Opinie o Przedstawicielstwo Bofrost Polska w Straelen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedstawicielstwo Bofrost Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedstawicielstwo Bofrost Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedstawicielstwo Bofrost Polska w Straelen

MK

Witam. Panie @Andrzeju. Kłamczuszek z Pana :) i to przez duże K.. ale może wynika to z tego, że rozmowa była po Niemiecku i mało Pan zrozumiał. Podstawa netto 1400 Euro a nie 1200 Euro jak Pan pisze. W systemie 3/1 czyli takim gdzie kierowca ma 1 tydzień wolnego w miesiącu. Oczywiście dla pracowników, którzy przejdą na system całomiesięczny wypłata proporcjonalnie rośnie. Mieszkania opłacone, zwracane koszta dojazdu i powrotu do Polski. Już przez telefon miał Pan zaznaczone, że premie na początek są niemożliwe do uzyskania ponieważ pracujecie z kierowcami niemieckimi - mimo tego pojawił sie Pan na spotkaniu we Wrocławiu o godzinie 17:30 (Pamiętam Pana). Pierwszy wyjazd taki jest - po prostu. Kierowcy obsługują naszych klientów a mamy ich prawie 3mln w Niemczech i chcemy żeby wpierw z kimś doświadczonym pojeździli, kto nauczy ich obsługi sprzętu i pracy z naszymi klientami. Jasno miał Pan powiedziane, ze oprócz dostarczania zamówień kierowca proponuje przy okazji klientom różnorakie promocje i produkty z katalogu. Nic nie było ukrywane. Zdarza się, że klienci składają zamówienia nie tylko przez telefon czy też internet, u kierowców również.. Mimo wszystko jest to nadal praca kierowcy, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Za te produkty jednak kierowcy nasi dostają dodatkowe premie - kto by ich nie chciał :) ??? Co do Pańskiego skąpstwa nie będę tego komentował.. 1euro/10 osób = 10centów napiwku od Pana dla kogoś kto dostarczył Panu pizze :) skąd Pan jest? Podstawione osoby.. Tak byli dwaj Panowie na spotkaniu z Panem, młodsi od Pana (wiek nie ma dla nas znaczenia), dobry niemiecki, wysoka kultura osobista - od niedzieli są w Niemczech i w poniedziałek rozpoczęli szkolenia. Tak, zatrudniliśmy te dwie "podstawione" osoby a Pana nie - gdzie tu logika? Co do bonów na żywność. Łaska czy nie łaska to chyba miłe jest, że pracodawca pomaga pracownikom? I na koniec, pamiętam tą złość na Pańskiej twarzy kiedy oznajmiłem Panu, że nie zatrudnimy Pana bo musi sobie Pan ogarnąć trochę j. niemiecki - a ponoć (tak zrozumiałem Pańską wypowiedź na tym forum) nie chciał Pan tej pracy.. to jak Panie Andrzeju, jaka jest prawda? pozdrawiam

ichhabekaffegetrunken ;))

Jestem po pierwszym wyjeździe i jestem bardzo zadowolony. Co prawda czasami bolą nogi od tego chodzenia ale i tak to lepsze niż stanie przy lini cały dzień. Praca taka jak opisują ja na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia ; )

kompadzik

Moje doświadczenie w pracy dla Bofrost na terenie Niemiec pokazuje , że w większości wypadków spotykasz ludzi bardzo uprzejmych ale są rzecz jasna też wyjątki.Trzeba , to brać pod uwagę stukając do kolejnych drzwi. Nad przygotowaniem mentalnym pracuje się razem z trenerem , który w początkowym okresie pracy przeprowadza szkolenie. Później pracujesz już samodzielnie , ale ciągle uczysz się i zbierasz doświadczenia , różne , ale przeważają pozytywne. W końcu wypracowujesz sobie styl własny , który godzisz z obowiązującym w pracy skryptem rozmowy . Trzeba pamiętać , że materią z którą pracujesz jest człowiek , dlatego nic tutaj pewnego w 100 procentach nie może być. Nie mniej jeżeli jesteś pracowity i solidny to będzie to zauważone. Jak dla mnie ok i w "dobrym klimacie" .

lubudubu

Lubię atmosferę w BOFROST za: Mieszkanie wspolpracownicy oraz kontakt z panem M. jak njabardziej na tak ;)

Brałeś udział w rekrutacji do Przedstawicielstwo Bofrost Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Magda

