Opinie o Patio Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Aneta Gajewska-Goździk w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Patio Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Aneta Gajewska-Goździk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Patio Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Aneta Gajewska-Goździk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patio Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Aneta Gajewska-Goździk w Pabianice

Seba Nowy wpis

Firma nie dająca sobie rady z niczym..żenada i brak profesjonalizmu, Administrator nie znający się na podstawowych sprawach budowlanych. Nie polecam i odradzam każdemu.

Większość opinie jest nie na temat. A praca w firmie jest ok. Przyzwoicie płacą, atmosfera jest w porządku. Pracując jako administrator trzeba się nastawić na odbieranie telefonów w weekendy i święta, ale można przywyknąć. Wszystkie opinie, że coś jest robione najtańszym kosztem nie są prawdziwe, wiem to od środka tej firmy. Firmy sprzątające wybiera zarząd wspólnoty, a nie administrator. To samo z firmami ochroniarskimi. Pracują dziadki bo tak jest taniej, można zatrudnić 2 wielkich łysych koksów i to z bronią, ale to kosztuje x5 albo x10, a ludzie na wspólnotach chcą mieć tanio. Ponadto administrator wykonuje polecenia zarządu wspólnoty, a nie swoje widzimisię. Nie pracuję w tej firmie bo wyprowadziłem się z Warszawy, gdyby nie to na pewno pracowałbym tam dalej.

@Andrzej

Pozwolę sobie dopytać.. Ten telefon w niedzielę i święta to trzeba odbierać z siedziby czy po prostu ma się telefon służbowy przy sobie w domu i trzeba w razie czego odebrać?

sk9
@Andrzej

Opinie są na temat panie Andrzeju, jest robione wszystko najtańszym kosztem tak, aby utrzymać własną posadę nie patrząc na jakość usług, firmy proszę pana wybiera zarząd niestety duży w tym udział ma administrator, który bardzo chętnie preferuje swoje, znane z innych obiektów, często za "gadżety" jakie otrzymuje w zamian, stawki sam ustala i proponuje firmy najtańsze, później są takie efekty, oczywiście pracownicy firm zewnętrznych podlegają bezpośrednio swoim szefom, ale to że pracują po dwie doby w wyniku czego umierają z przemęczenia jest za wiedzą administratora, chyba że jest raz w miesiącu na obiekcie, ponieważ pracuje zdalnie, he, wykonuje pan polecenia zarządu, ale zdanie swoje należy mieć, po to pan jest aby proponować profesjonalne usługi i w odpowiedni sposób zarządzać obiektem, a nie liczyć grosz i wyzyskiwać inne podmioty współpracujące, jeżeli mieszkaniec chce mieć prawidłowo posprzątane i czuć się w miarę bezpiecznie w swoim mieszkaniu musi go na to stać jeżeli nie to się nie kupuje usługi, zawsze może posprzątać sam i pilnować według grafiku lokal po lokalu, wówczas po co mu firma zarządzająca ? jak może te czynności wykonywać sam zarząd, wniosek jeden niech pan nie obraża ludzi ciężko pracujących w firmach sprzątających i ochroniarskich dla dobra mieszkańców, ponieważ sami panowie administratorzy stwarzacie takie realia, zatem sio na wieś, Warszawa chyba jest za trudna dla was, wielcy menadżerowie, wstyd !!!

Jola Nowy wpis
@sk9

sk9 Szanowny autorze wykazałeś 98% racji w swojej ocenie . Należy jednak ocenić zarząd wybrany spośród właścicieli mieszkań- to dopiero jest analfabetyzm , niekompetencja i śliskość !

mi

bardzo niekompetetna firma, nie ogarniają administrowania, podjęli się administrowania zbyt dużej ilości wspólnot i nie ogarniają tego. Zadania znaczenie ich przerosły

JAN 215
@mi

A W SZCZEGÓLNOŚCI BRAK TRANSPARENTNOŚCI W INFORMACJACH O OPŁATACH MIESIĘCZNYCH W PORÓWNANIU Z PRZESŁANYM SPRAWOZDANIEM FINANSOWYM , ZAŁĄCZONYM DO INFORMACJI O "ZAOCZNYM WALNYM ZEBRANIU" ,

