Opinie o Multirobotyka w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multirobotyka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Multirobotyka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multirobotyka w Bielsko-Biała

Paulina

Widzę, że pracownicy kilka lat temu byli długo bez wynagrodzenia. Ktoś wie jak ta sprawa została rozwiązana?

Buli
@Paulina

Ale ta firma istnieje wogóle?Sebastian F. realizuje duży projekt jako podwykonawca na zlecenie generalnego wykonawcy tj. firmy z którą współpracuje od lat.Nawet wiem gdzie i dla kogo wykonują projekt.

@Buli

No ja widzę w krs, że status jest aktywny, więc raczej u nich wszystko w porządku, czy źle się sugeruję?

@Karolina

ROBI W KOSTRZYNIU WIELKI PROJEKT Z DDI TEAM BYDGOSZCZ A KLIENTEM JEST RAWWEN

Pedro Nowy wpis
@Karolina

W Kostrzynie nad odrą wykonują wielki projekt jako podwykonawcy ddi team z Bydgoszczy. Klientem jest Raven z kostrzyniu nad odrą

Byly

Nie ma pieniedzy na zaległe wyplaty. Nawet nie odbierają tel. Oszuści . Adresy zmienili i myślą ze wszystko ok.

Tomek Nowy wpis
@Byly

W kostrzyniu Sebastian realizuje bardzo duży projekt pracuje jako podwykonawca dla ddi teamm z Bydgoszczy a klientem jest kostrzyn ski rawwen

Edyta Nowy wpis
@Tomek

A co to jest za projekt ? Czy on pracuje przy nim sam, czy zatrudnia kogoś do pomocy ?

Pedro Nowy wpis
@Byly

Sebastian realizuje duży projekt jako podwykonawca firmy ddi team z Bydgoszczy, klientem jest firma Raven z Kostrzyna nad odrą

Magda

To prawda ze pracownicy od kilku miesięcy nie maja wynagrodzeń ?

Olek

Niepokojące wpisy zrobiliście. Czy coś złego się dzieje?

@Olek

Owszem bardzo złego. Firma praktycznie przestała istnieć. Wielu pracowników bez wynagrodzeń za kilka miesięcy

Brałeś udział w rekrutacji do Multirobotyka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Bez pieniędzy przez multi

Dajcie znać jak będą mieli pieniądze na zalegle wypłaty.

Jurek

Praca jak każda inna. Szału nie ma, ale jest znośna. Specjaliści tacy jak konstruktorzy czy automatycy to mają dobrze w Multi.

On
@Jurek

Szału nie ma, wypłat też nie ma...

pedryl
@Jurek

no właśnie, wypłat i zaległej kasy z nadgodzin też nie

Polecam praca ok.

Jan

W Bielsku Multirobotyka ma trzeci największy zakład. Rajcza i Łodygowice dalej działają.

JKM

Widzę próba nowego otwarcia. Do wiadomości niedoinformowanych polecam poczytać opinie o zakładach w Łodygowicach i Rajczy - są trochę bardziej obiektywne niż te tutaj pisane przez dyrekcję. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1036095http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1030140

Pracuję w Multi. Mi najbardziej pasuje atmosfera i ludzie. Firma to przede wszystkim ludzie. Polecam

Szymon

Ja także polecam. Praca nie jest ciężka. Przełożeni nawet w miarę. Ludziska w porządku. Polecam.

Dla mnie praca jest OK. Fajna nowa hala. Warunki OK.

Jaś

Ja jestem zadowolony polecam. Pracuję od pół roku.

Mariusz

Także polecam. Nowa hala, nowe biura. Nowe maszyny CNC.

Zbycho

Zgadza się praca jest ciekawa. Zarówno skręcanie, rozkręcanie jak i montowanie różnych elementów w narzędziach, maszynach i robotach. Polecam, pracuję od 4 miesięcy.

Technik

Pracuję od 8 miesięcy. Praca różnorodna i zajmująca uwagę. Jestem z Niej zadowolony bo szybko mi ucieka czas jak jestem w pracy. Social ok. Atmosfera dobra. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Multirobotyka - Bielsko-Biała

Multirobotyka