Opinie o LUBAZ SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Wieczfnia Kościelna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LUBAZ SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LUBAZ SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUBAZ SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Wieczfnia Kościelna

Nawigator

Firma pozytywna i co ważne wypłaty na czas,każda nadgodzina rzetelnie zapłacona. Załoga i nadzór ile ludzi tyle charakterów,atmosfera sympatyczna, starzy pracownicy i nadzór pomagają nowym pracownikom w trudnych sytuacjach produkcyjnych,tylko bez cwaniactwa.Uwaga!!!! właściciele są bardzo uczuleni na palenie papierosów w niedozwolonych miejscach, w czasie przerwy na śniadanie od niedawna można palić w wyznaczonym miejscu. Podsumowując fajna firma polecam.Pozdro dla załogi.

@iga

Okej, ale można się w takim razie spodziewać tej premii i dodatków? Albo czy chociaż zarobki są wystarczające? Bo chcę się tutaj zatrudnić i wiedzieć, jak wyglądają te finanse.

Iwona

Super że w tym roku jest fundusz wakacje pod gruszą. Dziękujemy za wsparcie.

Mary
@Iwona

A to co roku nie ma takiego benefitu, tylko czasami? Ile jest tych wczasów pod gruszą? Jak to kasa dla szeregowego pracownika?

Wszedłem na stronę firmy i zobaczyłem że mają prace dla doradcy techniczno-handlowego. To robota głównie mobilna bo wspomnieli o dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych. Ile dni w tygodniu spędza się za kółkiem i na spotkaniach z klientami? Do dogadania z szefem?

Krystek
@Iga

O to świetnie że takie warunki finansowe. Chciałbym się dostać do działu handlowego i ciekawy jestem czy jest aż tyle roboty że często trzeba siedzieć po godzinach. Jak już to stawka jest wtedy wyższa niż normalna np. setki?

Dobry wieczór. Chciałam zapytać czy firma poszukuje kobiet do opieki i kontaktu z klientami zagranicznymi. Płynna znajomość chińskiego i angielskiego potwierdzona certyfikatami. Ukończyłam język chiński w Gdańsku. Można wysłać CV? Mieszkam w Mławie. Jak z dojazdami do firmy? Jakiś autobus? Miły kolega/koleżanka podwiezie? Pytam ponieważ straciłam prawo jazdy za % :( a chętnie przyjechałabym na rozmowę.

Roksana Nowy wpis
@Ania

O, super pytanie. Ja też jestem zainteresowana pracą do opieki nad klientami zagranicznymi. Ja znam za to Japoński i Angielski z dyplomami. Napiszcie jeszcze, jak ktoś będzie odpowiadał, czy można pracować całkowicie zdalnie? To dośc unikalne umiejętności, więc może jest miejsce na stawiania warunków co do trybu pracy.

Niskorosly Nowy wpis

Kiedy ktoś w końcu zwolni Napoleona chodzi i tylko rozsiewa ploty na pracowników jak i na zarząd zamiast zająć się swoją pracą ogólnie rzecz biorąc tu jest dużo więcej gadania niż pracy ale ten konkretny gość już jest całkiem ewenement

Bonaparte Nowy wpis
@Niskorosly

A o którego pytasz? Bo na zakładzie jest dwóch takich krasnali. Pierwszy mitoman, który jak zaczął tańczyć rumbę za czerwonym pracownikiem błyskawicznie miał wypłaconego lepca. Ten co się chwalił, że zakupione meble były dla niego ważniejsze. Sam chodził po zakładzie i mówił że meble jechały z nim w aucie a matke zamknął w bagażniku bo nie było miejsca. Drugi to ten który boi się przyjść do pracy jak się dowie, że któryś z jego kolegóe na gnieździe będzie nieobecny. Nawet węża odlewniczego dobrze nie potrafi założyć na głowicę. Najlepiej usiąść na fotelu i serfować po internecie. To najlepsze co umie. Niech zarząd takim redukuje etaty a dobrych pracowników nie rusza. A ten mały zapałka? Kto go tu przyjął? Przecież on nawet wniosku o urlop nie potrafi wypełnić bo jako datę wypełnienia wniosku wpisuje swoją datę urodzenia. Takie to są właśnie ewenementy na skalę światową.

ABC
@…

Masz region, normalny limit. Jest biuro i klienci.

