Opinie o Meramont S.A. w Września

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Meramont S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Meramont S.A. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meramont S.A. w Września

Ciekawy kandydat

Kto jest teraz prezesem firmy???

Prezes
@Ciekawy kandydat

Jak wygląda ścieżka awansu w Meramont Września S.A. Zakłady Kompleksowej Automatyzacji?

Mars

Jeśli jesteś kumplem prezesa to ścieżka jest szybka. Jeśli dobrze donosisz to troszkę dłuższa. Jesli ciężko pracujesz jak za trzech to zapomnij.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Meramont Września S.A. Zakłady Kompleksowej Automatyzacji odbywa się również w języku angielskim?

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Jeżeli dotyczy produkcji to nie.

sprawiedliwy

W meramoncie jeszcze całkiem niedawno namnożyło się dyrektorów kierowników którzy chodzili tylko z głowami uniesionymi do góry robiąc zamieszanie niejednokrotnie wychodząc poza swoje kompetencje niektórzy chcieli by tylko rządzić i wydawać rozkazy niż pracować traktując pracowników jak ludzi gorszego sortu trochę kultury panowie

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Meramont S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku KIEROWCA?
Dziad

W końcu zrobili porządek z tymi palaczami mam nadzieję że to nie tylko przez tego koronawirusa jak palić to poza zakładem za bramą a czas ten sprawiedliwie odrobić co najmniej zostając godzinę dłużej w pracy OCZYWIŚCIE ZA DARMO.

Pracownok1
@Dziad

Coś ty pala cały czas gdzie się da po kiblach szatniach itd

Pracownik1

W meramoncie robi się coraz gorzej zarobki kiepskie premia jest około 100zl to prawie nic wymagania coraz większe a podwyżek brak chcą zrobić z meramontu nie wiadomo jaka firmę dwa razy dziennie sobie robią kierownicy i dyrektorzy wielce spotkania przecież to jest śmieszne, porażka nie polecam tej firmy

Dariusz
@Pracownik1

Wysokość premii zależy od wyników, czy każdy dostaje taką samą kwotę? Napisz, czy jest możliwość pracy po godzinach za ekstra pieniądze, żeby podwyższyć wynagrodzenie. Chętnie o tym przeczytam.

SamOn
@Pracownik1

Czy możesz coś więcej opisać o firmie? Mają ogloszenie o nabór nowych pracowników w PUP. Warto się tam pachac?

Pracuś
@Dariusz

Owszem nadgodziny są ale należy podkreślić że nie dla wszystkich. Zazwyczaj są to zawsze te same osoby. I im więcej godzin mają tym bardziej obniża się ta śmieszna premia.

Pracownik1
@Dariusz

Premia jest do około 200zl ale zawsze dają tak po 60-100zl i nie wiadomo dlaczego niby premie zabierają jak produkcja przekroczy ilość nadgodzin premia jest nie sprawiedliwie dawana bo jest dużo pracowników co nic nie robią papieroski przerwy co pochwile i nikt nic z tym nie robi a są pracownicy co uczciwie pracują i dostają premie 60zl albo mniej a takie lesery dostaną 100zl

Czy pracownicy oprócz podstawowego wynagrodzenia otrzymują premie, dodatki wakacyjne, świąteczne lub inne benefity?

@Zainteresowany

Niestety nie umiem Ci odpowiedzieć, ale też mnie to ciekawi. Jesteś zainteresowany pracą w Meramont Września S.A. ? Nie napisałeś, jakie stanowisko Cię interesuje.

Edek
@Zainteresowany

Nikt Ci tyle nie da, ile Meramont obieca.

@Zainteresowany

Jesteśmy chyba ostatnim zakładem w województwie w którym nie ma NIC.

Weronika

@Pracownik A czy swoją wypowiedź mógłbyś podeprzeć konkretnymi przykładami? Napisz proszę, ile wynosi pensja w Meramont ? Dzięki.

Dexter
@Zainteresowany

Aktualnie pracownicy otrzymują premię za nie chorowanie, oraz jest możliwość korzystanie z kart sportowych OKsystem.

Stella

Może trzeba zacząć od siebie i robić to co każdy powinien? Spoko firma więc warto!

paleciarz

co za firma wszyscy chcą rządzić jednym słowem jedno wielkie kolesiostwo!

Gniezno
@paleciarz

Zgadzam się z tobą kolego a najwięcej chce rządzić(usunięte przez administratora)

Bonifacy

Z kim wy chcecie konkurować? jeśli nie stać was nawet na kredki zarząd firmy jest chory i to nieuleczalnie powinno się was tam wycinać tak jak wycina się grzyby po deszczu pozdrawiam wszystkich Bonifacy

ziutosław
@Bonifacy

brawo Bonifacy wreszcie ktoś odważył się napisać prawdę o tym chorym zarządzie to tak jak w medycynie chory narząd powinno się usuwać Bonifacy na nowego prezesa zarządu!!!

@ziutosław

Sam się wytnij jak Ci nie pasuje. Albo ten narząd co Ci źle funkcjonuje. Firmą dobrze rządzą tylko pracownicy to ściemniacze i lenie. To was powinni wyciąć bo przez takich ludzi padają zakłady. OGARNIJCIE SIĘ!!! POZDRAWIAM DOBROMIR

stary pracownik 123
@Dobromir

tak dobrze sobie dajecie rady a ja od 4 tygodni nie mam w pracy co robic (ściemniam).tak jest dobrze w meramoncie .i panowie dyrektorzy zacznijcie pracowac a nie pisac bzdury na forum.

