Opinie o Przedstawicielstwo Bofrost Polska w Straelen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedstawicielstwo Bofrost Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedstawicielstwo Bofrost Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedstawicielstwo Bofrost Polska w Straelen

Bożena

Daleko masakraszukaja służących bo jakby mieli tak robić sami by wysiedli siedza w biurze i maja (usunięte przez administratora) czy deszcz czy zima (usunięte przez administratora) lepiej traktował ludzi pff

Bożena

Wyzysk!daleko od nich!szukają piesków a jak ida z toba na szkolenie sami wysiadaja za ciebie dostają kase siedza w domu a ty (usunięte przez administratora) w deszczu w burzy ludzie traktują cie jak dewelopera masakra daleko!

Czesław

@Holow, zadaję pytania związane z pracą w firmie BOFROST, ponieważ jak pewnie zauważyłeś, wątek przeglądają i obserwują osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie, dlatego każda uzasadniona opinia jest pomocna dla tych osób. Przed podjęciem pracy dobrze jest uzyskać informacje o tym, czego można spodziewać się po danym miejscu pracy.

Holow

@ czeslaw. przegladalem to forum i widzialem Twoje wpisy. raczej nie jesteś osoba szukajaca pracy? tak z ciekawosci, co ty robisz na tym wątku? a co do pracy w tej firmie to polecam. nie jest dla leni to fakt ale warunki sa ok. mieszkania, transport. dobranoc

Brałeś udział w rekrutacji do Przedstawicielstwo Bofrost Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

do @Czesław. Tak było. pozdrawiam

Czesław

@Holow, fajnie, że temat przegląda osoba, która również była na rozmowie rekrutacyjnej do pracy w firmie BOFROST i przedstawiła, jak dokładnie wyglądał proces rekrutacyjny. Czyli z tego wynika, że firma prowadziła nabór na stanowisko, które było tematem przewodnim rozmowy kwalifikacyjnej, lecz osoby, które nie otrzymały pracy dostały inną propozycję pracy? Możesz napisać bliżej, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które zaoferowała Ci firma BOFROST? Dostałeś pełną umowę o pracę? Przedstaw bliżej, jak to wygląda.

Holow

do Czesław i kierowca. Było nas dokładnie 8 osób we Wrocławiu (policzyłem) z czego 3 osoby dobrze mówiły po niemiecku a reszta raczej słabo i połowy nie rozumiała :) tym osobą, które słabo sobie radziły zaproponowano inną pracę przy jakichś katalogach. Nie istotne. Ja ta pracę dostałem i zaczynam za chwile. Warunki są b.dobre. A reszcie życzę powodzenia w znalezieniu pracy ;) Co do samego spotkania to należało sie przedstawić, opowiedzieć kilka zdań o sobie, odpowiedzieć na kilka pytań. Nie było stresująco, może jedynie tych 5 osób, które nie dostały tej pracy się denerwowało. pozdrawiam

Czesław

@Kierowca, w trakcie rozmowy rekrutacyjnej do pracy w firmie BOFROST osoby, które rekrutowały nie oznajmiły, że oferta pracy nie dotyczy stanowiska kierowcy w firmie, a jedynie pracownika do roznoszenia katalogów? Skąd taka nagła propozycja firmy po zakończeniu rozmów z potencjalnymi kandydatami?

Czesław

@Goska, jakie konkretnie kwestie różnią się od tego co jest zapisane w umowie, jeżeli chodzi o pracę za pośrednictwem firmy BOFROST? Możesz, dokładniej opisać ten wyrażony przez Ciebie aspekt warunków pracy?