@JAN 215

A taka informacja jest im zgłaszana, że nie rozumiecie co i jak?

mieszkaniec Skoroszewska 5c
@mi

Dzień dobry, Firma nie kompetentna, jak w poprzednich postach, wszystko po taniości, UWAGA !!! firma sprzątająca i firma ochroniarska tylko w tygodniu, jak jest nabrudzone w piątek to dopiero w poniedziałek będzie posprzątane, jak okradną mieszkanie to właściciel dowie się po weekendzie jak przyjdzie Pan ochroniarz do pracy. Panie Dominik co z centralką ppoż kto to obsługuje w weekendy, może dyżury sobie porobicie ze Strzeszewskim i kobyłeckim. wstyd

Wanda Nowy wpis
@mi

ignoranci i naciągacze w PATIO w Warszawie pracują, zakłamane odczyty liczników wskazujących zużycie mediów! Naliczenia opłat za mieszkanie niejasne - pani księgowa odmawia wyjaśnienia!

ekonom

Zawyżone opłaty za media od 1 lutego 2023r. Brak transparentnego wykazania poszczególnych rodzajów mediów - hej co tam x 2 zł i razem 10,88 zł zamiast 9,85zł jak naliczają SM w dzielnicy Ursynów , Śródmieście, Żoliborz i Zarządcy Wspólnot w dzielnicy Wola , Praga Płdn.

ON 23 Nowy wpis
@ekonom

TO JEST FATALNA KSIĘGOWOŚĆ!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Patio Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Aneta Gajewska-Goździk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Technik Stacjonarnej Obsługi Obiektu
Pabianice
INWEMER System sp. z o.o.
Wolny

Pani księgowa niedokładna , niekompetentna , Fatalnie prowadzi naliczenia i rozliczania opłat! To ostatnie naliczanie opłat od 1 lutego br. to tragedia! No cóż wg . tej pani trzeba tak wpisywać te naliczenia "ŻEBY GAŁY NIE WIEDZIAŁY GDZIE SIĘ ICH PIENIĄDZE PODZIAŁY" , nie jest w stanie wytłumaczyć sposobu naliczania poszczególnych pozycji . Na moje pytanie (telefoniczne) odpowiedż - ma pan napisane na zawiadomieniu - wzrosły opłaty za media- koniec rozmowy.

Alona

Otrzymałam nierzetelną specyfikację naliczeń . Pominięto stan naliczeń na podstawie odczytów zużycia mediów z liczników Zaliczkę naliczono na podstawie ilości udziałów oraz metrażu mieszkań x 2 zł.

Dorota7

Dzień dobry, Mam kilka mieszkań w Warszawie, ale zarządzanie przez patio nieruchomości na Skoroszach jest absolutnie donie do przyjęcia, kto wybrał takich pacanów ? panowie jacek s. i michał m. weźcie się za robotę. UWAGA !!! na osiedlu jest niekonserwowana centrala ppoż i chyba wyłączone niektóre czujki przez pracownika patio nieruchomości, trzeba zgłosić do straży pożarnej, bo niedozorowana centrala grozi katastrofą. pozdr.

@Dorota7

Skąd wiecie o tych całych czujnikach? I kiedy zostanie to wszystko zgłoszone? Bo w takiej sytuacji chyba nie ma co zwlekać

SK9

Na Skoroszewskiej 9 znowu pan molenda zmienił firmę ochrony, chyba 26 zł. to za drogo, postawił swoich pupilków z sąsiedniej wspólnoty za 22 zł. tylko to nie jest firma ochrony, a firma świadcząca usługi portierskie z 8% podatku VAT, żeby było taniej, he, he, Uważajcie lokatorzy na odpowiedzialność takiej firmy oraz zakres obowiązków, TO NIE JEST KONCESJONOWANY PODMIOT !!!

@SK9

Ale skąd Ty znasz tak szczegółowo te stawki wszystkie?

Krzysztof

W Pruszkowie lipa. Firma nie ogarnia, nie nadąża i w zasadzie mieszkańcy sami się organizują.