@stary pracownik 123

Czym spowodowana jest taka sytuacja w Meramoncie Września Zakłady Kompleksowej Automatyzacji? Może jest ona po prostu przejściowa? Ciekawi mnie, czy pracodawca dał jakieś wytłumaczenie takiego stanu rzeczy swoim pracownikom, czy ten temat nie był podejmowany.

@stary pracownik 123

Jak nie masz co robić to pluj łapaj i po jaja.. się drapaj. A nie narzekać P.S pracownik z produkcji A nie dyrektor haha.

@Dobromir

Skoro, jak sam piszesz, pracujesz na produkcji w firmie Meramont Września Zakłady Kompleksowej Automatyzacji, to może pokusisz się o napisanie kilku słów swojej rzeczowej opinii na temat tego pracodawcy? Napisz proszę, jak go odbierasz, czy oferowane warunki są dla Ciebie OK, czy polecasz pracę w tym miejscu.

Ciekawy

Meramont prowadzi rekrutację na stanowisko Kontrolera Finansowego czy warto aplikować ? Jakie zarobki ? Jaka atmosfera pracy ? Proszę o informację.

@Ciekawy

@Ciekawy, a masz już doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku? Jestem ciekawa, jaki poziom zarobków byłby dla Ciebie satysfakcjonujący. Może warto spróbować wysłać swoje CV i dowiedzieć się interesujących dla Ciebie rzeczy na rozmowie rekrutacyjnej?

stary pracownik 123
@Ciekawy

dla wszystkich ciekawych lub podnieconych to jedna wielka ściema kasa dla władzy a roboli w(usunięte przez administratora) jak jest żle to wina pracownikow tylko kto nimi zawiaduje .rekrutacji brak nowych przyjac starych i niewygodnych zwolnić .ja jeszcze pracuje ale bardzo mysle o zmianie.

Weronika

@Dobromir, planujesz związać się z Meramont Września Zakłady Kompleksowej Automatyzacji na dłużej? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Meramont Września Zakłady Kompleksowej Automatyzacji? Jak oceniacie pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Weronika

Przeczytałam na jednym z serwisów z ogłoszeniami o pracę, że firma aktualnie prowadzi rekrutacje. Czy ktoś w ostatnim czasie próbował aplikować do Meramont Września? @Dobromir, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym. Każda merytoryczna opinia ma dużą wartość dla osób, które poszukują zatrudnienia w danej firmie. Czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Jeśli tak czy mógłbyś podzielić się z użytkownikami informacjami na temat aktualnej sytuacji w firmie?

@Weronika

Dziękuję za przypomnienie o tym że wypowiadam się na "PUBLICZNYM FORUM". Tak jestem pracownikiem firmy. Tak jak w mojej opini sytuacja w firmie jest bardzo dobra. Problemem są niektórzy pracownicy ale firma podjela kroki zmierzające do przywrócenia ładu. Dość utrzymywania nieodpowiednich pracowników.

Atak Spawacza
@Dobromir

Drogi dobromirze Ty jesteś problemem tej firmy. A twoja sytuacja jest bardzo dobra ponieważ nosisz teczkę prezesowi.

@Atak Spawacza

Nie sądzę żebym był problemem. Po prostu wartościowi pracownicy zostali docenieni. Nie przez noszenie teczki tylko przez uczciwą i dobrze wykonywaną prace. Czego tobie brakuje

Weronika

@Dobromir, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź i pozdrawiam. @Atak Spawacza, czy Ty również pracujesz w Meramont Września Zakłady Kompleksowej Automatyzacji? Możesz podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w tym miejscu i warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

Weronika

Czy któryś z użytkowników aplikował ostatnio do firmy Meramont? Jak wygląda proces rekrutacji w tym miejscu? @Dobromir, dziękuję za merytoryczną opinię. Z pewnością będzie ona dużą pomocą dla użytkowników forum jak i dla osób, które planują zatrudnienie w firmie Meramont. Czy powiesz nam coś więcej na temat procesu rekrutacji w tej firmie? Jeśli oczywiście posiadasz takie informacje.

Jaki jest powód tej ciszy? Dobrze się aktualnie pracuje?

Tech

Wartościowi pracownicy odchodzą, a (usunięte przez administratora) zostają. (usunięte przez administratora) na stanowiskach.

BYŁY pracuś

Meramont ma takie duże zamówienie na nowe autobusy elektryczne,długoletnia firma i teraz doczekała się ta firma ,takich opinii/?Co się dzieje?Gdzie jest Bhp,państwowa inspekcja pracy?Nie mogę uwierzyć że,taki zakład ma takie złe opinie?Może ktoś powinien sprawdzić warunki pracy w tym zakładzie?To co czytam to kolejny zakład który wyzyskuje pracowników.Ciekaw jestem czy p. burmistrz to czyta?

DOSTAWCA

Nie regulują rachunków dla swoich dostawców. Prezes ciągle niedostępny ,a Pani księgowa Agnieszka ciągle na szkoleniu i nie odbiera telefonów. Jak się człowiek dodzwoni bo z innego telefonu to zbywa ,że już jutro na pewno powie kiedy pieniądze wyjdą. I znowu trzeba kombinować nowy numer telefonu bo oczywiście nie odbiera telefonu , a jak przez centrale się dzwoni , to miła Pani informuje , że chwilowo nie ma księgowej. I tak w kółko !!!!

ccc

to tam gdzie pracownikom auta dają?

Zostaw merytoryczną opinię o Meramont S.A. - Września

• Jak się pracuje w Meramont S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Meramont S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meramont S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meramont S.A.
  • Kościuszki 14