Wyplata sie zgadza mieszkanie ok Szefostwo ok trenerzy falszywi ale nie cieszą sie dobra opinią nawet niemcy sie na nich skarżą nikt tu nikomu nie szkodzi nie wiem po co te słowa każdy ma prawo sie wypowiedzieć fakt ze nikt dluzej z biegaczy nie zostaje nazwa bo znajomi z ktorymi pracowałam tak siebie nazywali bo to naprawdę bieganie torby sa niewytrzymale tani material ubrania sztuczny materiał po najniższych kosztach a niby taka bogata firma praca dla ludzi z dlugami lub mający dzieci aby szybko wrocic do domu trzeba byc cierpliwym pozdrawiam

Witam bylem na spotkaniu rekrutacyjnym a wiec podziele sie opinia ,firma poszukuje nie kierowcow a raczej przedstawicieli chandlowych.jedziesz ponoc z zamowionym towarem do klijenta ale musisz mu wcisnac cos jeszcze a wiec tak to wyglada zmarnowali mi tylko wiecor bo jak bym wiedzial na takie spotkanie bym nie pojecha,co do wyplaty to nie masz co liczyc na zadna premie bo janpierw jezdzisz ze starymi pracownikami wiec to oni zgarniaja punkty za wcisniety towar a gdyby nawet pracowal bys sam to ile prodoktow musial bys wcisnac klijentom aby wypracowac premie 300euro skoro produkty sa tam bardzo drogie mrozona picca tyle kosztuje co swieza u Turasa no i te napiwki w kwocie 40\50 euro mysle ze nie sa realne pracowalem w de i czesto zamawiajac grupowo jedzenie do pracy dla ok10 osob pizza man nie wiem czy Dostal jedno euro a wiec nastepny blef.co najwazniejsze podstawowa wyplata 1200 euro tyle to mozna zarobic bez jezyka wykladajac towar w markeciei jeszcze jedno do trzech tygodni pracy trzeba doliczyc kazda sobote wiec to zadna laska poniewaz to sa nadgodziny wypracowane minimum 25% wiecej wiec za trzy dni mamy juz wolne bo odpracowalismy sobata plus 25% i jeszcze wiele firmy ma system pracy 36,5 godziny wiec mamy odpowiedz ze nic tu nie jest za darmo to zadna laska pracodawcy co do bonow na zywienie policzac nawet polowe ceny tych prodoktow ktore sa bardzo drogie to zadna laska a pytanie jeszcze brzmi w jakiej wysokosci sa te bony co do oceny sami wyciagnijcie wnioski ja mam najwazniejszy taki ze na spotkaniu bylo doch mlodych chlopakow po studiach dobrze mowiacy po niemiecku od lat tam pracujacy jeden po studiach informatycznych drugi po bankowosci i chyba zarzadzaniu i sie podniecali ze dostali prace za 120 euro ja osobiscie mysle ze to osoby podstawione albo glupie bo za takie ppieniadze moga w polsce pracowac ,pozdrawiam wszyskich potencjalnych zainteresowanych i radze sie wam zastanowic czy marnowac dla nich czas.

A kto napisał, że ta Pani piła alkohol w pracy? :) Pozdrawiam

@MK

Napisał Pan "proszę spożywać mniej alkocholu"

@Bożena

"Skoro nie ma nadzoru to z kad Pan wie ze owa Pani (usunięte przez administratora) chodzila do pracy pod wpływem alkocholu" to cytat z tego co Pani napisała.. Napisała to Pani z błędami ortograficznymi ale dość zrozumiale dla mnie.. ja zaś odniosłem sie do opisanej przeze mnie wcześniej sytuacji gdzie ta Pani pisząc na forum i do mnie musiała spożywać alkohol.. ciężko nie poznać pijackiego bełkotu.. nawet pisanego.. czytamy więc ze zrozumieniem, całe zdania, pamiętamy co napisał oponent a dopiero później go punktujemy ;)

@Bożena

napisałem "I proszę spożywać mniej alkoholu.. " proszę o prawidłową formę na przyszłość jeżeli cytuje Pani moje wypowiedzi

Ktoznatenwie

Pracodawców jak najbardziej pozdrawiam :-)

@Ktoznatenwie

Pozdrawiamy również :)

Bożena

Właśnie przepracowali rok jakby praca była taka super to w takiej pracuje sie latami lub do emerytury ja napisalam tylko swoją opinie przecież po to jest ta strona zeby wyrazić swoja opinie?a sa tacy co juz sądem straszą to oni tez alkoholikami będą zrobieni i nie pracujący żenada powodzenia dla innych. Moze ten rok wytrzymaćie ...