@ Gosia. Ja w ostatniej tej lepiej płatnej zarabiałem 1600 euro za miesiac harówki, musiałem opłacić badziewna kwatere 400 euro i 150euro dojazd busem polska-niemcy i spowrotem. zostało mi 1050 euro gdzie po miesiacu mogłem zjechac do pracy i tylko na weekend. znajdz mi tą pracę Pani szanowna o której piszesz. Na opiece? Na budowie? przy kopaniu rowów? sortowaniu butelek? układaniu towarów po nocach? żart :) juz wole 3 tygodnie być w tych Niemczech i troche pobiegać z katalogami za 5 tysi. za te 3 tygodnie niż gdziekolwiek indziej pracować a swoje już przepracowałem w Niemczech. i gdzie ty te godziny robisz? chyba z przerwami na książkę i kawkę. albo na telefonie :)

Goska

Jeżeli 5 tys. zł to dobre pieniądze w Niemczech, to chyba ktoś tu na głowę upadł lub nie zna realiów pracy w Niemczech. W dodatku nie za 8 godzin dziennie, a za o wiele więcej. Co z tego że tydzień w miesiącu wolny, jak w soboty trzeba iść do roboty. Następna sprawa jest taka, że jedno jest zapisane w umowie, a drugie jest w praktyce. Ktoś powinien się tym zainteresować, bo to jest po prostu oszukiwanie pracownika, bo jak to inaczej nazwać.

Czesław

@Konrad, a jak ocenisz kwestię atmosfery w miejscu pracy, które zaoferowała Ci firma BOFROST? Czy zostałeś ciepło przyjęty przez zagranicznych kolegów? Rozumiem, że osoby, które słabo znają język niemiecki mają małe szansę na otrzymanie pracy za pośrednictwem tej firmy? Napisz, proszę, jakieś informację na ten temat.

reks

witam chciałbym z nimi wyjechać na 3 góra 4 kursy osoby które tam pracowały lub pracują prosze powiedzcie mi czy praca jest ciężka? czy są tam jakieś normy dzienne i czy są ciężkie do wyrobienia? wynagrodzenie zawsze płącą te 5000 nie mniej? i na czas? jak to wygląda ile razy trzeba pojechać do nich do katowic? jakie mają warunki mieszkalne? no i ogólnie czy jest to uczciwa firma i czy praca jest bardzo ciężka? chciałbym wyjechać z nimi więc bardzo bym prosił o jakieś info będę bardzo wdzięczny

Konrad
@reks

praca jak praca, inna niż gdzie indziej. dla jednej osoby ciężka dla drugiej lekka, trzeba się nachodzić - to jest pewne :) trzeba samemu spróbować i sie przekonać, nie każdy się nadaje. mieszkania ok, kasa sie zgadza i na czas. trzeba niemiecki rozumieć i sie w nim porozumiewać, bez tego nie dostaniesz tej pracy. jeżeli radzisz sobie z językiem to spróbuj sie dostać i sam wystaw opinie z tym, że jest okres letni, nie wiem czy aktualnie są rekrutacje robione. jak coś zerknij na olx, tam się głównie ogłaszają. pozdrawiam

Czesław

@Piotr Kik, dziękuję za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami związanymi z pracą w firmie BOFROST. Jak myślisz, czy praca w firmie BOFROST jest dobrym miejscem pracy dla osób młodych bez doświadczenia zawodowego? Czy takie osoby mają szansę z powodzeniem otrzymać pracę u tego pracodawcy? Podziel się z nami proszę swoją opinią na ten temat.

Piotr Kik
@Czesław

Praca jest dobra dla każdego kto nie boi się pracy. Pracowałem z ludźmi w przedziale 19 do 61 lat i niestety muszę napisać że większość młodych ludzi myśli że przyjedzie na 3 tyg, nie narobić się i zgarnie prawie 5000 zł. Jest to specyficzna praca, gdzie trzeba się czasem zmeczyc, ale wg mnie o niebo lepsza od pracy po 8h "na taśmie", czy w budowlance. Jeżeli ktoś ma na celu pracować i zarabiać to jak najbardziej polecam. W przypadku, gdy ktoś uważa, że jakoś to będzie to nie polecam. Jest to normalna praca, gdzie pracodawca ma swoje wymagania i oczekuje zaangażowania. Osoby które się zaangazuja będą zadowolone, Ci którzy będą się "ślizgać" będą tylko narzekać, że wszystko jest nie tak jak trzeba.

