Opinie o Intertrans Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Intertrans Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Intertrans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intertrans Sp. z o.o. w Łódź

Oddział Gdańsk

Poproszę o opinię o pracy w gdańskim oddziale? Jak atmosfera?

Dzień dobry , dziękujemy bardzo za miły komentarz dotyczący atmosfery w naszej firmie . Pozdrawiamy

Karol
@Intertrans Sp. z o.o.

Pytanie o atmosferę w pracy, pracodawca odbiera jako miły komentarz xDDD Kwintesencja tej "firmy"

Na szczęście już była pracowni
@Oddział Gdańsk

Atmosfera jest cudowna!(usunięte przez administratora)

Xxx

Praca na recepcji-od poniedzialku do piatku i co druga sobote.(usunięte przez administratora)

Oddział Gdańsk

Co sądzicie o pracy w oddziale w Gdańsku? Jak atmosfera, możliwości rozwoju?

Dzień dobry, Miło nam powitać wszystkich użytkowników odwiedzających portal GoWork.pl chcących otrzymać informacje o pracy w firmie Intertrans Sp. z o.o. Dołożymy wszelkich starań, by udzielić odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania oraz wyjaśnić skomplikowane kwestie. Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją. W ramach prowadzonej działalności transportowej realizujemy usługi przewozowe i spedycyjne na terenie całej Europy. Usługi transportowe wykonujemy z najwyższą starannością dla zapewnienia terminowości dostaw oraz bezpieczeństwa powierzonego ładunku. Naszym pracownikom pragniemy zapewnić jak najlepsze warunki zatrudnienia, ponieważ tylko inwestycja w kapitał ludzki gwarantuje sukces. Chcemy tworzyć atmosferę sprzyjającą współpracy, rozwojowi i wzajemnej pomocy. Jesteśmy świadomi, że w naszej działalności istnieją obszary, które moglibyśmy poprawić. Z tego powodu prosimy o szczegółowe opisywanie wszelkich niejasnych kwestii, sugestii i porad pod adres e-mail: kariera@intertrans.pl Cenimy konstruktywną krytykę, dlatego Państwa słowa są dla nas niezwykle istotne. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Intertrans

Czapa
@Intertrans Sp. z o.o.

Fantazja nie opuszcza, multum spółek , multum bałaganu. Fakty są najistotniejsze. Jeszcze pomówieniami straszą za napisanie prawdy. Tak to działa, że pracownik w zatrudnieniu nie napisze komentarza ze strachu, ale szuka pracy i przy zmianie , jest odważny, więc dzieli się swoją opinią dając tym samym ostrzeżenie innym. A właściciel się obraża. Do biznesu trzeba dorosnąć panowie.

@Czapa

Dzień dobry, przykro nam z powodu Pana negatywnej opinii na temat naszej firmy. Niestety nie mamy możliwości prowadzenia rzeczowej dyskusji, popartej konkretnymi przykładami „bałaganu”. Rzeczywiście w skład naszej grupy wchodzi kilka spółek z racji prowadzonych działalności. Zgadzamy się w 100% że liczą się fakty.

MarcinChodakowski
@Intertrans Sp. z o.o.

Czy dyrektor DM sie zmienil?

bez
@MarcinChodakowski

nie

Czy kandydat na stanowisko Asystent/ka w dziale Księgowości w firmie Intertrans Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

To może zróbmy inaczej. Jeśli pracodawca tak ładnie straszy odpowiedzialnością za wpisy to niech się ustosunkuje do zarzutów tutaj padających i odpowie na pytania: Czy prawda jest ze syn prezesa krzyczy i ubliża pracownikom? Czy prawda jest ze pensja płacona jest pod stołem? Czy prawda jest ze łamane są prawa pracowników pracujących w delegacji? Czy prawda jest ze w firmie jest problem z podstawowymi rzeczami typu papier? Od razu mowie ze ja nic nie wiem i nic nie sugeruje. Jak osoba chcąca u was pracować chce aby ktoś się do tego odniósł. Krótkie odpowiedzi tak albo nie

@Andrzej

Panie Andrzeju, nikogo nie straszymy a informujemy o odpowiedzialności za wpisy zamieszczane przez komentujących. Dnia 04.07.2019 dodaliśmy wpis, w którym zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail w przypadku posiadania wiedzy na temat nieprawidłowości funkcjonowaniu któregokolwiek z działów. Nie otrzymaliśmy żadnej prywatnej wiadomości w tej sprawie. Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie zapraszamy do przesłania CV oraz odwiedzenia nas w celu zadania nurtujących Pana pytań.

