Opinie o Polski Ośrodek Edukacji Montessori s.c. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polski Ośrodek Edukacji Montessori s.c.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polski Ośrodek Edukacji Montessori s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Ośrodek Edukacji Montessori s.c. w Warszawa

@niepolecam !

Miałam wielkie nadzieje związane ze szkoła, ze się tu czegoś nauczę, wyszkolę, rozwinę a zostałam potraktowana jakbym się zupełnie nie liczyła. Ponadto dyrekcja stosuje praktyki niezgodne z prawem pracy!! Ta szkoła to biznes. Dziwie się ze ludzie tam wytrzymują. Dzieci trudne, prawie każde z orzeczeniem, pensja nieadekwatna do odpowiedzialności. Dyrektorka bez skrupułów, myśląca tylko o sobie. Pod płaszczykiem wiary, etyki i wiedzy o pedagogice Montessori dba tylko o swój biznes.

niepolecam
@magdalena

Serio skupia tam wybitnych ludzi? Bo z tego co się orientuję wybitne osoby dawno już uciekły. Obecni pracownicy na temat edukacji Montessori mają znikome pojęcie.

Estera Nowy wpis

Witam serdecznie. Czy współpracował może Ktoś z Państwa jako Fizjoterapeuta Dziecięcy? Widziałam te aktualną ofertę w formie pracy dodatkowej. Jaka może być potencjalna stawka godzinowa? I czy 3 / 4 etatu na umowę o pracę będzie możliwe?

Administrator Nowy wpis

Polski Ośrodek Edukacji Montessori s.c. prowadzi rekrutację na stanowisko terapeuta w Warszawa. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

@niepolecam !

magdalena
@@niepolecam !

Ale odwagi już zabrakło aby się podpisać? Zrozumiałe rozgoryczenie ale raczej spowodowane samo-frustracją. Szkoła powstała z pasji i z wielką pasją jest prowadzona. Pani Dyrektor jest wybitnym specjalistą w dziedzinie Pedagogiki Montessori i skupia w okół siebie wybitnych nauczycieli i specjalistów, pedagogów psychologów logopedów i innych specjalistów. Pracownicy pracują tu latami niektórzy zaczynali nawet 22 lata temu. dyrekcja dba o rozwój kadry organizując szkolenia wewnętrzne, wysyłając nas na szkolenia i kursy zewnętrzne. Bierzemy udział w kongresach Montessori i jesteśmy aktywni w środowisku.. Możemy liczyć na dofinansowanie studiów podyplomowych. Tu się też rozumie co to integracja zespołu. Organizowane są wyjazdy integracyjne ogniska spływy kajakowe i wiele innych Doceniana jest lojalność i staż pracy. otrzymujemy nagrody dyplomy itp. Zarobki są naprawdę na dobrym poziomie. No ale trzeba pracować , przychodzić do pracy, wykazywać się kreatywnością i zaangażowaniem a nie migać się kombinować i siedzieć głównie na zwolnieniu lekarskim Magda pracownik z wieloletnim stażem

@pracodawca Nowy wpis
@@niepolecam !

Dzień dobry Pani Moniko, Bardzo mi przykro, że postanowiła Pani zamieścić tego typu komentarz - tym bardziej, że po zaledwie kilku tygodniach prób wdrażania się do pracy w szkole - od kilku miesięcy jest Pani na zwolnieniu. Nawet nie będę odnosić się do zawartości merytorycznej Pani wpisu - gdyż trudno ją znaleźć. Też miałam nadzieję, że mimo trudnego startu uda się Pani ostatecznie poznać i przyjąć w obowiązującą u nas kulturę pracy - w tym szacunku i odpowiedzialności za swoje działania i słowa oraz zaakceptować zasady wzajemnej komunikacji. Tak, to prawda - dbam o placówki, za które odpowiadam - między innymi reagując w przypadku ujawnienia niewłaściwych zachowań czy praktyk kogokolwiek w stosunku do dzieci czy innych pracowników. Dzięki temu ludzie "wytrzymują" tu wiele lat, ceniąc sobie relacje, współpracę i szacunek jaki sobie okazujemy - również wówczas, gdy są jakieś sprawy do wyjaśnienia w zespole. Proponuję na przyszłość jak jest tu przyjęte szukać dróg porozumienia - zamiast kolejny raz dawać upust agresji. Serdecznie zapraszam już po zakończeniu zwolnienia do rozmowy. zdrowia życzę Dorota Rotowska

niepolecam Nowy wpis
@magdalena

Czy oprócz zniżek pracowniczych dot. edukacji dzieci o których wspomniał jeden z forumowiczów można liczyć na jakieś inne benefity?