Piotr Kik

Właśnie zakończyłem swoją roczną przygodę z pracą w firmie Bofrost. Trochę mnie dziwią niektóre komentarze. Nigdy nie zdarzyło mi się, że wynagrodzenie nie zostało wypłacone jak należy. Praca, fakt nie jest łatwa i przyjemna czasami, ale nie jest też jakoś wyjątkowo ciężka. Fakt jest taki, że trzeba mieć twardą d**ę i charakter. Słabi ludzie sobie z tym nie radzili. Nie jest to praca dla każdego. Niemcy w oddziałach są naprawdę pomocni (poza jednym wyjątkowo wrednym "trenerze"). Wsparcie polskojęzyczne jak najbardziej jest i to wg mnie bardzo odpowiednia osoba na tym stanowisku. Żyjemy w czasach, że nie ma nic za darmo. Trzeba popracować, żeby zarobić i to jak na "nasze" zarobki dobre pieniądze. Jak ktoś się stara, można zostać wyróżnionym i stać się liderem, co wiąże się z troszkę wyższą podstawą i możliwością otrzymania premii, którą niejednokrotnie, pracując w trzech oddziałach, otrzymałem. Ogólnie polecam tą pracę ludziom, którzy są pracowici, rzetelni i nie marudzą, że trzeba pracować po 6h. Pozdrawiam Wszystkich z którymi miałem okazję pracować. To był dla mnie bardzo fajny rok.

Czesław

@Gosia K Rozumiem i dziękuję za Twoją odpowiedź. Może zatem orientujesz się, czy prowadzą aktualnie procesy rekrutacyjne? A co z dodatkami pozapłacowymi, czy w ogóle BOFROST je oferuje?

Czesław

@Gosia K Bardzo Ci dziękuję za aktywne uczestnictwo w dyskusji. Twoje uwagi z pewnością okażą się przydatne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie BOFROST. Odnosząc się do pierwszego punktu Twojej wypowiedzi - czy uważasz zatem, że praca u tego pracodawcy będzie odpowiednia dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową. Takie osoby mają szansę w procesie rekrutacyjnym?

Witam Czesławie. Każdy ma taka możliwość, wiek jest nieistotny. pozdrawiam

Czesław

@zadowolony Bardzo Ci dziękuję za wyrażenie swojej opinii na temat pracy w BOFROST. Na pewno będzie ona przydatna osobom, które miały jakieś wątpliwości odnośnie tego pracodawcy. Jak długo już tam pracujesz? Czy twoim zdaniem każdy nadaje się tam do pracy? @Gosia K Pracowałaś albo pracujesz w BOFROST? Twoja wypowiedź może być trochę niezrozumiała dla nowych użytkowników forum, Proszę zatem, byś ją rozwinęła. @Kaziuu Pamiętaj, aby przestrzegać regulaminu i z szacunkiem odnosić się do innych użytkowników. Jeśli masz coś do powiedzenia o tym pracodawcy - zachęcam. @"... jedna strona" Ciebie również muszę upomnieć - przestrzegaj regulaminu Gowork https://www.gowork.pl/regulamin i nie używaj tutaj wulgarnego słownictwa. Pracowałaś w BOFROST? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć nam o tym pracodawcy? @TKZ Jak długo pracowałeś u tego pracodawcy? Nadmieniłeś, że 5 osób planuje przeciwko niemu pozew sądowy. Czy zatem jest aż tak źle? Macie ku temu podstawy?