BYŁY PRACOWNIK
@Andrzej

NIE ODPOWIEDZĄ ALE TO WSZYSTKO PRAWDA

Waldi

Zawsze można zmienić prace jeśli komuś nie odpowiada. Ja nie narzekam o spokojnie polecam!

Ex

Tragedia jednym słowem. Pracowałam na moje nieszczęście niestety. (usunięte przez administratora) wykorzystywanie ludzi, straszna atmosfera. Syn prezesa "menedżer" brak jakiejkolwiek doświadczenia zarządzania zespołem, ale tak to jest jak się takie stanowisko obiera porosto po szkole. Gorąco nie polecam!

@Ex

@Intertrans Sp. z o.o.

Mysle, ze straszenie postepowaniem sadowym juz o Was swiadczy. Dowody przekazuje sie w Sadzie, a nie na kariera@ zeby przygotowac Was do procesu sadowego.

Agnieszka

I jak, aplikowałeś do pracy w Intertrans Sp. z o.o.? Myślę, że warto spróbować przekonać się na własne oczy, jak wygląda sytuacja w danej firmie. Natomiast nagrywanie nie jest raczej dozwoloną praktyką, to dosyć radykalne rozwiązanie.

lepiejtamnieiść

Widać, że firma postanowiła zaopiekować się swoim profilem na GoWork, niestety robi to tak samo nieudolnie jak traktuje pracowników, czyli po prostu źle. Po pierwsze profil na GoWork służy do oceny pracodawcy i daje możliwość aby przestrzec przed zatrudnieniem się w nieodpowiednim miejscu przez potencjanych procowników, więc czemu dziwicie się, że negatywne opinie są kierowane właśnie tutaj skoro ewidentnie na nie zasłużyliście? Ponadto macie już tyle materiału do analizy, że powinniście na własną rękę wyciągnąć wnioski, co robicie źle, ale jak widać lepiej narzekać, że nie dostaliście tego wszystkiego na maila. To właśnie świadczy o tym, że te zapowiadane tutaj zmiany to tylko puste slogany. Macie problem aby odnieść się do podstawowych kwestii. Oczekujecie nagrań i dowodów, że kierownicy krzyczą i przeklinają na pracowników, pensja wypłacana jest w nieopodatkowanej części pod stołem, a pracownikom potrącane są bez uzgodnień z wypłaty różne kwoty? Każdy kto tam pracował to powierdzi, a także to, że atmosfera jest bardzo zła, pracownik czuje się jak zło konieczne. Kompletny brak rozwoju, szkoleń i benefitów. Ogromna rotacja ludzi, nieumiejętne zarządanie kadrą,prowadzi to do tego, że kto tylko może zwalnia się jak najszybciej. Nieustanna kontrola pracownika przez pracodawcę, pretensje o każdą możliwą czynność. Niestety marketing to nie wszystko, lepiej zacząć od podstaw. Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy.

Jan
@lepiejtamnieiść

Smutno czyta się takie wpisy, fajnie że podzieliłeś się swoimi wrażeniami, jednak szkoda że masz tak negatywne zdanie o firmie. Czy Twoim zdaniem są jakieś szanse na poprawę sytuacji w Intertrans?

Rotacja pracowników nie świadczy o rozwoju firmy. Czym innym jest obsadzenie wolnego stanowiska, a czym innym stworzenie nowego. Zanim ktokolwiek będzie aplikował, powinien głęboko zastanowić się.

Nowy pracownik

Atmosfera w biurze jak najbardziej pozytywna, wszyscy mili i bardzo pomocni.

MB

Aż wierzyć się nie chce że 25 lat po transformacji ciągle są firmy którym chce się tak kombinować... Latanie po całej firmie z kopertami (bo przecież na umowie zawsze masz najniższą) jest tak tym bardziej żenujące że kierownictwo na siłę robi z siebie profesjonalnych managerów. To już Mirki budowlańce przestają się bawić w kręcenie lodów pod stołem. Atmosferę pomijam, bo jest fatalna.

@MB

Zatrudniają na najniższą krajową, nad każdym biurkiem wisi kamera, a kierownik tylko to i robi że obserwuje pracowników. Atmosfera okropna, pracownicy nie są doceniani!