@Bożena

Nikt nie broni pisać tutaj swojej opinii.. Nawet zalecam o ile nie wynika ona z zemsty i chęci szkodzenia.. Lub jest napisana w wyniku szantażu.. Rzeczowa opinia przedstawia plusy i minusy pracy a nie tylko ocenę wynikającą z chęci "dowalenia" komuś.. bo mogę i nie odda.. Uprawianie tutaj polemiki nie miało dla mnie nigdy sensu i bardziej to szkodzi niż pomaga.. jednak co do Pani(usunięte przez administratora) musiałem sie odezwać.. Bo to jest zła osoba.. proszę do mnie zadzwonić, opisze całą sytuację i przedstawię dowody.. zapraszam.. wtedy okaże się czy będzie Pani dalej sojuszniczką tej kobiety

Bożena

Nie wiem czy Pan wie ze jest takie cos jak ochrona danych osobowych opisujac Pania(usunięte przez administratora) jeszcze podajac gdzie mieszka może Pan napisze numer telefonu (usunięte przez administratora)

@Bożena

Ochrona danych osobowych.. jakie ma zastosowanie do tego co ja napisałem wspominając jakąś Panią (usunięte przez administratora)? nie rozumiem..

Ktoznatenwie

Pani Bozenko, pracowałam również dla Bofrost I również zasuwalam w deszcz musimy się z tym liczyć.Na rozmowach wyraźnie jest zaznaczone na co się piszemy, warunki pracy również te atmosferyczne:-P są głośno i wyraźnie przedstawiane. Nie wiem po co te negatywne opinie nie pasuje to się zwalniam i idę gdzieś indziej do pracy.Wiekszosc jak ktoś już tutaj wspomniał wykorzystuje brak nadzoru i w tym jest właśnie największy problem. Warto podjąć tą pracę i przekonać się samemu czy warto za takie pieniądze. Pozdrawiam całą ekipę Bofrost oraz pracodawców ????

Czesław

@Piotr Kik, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz jeszcze doprecyzować informację odnośnie możliwości rozwoju i awansu pracując w firmie BOFROST? Czy osoba młoda, która jest zdeterminowana do osiągnięcia sukcesu zawodowego w danym miejscu pracy ma szansę w tej firmie na awans oraz docenienie jego starań? Sumienna, uczciwa i rzetelna praca wystarczy, aby móc w przyszłości otrzymać awans w tym miejscu pracy? Napisz, proszę, jak wygląda ta kwestia.

@Czesław

Tu nie ma awansu bo pracujesz dla (usunięte przez administratora) nie jestes zatrudniony w Bofroscie bezpośrednio ale przez Polska firmę awansować mozesz o 2 euro wiecej jak nazbierasz powyzej 40katalogow;);)umowę zlecenie

Kierowca

Nie dajcie się wkręcić przed rozmową że jedziecie na rozmowę jako kierowcy , dziś byłem na rozmowie wraz z 7-8 osobami wszyscy na kierowcę. Na koniec wszystkim proponowali roznoszenie katalogów. Z tego co się orientuje wszyscy zrezygnowali. Porażka ...

@Kierowca

Noszenie to nie wszystko bo każdy potrafi wrzucić do skrzynki trzeba zdobyc numer telefonu i podpis nauczyć się na pamięć spiewki zachęcającej to wzięcia katalogu

Bożena

Skoro nie ma nadzoru to z kad Pan wie ze owa Pani (usunięte przez administratora) piła alkohol chodzila do pracy pod wpływem alkocholu?skoro dostała wypłatę po pracy to musiala przepracować te 3 tygodnie bo z opisów jednego chłopaka ktory pisze ze zostal zwolniony po tygodniu pracy chyba zednak nie była taka zła

MK

co do Pani uwagi. Ktoś kto stosuje szantaże nie zasługuje na szacunek. Co do naboru, wie Pani ile biur jest. 115 choć możliwe, że nie.. czy my sie wybielamy? są poniżej opinie osób, które pracują lub przepracowały przynajmniej rok i ze względów osobistych zmienili pracę na pracę w Polsce. Niektórzy podpisali się z imienia i nazwiska. Myślę, że poproszę kolegów, którzy aktualnie pracują o opinie. A co do osób zwolnionych. Praca jest bez nadzoru i wiele osób to wykorzystało. Nic na to nie poradzimy. Po prostu nie kontynuujemy współpracy z takimi osobami. Potem jest płacz, żal, odgrażanie się i szantaż... Na logikę ile osób, które wie, że nikt nie stoi im nad głową nie wykorzysta tego? myślę, że to jest raczej pytanie retoryczne, nie oczekuje odpowiedzi ;)