@Krzysztof

@Krzysztof Czego nie ogarnia PATIO? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Dzięki

Szymon
@Krzysztof

Nie wiem czego nie ogarnia?? Ja osobiście jestem zadowolony, nawet bardzo zadowolony, z obsługi nieruchomości. Na moje uwagi czy prośby także reagują pozytywnie. Ja osobiście nie mam się do czego przypiąć a i odwiedzający mnie znajomi też zauważają , że nasza nieruchomość jest bardziej zadbana niż ich.

Jarosław
@Szymon

Zadowolonego klienta dobrze poczytać. Ja natomiast szukam informacji o ewentualnej pracy w PATIO administrowanie nieruchomościami. Czy do pracy biurowej w tej firmie trudno jest się dostać? Proszę o odpowiedź bo brakuje jej w tym wątku. Mam nadzieję, że ktoś zdoła mi pomóc.

M.R.O. Wing
@Jarosław

Jarosławie. Na moim osiedlu jest jeden administrator z PATIO od 8 lat. Żadnych kłopotliwych rotacji ze strony firmy. Rozmawiałem z nim przy okazji sprawy jaką mi ogarniał. Mówił, że pracuje mu się dobrze. Atmosfera w firmie normalna, hierarchia nieskomplikowana (klienci-samodzielni zarządcy-właściciele firmy). Spora elastyczność co do godzin pracy i wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas. Myślę, że jak interesujesz się pracą zarządcy / administratora najlepiej wyślij im swoje cv. Lub złap kontakt do ich pracownika, zadzwoń i sam pogadaj. Z mojej oceny: dobry zarządca znajdzie u nich miejsce na lata. Słaby albo sam się zwolni albo firma mu podziękuję jak nie udźwignie obsługi mieszkańców wspólnot. Powodzenia.

SK9

Niewiarygodna firma, brak kontaktu z administratorem, w soboty i święta można zapomnieć, układają się z zarządem na zasadzie wszystko dla nich nic dla mieszkańca, aby tylko mieć kontrakt, podmioty współpracujące z nimi to jakiś żart, wybierają najtańsze i później jest tak jak jest, czyli (usunięte przez administratora) i żenada, ostatnio mieli zgon ochroniarza, pracował 2 doby bez wsparcia, sprawą zajmuje się prokurator, omijajcie ten podmiot szerokim łukiem, szczególnie panów jacka s i michała m.

Zadwolony klient
@SK9

I tak się rodzą plotki. Ochroniarz był pracownikiem firmy ochroniarskie, a nie Patio. Z administratorem zawsze można się skontaktować, nawet o północy. Ciekawe jaki masz interes aby tak pisać o niewinnych ludziach. Może konkurencja.

Hugo

U mnie wszystko ok na osiedlu. Wszystko ogarnięte i załatwiane tak jak się należy więc ja osobiście polecam

lokator

Dzień dobry, Potwierdzam, że firma patio nie zdaje egzaminu na osiedlu gdzie ja mieszkam, boją się własnego cienia, nie mają swojego zdania, przyklepią wszystko to co zażyczy sobie zarząd nie patrząc, czy jest dobrze, czy źle, jadą jak najtańszym kosztem, konserwator wojtek uczy się fachu, niestety tak działa pan jacek s. szef patio, omijajcie ich z daleka !!!!!!!!!!!!!

SKOROSZE

"grupy zakupowe" żart, obniżka kosztów, wszystko się przekłada na jakość, firma sprzątająca nie daje rady, ochrona stare dziadki nie wiedzą o co chodzi i gdzie są i po co, konserwator dopiero się uczy, z oszczędności powyłączał czujki w systemie ppoż, żeby nie dzwoniła centrala, do pierwszej awarii !!!

szron

Nie polecam tej firmy nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Patio Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Aneta Gajewska-Goździk - Pabianice

• Jak się pracuje w Patio Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Aneta Gajewska-Goździk?

Zobacz opinie na temat firmy Patio Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Aneta Gajewska-Goździk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Patio Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Aneta Gajewska-Goździk
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Ludowa 2 lok. 4
    95-200 Pabianice