@Czesław

1. nie każdy nadaje się do pracy. Do pracy nadają się wyłącznie osoby które chcą pracować i nie kombinują tylko robią swoje (brak jest nadzoru bezpośredniego w pracy i ludzie potrafią niestety to wykorzystać). 2. Pracuję w tej firmie a to co napisałam jest odpowiedzią na wypowiedz osoby która narzekała, że musiała "NIEKIEDY" pracować 8 godzin :) 3 i 4 Ma Pan rację 5. Pan TKZ to jedna z osob które wyjechały rok temu do jednego z biur i do dziś nie potrafią przeżyć, że im nie wyszło dlatego wchodzi tutaj regularnie pisząc różnorakie "fakty" w tym pisząc o osobach które od roku zastanawiają się pewnie za co złożyć pozew o którym on pisze :) "firma bogata to coś się wymyśli i może się zarobi na takim pozwie" czyli samo życie, nie ma żadnego pozwu i nie będzie bo nie ma za co.. chyba ze pieniędzy nie dostały te osoby Panie TKZ ? A Pan Panie TKZ dostał wypłatę? bo nie przypominam sobie żeby ktokolwiek kiedykolwiek jej nie dostał :) warunki mieszkaniowe były złe? kazano Panu pracować, może? skoro Panu się nie podobało to dlaczego nie zrezygnował pan po tygodniu? Przecież było kilka przypadków, że ktoś musiał zrezygnować po kilku dniach. Dostała taka osoba i bilet powrotny i pieniądze za te dni. Pozdrawiam

Gosia K

do anonymous- "trzeba biegać BARDZO CZĘSTO 8 godzin" bez komentarza!!! czego Ty oczekujesz od pracy? zgaduję- żeby nie trzeba było nic robić wynika z tego co piszesz.. co Ty jesteś za pracownik? żeby narzekać, że ktoś karze Tobie pracować? Pieniądze dostałeś/aś? Dobrze, że się nie podpisałaś/podpisałeś z imienia i nazwiska bo nikt nigdy by Ciebie nie zatrudnił-w życiu!!! Ja bym Tobie nigdy nie zapłaciła za taką pracę gdybym to wiedziała bo pewnie w TRAKCIE tego BARDZO CZĘSTO były BARDZO CZĘSTO przerwy żeby się nie przepracować przypadkiem, bo nie wypada. pozdrawiam i zapraszam do własnej realnej oceny rzeczywistości

Kaziuu
@Gosia K

to goń ty jak taka fajna to praca. idź, popracuj to zobaczysz, a nie słuchasz tylko od jednej strony jaka to super praca. jakby tak była to by ludzie po jednym zjeździe nie uciekali z tej firmy tylko trzymali by się jej. a co do przerw, to kazdy ma prawo do nich. idz na kase do marketu i nie rob przerw chociazby na toalete.

"wkur..na jedna strona"
@Kaziuu

właśnie, idź Kaziuu do tej swojej pracy w supermarkecie, siedź na kasie 8h i czekaj na tą Twoją toaletę - jak masz szczęście to w 15 min ktoś Ciebie zmieni. przepracuj tam miesiąc za 1800zł a dopiero się wypowiadaj na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Poszukaj sobie innej pracy gdzie pracowałeś 3 tyg w miesiącu za 5 tysi i nie musiałeś się zbytnio przemęczać. Dziwne, że większość osób nie narzeka tylko głównie małolaty, które w życiu nie znalazły stałej pracy. Wiadomo co jest najważniejsze w dzisiejszych czasach dla ludzi "tak robić, żeby zarobić a się nie narobić" - bo się należy!!! czyżby? to jest paradoks niesamowity, że ludzie szukając pracy mają oczekiwania i jak znajdą firmę, która chce sprostać tym oczekiwaniom, daje za pracę dobre pieniądze i warunki w zamian za jedną, jedyną rzecz - czas i zaangażowanie to potrafią to spiep...yć!!! mało takich było w Niderlasung'ach - ilu zostało wyrzuconych za to, że nie chciało im się pracować bo "przyjechali na wakacje"? A ci co nie pojechali to nie spodobało im się, że ktoś zaczął ich kontrolować czy aby na pewno pracują. Ilu błagało żeby dać im jeszcze jedną szansę - większość ! A... i jeszcze jedno, Pani Gosia pisała wyraźnie "BARDZO CZĘSTO"- nie chwytaj jej za słówka bo kłamać będziesz drogi Kaziuu jeżeli nie byłeś jedną z takich osób :-) Ci co szanują pracę to pracują i temu nie zaprzeczysz. Załóż rodzinę, zacznij na nią zarabiać, popracujcie trochę w życiu a oczy się Tobie otworzą. Życzę powodzenia w tym- przyda się na pewno!