@…

Wszystko jest na papierze i przejrzyste. Składają cv

ABC
@…

Starałeś się w końcu o pracę?

@Nowy

No ok, a czy na papierze tez jest spisany system naliczania premii? Bo w sieci jak była oferta dla doradcy technicznego, to napisali o motywacyjnym systemie premiowym. No i właśnie, czy to też jest wpisane, aby ta premia była zagwarantowana.

Maślana

Na papierze nie masz spisanego systemu naliczania premii. To, że w sieci napisali nie oznacza, że to będzie w rzeczywistości. Te oferty są specjalnie "podkręcone" a na rozmowie dopiero wychodzi prawda i ludzie rozczarowani odchodzą. Starać się możesz powodzenia. Uważam jednak, że nie ma to sensu. Produkcja strasznie zwolniła. Nie ma pracy tak jak kiedyś. O sobotach i nadgodzinach nie wspomnę. Ludzie stoją lub patrzą w telefon. Niedługo będzie więcej handlowców i pracowników biurowych, w porównaniu do fizycznych. Taka trochę dziwna strategia firmy. Napchali do biur tyle osób, że w jednym pomieszczeniu się nie mieszczą i siedzą koło siebie. Na przywozach też jest jakiś nowy figo fago który ma rączki w kieszeni, nie szanuje ludzi, przechodzi i się nie wita. Nie chce podać ręki specjalnie. Tak ludzie z biura szanują innych. Zadzierają nosek "cześć" od niechcenia i do przodu. Nie sugeruj się tym co piszą w ogłoszeniach i zweryfikuj to ewentualnie na rozmowie o pracę. Mogą Cię czarować i opowiadać bajki. Nie daj się i konkretnie zapytaj "Czy Państwo przedstawią mi na papierze system naliczania premii" jeżeli będą migać się od odpowiedzi to podziękuj i nie daj z siebie robić (usunięte przez administratora)

@Maślana

Co ty za głupoty opowiadasz. przecież dział kadr nalicza premię zgodnie z regulaminem wewnątrz zakładowym. napisałes opinie zupełnie nie zgodną z prawdą, dotyczącą działu sprzedaży a potem narzekasz tradycyjnie na produkcję. Mam nadzieje że administrator takie nieprawdziwe opinie usunie. dziękuję.

Rolnik
@iga

Myślę, że osoby wyżej mają na myśli nie zwykłą premię, którą pracownicy otrzymują na 7 pensję tylko coś na zasadzie prowizji od pozyskania klienta i wartości zamówienia. Więc osoba wyżej nie opowiada głupot. To są poważne sprawy i powinno być wszystko na papierze a nie na "gębę" jak to się mówi. (usunięte przez administratora) Niech Pan umówi się na rozmowę i osobiście dopilnuje wszystkiego aby było jasne przedstawione ile, co i za co. Ja nie przypominam sobie aby na umowię o pracę było coś o premii. Dlatego trzeba tego pilnować. (usunięte przez administratora)

Iga
@Rolnik

Dlatego się tu zatrudniłam. Wszystko jest jasne i na umowie. Nie ma oszukiwania i podkręcania. Jest to jedna z nielicznych firm w okolicy gdzie nikt nie pracuje na czarno i gdzie wypłaty są na czas. Masz nadgodziny czy wyjazdy to też jest to płacone. Po prostu szanuje to że jak pracuje to dostaje wypłatę. A firma na mojej pracy zarabia. Proste. Nie pluje w własne gniazdo. Szanuj innych, będą szanować ciebie.

Krystek Nowy wpis
@Iga

Niewiadomo kto

Czy będą przyjęcia kobiet do pracy w Firmie LUBAS???

@Niewiadomo kto

tak, co roku jest więcej. firma rośnie to i osób przybywa. trzeba śledzić ogłoszenia.

Firma LUBAZ SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Doradca techniczno-handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Ba

Czy będą przyjęcia kobiet na produkcję w firmie LUBAS

Mariusz Lubas - Prezes Zarządu

Zapraszam na spotkanie. Jestem prawie w każdy poniedziałek i wtorek w firmie. Chętnie porozmawiam jak możemy naszą firmę poprawić i zrobić jeszcze lepszą.

