Opinie o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Moto-Profil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

Joł

Udało się już tam zrobić porządek na tych mniejszych gabarytach? (zimmerman itp) jakie stawki dla agencyjnych na zimę?

Zainteresowana

Witam, jakie jest wynagrodzenie w biurze?? Np młodszy specjalista, jakie atmosfery w biurach?

Za te stawki które proponują to niech dalej sobie szukają jeleni do pracy za cały dzień na nogach

To nie ja ❤️

Na tym magazynie co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie... Na dostawach kierownicy zespołu i liderzy stoją nad ludźmi i mówią ile masz odbić na godzinę niestety to podchodzi pod nekanie. Jeśli nie będziesz miala/miał danej ilości odbic na godzinę masz przewinienie, ręce opadają to nie jest magazyn tylko cyrk. Niech Dyrektorzy, kierownicy zmiany wezmą się za kierowników zespołu i liderów bo w nich leży największy problem nic nie robią tylko ludzi obgadują. Na tym magazynie już lepiej nie będzie tylko gorzej, nikt na to nie reaguje. My możemy mówić a nic nie dociera. Byle by zabrać ludziom.

Kierownik Administracji

Rekrutację oceniam bardzo dobrze. Szybki kontakt telefoniczny po złożeniu CV przez portal zewnętrzny, rozmowa wstępna przez telefon odnośnie posiadanego doświadczenia i oczekiwań. Rozmowe na miejscu odbyłem z Panią z HR, gdyż potencjalnego przełożonemu wypadła ważna sprawa związana z jakąś awarią, za co zostałem przeproszony. Rozmowę polegała na omówieniu swojego doświadczenia, pani rekruterka aktywnie słuchała i dopytywała w co ważniejszych momentach. Omówiliśmy CV, a następnie obowiązki w ogłoszeniu o pracę i próbowaliśmy wzajemnie określić, czy to się wzajemnie pokrywa. Ustaliśmy słabe i mocne strony, przedstawiłem swoje oczekiwania, poinformowano mnie, że wszystko wygląda OK, ale jeżeli trafi się osoba z większym doświadczeniem w pewnych aspektach to wybiorą właśnie ją. Obiecano mi kontakt do końca tygodnia, bo rekrutacja była już na etapie końcowym. Dostałem maila zwrotnego 2 dni później z informacją, że znaleziono kogoś innego. Poproszono też o zgodę na przyszłe rekrutacje, odpowiadające moim umiejętnością. Zgody udzieliłem.

Small talk, wprowadzenie, poczęstunek napojem i część właściwa: - przebieg kariery - umiejętności miękkie - umówienie znanych środowisk pracy (systemów, narzędzi) - pytania o doświadczenie w pracy z zespołem - przedstawienie struktury firmy - omówienie oczekiwań pracodawcy - motywacja do zmiany pracy - omówienie obowiązków na stanowisku - omówienie oczekiwań pracownika

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Ochrona w sklepie Chorzów/ doróbka / stawka od 29 zł brutto
Chorzów
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.
Pan nikt

Przypominam że idzie wzrost płacy minimalnej o 20 procent. kierownictwo i dział kadr. gdzie jakaś informacja wcześniej miały być podwyżki dwa razy do roku. Warto chyba aby ktoś już zaczął robić aneksy bo dział kadr na bank się nie wyrobi. Może warto zrobić mały strajk w ramach przypomnienia

nio

Pierwszy dzień w pracy, wykonuję polecenie szkoleniowej, podchodzi do mnie lider i z (usunięte przez administratora); - MASZ MÓZG? CZY MASZ MÓZG, NO PYTAM SIĘ! MASZ MÓZG CZY NIE?! Gdybym jeszcze zrobił coś co powodowało by zagrożenie ale nie, to była zwykła bzdura. Potem, po ciężkim dniu na antresoli, wysyłają nas na losowe działy gdzie traktują nas jak trędowatych, odsyłają od lidera do lidera klnąc pod nosem że mu jakiś nowych przysyłają, jeden jak nas zobaczył puścił taką wulgarną wiązankę że nie jestem wstanie tego nawet powtórzyć. I będąc już wycieńczonym każą rozkładać najcięższy szajs na gabarytach i słyszę że jak nie wyrobię się to zostanę zwolniony. Generalnie wielu liderów wydaje się mocno niezrównoważonych (usunięte przez administratora), właściwie każdego dnia jestem świadkiem jak drą na kogoś mordę, klną i znęcają się psychicznie nad pracownikami. Jakby pomylili ogłoszenia o prace z poganiaczem bydła i przypadkiem ich zatrudniono tutaj. Drodzy liderzy, kiedy drżycie się na kogoś by ten "ROZKŁADAŁ PALETĘ SZYBCIEJ!!" to pracownikowi cudem nie przybędzie sił i nie zacznie robić to szybciej. Po to są normy żeby na podstawie ich oceniać czyjąś pracę. Jesteście zwykłymi sadystami. Generalnie najgorsza praca jaką w życiu wykonywałem, nie polecił bym pracy w Moto-Profil najgorszemu wrogowi. Jeżeli masz skłonności do depresji, albo problemy z dźwiganiem sporych ciężarów, trzymaj się z daleka od tej firmy.

