janek

Domy robi dobre i ładne w zamyśle, wykonanie fatalne,butle w projektowaniu detali a i wykonanie bylejakie.

Koszmar nierobów
@Były

Wykonanie fatalne a czym się sugerujesz? Butle to masz chyba w domu... przy tak złożonych konstrukcjach i szczelnej technologi i dużego nakładu pracy mogą się trafić błędy rysunkowe które zaraz są pobierane a to że nie byłeś na tyle mądry żeby wykryć błąd na etapie składania prefabrykatu to świadczy o twoim braku samokontroli. byle jakie pisze się osobno. a wykonanie w tej technologi jest na najwyższym poziomie bo żadna inna firma nie wykonuje domów z takiego przekroju ścian. pozdro pe...e

Bartek

Czy przed nowym sezonem firma będzie potrzebowała pracowników.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka atmosfera?

...
@Zainteresowany

Brak wolnych etatów produkcyjnych.

Bob

Ogólnie firma nie jest godna polecenia , bardzo mloda nie doswiadczona kadra pseudo kierownicy ktorzy pozjadali rozumy a na niczym sie nie znaja pieniadze z miesiaca na miesiac coraz to nizsze no i majstrowie ktorzy nic nie robia calymi dniami to jakas masakra . Jak ciebie potrzeba to ciebie beda glaskac po glowie a pozniej do zwolnienia.

SET
@Bob

Świetnie ujęte ,cała prawda.

jurgen

To trzymamy kciuki za naszego nowego dyrektora-powodzenia ...

passportist

Ile pieniędzy dostaje kaflarz v Procyon?

nowa

pracuję od 5 miesięcy w biurze i jest spoko, wiadomo czasem jest dużo pracy, ale ogólnie bardzo fajni ludzie i atmosfera mocno na plus w porównaniu do mojej poprzedniej pracy. Moge polecic :-)

zgadnij

no tak bo to wyroślak niestety znam gościa

fc

Pozdro...dla naszych z FANFOODBOL-FC Procyon

hahaha Co tu się w ogóle wypisuje załamka po prostu nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Jak wam wszystkim tak źle to czemu się w końcu nie zwolnicie ``wybitnych`` specjalistów potrzebują wszędzie. Wg mnie praca jest ok, ciekawa i czasem trzeba się wykazać kreatywnością i myśleniem po prostu, nie ma tej znienawidzonej monotonii, a atmosfera jest taka jaką sami sobie stworzymy i co najważniejsze to jak na dzisiejsze realia stargardzkie zarobki są całkiem przyzwoite. W firmie faktycznie są podejmowane decyzje, które czasami ciężko zrozumieć i faktycznie kuleje organizacja miedzy poszczególnymi komórkami, i dopóki WSZYSCY nie zrozumieją że CAŁA firma pracuje na efekt końcowy no to nic się nie zmieni w tym temacie- firma jest jeszcze stosunkowo młoda więc miejmy nadzieje że będzie tylko lepiej. Co do Dudy bo temat widzę przewijany kilkukrotnie, wydaje mi się że ktoś tu ma aspiracje kierownicze hehehe i nie wie jak się wybić w pracy to najlepiej obsmarować kogoś na jakimś ``śmiesznym forum`` i nie wiem łudzić się że poleci a wtedy hmmmm ja zajmę jego miejsce i będę przykładnym kierownikiem :D przecież on jest taka samą marionetką jak my, tylko że trochę wyżej. Pozdrawiam normalnych

miły kolo

Dziś dzień przeleciał całkiem miło w spokojnej atmosferze czemu?? nie było pana Dudy :) i metry poszły dziwne? nikt nie łazi jak ta menda nie truje dupy. swoim zachowaniem zniechęca ludzi do pracy... a jeszcze trochę to każdemu do dupy nadajnik GPS przyczepi żeby wiedzieć ile kto stoi. co do suwnicy to no prawda boli panie Duda

bydlak

HEHEHHE widze zo owieczki wkoncu zaczely mowic ludzkim glosem!! dopuki duda tambedzie atmosfera bedzie negatywna tyle chlopakow oszukal na godzinach z budowy szkoda gadac!! najlepiej jak podchodzi np okna bierze papiery i udaje ze zna temat a wogole nie czai nicc!!hehehe typowy beton krzyk i zastraszanie idiotaa

krytyk :0

Spoko ciekawe z której strony ... Osobiście powiem jedno zarobki mogą być, trochę przesadzają z odpowiedzialnością pracownika za poszczególne prace ale to chyba wszędzie tak jest, atmosfera między Pracownik-Pracownik świetna, dalej to już przepaść Pracownik-Kierownik ... przypierdala się przyłazi patrzy się w projekt i tak na prawdę gówno wie co w nim jest i swoje jakieś dziwne "No panowie Dawać Dawać" metry to wasza premia itd... itd ... cały czas łazi tylko zobaczy że stoisz to już sapy... co do brygadzistów no mogą być osobiście Rafał dawał sobie najlepiej radę z tych ciołków... nie no faktycznie z rana jak się przyjdzie do pracy po sprawdzeniu obecności paru ludzi w tym brygadziści przesiadują w jadalnie tak no około godzinki :) przerwa to podstawa dobrej pracy a tak to może być tyle, jeśli chodzi o poprzednie komentarze to fakt kurs na suwnice za 900zl to lekkie zdzierstwo skoro można zrobić taki sam kurs za 400 zl a z tego co mi wiadomo suwnica która jest na dworze nie ma przeglądu z UDT a i tak przy niej pracują :)

.....

Kierownik jest spoko gościu,ktoś chce mu zaszkodzić i kopie mu dołki wypisując pierdoły,może ma ochotę wskoczyć na jego miejsce.Ja też zrobiłem uprawnienia na suwnice za jego pośrednictwem,nie narzekam,umówił mnie na kurs,ogarnął cały temat,a płaciłem nawet z opóznieniem tylko instruktorowi,oczywiście za zdany egzamin.

Zostaw merytoryczną opinię o STARHUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI - Stargard Szczeciński

STARHUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI
  • Meatlowa 10A