Opinie o UNIVER Polska sp. z o.o. w Wielkopolskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy UNIVER Polska sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w UNIVER Polska sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIVER Polska sp. z o.o. w Wielkopolskie

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma UNIVER Polska sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Inżynier Sprzedaży. Czy ktoś składa CV?

Nat Nowy wpis

Na jaką lokalizację poszukują? Ostatnio widziałam że na wielkopolskie województwo, czy gdzieś jeszcze?

Henry

Dobrze prosperująca firma, równie dobry pracodawca ale jednocześnie wymagający. Ten spokój na forum to właśnie efekt ogólnego zadowolenia.

Mmm Nowy wpis
@Henry

Rozumiem, że bardzo duża rotacja pracowników również jest efektem tego ogólnego zadowolenia..

Witold Nowy wpis

Mógłby ktoś z pracujących w Univerze wypowiedzieć się na temat zarobków w firmie? W jakich granicach waha się wynagrodzenie? Istnieje system premiowania? Jeśli tak, to od czego jest uzależniony? A może są benefity?

Tymek

@Henry wymagający, ale rozumiem, że granicach rozsądku ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w UNIVER Polska sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Nie polecam firmy. Zarobki bardzo niskie. Szef trudny do dogadania.

Grażyna

@bogdan To jest pytanie, czy stwierdzenie, bo nie rozumiem? Jeśli pytanie to najlepiej będzie jeśli skorzystasz z formularza kontaktowego, tutaj link http://www.univer-group.com/pl/informazioni.php i sam spytasz o to. Jeśli natomiast stwierdzenie to powiedz proszę skąd taka informacja. @anonymous Jeśli mogę Cię prosić, to chciałabym abyś napisał więcej na temat pracy w firmie UNIVER. Jakie są warunki zatrudnienia? Nikt nie wyraził swojej opinii do tej pory, dlatego jest to bardzo ważne.

Polecam!

Grażyna

Firma Univer daje możliwość pracy zarówno w naszym kraju, ale także za granicą, dzięki czemu możemy zrobić karierę za granicą. Zachęcam do zapoznania się z pełną listą stanowisk, na które firma Univer prowadzi aktualnie rekrutację - http://www.univer-group.com/pl/opportunita.php Natomiast pozostaje kwestia tego, jak wygląda sprawa z samą rekrutacją, warunkami zatrudnienia, oraz to, czy Wy - pracownicy - polecacie pracę w firmie Univer? Zapraszam do dyskusji, każda opinia z pierwszej ręki jest bardzo ważna i wszyscy zainteresowani będą wdzięczni za jej wyrażenie.

bogdan
@Grażyna

a zatrudniaja starszych 50+

Zostaw merytoryczną opinię o UNIVER Polska sp. z o.o. - Wielkopolskie

• Jak się pracuje w UNIVER Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UNIVER Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

UNIVER Polska sp. z o.o.
  • Karola Olszewskiego 21E