Nakrętka

@ czemu prezes by nie miał sprawdzać takich informacji ? Jeśli nie ma strat, to czemu jest premia za odpady od tego roku?Tym szukaniem to wy góra chce ciszy i bezprawia, nietykalności.Jak powszechnie wiadomo władza uzależnia i zamyka usta słabszym. Prezesie sprawdź wszystko co się dzieje ,wszystkie działy i dojdziesz o co chodzi . Pozdrawiam

nowy
@Nakrętka

Dostałeś premię i jeszcze narzekasz? (usunięte przez administratora). policzyli ile jest odpadów i chcą zredukować dzieląc się oszczędnościami. zgłoś się że ty nie chcesz premi.

Gdzieś w internecie wpadłam na rekrutację od nich, kiedyś szukali pracownika jako junior marketing specialist. Mam pytanie, czy skoro to posada juniorska, to jest tu jakaś jasna ścieżka awansowania? Czy już na początku taka osoba wie, że sa szanse na rozwój w firmie i wie, co zrobić, aby po x latach dostać awans?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w LUBAZ SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zadowolony

Firma uczciwa i wszystko będziesz miał powiedziane na rozmowie kwalifikacyjnej. zależy pewnie od stanowiska. wyślij swoje CV i przyjdź na rozmowę.

@Zadowolony

A tak mniej więcej po jakim czasie można ją dostać? Rok, dwa czy więcej? Początkowo jest okres próbny, ale też w oparciu o uop? Po jakim czasie mogę liczyć na zaproszenie na rozmowę gdyby wysłał cv?

@Zadowolony

No wiadomo, na rozmowie można się dowiedzieć, no ale jak tu bedzie info, to nie trzeba marnować czasu gdyby komuś coś nie pasowało. A co do samej rekrutacji, to czy prowadzi ją HR czy kierownik/manager z działu, do którego jest rekrutacja? Czy jest też możliwość odbycia rozmów rekrutacyjnych online?

Margaryna

Lubas :) firma pełna emocji , plotki i wrażeń. W tej firmie jest więcej pracy jako call center niż odlewanie form ???? ploty , ploteczki, dłubanie słoneczniku oraz włażenie w(usunięte przez administratora)kierownikowi. Ludzie już otwierają oczy i każdy widzi co tutaj się wyprawia. Są lepsi i gorsi. Masz znajomości to możesz wszystko , a jak nie masz to musisz trzymać się regulaminu pracy ! Chore to ! Mam nadzieję iż przeczyta ten wpis prezes i zrobi porządki w swojej firmie. Powodzenia.

Ciekawa
@Margaryna

Hmmm, ale co właściwie konkretnie się tu wyprawia? Lepsi i gorsi, ale w sensie finansowym i nie ma kast takiej samej dla wszystkich na takim samym stanowisku? Wgl co do tego regulaminu pracy, on zawiera też zapisy co do pensji, czy tylko np. obowiązków, zasad funkcjonowania firmy?

masło
@Margaryna

jak widać sam jesteś źródłem plotek tak jak to napisałeś. masz swoje zaszeregowanie i nie ma to nic wspólnego ze znajomościami. przecież cały czas są wakaty na awansach wewnętrznych. Było to opisywane 1000 razy np na odlewni czy ślusarni. co do backofficu to firma się bardzo szybko rozwija i potrzeba sprawnej obsługi. Nie siej plotek, pomyśl, nie pisz głupot.

Ciupa Ciupa

W tej firmie zaczyna się robić istny cyrk ! Obgadywanie, opisywanie non stop co kto gdzie po co i dlaczego ? ???? niedługo zaczniecie pisać ile kto spędził czasu w toalecie. Dorośli faceci , a plociarze gorsi niż kobiety. Ogarnijcie się bo to o was świadczy. Tam jeden drugiemu patrzy na ręce i czeka aby napisać coś na Goworg ! Jak wam tam nudno proponuje pracować, a nie ciągle siedzieć w pracy na telefonie. Dlaczego wasz prezes jeszcze z wami porządku nie zrobił? Gorszej dziecinady nie widziałem.

@Ciupa Ciupa

O co chodzi z tym opisywanie, kto co robi i dlaczego? To jest w ramach obowiązków, aby pisać szefostw, kto się czym zajmuje? Czy to pracownicy w ramach własnej inwencji tak robią? Wyjaśnicie też, czy jak manager, czy przełożony dostaje taki opis, kto co robił, to z tego sa wyciągane jakieś negatywne konsekwencje?

