Opinie o Walstead Kraków sp. z o.o. w Kraków Obrońców Modlina 11

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Walstead Kraków sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Walstead Kraków sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walstead Kraków sp. z o.o. w Kraków Obrońców Modlina 11

NICK

Powiem tak. Nie wierzcie tym toksycznym ludziom, szczególnie z ISM, HR i sprzedaży. Współpracowało się z nimi i wiem jacy oni są. Zarobki są śmieszne, komunikacja z przełożonym i pracownik jest żałosna. Gdyby nie nepotyzm w tej firmie, a szczególnie na ISM upadło by to dawno. Nie dość że (usunięte przez administratora) pracowników to także (usunięte przez administratora) klientów. Jak na taką korporację która jest "szanowana" jest bardzo ale to bardzo źle. Nie dziwie się dużej rotacji pracowników jak zwalniają co chwilę ludzi którzy dają coś z siebie. A zostawiają tylko tych którzy "przyjaźnią" się ze sobą. A jeżeli chcesz tam pracować to musi przygotować się na brak prywatności, nie ma tam oddzielenia od życia prywatnego i pracy. Gdy nie opowiesz o swoich dzieciach czy też o żonie i swojej chorobie, jesteś uznawany za niepotrzebnego. A jeżeli należysz to tych myślących, to przez idiotów dyrektorów jestem źle traktowany jak jakiś(usunięte przez administratora). Nie wysyłajcie tam CV, szczególnie do administracji. jeżeli chcecie być zdrowi psychicznie, nie jest to warte śmiesznych i żałosnych 3600 pln - netto miesięcznie :)

Nik

Niestety to słowo trafnie ich opisuje, pewnie dlatego jest na cenzurowanym. Jest duży problem z zapłatą za nadgodziny,robią wszystko żeby tylko nie płacić. A kierownicy tylko patrzą jak oszczędzić i podlizać się dyrekcji. HR wprowadza w błąd! Nie dajcie sobie zamydlic oczu dodatkami bo potem ich nie ma.

NICK Nowy wpis

Nik Nowy wpis

Czy pracownicy Walstead Kraków sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

ktos Nowy wpis

Pracuje w dziale sprzedaży, wcześniej pracowało się na innym. Niestety po prawie 1,5 roku pracy, zastanawiam się nad zmianą firmy. Minusy - brak komunikacji, jest zapewnienie że komunikacja to podstawa, tymczasem kiedy prosisz o pomoc jesteś albo zlewany albo dostajesz ochrzan za tak zwaną "twoją winę" - dwulicowość osób, kiedy się współpracuje z wieloma działami jest to bardzo widoczne - brak podstawowych szkoleń, brak poprowadzenia przez nowe obowiązki!!!!! - brak dobrego zarządzania przez przełożonego a zwłaszcza tzw. "dyrektorów" - wynagrodzenie i ryczałt - wyśmiewanie się z nowych, dopiero uczących się pracowników Plus -firma jest dobra jedynie pod względem stażystów i dorobieniem się "doświadczenia'

Jaki jest okres rozliczeniowy w Walstead Kraków sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Walstead Kraków sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Joanna

Sporo tutaj firma się napisała o dodatkach, jakie proponują itp. Zabrakło mi tylko podstawowej informacji o zarobkach. Czy można wiedzieć, jaka jest aktualna kwota, którą proponują ludziom?

Lepressman
@Joanna

Około 20-23zł brt. za pracę po 12h w systemie 4 brygady z nockami i niedzielami i pół rocznym systemem rozliczeniowym to znaczy po pół roku ewentualnie zapłacą za nadgodziny ale nie licz na to , oddasz te godziny bardzo szybko bo permanentnie są przestoje z powodu braku pracy i po prostu będzie Ci brakowało godzin do minimum w miesiącu.

Emilia
@Lepressman

Czyli w każdym miesiącu są jakieś przestoje? Od dawna się tak dzieje? Nie robią jakiejś redukcji pracowników skoro jest mało pracy?

lepressman
@Emilia

są przestoje bardzo dużo , likwidują maszynę zaprzeczają że nie ma redukcji etatów ale to nie prawda.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Walstead Kraków sp. z o.o.?

