Opinie o Belstroj Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Belstroj Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Belstroj Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belstroj Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

PRACOWNIK Nowy wpis

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK KTOŚ LUBI BYĆ KANTOWANY NA KAZDYM KROKU TO OWSZEM ZAPRASZAMY SZEFOWIE NIE POTRAFIA ROZMAWIAC Z PRACOWNIKAMI NISKIE STAWKI

Ciekawy Nowy wpis

Witam Chciałbym zasięgnąć informacji od osób Polakow pracujących w belstroj Polska jak się wam pracuje w tej firmie co ile są zjazdy do polski

Www Nowy wpis
@Ciekawy

Dobrze firma wypłaca kasę na czas

Qwęrt Nowy wpis

Na jakie umowy zatrudnia Belstroj polska?

ZYX

@Janusz to szefowie są z Białorusi?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Belstroj Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Janusz

Białorusini, którzy postanowili w Polsce zrobić biznes metodami Białoruskimi. Jak się da komuś nie zapłacić, to należy to zrobić. Nawet 500 zł ma wartość. Wiedza szefów jest na poziomie Obi i Castoramy i to jest wyznacznik jakości.

Wojciech
@Janusz

Jak długo pracujesz w tej firmie? Czy taka sytuacja trwa tu już od dłuższego czasu, czy może dopiero od niedawna coś zaczęło się psuć pod tym względem? Mam nadzieję że powiesz mi coś więcej na ten temat.

mirek
@Janusz

święta racja trzymać sie z dala od tego białoruskiego bajzlu szkoda czasu i nerw.zastanowić sie 100 razy zanim sie pomysli o pracy dla nich

sidewinder
@Janusz

Janusz chodzi ci raczej nie o Belstroj Polska tylko o Belstroj PL co? Są to 2 różne podmioty

swietlana
@sidewinder

nie ma znaczenia, to ten sam team.

marek

czy wie ktoś może czy są przyjęcia na stanowisko monter gk.i jak sie mozna skontaktować z firmą?

sidewinder
@marek

Są przyjęcia. belstroj-polska@wp.pl

Nie polecam tej firmy rekrutacja na zerowym poziomie znajomość techniki i podejście do rekrutanta naganne.najpierw panie od testów naucz sie techniki i wykonania a puźniej zajmij sie rekrutacją bo ludzie jadą połowe polski i wydają pieniądze na dojazd.nie polecam absolutnie szkoda czasu i pieniędzy na bzdurne testy co innego jest w ogłoszeniu co innego realnie.

Sthlm

Witam, Stawki takie jak w ogłoszeniach o prace: od 13€ na rękę. Ile godzin można przerobić w miesiącu? Zależy od projektu. Na niektrorych projektach pracuje się po 8h od pn do piątku. Na innych od pn do sob z nadgodzinami. Podróż do szwecji opłacona. Transport do pracy tez (metro, pociągi). Za mieszkanie potrącają z pensji. Relacje z pracownikami są raczej pozytywne. Trzeba być normalnym, znającym się na robocie facetem. Praca przede wszystkim z Białorusinami, Ukraińcami, Rosjanami, Litwinami itp. Polacy tez są ale w zdecydowanej mniejszości. Na budowach kierownictwo szwedzkie. Wymagane jest doświadczenie, język angielski, rosyjski. Robione są testy dla pracowników. Dużo ludzi wylatuje, nie sprawdzają się. Odzież robocza od góry do dołu, BHP na wysokim poziomie. Porównując z polskimi firmami budowlanymi jest zdecydowanie lepiej, ale porównując ze szwedzkimi to już tak dobrze nie jest. Ogólnie polecam niezdecydowanym.

Sthlm
@Sthlm

Zjazdy do Polski: Zazwyczaj: 3 tyg pracy - 1 tydzień dom. Są również 4,6 tyg pracy - 1 tydzień dom. Można być również cały czas na wyjeździe.

Kuki

Witam czy ktos pracowal dla tej firmy? Chetnie dowiem sie cos o pracy dla nich gdyz niemoge znalesc zadnych opini

marian

Witam pytanie do pracowników Belstroj jak relacje kadra pracownik , jaka atmosfera miedzy pracownikami , jak ze zjazdami do Polski i jakie stawki na budowach .

Zostaw merytoryczną opinię o Belstroj Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Belstroj Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belstroj Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belstroj Polska Sp. z o.o.?

Belstroj Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Klonowa 1 lok. 8
    80-264 Gdańsk

Belstroj Polska Sp. z o.o.