Ing
@nio

Polecam poprosić koordynatora agencji o zmianę zmiany z a na b .Na B liderzy traktują nas z szacunkiem nikt nie krzyczy na nikogo.

Ing

Zmiana a i b ma tydzień na tydzień raz na 6 drugi tydzień na 14

xyz
@nio

Za te pieniądze można znaleźć normalną pracę, a nie narażającą na przeciążenie albo depresję na skutek traktowania na pograniczu (usunięte przez administratora).

do opini
@Ing

do Ing, zazdraszczam błyskotliwości ,ponieważ wiem iż masz świadomość że to nie załatwi tej sytuacji więc rozumiem że piszesz to po to aby ktoś nie zrezygnował ? , kolejna ucieczka człowieka a reszta ma wtedy lekko to ujmę DUŻO PRACY ,sugerowanie takiego myślenia spowoduje że będą wszyscy na jednej zmianie a to już nie realne .....więc jak rozumieć Twoje polecam poprosić koordynatora ?, to nie boguś , i jego rola jest ograniczona albo pracujesz albo nie ......brak retoryki w wypowiedzi ,dlatego jest żle bo sami stwarzacie poczucie takiego typu szczucia że tamci są ok a tamci już nie ,zarzadzanie dotyczy obu zmian

Magazyn

Praca na magazynie miła i przyjemna. Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają. Chyba rodzice nie nauczyli ich szacunku do pracodawcy.

do opini
@Magazyn

wiesz.... mnie rodzice szacunku do pracy nauczyli ale zabrakło Mi w pewnym momencie ,szacunku do ludzi którzy wykorzystywali nadmiernie mojej pracowitości z powodu leserstwa cwaniactwa i braku dobrego zarządzania ,ta metoda którą stosują jest klinem na tych ludzi bo oni za dwóch i trzech na dłuższą metę nie dają zwyczajnie rady pracować chociaż pracować chcieliby,:),,,,no cóż kadra nie widzi u siebie błędów więc nic się nie zmieni ,trzeba realnie spojrzeć co się w koło dzieje i odejść ...z własnego wyboru który nie był łatwy ,pozbawiając się przez to wsparcia finansowego nawet na minimalnym poziomie ......

Nati

Dlaczego pani Dorotka dalej nic w tej firmie nie robi, czy naprawdę tego nikt nie widzi? Ona ma umowę biurową, czy jest przyjęta pod magazynem?

@Nati

Może nowy kierownik się tym zainteresuję i lata nic nie robienia się w końcu skończą.

Wkurzona

Dlaczego kierownik z zmiany B przechodzi na zmianę A , a liderzy z zmiany A nie mają szansy na rozwój i awans . Panie prezesie myśli Pan , że motywacja i chęć liderów jest teraz na wysokim poziomie ?

Fjrj
@Wkurzona

Podaj imię jednego lidera co się nadaje do zarządzania ze zm A ?

Olejorz
@Fjrj

Lider że strefy H. Marcin to super gość

ziron

Lider przymusza do nadgodzin nawet pracowników na umowę zlecenie, co jest nielegalne. Powodzenia z powrotem autobusem o 22:40 jadąc z przesiadkami.

Pracuje w tej firmie kilka lat i z roku na rok jest gorzej. Wydajności na rankach nie są do zrobienia kiedy przejrzycie na oczy?! Chyba wtedy, gdy się 70% zwolni. Liderzy oraz kierownicy zespołu sami wezmą skaner w dłoń i zaczną pracować. Może jak zaczną pracować jak my to skończy się ta bajerka i szukanie dziewczyny sobie na magazynie.

Kompletnie (usunięte przez administratora)za takie coś i skakanie i szukać trzeba dobrego skanera i to dziś już dawno można w innym miejscu zarobić często więcej i do tego jeszcze ta baba z ochrony której wszystko przeszkadza powinna iść do domu starców a inni z ochrony są normalni

Dlaczego najgorsi brygadziści oraz najbardziej fałszywi przechodzą na zmianę A czy coś może jest w zanadrzu czy może chce kogoś wygryźć porażka

Misia

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie pracownicy są wykorzystywani w każdy możliwy sposób. Jak nie masz wydajności to dostajesz przewinienie i do tego nie dostajesz połowy premii. Szymon B.daje przewinienia za każde potknięcie. Jesteśmy tam trakowani jak robole na posyłki.Liderzy taskuja nas z łaska. Na skanowaniu nie ma koszy w pewnym momencie albo na dostawach brak zadań to żaden lider ani brygadzista nas nie przetaskuje musimy czekać, a co za tym idzie spada nam wydajność. Oczywiście pod koniec miesiąca to my ponosimy konsekwencje za brak wydajności a nie oni. Za te pieniądze znajdziecie lepsza pracę bez nerwow i strachu ze wam wezmą premie.