Nie polecam
@Michał

Ja w tej "firmie" nie słyszałam o żadnych benefitach za wyjątkiem dofinansowania do edukacji dzieci. Ogólnie jako pracodawca jest bardzo słabo, typowy prywaciarz, który myśli, że jak ma swój interes to jest nie wiadomo kim. Dyrekcja jest strasznie niesympatyczna. Poza tym spóźniają się z wypłatami, niejednokrotnie zostałam bez pieniędzy np. na weekend. Podziwiam ludzi, którzy chcą tam pracować. Mi nic tam się nie podobało, dlatego szybko zmieniłam pracę.

@Nie polecam

Mnie jeszcze w oko rzuciły się szkolenia i kursy, które są wpisane w ofercie w Internecie, zresztą ktoś z rok temu ich temat już poruszał. Te wspomniane problemy z kasą to z czego wynikały? Podkreślone jest uop i ciekawi mnie teraz czy ktoś próbował nieco ostrzej rościć się o swoje? Co z podwyżkami i dłuższego stażu?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Polski Ośrodek Edukacji Montessori s.c. na stanowisko Sprzątanie szkoły - Ursus? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Wku****ny

Sam się sobie dziwię, że wytrzymałem w tej "firmie" tyle lat... Polski Ośrodek Edukacji Montessori to ucieleśnienie wszystkich stereotypowych cech tzw. "prywaciarza", czyli przedsiębiorcy, który oczekuje maksimum zaangażowania za minimum wynagrodzenia. Reprezentują typowe podejście "ciesz się, że w ogóle masz pracę", a najlepiej to pracuj dla idei, jak niegdyś powiedział jeden mało inteligentny polski decydent. Szkolenia? Jak sobie zapłacisz to proszę bardzo, tylko nie w godzinach pracy. Urlop? Tylko w konkretnym terminie z góry wyznaczonym przez przełożonych. Odbiór nadgodzin? A co to takiego? Terminowe wypłaty? No nie wiem, nie wiem... Do tego dochodzi praca w dość stresujących warunkach, więc biorąc pod uwagę fakt, iż w Warszawie jest mnóstwo prywatnych i publicznych szkół, czy też przedszkoli, to szczerze odradzam wchodzenie w stosunek pracy z tym podmiotem.

małgosia
@Wku****ny

To co piszesz świadczy że albo pomyliłeś pracodawcę albo to zwykły faik. W każdym razie nie wygląda na to abyś tu pracował kiedykolwiek. Pracuję w Polskim Ośrodku Edukacji Montessori kilkanaście lat.W tym czasie skończyłam dodatkowy kierunek studiów na koszt pracodawcy i przynajmniej raz w roku jestem na szkoleniu finansowanym również przez pracodawcę. w ciągu roku organizowane są przynajmniej dwie duże imprezy integracyjne. Jedna na samym początku roku szkolnego i druga z okazji dnia edukacji narodowej w popularnym klubie Warszawskim z dyskoteką, poczęstunkiem i kręglami. Podczas tej imprezy przyznawanych jest wiele nagród rzeczowych i finansowych. Pracodawca bardzo docenia staż pracy oraz zaangażowanie. W przyszłym roku na wiosnę jedziemy całym zespołem na dwa dni do ośrodka nad Zalewem zegrzyńskim. Wakacje, no cóż. to jest edukacja. Mamy wakacje wtedy kiedy mają je nasi podopieczni. To raczej nic dziwnego. za to ponad dwa miesiące w roku. Nadgodziny - pracodawca bardzo się stara aby ich nie było. Jeśli jednak się pojawią co się czasem zdarza zwłaszcza we wrześniu czy czerwcu mamy wybór, odebrać te godziny lub dostać za nie wynagrodzenie. Co do wynagrodzenia to pewnie, że zawsze chciałoby się zarabiać więcej. Jednak na tle podobnych placówek tu jest naprawdę dobrze. No, chyba, że ktoś wybiera pracę w korpo. Aha, jeszcze się nie zdarzyło abym dostała wynagrodzenie po terminie. Reasumując z jakiegoś powodu piszesz rzeczy o których nie masz pojęcia. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z tym pracodawcą.

@małgosia

Niestety nie zgodzę się z Panią w tym co tu napisała. Wielokrotnie otrzymywałam pensje po terminie, byłam zawalana zastępstwami, a gdy nie chciałam ich przyjąć to Pan dyrektor kręcił nosem i był nie zadowolony. Imprezy integracyjne 2 razy w roku? To czyste kłamstwo. Integracja w Hula Kula raz w roku i to nie zawsze. Fantastycznie że szef zabiera was nad zalew, w Państwowych szkołach nauczyciele też wyjeżdżają na wyjazdy integracyjne np w góry i nie muszą na to czekać X lat. Odradzam pracę w tym miejscu. Jest wiele super szkół, ta do takich nie należy.

Irena

A czy te zastępstwa były chociaż dodatkowo płatne? I czy duże te opóźnienia pensji? Jest oferta na nauczyciela świetlicy - miałam ochotę aplikować

@Irena

Zastępstwa są dodatkowo płatne , a opóźnienia w pensji bywały kilkudniowe

Nie polecam

Jakiś czas temu miałam "przyjemność" tam pracować i szczerze nie polecam, atmosfera słaba, praca nudna, brak jakichkolwiek możliwości rozwoju, dyrekcja mało sympatyczna i gburowata.

