Opinie o Wealth Solutions S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wealth Solutions S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wealth Solutions S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wealth Solutions S.A. w Warszawa

Rekrutacja Nowy wpis

Widziałem ze firma poszukuje salesa Ktos moze cos wiecej opisac jak wyglada stanowisko Sales Managera ?

Pracownik Nowy wpis

Fajna firma. Ciekawe projekty o międzynarodowym zasięgu. Duża samodzielność w działaniu.

Octaver Nowy wpis

magiczna spółka, świetne biuro, bardzo zgrany zespół, unikatowe projekty w skali świata - whisky, zegarki, monety, nieruchomości, gry, dzieła sztuki, na pewno warto spotkać się i zobaczyć na własne oczy,

Pom Nowy wpis

świetna lokalizacja biura, spoko atmosfera, pakiet socjalny, tak więc mogę polecić.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wealth Solutions S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Paula

Może podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje może? Jakie są szanse na pracę w firmie?

@Paula

W firmie dbają o ludzi i są otwarci na nowe osoby, więc pisz, może dołączysz do zespołu jak się poszczęści, byłoby miło.

Polecam pracodawcę. Działamy w segmencie dóbr ultra luksusowych, manufakturowe zegarki, kolekcjonerskie unikalne trunki. Działamy globalnie. Atmosfera w pracy jest super!

Filip

Słyszałem, że to super firma. Podpowiedzcie czy prowadzą rekrutację?

Jest dobrze. Biuro, produkty no i team.

KP

Polecam. Możliwości rozwoju, ubezpieczenie medyczne, dobry kontakt, miła atmosfera i biuro w centrum Warszawy.

Querty
@KP

Polecam pracę w Wealth, wreszcie mam kontakt z unikalnymi produktami, a nie nudnymi bankowymi

Opinia

Jest ok

poli

Polecam tego pracodawcę. Ubezpieczenie medyczne i miła atmosfera pracy. Elastyczność i zrozumienie w cięższych sytuacjach życiowych.

Maciej

Dobry pracodawca

KJ

Solidny pracodawca. Polecam

Dobra firma. Możliwości rozwoju i udziału w ciekawych projektach. Ubezpieczenie medyczne. Dobra atmosfera. Ogólnie polecam.

Kuba

Pracuję w Wealth Solutions od 6 lat, firma daje duże możliwości rozwoju personalnego jak i zawodowego. Współtworzymy unikalne projekty wyróżniające firmę na świecie. Ciekawa praca, dobra atmosfera i warunki zatrudnienia. Polecam jako pracodawcę.

@Kuba

Potwierdzam. Najlepsza praca, którą miałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Wealth Solutions S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wealth Solutions S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wealth Solutions S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wealth Solutions S.A.