Bożena

Czyli wszyscy co opisuja Bofrost negatywnie zostali zwolnieni .Bardzo ciekawe wy wszystkich zwalniaciea w rzeczywistości ludzie sami sie zwalniaja ciagle macie rekrutację bo ludzie odchodza opisujac zycie prywatne tej kobiety jest karygodne wybielacie sie tylko obrażając innych a kazdy zna prawdę jedzenie z Bofrostu jest drogie kupując jeden produkt trzeba dokupic inny zeby byl z tego obiad taka zarabiaja znajomy kierowca nie dawno sie zwolnil najlepiej zrobic z innych najgorszego Na miejscu tej kobiety zrobiła bym cos w tym kierunku Pan M tez jest po wylewie tak naprawdę jego żona wszysykim zadzi a najwięcej ma do powiedzenia Pani Malgorzata jest bardzo sympatyczną kobieta nigdy nie bylo problemu mężczyźni .....pozdrawiam

Bożena

Nie znam żadnej Pani Anny i to już świadczy o Państwu może mieliście z kimś gorzej ale skoro Piszą Państwo na osobę której wogole nie znam opisując swoja sytuacje odpowiedź dla Pana Kolegi Pracowałam tam rok temu przyjęli bardzo miło sympatycznie wypłaty regularnie zarobek za 3 tyg pracy to 1150euro zaczynalismy pracę o 10 rano pracowaliśmy do 20 jak sie zatrudnilam mowili 8 godzin pracy od 10 do 20 to 8?owszem jest ta przerwa na chleb ale dla nich bylo by super jakbys chodzil tak długo az nazbierasz 35 kontaktów z czasem idziesz i wmawiasz sobie musisz zrobic te kontakty bo beda mowic dlaczego tak słabo maja swoich ludzi ktorzy przekazuja im informacje na temat waszego zachowania i pracy takie ich liliski Nie zawsze się tyle da ludzie nie chcą podpisywać zamykaja drzwi przed nosem czy leje czy pada trzeba isc Pani Anno czy jak tam Pani sie zwie mam nadzieje ze przeczyta Pani kiedys ten post bo według mnie jest to nie dopuszczalne i opisywanie osoby ktora nic nie napisala jest karygodne skoro ja pisze a Pan M pisze ze to niby Pani Anna Nie znam tej sytuacji opisuje swoja I nie jestem jedyna ktora ma to samo zdanie

MK

Pani Bożena to tak naprawdę Pani Ania z Rybnika. Niedawno została niestety zwolniona że względu na to, że.. Nie chciała pracowac :) jak stwierdziła nie może tego robic bo miała zawał serca.. Ale z pracy odejść nie chciała.. ????wyplacilismy jej pieniądze i się pozegnalismy.. Nic dziwnego ponieważ w dniu otrzymania wypłaty nagle wzięła udział w wypadku samochodowym a na naszą prośbę żeby dostarczyła dokumentację/zaświadczenie usłyszeliśmy, że szpital takiej nie wystawi i ze leży w szpitalu jako ktoś inny ????ale Mimo tego w nocy z wtorku na środę tego tygodnia w okolicy godziny drugiej zaczęła po pijanemu wysyłać do nas wiadomości przez WhatsApp straszac nas umieszczeniem opini na gowork. Pani Aniu. Z pełnym uśmiechem muszę stwierdzic, że mimo szantażu nie podejmiemy z Panią współpracy.. I proszę spożywać mniej alkoholu.. To też szkodzi na serce, bardziej niż sumiennie przepracowany dzien. Pozdrawiam

Czesław

@Bożena, chciałbym, żebyś sprecyzowała to, co napisałaś na temat pracy w firmie BOFROST. Możesz podać przykłady, które potwierdzają to, co przedstawiłaś w komentarzu? Jeżeli możesz, to napisz również, jak wyglądają zarobki, które oferuje pracodawca. Zachęcam do dalszej aktywnej dyskusji.

Bożena

Umowa inna praca inna kłamstwo daleko! !

Zostaw merytoryczną opinię o Przedstawicielstwo Bofrost Polska - Straelen

• Jak się pracuje w Przedstawicielstwo Bofrost Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Przedstawicielstwo Bofrost Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedstawicielstwo Bofrost Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedstawicielstwo Bofrost Polska