Dorota
@Nie polecam

Nudna? A jako kto pracowałaś i co takiego robiłaś? Temat zarobków widzę przemilczany, to jakiś znak?

@Dorota

Może i pieniądze oferują trochę większe niż w publicznej szkole, ale tyrasz tam 25 godzin zegarowych. Pan wicedyrektor jest gburem, który myśli, że może pomiatać ludźmi.

Izabela
@były pracownik

Ale tygodniowo tyle wychodzi? To chyba i tak mniej niż praca gdziekolwiek na pełen etat?

Dorota

Hej, widziałam ofertę na nauczycielkę świetlicy i w wymaganiach jest "wykształcenie z przygotowaniem do pracy nauczyciela świetlicy", gdzie takie coś można sobie wyrobić i ile to trwa? wie ktoś?

Iwona

@xyz, dlaczego? Możesz napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi innym użytkownikom forum. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w Polski Ośrodek Edukacji Montessori w Warszawie? Co możecie powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

Pracownik administracyjno-pers
@Iwona

Jestem pracownikiem. Jesli chodzi o warunki to jak już pisałam POEM zapewnia: -Dogodną formę umowy, brak problemów z zawarciem umową o pracę; -Możliwość dużego rozwoju zawodowego; - Miłą atmosferę, koleżeńskość wśród współpracowników, pomoc i wsparcie; -Benefity w postaci zniżek pracowniczych dot. edukacji dzieci, - Stabilność zatrudnienia; - Duży prestiż placówki w branży edukacji alternatywnej, w tym edukacji Montessori.

Magdalena
@Iwona

Wcześniej już napisałam moją opinię odnośnie dodatkowych benefitów. Pracuję w POEM od wielu, wielu lat. Jestem x pracy zadowolona. Owszem, są wymagania ale jest też dużo przestrzeni na rozwój osobisty. Szefostwo to ludzie elastyczni i reagujący szybko na zgłaszane problemy. Jednym słowem można się z nimi dogadać. POEM to największa organizacja jeśli chodzi o pedagogikę Montessori w Polsce. Dobrze się pracuje u lidera. Co do wynagrodzeń to poziom jest dobry. Dużo składowych ale jak się chce to można zarobić . Napewno lepiej niż u innych pracodawców w Edukacji Śmiało mogę polecić

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Polski Ośrodek Edukacji Montessori s.c.?

M

Nie, nic nie jest organizowane przez szefostwo.

M

Raz w roku organizują wyjście na kręgle i tyle...

@M

Pracodawca raz w roku zabiera swoich pracowników na kręgle ! :D

Magdalena
@M

Raz w roku jest organizowana duża impreza z okazji dnie Edukacji. Kręgle, dobre jedzonko piwko dyskoteka. Szefostwo wręcza wtedy nagrody rzeczowe nawet dość wartościowe i wyróżnienia dyplomy.. Generalnie bardzo przyjemna atmosfera. Oprócz tego mamy dofinansowane obiady w pracy nawet do prawie 300 zł /m-c. Rozbudowany system wynagradzania. Uważam, że to dobre miejsce pracy.

Abece

Słabo pod każdym względem.

@Abece

zgadzam się. Marna szkoła, słabe miejsce do pracy

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Polski Ośrodek Edukacji Montessori s.c.?

Sczerze odradzam , olbrzymie wymagania co do pracowników a wynagrodzenie za wkład pracy marne.

Pracownik adninistarcyjno-pers

Polecam Polski Ośrodek Edukacji Montessori jako pracodawcę ze względu na: -Dogodą formę umowy, brak problemów z zawarciem umową o pracę; -Możliwość dużego rozwoju zawodowego; - Miłą atmosferę, koleżeńskość wśród współpracowników, pomoc i wsparcie; -Benefity w postaci zniżek pracowniczych dot. edukacji dzieci, - Stabilność zatrudnienia; - Duży prestiż placówki w branży edukacji alternatywnej, w tym edukacji Montessori.

Bardzo solidny pracodawca. Uczciwy system tegodniowego rozkładu godzin pracy, stymulujący system wynagradzania, przyjazna atmosfera. Polecam

Dyzio

Zawziętych słoików pełno.

Olga

Czy uda się rozwinąć tą krótką opinię? Zastanawiam się dlaczego taka rada, ja uważam inaczej.

Pitagoras

Odradzam !!!

xyz

Nie polecam.

dyrektorka6

#zarombiście

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Ośrodek Edukacji Montessori s.c. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Ośrodek Edukacji Montessori s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Ośrodek Edukacji Montessori s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Polski Ośrodek Edukacji Montessori s.c.
1.5/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Henryka Ii Pobożnego 1
    02-496 Warszawa

Polski Ośrodek Edukacji Montessori s.c.