W piątek była wigilia. Super zorganizowane spotkanie. Aż miło się zrobiło że wszyscy razem się spotkali. Lokal bardzo ładny, jedzenie również. W grudniu w ogóle jest fajnie, bo jeszcze fundusz mikołajkowy wpadł. Pozdrawiam.

Oliwa
@Nowy

Lokal bardzo ładny dopóki pracownik piaskarni nie zaczął demolować sali. Chyba za długo czekał na jedzenie ponieważ pracownicy otrzymali pierwsze posiłki około godziny 16:00. Posiłków dużo nie było. Gdzie nie spojrzałem to walka o pierogi. Kto był silniejszy to udało mu się zdobyć więcej. Wracając do pracownika piaskarni. Mam nadzieje, że wpis do niego dotrze. Zachowałeś się panie skandalicznie. Jak nie możesz to nie pij bo następnym razem ludzie inaczej będą na ciebie patrzeć i dostaniesz w ucho. Ciesz się, że masz dobrego pracodawcę bo pewnie dawno wyleciałbyś z roboty. A tak, panowie po ciebie przyjechali i zawieźli cię na hotel. Miałeś ciepło i przyjemnie. Gdybym ja był właścicielem firmy i zobaczył jak moi pracownicy zachowują się na sali przy alkoholu to byłaby to ostatnia wigilia. Ludzie zachowywali się jak dzikusy. Nawet dobrze załatwić się w toalecie nie potrafią. Współczuję właścicielowi lokalu. Dziękujemy za premię Mikołajkową !!!!!!!!

Ktoś

Do Pana Prezesa. Czy wie Pan, że w szatniach jest zimno?!!! Te baraki nie mają ogrzewania.!! A nie, przepraszam, są farelki stare jak świat, które dają ciepłe powietrze bo ogrzewaniem tego nie można nazwać. Dodatkowo są one podłączone do urządzenia które je włącza pół godziny przed przyjściem pracownika do pracy. To jest karygodne. Czujemy się jak zwierzęta, jak (usunięte przez administratora) W poniedziałek było tak zimno że kanapki w plecaku przymarzły, a ciuchy były tak lodowate że szkoda mówić. Czy Pan to rozumie.?! Jak Pan nie wierzy, proszę wstąpic o 5:30 do szatni. Montujecie urządzenia do kontrolowania czasu pracy, chcecie żeby pracownik był do ostatniej minuty na stanowisku a żałujecie ciepłych ubrań, polarów?? W biurach nie potrzebują bo piją gorąca kawe jedna za drugą. Co to za selekcja, że jedni dostają a inni nie. Jesteście normalni, jest zima. Pracownicy chodzą na stołówkę, chodzą załatwić sprawy w biurze, przemieszczają się w różnych sprawach między halami, wywożą te wasze śmieci. Są wiecznie otwierane drzwi i robią się przeciągi. Panie Prezesie, Proszę jak najszybciej interweniować bo to dzięki tym wszystkim ludziom ta firma funkcjonuje. Pozdrawiam

Ktoś

Ooo, mamy tu jakiegoś bardzo zaangażowanego pracownika. Kolego, rozmawiałem z innymi i 90% pracowników mówi że w szatni jest zimno. W SZATNI MA BYĆ CIEPŁO OD MOMENTU PRZYJŚCIA PRACOWNIKA DO TEJ SZATNI NIEZALEŻNIE O KTÓREJ TAM JEST!! Każdy ma inne potrzeby przed pracą jedni przyjeżdżają na styk a drugi pije jeszcze kawę. A po drugie pracowałem w różnych miejscach i tak złych warunków szatnianych jeszcze nie miałem i to jest bez dyskusji. (usunięte przez administratora)