lepressman

Nie wygląda , nie wierz w to co ci mówią w HR , tzw. kierownicy czy tzw. dyrektor podczas rozmowy czy oprowadzania po firmie. Nie ma atmosfery a przynajmniej w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pracownicy są gotowi Cię sprzedać za 50 gr. podwyżki a już na pewno za zachowanie stołka i to wszyscy poczynając od szeregowych kończąc na kadrze zarządzającej. Nie masz kolegów w pracy. Co do wyników to jest to jedna wielka ściema maszyniści prowadzący (usunięte przez administratora) jak mogą przeciągając przyrządy oszukując na papierze , puszczają w nakład makulaturę jak przychodzą reklamacje od klienta to wina jest zrzucana na załogę. Na porządku dziennym jest też posuwanie świni innej załodze byle tylko samemu nie popaść w trudną robotę a żeby wykazać że inne załogi sobie nie radzą. Można by tak długo. Całe to gadanie o załodze, drużynie wspólnych celach itp. to jedna wielka propaganda jak za (usunięte przez administratora) albo i gorzej.

Abdul

Dzień dobry, szukam pracy. Z kim mogę pogadać o tym? Jakiś kontakty? Dzięki od razu :)

Igor

Jaka jest atmosfera w pracy? Czy jakiś socjal macie?

@Igor

Atmosfera i pakiet socjalny są naszym mocnym punktem. :) Co do pakietu socjalnego to oferujemy naszym pracownikom m.in.: • prywatną, darmową opiekę medyczną, • ubezpieczenie na życie i NNW, • okolicznościowe bony zakupowe, • dofinansowanie do posiłków, • dofinansowanie do różnych form zajęć sportowych, wycieczki w góry i na narty. Pozdrawiam, Iza, Dział HR

pracownik lsc
@LSC Communications

Prywatna opieka nie jest darmowa, w najnizszym pakiecie nic praktycznie konkretnego nie ma, trzeba placic za wyzsze pakiety po 70-100 zl, bony sa do tesco, i jak niecmasz dzieci to nie licz na bony, pozdrawiam :)

@pracownik lsc

Informacje, które podajesz są nieprawdziwe i wprowadzają innych w błąd. Pakiet opłacany przez pracodawcę umożliwia nam bezpłatny dostęp do 13 lekarzy najpopularniejszych specjalizacji (przy 38 specjalistach w najwyższym pakiecie), możesz wykonać prawie 140 badań laboratoryjnych oraz ponad 150 różnych badań RTG/USG. Wielu naszych pracowników korzysta właśnie z tej opcji. Kolejne rozszerzenie pakietów to koszt: 20-30 zł miesięcznie, więc nie są to kwoty, o których piszesz (chyba, że miałeś na myśli wyższe pakiety obejmujące pracowników i ich rodziny). Świadczenia typu bony, zgodnie z Ustawą o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych, są przydzielane adekwatnie do sytuacji rodzinnej pracownika. Posiadanie dzieci rzeczywiście zmienia tą sytuację ale nie jest to jedyne kryterium. Wielu naszych pracowników, którzy nie posiadają dzieci korzysta z bonów. Pozdrawiam, Iza, Dział HR

jaja
@LSC Communications

korpomowa.

Zbynio

Bardzo oszczędni w słowach jesteście. Może ktoś napisze jak się pracuje ?

pracownik lsc
@Zbynio

Jestem pracownikiem produkcji i nie polecam, teraz firme sprzedali anglikom i nie wiadomo co bedzie, mam nadzieje ze zlikwiduja bezsensowne stanowiska w biurach, ogolnie nie polecam firmy nocki, upierdliwi kierownicy, tulko szybciej i szybciej w pocie czola

Łucja

@Waldi W sieci dosyć trudno jest znaleźć oferty pracy w LSC Communications Europe. Jednak na jednym z bardziej znanych portali znalazłam dwie propozycje, które być może Cię zainteresują. Firma poszukuje obecnie Operatora Wózka Widłowego oraz Młodszego Specjalisty ds. Projektów sprzedażowych. Może któraś z tych ofert Cię zainteresuje? Daj znać innym użytkownikom forum. @Zbynio To prawda, wątek jest mało rozbudowany. Może zatem Ty dorzucisz coś od siebie? Masz jakieś doświadczenia z tą firmą?

@Łucja

Wszystkie nasze aktualne oferty pracy znajdują się na stronie: ​rekrutacja.lsccom.eu. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i aplikowania bezpośrednio przez stronę. Pozdrawiam, Iza, Dział HR

@Łucja

Waldi

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje może aktualnie.? Bardzo chciałbym dostać w firmie pracę.

admin
@Waldi

Tak, rekrutuje

Zostaw merytoryczną opinię o Walstead Kraków sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Walstead Kraków sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Walstead Kraków sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walstead Kraków sp. z o.o.?

Walstead Kraków sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Walstead Kraków sp. z o.o.