wq

Jak tam motoprofilowcy ? Uwaga uwaga..... Jeśli chcesz zabrać sobie jeden dzień wolny w tygodniu to firma zabierze Ci około 50-80 zł ! Za jeden dzień - Twój dzień, który jest Twoim urlopem ! Dlaczego? A no dlatego, że masz odjęte z frekwencji oraz BHP i produktywności.... Uwaga uwaga... Firma się jeszcze zastanawia czy nie anulować tego w urlopie wakacyjnym - Twoim urlopie, na którego zapracowałeś przez cały rok.... (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Zmiany są super i ludzie pracujcie dalej jak niewielonicy, a złoto usty Prezes na zebraniu powie, że to nowa koncepcja Motoprofil 2030.... Nie wiem jak wy, ale ja uciekam z tej firmy bo lepiej to już było...... Miejcie honor !!!

Sek
@wq

Mnie tez juz nie ma i polecam każdemu a kupe lat tam spędziłem . Tam nie ma ani pieniędzy ,ani atmosfery .

Smutny
@wq

A miało być lepiej :( To co się odwala to jest jedna wielka paranoja. Jak w tak krótkim czasie idzie zajechać taki magazyn ?

Abra
@wq

Też uciekłam... Praca spoko lubiłam ja bardzo ale to co tam się dzieje to porażka, szkoda. Uciekajcie stamtąd....

tfu

Nie polecam pracy w moto-profilu. Musisz przyjść 15 minut wcześniej aby wszystko sobie zabrać, jeżeli się spóźnisz to skanera szukasz na całym magazynie, co zabiera Ci czas. Nie polecam również jako mężczyzna, płacę dostajesz taką samą jak kobiety a to ty wykonujesz te cięższe prace, jazda z paletami które nie raz są w (usunięte przez administratora) cięzkie. Kobiety robią dalej te same lekkie prace. Czekam na Dzesiki które się spłaczą, bo przecież to faceci powinni wykonywać te cięższe prace... dlatego powinniśmy zarabiać wiecej od kobiet w tej firmie.

Abra
@tfu

Co ty gadasz ja tam pracowałam i zapierdzielałam na gabarycie , kręgosłup nie raz do (usunięte przez administratora)wchodził .... Nie miałam taryfy ulgowej , praca porażka, normy z kosmosu odradzam tam pracę....

Czy firma Moto-Profil Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracuje od 12 lat

Pracodawca nie oferuje szkoleń.

Cześć, jestem Adam i zaglądam tu codziennie i nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy. Praca jest łatwa dla wszystkich osób. Mi tutaj się super pracuje i spełniam się zawodowo. Chciałbym tu robić do emerytury. Jedyny problem to zaangażowanie innych pracowników którzy nie przykładają się do swoich obowiązków.

xxxz
@Adam

Niezła próba "Pracowniku Adam". HR? Lider?

Hardkor
@Adam

Potwierdzam. Przychodzą tacy co nawet 1h pracy to dla nich kara a potem wypisują takie komentarze. Również świetnie mi się pracuje w tej firmie jako magazynier.

Ważne dla osób które chcą się tam zatrudnić! W tej firmie wytrzymałem tylko niestety 2 dni. Oto powody, dla których NIE WARTO tracić swojego cennego czasu i lepiej znaleźć inną pracę: 1.) Tak jak poniżej piszą tu koledzy i koleżanki więcej ludzi jak skanerów (jeśli chodzi o ich funkcjonowanie to zostawię bez komentarza), 2.) Jak już uda się dorwać skaner to często zdarza się tak, że kody się nie wczytują z różnych powodów albo wyskakuje, że towar już został zrobiony czy inne komunikaty. 3.) Jeden z kierowników zespołu chyba pomylił (usunięte przez administratora)z magazynem, że tak się wyrażę. Jedyne co potrafi to krzyczeć nie wiadomo o co i używać wulgarnych słów w otoczeniu innych pracowników. Jak na kierownika to takie zachowanie jest trochę nie na miejscu łagodnie mówiąc. 4.) Atmosfera bardzo nerwowa, więcej Ukraińców niż Polaków, którzy w większości nie znają języka polskiego w stopniu podstawowym. Jak chciałem zapytać się o skaner młodą Ukrainkę to nie pomogła, bo nie rozumiała o co chodzi. Nie w porządku jest też to, że osoby z Ukrainy wykonują sobie prostą pracę na sortowni, a reszta męczy się z szukaniem towaru do wyłożenia przez co jeździ paleciakiem tam i z powrotem. 5.) Chyba lepiej się zastanowić przed aplikowaniem dlaczego co chwilę niby szukają tam ludzi. Odpowiedź jasna ludzie uciekają.

Pracownik z pod firmy

No i nie ma możliwości rozwoju i awansu .

Ona

A jak jest z wypłatami ? Dostaje się w terminie czy nie bardzo

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Profil Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moto-Profil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 9 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 55 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moto-Profil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moto-Profil Sp. z o.o.