Warunki umowy są zawsze omawiane i negocjowane podczas jej zawierania. Monitoring w biurach i na terenie firmy stosowany jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników. W razie dalszych wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: kariera@intertrans.pl

Na szczęście były pracownik

Pomijając wynagrodzenie, to potrafią nie źle wykorzystać pracownika. Radzę dobrze się zastanowić zanim podpiszę się umowę.

@Na szczęście były pracownik

Dzień dobry, Przykro nam z powodu Pana negatywnej opinii na temat firmy, pragniemy podkreślić, że opisana sytuacja nie jest zgodna z naszymi standardami. W celu wyjaśnienia sytuacji prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez e-mail: kariera@intertrans.pl Dzięki temu będziemy mogli odnieść się do sytuacji oraz zareagować.

Raf

najniższa krajowa, ludzie przychodza i odchodza po 2-3 dniach, co chwile przeklenstwa, mobbing to codziennosc, zero jakichkolwiek benefitow,szkolen, pracujac w tej firmie czlowiek zamiast sie rozwijac cofa sie przez (usunięte przez administratora)

@Raf

Trudno o obiektywną i rzetelną opinie po 2-3 dniach współpracy, a nawet po okresie próbnym, który w naszej firmie trwa 3 miesiące. Zatrudnionym przez naszą firmę osobom pragniemy zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju oraz samorealizacji. Chcemy tworzyć atmosferę sprzyjającą współpracy oraz wzajemnej pomocy. Potwierdzeniem skuteczności naszych działań w tym kierunku są usatysfakcjonowani pracownicy, którzy są z nami nawet 20 lat!

jakdobrzezemnietamniema

Próbny tydzień bez umowy, później w ogóle nie płacą. Pracują prawie same ukrainki, siedzą od 7:30 do ok. 17, a płacone jak od 8 - 16, lecą przekleństwa, nerwowa atmosfera, co innego zarabiasz na umowie a niby co innego do ręki. Jedyne co dobre to to, że mają lody w lodówce i cukierki z wawela dla pracowników.

@jakdobrzezemnietamniema

Same Ukrainki? Puknij się w łeb. W biurze na około 20 osób są może z 3 osoby z zagranicy. Nie pisz, jak się nie znasz.

~~
@Anna

powyższa odpowiedź to jest właśnie przykład kultury wypowiedzi, który obrazuje też atmosferę panującą w tej 'firmie'

@jakdobrzezemnietamniema

Rozumiemy, że anonimowość pozwala poczuć się bezpiecznie, ale jeżeli zamieszczane przez Państwa komentarze zawierają informacje, które nie są poparte dowodami to ciężko nam będzie na ich podstawie wdrożyć program naprawczy, który zmieni opisywane sytuacje. Anonimowe wpisy niepoparte dowodami mogą mieć charakter pomówień i naruszać dobra osobiste konkretnych osób. Jeżeli macie Państwo dowody na poparcie prawdziwości swoich tez lub macie zastrzeżenia do pracy jakiegokolwiek działu prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: kariera@intertrans.pl Dziękujemy i pozdrawiamy.

Czy ktoś coś wie o pracy na recepcj

Jak widzisz jest dużo negatywnych komentarzy o tym pracodawcy..

Na recepcji masz na umowie jedno stanowisko a pracujesz na na pieciu

Zapraszamy do odwiedzenia biura firmy Intertrans w Łodzi, ul. Zgierska 250/252. Zachęcamy również do przesłania CV pod adres e-mail: kariera@intertrans.pl

Miro

Jesteście pewni, że nie mozna pozytywnie napisać o firmie? Miałem starać się o pracę.

@Miro

Odpuść sobie...

@Miro

A.

Chodziło zapewne o braku papieru w kserokopiarce, który wylicza sekretarka. Śmiech na sali. Biuro, praca opiera się głównie na drukowaniu, a papieru nigdy nie ma....

Karol

Czy ten złośliwy wpis miał na celu zjednoczenie załogi? Jeśli tak do działa bo ludzie się obronią razem z firmą!

Ada
@Karol

ty na ludzi nie ceduj lepiej popapranego zarzadzania firma .. teraz pracy jest duzo w innych "NORMALNYCH" firmach z normalnymi zarzadzajacymi a nie z samo mianujacymi sie dyrektorzynami

Zostaw merytoryczną opinię o Intertrans Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Intertrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intertrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Intertrans Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 47 ocen.

Intertrans Sp. z o.o.