TKZ
@"wkur..na jedna strona"

Szanowna Pani Małgorzato K. - kto jest w temacie to wie o kogo chodzi. Proszę uważać na swoje niesprawiedliwe słowa, ponieważ wiele osób - byłych pracowników może czuć się pokrzywdzonych. Sama pani wie o co chodzi, więc proszę mieć to na uwadze. Nie chcę tutaj pisać publicznie, bo ja machnę ręką na to wszystko, a znalazłoby się paragrafów, ale inni nie koniecznie tak muszą zrobić. Jednak jak czytam co pani napisała, to widzę te naciąganie półprawdy. Byłem w 12 osób albo 13 na wyjeżdzie. Potem byłem drugi raz. Tylko 1 osoba została w firmie, która ma nabrane kredytów i dułgów narobionych, a nie ma szkoły, zawodu. Czyli co, taka to super praca jest? wiec proszę przestać siać tą propagandę zeby następnych idiotów się złapało. Co najmniej 5 osób myśli już o sprawie sądowej - grupowy pozew, więc proszę o więcej uczciwości, rzetelności, szacunku i sprawiedliwości. Proszę być słowną!

@TKZ

Drogi Panie TKZ - moje słowa są jak najbardziej podyktowane doświadczeniem, sprawiedliwe i nie zauważyłam abym kogokolwiek w nich obrażała, stwierdzam jedynie fakty, które mi są bardziej znane niż Panu. W odróżnieniu od Pana gdzie wchodzi Pan regularnie na to forum przynajmniej od pół roku i pisze rzeczy mijające się z prawdą. Faktycznie był jeden wyjazd gdzie pojechało 12 osób i skończył się katastrofą ponieważ Polacy zachowali się na tyle skandalicznie, że nikt nie chciał z większością już dalej współpracować. W żadnym z Niderlasungów. Od tego czasu nie wysyła się do żadnego biura Polaków w takiej ilości ponieważ nikt nie chce ryzykować kosztów tak jak w tamtym przypadku gdzie nie potrafili oni współpracować ze sobą a jedynie imprezować i się kłócić. Wiem to od kilku osób (więcej niż jednej które pracują dalej). Smutne ale prawdziwe. Na szczęście od tamtego czasu dużo się pozmieniało . Pozdrawiam

zadowolony

Praca jest spoko. 3 tygodnie w Niemczech popracujesz i wracasz do domu na tydzień. Kasa się zgadza, przejazdów i mieszkań nie płacisz. Wbrew temu co piszą zwolnieni i zranieni z tego powodu malkontenci wszystko jest legalne i nie kombinowane. Takie osoby wylatują a później błagają o jeszcze jedną szanse. Nie uda się to narzekają i szkodzą. Ubezpieczenia też są płacone. dziwne jest to, że pracuje tam w dużo osób i nikt nie narzeka tylko osoby wywalone za chlanie i olewanie pracy.. widać to po datach wpisów i treści komentarzy kto to.. pozdrawiam Was choć nie ukrywam, że lepiej się nam pracuje od kiedy Was nie ma. Takie osoby jak wy rzutują swoim zachowaniem na resztę pracowników a nam - tej reszcie na pracy zależy bo ciężko znaleźć lepszą. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedstawicielstwo Bofrost Polska - Straelen

• Jak się pracuje w Przedstawicielstwo Bofrost Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Przedstawicielstwo Bofrost Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedstawicielstwo Bofrost Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedstawicielstwo Bofrost Polska