Opinie o NAVIKOM w Zakrzewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NAVIKOM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w NAVIKOM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVIKOM w Zakrzewo

gość

Witam wszystkich na forum czy wiecie kiedy powstanie nowy zakład kolo Torunia? pani z biura niestety nie potrafiła odpowiedzieć na to pytanie a staram się o pracę w vikoyachts ale chcę prace na miejsce dlatego interesuje mnie ta lokalizacja.

asd
@gość

Lepiej trzymaj się z dala od tej fimy. Brak umowy, wieczne obrażanie pracowników... Szkoda marnować czasu.

@asd

Dokladnie szef obraża i poniza pracownikow ,praca na czarno..

Pstryk

Zastanawiałem sie czy tam pójść, ale dla mnie.wazna umowa, pracuje za granicą i mam umowe , wiec nie skusze sie na to prace, mam.6 letnie.doświadczenie w.laminacie , jezeki ta firma szuka.ludzi bez.umowy.to.nie dziwię sie ze nie może znaleźć

@Pstryk

Nie ma umowy pracowalem prawie rok i nic.. Ciagle zwloka ze jakiś staż..i tak sie tlumaczyl.. Podpisujesz jakieś papierki puste kartki i to niby umowa i nigdy nie widzialem jej na oczy.. Odradzam firme.. Pozdrawiam

@Śmiech na sali

To jesteś naprawdę wyjatkową osobą. Ja po 3 msc pracowania na stażu w tej firmie dostałem papiery do podpisania umowy i tyle. Chyba wiem kto pisze te wpisy żeby oczernić firmę i szczerzę mówiąć chciałbym zobaczyć Ciebie w niemieckiej firmie zapieprzającego w te i wefte. A u nas nic nie robiłeś i podburzałeś ludzi i tyle. Wyleciałeś z roboty i teraz płaczesz oczerniając firmę. A każdy wie jak się po prostu opierdziela w robocie to można od szefa albo kierownika dostać po głowie za to co się robi. Nie pozdrawiam.

@Śmieszek na sali

Nikt mnie nie wywalil z pracy sam zrezygnowałem....

@Śmiech na sali

Zawsze lepiej napisać, że się samemu odeszło niż wyleciało z roboty za zaniedbania co nie ?

@Śmieszek na sali

Nikt mnie nie wywalil .. chyba mnie z kims mylisz.. Sam poszedlem bo mam swoja godnosc nie pozwole zeby czlowiek ponizal mnie nie wazne ile by płacił..

@Śmiech na sali

To wydaje mi się, że mamy różne patrzenie na sprawę godności. nie wiem jak było 10,15 lat temu w tej firmie bo nie pracowałem w tedy tutaj ale mogę napisać jedno. Nikt z własnej woli nie odszedł z tej firmy wciągu tych lat co pracuję. Po za tym naprawdę te argumenty co dajesz co kolejną odpowiedź naprawdę są oklepane i powtarzane cały czas nie staną się prawdą. Nie pozdrawiam.

@Śmieszek na sali

Gdy ja pracowalem odeszlo duzo laminerow zaden nie chcial pracować w tej firmie a co do zwolnienia to najpierw trzeba kogos zatrudnic legalnie później go zwolnic ja nie mialem umowy .. kto widział w tych czasach na czarno pracowac.. Żadnych skladek nic zero...To jest szanowanie czlowkia wszystko do czasu az cos sie nie stanie....

ksynon

jakie zarobki?

@ksynon

Zarobki spoko ale brak umowy..

Śmiech na sali

A co do obrażania to chyba szef tej firmy wie najlepiej .. i nie hejtowanie bo to ladne slowo w dzisiejszych czasach tylko wyrazanie swojego zdania a jak kogos boli prawda to pozniej nazywa to hejtem . Troche szacunku do drugiego czlowieka bo nie jestesmy smieciami to ze ktos ma firme i kase nie znaczy ze jest lepszy od innych ten kto chamem jesy już nim pozostanie. A co do zaliczek nic nie wiem bo szef placi co tydzien wiec jakas bzdura ..

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie NAVIKOM? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Śmiech na sali

Tylko to ze podpisywalem puste kartki . I żadnej umowy nie bylo zlecenia czy innej.. Poniewaz bylem w zusie i skladki nie byly za mnie odprowadzane .wiec gdzie w tych czasach pracowac na.czarno ..

Gosc

Jesli podpisujesz kontrakt na 10 sztuk umowe o dzielo czy zlecenie - bo chcesz maksymalnie zarobic a pozniej wyciàgasz tylko kolejne zaliczki , i wiecej Ciebie nie ma niz jestes. a zamiast praca zajmujesz sie hejtem i obrazaniem innych a pozniej trzech innych pracownikow musi po tobie poprawiac -to nie dziw sie ze nikt nie chce z toba pracowac- potrafisz tylko obrażać i skłócac innych. W dzisiejszych czasach zadna firma dobremu pracownikowi ktora pomaga firmie isc do przodu a nie ja topi nie odmowi umowy na stale. Skoro dla ciebie stawka nie ma znaczenia i jest tyle wspanialych firm to zycze powodzenia

Śmiech na sali

Zawsze oczernial firmę obok .ze kiepskie zarobki itp. Ale jest normalna umowa o prace i wszyzstkie swiadczenia moze zarobki mniejsze ale dbaja o pracownika i nie poniazaj tak jak ten człowiek... Mam propozycje nie zacznie traktowac swoich klientów tak jak pracowników zobaczymy ilu wróci lub poleci ta firmę ...

Śmiech na sali

Jesli jest tak super to dlaczego ktos kasuje moje wpisy niech ludzie sie dowiedza jak jest tam naprawde .. pieniadze to nie wszystko liczy sie tez szacunek a nie porównywać sie do firm niemiwckich ze zarobki europejskie ... tylko ze w niemczech pracownik nie wejdzie na zaklad bez umowy a tu na czarno ludzie pracuje niech pomysli troche o czlowieki jak cos sie stanie ... Dopiero bedzie ,moze tym powinien sie zajac ktos inny ... pozdrowienia dla szefa

Śmiech na sali

Praca byla potrzebana ale ile mozna wytrzymac z takim szefem ?? Troche szacunku do samego siebie.. i nie powiesz mi ze szef szanuje ludzi ... i praca na czarno bez umowy bo żaden z laminerwo nie ma umowy .. zero szacunku do czlowkia

Miro

Jak tobie bylo tak źle to po co siedziales rok! Tez tam pracowalem kilkamiesiecy i nigdzie lepiej nie zarobiłem....musialem wrocic na mazury z powodów rodzinnych.... Pracowalem rowdies w Hansie w Grunswaldzie ale na czysto wychodzilem gorzej niz w Viko.. Jedni odchodza a inni pracuja tam po 20 lat...nie każdy lubi robic na jachtach .

Sławek

może więcej opini? jakie zarobki, praca na umowe?

tad

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie, duze wynagrodzenie, zawsze na czas. praca przy jachtach kazdy wie jak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o NAVIKOM - Zakrzewo

• Jak się pracuje w NAVIKOM?

Zobacz opinie na temat firmy NAVIKOM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVIKOM?

NAVIKOM
3.8/5 Na podstawie 48 ocen.

NAVIKOM