Agent007
@Ktoś

Prezesa to ty szanuj. Co jak co ale prezes jest w porządku. Bardzo go lubię i imponuje mi to, jak wielką cierpliwość i dystans ma do takich stworzeń jak ty. Gdyby chciał to dawno by wiedział kim jesteś i dlaczego wypisujesz takie bzdury.(usunięte przez administratora) Dziwna sprawa ponieważ kiedy ja wchodzę do szatni o 5:45 jest ciepło i kanapki mi nie zamarzają. Więc ktoś z nas kłamie. Naprawdę podziwiam prezesa firmy Lubaz za to, że musi czytać takie brednie. Jest to człowiek który skierował firmę na dalekie wody zdobywając wiele nagród i wyróżnień. Doceń to skoro tu pracujesz. Polaka natura to tylko marudzić i narzekać, taka jest polska mentalność. Zazdrościsz mu, że porusza się po drogach eksluzywnymi autami? Przecież jest prezesem, osiągnął sukces i prawidłowe ma podejście. To też jakaś wizytówka firmy. A co miał postawić na parkingu Daewoo Tico? A teraz do wszystkich: ja już wcześniej pisałem i powtórzę znowu. Weźcie się w garść i doceńcie w jak dobrej i presperującej firmie podjęliście pracę. Firma poradziła sobie z wieloma problemami tj. przede wszystkim pandemia. Wyszliśmy z tego zwycięsko. A ty tak czy siak będziesz narzekał, że w zimię ci kanapki zamarzają, a w lato, że ci się ser rozpuszcza. I tak źle i tak niedobrze. Jeżeli ci jest tak źle złóż wypowiedzenie do kadr i poszukaj innego zajęcia. Przecież nie trzymają cię tu na łańcuchu. I na koniec serdeczne gratulacje takie od serca dla Pana Prezesa za to jak firma poszła do przodu. Pan się nie przejmuje takimi internetowymi trolami. Działamy dalej!!!! Dużo sukcesów życzę!!!! Dla Pana w życiu prywatnym i dla firmy bo ja też tu pracuję i chcę aby firma z każdym rokiem osiągała coraz to większy sukces, poziom i jakoś. Dziękuję.

Nikt
@Agent007

Jak mogliście mieć ciepło w szatni o 5.45 skoro grzałki w zeszłym tygodniu w poniedziałek i środę były wyłączone ?

Xyz
@Agent007

Kolego, żeby wiedzieć kim ja jestem to by musiał mieć chyba wyrok sądu :) Ja nikogo nie obrażam i nie zastrasza tylko wyrażam opinie a że jest ona negatywna to cóż zrobić :) No ładnie napisałeś jaki to jest wspaniały prezes a jak idzie przez hale to rękę podaje wybranym na stanowisku a dzień dobry to się z uśmiechem mówi a nie jakby z musu. I tak dla informacji to są przyjmowani tacy ludzie ze wkrętarki nie potrafią trzymać, jest taki jeden u chłopaków na odlewni. To ten chłopaczek więcej przeszkadza jak im pomaga. Do chłopaka nic nie mam tylko chodzi o sam fakt. Aby miał ręce i nogi, umiał się podpisać na liście i odbić kartę, rozumu nie musi mieć :) Bardzo dobrze ze jest takie forum bo można się wygadać. Ciekawe co z Mikołajem bo na razie żadnej informacji nie ma.

Byk

Ale fajna dyskusja. A czemu nikt nie wspomina o tej nielegalnej otwierające się bramie o 14:05 i 22:05. Co to za mądra głowa zarządziła?

Agent007
@Byk

Znowu stanę po stronie firmy, zarządu i prezesa. Synku spróbuję Ci to wyjaśnić najlepiej jak tylko potrafię i uświadomić w kilku kwestiach. Brama i godziny jej otwarcia są jak najbardziej legalne. Do godziny 14:00 tj. sygnału dźwiękowego kończącego pracę 1 zmiany twoim pracowniczym obowiązkiem jest bycie na stanowisku pracy. Po sygnale dźwiękowym legalnie udajesz się do szatni, pozostawić strój roboczy, ubrać własny i udać się na parking do auta. Nie ma takiej możliwości abyś po dzwonku i np. 14:02 znalazł się we własnym aucie chyba, że jeździsz w stroju pracowniczym i nie dbasz o własne auto no to już twój problem. Zakładam, że nie posiadasz również zdolności teleportacji ze stanowiska do auta dlatego tak jak wyżej wspomniałem nie ma szans abyś znalazł się na parkingu w tak krótkim czasie. Masz za mały poziom inteligencji aby to zrozumieć. Teraz jest sprawiedliwie, a wiesz dlaczego? Gdy nie było wprowadzonej zmiany godziny otwarcia bramy, pracownicy o 13:50 szli myć ręce, chowali się do szatni i już przebrani spoglądali w zegarki kiedy pojawi się 14:00 i wyskakiwali na zewnątrz. Pracownik uczciwy który kierował się do szatni widział i się dziwił, że ktoś już jest przebrany i kieruje się w strone parkingu. Tak np. robili/robią pracownicy Serwisu. Jest tam 2 takich inteligentów, którzy jakiś dziwnym trafem zawsze byli na tym parkingu pierwsi. Wyglądało to tak jak by brali udział w jakiś zawodach kto pierwszy będzie w aucie. Teraz jest stała godzina otwarcia i zawody się skończyły (chyba) bo wiedzą, że nic takie (usunięte przez administratora) im nie da. Dlatego proszę nie czepiać się bramy i tego jak się otwiera. Otwiera się tak jak powinna i nikomu to nie przeszkadza. Zacznijcie traktować poważnie miejsce i tą firmę w której pracujecie. Skoncentrujcie się na własnej pracy i bądźcie uczciwi. Nie kombinujcie. To klucz do sukcesu. Proszę was o zamknięcie tej jałowej dyskusji. Codziennie dbajcie o pozytywny wizerunek firmy. Jeżeli dalej będziecie trolować i wymyślać internetowe brednie zacznę was wyjaśniać i wyciągać swoje rzeczy nas was. Pozdrawiam. MUREM ZA ZARZĄDEM FIRMY!

