Opinie o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teleyard Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Teleyard Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Nikt ważny !

Dzisiaj to najlepsza firma w Szczecinie bez dwóch zdań rób swoje dobrze zgodnie i z BHP i nie narzekaj !!! Albo idż do pracy za grosze ! Nie marudż i nie pisz bolączek ! Nikt nikogo nie trzyma na siłę ludzie !!! Zobaczycie jak się ze ścianą zderzycie ! Jakie umowy o pracę jakie zarobki jakie świadczenia , życzę powodzenia ! Znam rynek pracy u nas w Szczecinie ! Pilnujcie się i nie siedżcie po kiblach i na telefonach ! Macie wsio wakacyjne i zimowe dodatkowo kasa , macie prywatną opiekę lekarską dla was dla członków rodziny !!!! Czego jeszcze ???? dzisiaj wizyty u lekarza z badaniem około 500 zł ! Ja wiem tego nie liczymy ,ale za to trzeba zapłacić ! terminy na kasę do specjalistów pół roku - rok !!! Liczmy wszystko , to co firma nam oferuje , i za płaci !!! Pozdrawiam nikt ważny - myślący ! Miłego i miłej pracy przemyśleń ;-)

mm !
@Nikt ważny !

Dokładnie jak piszesz nikt nie liczy tego ,że ma zdrowie w Luxmed prywatnie ,a nie za rok u lekarza rodzinnego? I zdrowie swojej rodziny najbliższego!!! Mało ,albo żadna z firm nie daje takich beneficjentów dodatków na wakacje ,na święta ! na badania za nic w LUXMED !!!!

Alek

Chociaż zdarzają się trudne chwile, ogólnie ludzie są pozytywni i gotowi do pracy. Mam nadzieję, że atmosfera ta będzie się utrzymywać, ponieważ to naprawdę motywuje do efektywnej pracy.

Lukasz

Dość długo szukałem pracy a tutaj się udało sprawnie - rozmowa szybka, konkretna, jasno przedstawione warunki co cenie

Firma ok i to bardzo ok dla stabilnych normalnych ! jest tu fajna załoga i płaca na poziomie spoko da się żyć!!! Nawet na dobrym poziomie z rodziną! Dodatki na urlop na święta podarki itp.! Kulturka i poziom!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teleyard Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Planista produkcji.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Pani od BHP proszę o szczególną kontrolę i karanie za komórki , używanie telefonów prywatnych zgodnie z regulaminem pracy w Teleyard pisać i tyle ! Bo na sztaplarkach piszą i czytają !!!! Widziałem jest problem! Na niektórych miejscach pracy! Okulary to nie jeden i tylko ten problem ,ale są (usunięte przez administratora)na przepisy w firmie!

Radek

Nie wiem czy wiecie ale teraz jest sporo strajków pracowniczych w Niemczech .Chodzi o to ,że wszystko poszło do góry a pensje stoją ,i tak się organizują ludzie ,że zbierają się pod zakładem i nie wchodzą ,będzie podwyżka to przystąpią do pracy.Tak właśnie powinniśmy też zrobić,bo tak nas (usunięte przez administratora) ,że masakra ,Ukraińca szanują a polaka tyrają .Co za (usunięte przez administratora) jak tam ktoś pisał Budzić się Polsko bo robią sobie co chcą ,zbierają dotacje za tych (usunięte przez administratora)i ich nianczą prawie gały im nie zrobią TFUUUU .Jedno jest wiadome ten zakład jeszcze trochę padnie jak ta cała UNIA.Normalnie Zakład (usunięte przez administratora)

rudy 102
@Radek

A co ma nie upaść jak do pracy się przychodzi pisać na messengerze i facebook ,a nie poracować tak jest w teleyard jeden (usunięte przez administratora)drugi pisze na telefonie i nikt z tym nic nie robi przełożeni (usunięte przez administratora) na to !!! oby się im tabelki zgadzały ! Telefony i piszą pod kamerami nikt nie reaguje !!!! To kto ma pracować !!!??? Widziałem gościa poza produkcją komórka w ręku co 10 minut !!!!!

Mozo

Dobra robota na start - spore wynagrodzenie , warunki ogolnie ok, tak samo benefity

Dave
@Mozo

Jakie zarobki mają spawacze ?

Termin

Jako że biuro się uruchomiło i znowu próbują przykryć prawdziwe opinie, przypominam kolejny raz że firma telemond: - nie szanuje pracowników - na święta pracownikom dali rzeżuchę - usuwają niepochlebne opinie - płacą więcej obcokrajowcom - ma jedne z najniższych stawek w okolicy - nie publikuja żadnych danych odnośnie premii i nikt nie wie za co dokładnie jest i ile trzeba zrobić - dziwnym trafem po psełdo podwyżce wynoszącej 200zł premia jest tak niska że ostatecznie zarabiamy tyle samo - firma wyrzuciła ludzi którzy założyli związek zawodowy - wyrzucają ludzi za fuchy (chyba że to zieloni to wtedy nie) - od lat nie dali żadnej prawdziwej podwyżki ( bo te 2% to sobie...) - atmosfera jest beznadziejna - jako jedyny duży zakład w okolicy nie ma autobusów (tylko dla Ukraińców są) - kolejny wzrost minimalnej i kolejny rok bez podwyżki w tym przybytku A to tylko początek. Jeżeli zastanawiasz się czy się nie zatrudnić to UCIEKAJ

Bratosz

Warunki zatrudnienia są zadowalające, wynagrodzenie konkurencyjne, ogólnie panuje pozytywna atmosfera

Pamso

Praca daje mi tutaj wiele satysfakcji, zarobki są też dobre więc da się nie tylko zyc ale i odlozyc niezla sumke

Vivid

dla mnie dobre miejsce do pracy, jasne obowiązku, dobra umowa i nienajgorsze zarobki

Maniek

Super podejście do pracownika - po prostu jak do człowieka. Nie zawsze tak jest w firmach

Klins

Solidne i pewne zatrudnienie, nie trzeba się martwić że się dziś czy jutro zostanie bez pracy a wypłata zawsze w terminie, żadnych priblemów czy opoznien

Planuję aplikować na stanowisko Inżynier Produkcji do firmy Teleyard Sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Dariusz P

Szybki proces rekrutacji i od razu dobra umowa. polecam

@Dariusz P

Napiszesz przy tym tylko wprost co według Ciebie oznacza „dobra umowa”? i przede wszystkim ile czasu mniej więcej ten cały proces zajął? Zawsze jest jakiś szybszy?

Wiktor

Polecam! super miejsce by zacząć swoją kariere zawodowa

Joran

Jestem zadowolony, pracuje ponad rok i problemów nie ma

Znakomite miejsce do kariery zawodowej? Ja to akurat widzę ofertę dla HR Managera, nie wiem czy to było do tego działu nawiązanie w komentarzach? Mimo wszystko opowiecie mi o pracy w biurze? jaki jest teraz zespół? i jakie są zarobki?

Aleksy

Warto przetestować swoje umiejętności w tej firmie, uważam ją za znakomite miejsce do kariery zawodowej.

Kiff

Dobre miejsce pracy, warunki jak na obecne czasy - OK

Zostaw merytoryczną opinię o Teleyard Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Teleyard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleyard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 369.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleyard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 349, z czego 247 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teleyard Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Nad Odrą 2
    71-833 Szczecin