Roxi
@Byk

A czemu myślisz, że to nielegalne? Przecież odbijacie się o równej godzinie jak się kończy zmiana, prawda? Reszta czasu to czas na opuszczenie zakładu pracy, dobrze rozumiem? Od kiedy właściwie działa ta brama?

Siemka. Widzę, że tu chwalą sobie ludzie za dodatki i w ogóle pracę. No ja właśnie chciałem spróbować iść na pracownika produkcji, przez urząd dla bezrobotnych szukają. I że dwie zmiany po osiem godzin, a nadgodziny są czy nie ma? Jak coś to płatne? Ja to lubię czasem dorobić w sumie.

@daś

Siema , robota jest dobra ,pod dachem ciepło.Kasa na okolice odrobinę większa ,spory socjal , imprezy itd Minusem są jak wszędzie ludzie , najgorszy sort ,rodzinne klany bez szkoły po znajomości itp ,,donosy internetowe'' Pomijając minusy tak na odlewni jest 9/10

Agent 007

Dzień dobry. Chciałem się zapytać czy Zarząd/kierownictwo przegląda tutaj wpisy gdyż to do Was chciałbym skierować pewną sprawę. Jem obecnie śniadanie i mam chwilę aby zapytać. Dlaczego w firmie dalej są równi i równiejsi i obowiązuje zasada "swojemu koledze nie mogę zabrać premii bo się na mnie pogniewa a przecież znamy się prywatnie jak i nasze żony". Opiszę sytuację , która mnie zabolała dzisiaj. Mamy środę 15.11.2023. Był to dzień gdzie pracownicy zostali zbadani alkomatem. Badanie odbywało się tam gdzie zawsze czyli na wysokości palarni. Popieram badanie i cieszę się, że pracownocy są sprawdzani. Tylko dlaczego ludzie mogą dalej kombinować i przychodzić pod wpływem lub na kacu? Kolega z tzw. "czerwonych" który pracuje z odlewnikami wszedł na teren firmy górną bramą omijając tym samym badanie trzeźwości. I tu moje pytanie jak to jest, że on może a inni idąc po błocie z parkingu ustawiają się w kolejkę i czekają na swoją kolej badania alkomatem? 1. Kolega dostaje cynk i wie kiedy będzie stał ochroniarz? 2. Kolega zna się z ochroniarzem który udziela mu pewnych informacji? 3. Czy kolega czerwony posiada pilot do górnej bramy, zgrywa cwaniaka i czuje się pewnie bo wie że go nikt nie złapie? Która z tych opcji jest prawdziwa? Przecież są kamery w firmie. Chyba widać na kamerze że wszedł górną bramą i przedostał się na teren firmy? Czy zarząd firmy może to sprawdzić na kamerze i wyciagnąć konsekwencje? Pytam ponieważ ewidentnie było czuć od niego woń tej magicznej sybstancji i jakim cudem taka osoba pracuje. Jaki pracownik fizyczny/odlewnik ma mieć autorytet do przełożonego który jest wczorajszy? Proszę o wprowadzenie badań alkomatem w godzinach pracy a nie przed 6:00 bo to nic nie daje. Pracownik dmucha jest czysty, a o 6:03 może coś przyjąć i tego już nikt nie chce widzieć i nawet czuć. Czasy się zmieniły, może niech ludzie w końcu to zrozumieją i zaczną traktować poważnie pracę i firmę bo to naprawde dobre miejsce a pracownicy nie doceniają tego. I proszę o wyciągnięcie konsekwencji od tego "czerwonego" aby nie czuł bezkarnie. Dziękuję za uwagę. Życzę firmie dużo sukcesów.

Mariusz Lubas - Prezes Zarządu
@Agent 007

Witam Cała historia przedstawiona została przez zarząd przeanalizowana i zostały wyciągnięte wnioski i wprowadzone zmiany. Pracownik wchodzący główną bramą został w dniu dzisiejszym poddany kontroli która wykazała stan 0.0 oraz został poinformowany, że nie można korzystać z bramy głównej do wchodzenia na teren zakładu. Nie ma równych i równiejszych. Dziękuję osobie za informację i za zaangażowanie w nasze wspólne dobro. Jeżeli ktoś chce się ze mną spotkać to jestem regularnie dostępny będąc w firmie. Jeżeli są merytoryczne uwagi, nawet anonimowe to też je rozpatrujemy. Cieszę się że tak wiele osób angażuje się w naszą wspólną pracę i że stanowimy dużo więcej niż tylko zakład produkcyjny.

Nawigator

@Nawigator

Terminowo wypłacane wynagrodzenie to dla wielu osób bardzo ważny aspekt zatrudnienia. Jeżeli chodzi o palenie papierosów, być może firma robi to w trosce o niepalących pracowników? Podpowiesz nam, na jakie benefity pozapłacowe można liczyć w Lubas Poliuretany?

Wszystko się zgadza.

Igor

Palarnia jest. Potwierdzam

Pracownica
@Nawigator

Też jestem zadowolona z pracy tutaj. Atmosfera jest dobra, wypłata na czas. Ostatnio mamy dofinansowany pakiet zdrowotny. Może w przyszłości będą dofinansowania do aktywności fizycznej, jsk np.wejscie na basen lub na siłownię? Cieszę się, że coraz więcej pań jest zatrudnionych i że sama Prezesowa bezpośrednio o nas dba. Dla mnie same plusy. Polecam pracę w Lubaz.

Małgorzata
@Pracownica

Na czym ten pakiet zdrowotny polega? Ja z takich dodatków w innych firmach to kojarzę prywatną opiekę medyczną. Czy o to chodzi? I czy są jakieś premie, jakieś dodatki finansowe?

@Małgorzata

pakiet zdrowotny to możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej. tak o to chodzi. O premiiach i dodatkach usłyszysz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wszystko jest na papierze i wszystko jest jasne.

Zdzich1

Mam pytanie do zarządu, czy to normalne, że pracownicy biurowi obijają się w pracy? Ostatnio zauważyłem, że jeden z chłopaków na przewozach spał za biurkiem, ten od zamówień. Często chodzi po całej firmie - pytanie w jakim celu? I słyszałem, że ogląda Ytube w czasie pracy. Może warto go skontrolować? Albo pozwolić wszystkim pracownikom tak się zachowywać?

Rafi123

Witam jakie warunki jako przedstawiciel handlowy?szukają na województwo świętokrzyskie

Kondziu
@Rafi123

Przyłączam się do zapytania. Chciałbym też wiedzieć, jaka jest realna pomoc w pracy ze strony przełożonych? Jak zorganizowane jest szkolenie wdrożeniowe i z jakiego wsparcia marketingowego może korzystać PH?

Nie polecam...nie wyplacja wynagrodzonoe,bajzel w papierach, powiadomiona inspekcja pracy i prokuratura

Dawno to już tak się dzieje z niewypłacaniem wynagrodzeń? To jakiś bardziej rozpowszechniony w firmie problem, czy dotyczy on Twojej tylko osoby? I z czego wynika, jaka jest sytuacja finansowa firmy?

Wiecie, czy LUBAZ SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Iwona

Super że w tym roku jest fundusz wakacje pod gruszą. Dziękujemy za wsparcie.

Mary
@Iwona

Zostaw merytoryczną opinię o LUBAZ SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Wieczfnia Kościelna

• Jak się pracuje w LUBAZ SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy LUBAZ SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUBAZ SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LUBAZ SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
4.5/5 Na podstawie 48 ocen.
  • 12
    06-513 Wieczfnia Kościelna