Opinie o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teleyard Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Teleyard Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Mikołaj

Pracuje 3 miesiąc, warunki są dobre, szybko się wdrożyłem. Jak na razie dla mnie dobra praca

I na dzień dzisiejszy w jaki sposób taki pracownik jest dodatkowo wynagradzany? Piszą w jednej z ofert dla magazyniera z kiedyś o tym, że przypada atrakcyjne wynagrodzenie połączone z bogatym pakietem premii. wyjaśnicie to z aktualnej perspektywy?

fiox

Praca tutaj nie tylko przynosi satysfakcję, ale także atmosfera jest niesamowicie przyjazna, a ludzie pełni pozytywnej energii!

Sprawdzający !

(usunięte przez administratora) Myślę ,że dzisiaj naszą firmę nie dogonią ;-) pamiętajmy ,że to są tylko zarobki ,a nie dodatki np. urlop i święta !!! Ile i czy wszystkie firmy coś poza płacą miesięczną wypłacają dodatkowo poza tzw. wypłatą za pracę miesięczną ????? Pamiętać trzeba i liczyć wszystko co firma oferuje i wypłaca ,a poza kasą to jakie warunki i w jakich warunkach się pracuje! A są dobre ! Dzisiaj bezpieczeństwo pracy , sprzęt do pracy ! To tyle i napiszę wam ,że dzisiaj w Szczecinie Teleyard to "nomber one"! Myślę ,że jak odkryją wszystko to i tak wygra Teleyard !!!

Były - słabo !
@Sprawdzający !

No buuu podobno na spotkaniu w hotelu Wulkan - Vestas organizował bieda i żal! Nowe i słabe warunki kto tam pójdzie za te pieniądze! Oficjalnie ponoć proponują na logistyce operatorom maszyn 6000 tys. brutto to 4 420 PLN netto na rękę haha! Bez żadnych dodatków ,a wczasy pod gruszą 250 czy 300 zł i Medicover najniższy pakiet haha !! Praca duże gabaryty ,duża odpowiedzialność uprawnienia wymagają wysokie wszystkie i praca 3 zmianowa w offshore !!! Śmiech !

@Były - słabo !

No konkurencja wypada słabo , bardzo słabo ! Szkolenie i operator SPMT ..... to nie sztaplarka wózek i suwnice !

jaja robią !
@Były - słabo !

Zweryfikują te zarobki i to szybko :-) albo będa przędli jak księżniczka na ziarnku grochu ;-) Dzisiaj operator to albo brygadzista ,albo mistrz , nawet kierownicy robią uprawnienia! Nie ma dzisiaj stanowisko to ja ! Dzisiaj ludzie na stanowisku pracują też jako operatorzy !

Karmel

Doskonałe środowisko do pracy i rozwoju. Zdecydowanie warto tu się wypróbować i rozwijać swoje umiejętności.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teleyard Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Planista produkcji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Felo

Z mojego długiego doświadczenia w tej firmie, mogę śmiało polecić warunki pracy. Jest tutaj naprawdę dobrze, a stabilność zatrudnienia jest pewna.

Estera

Hej, ile zł od godziny albo ogólnie już na rękę na miesiąc będzie przyzwoicie dla samego ślusarza? Na razie bez chłopaka oferty oglądam, chce wiedzieć czy jest sens mu cokolwiek podesłać. Widnieje ogłoszenie dla ślusarza / moneta, ale nie piszą o zarobkach tak wprost, tylko tyle ze są atrakcyjne i ze ma się jakieś dodatki premiowe. Opiszecie je?

Mikos

Pracując tutaj, zarabiasz całkiem przyzwoicie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że warunki pracy są dość wymagające. Naprawdę warto rozważyć aplikację tutaj.

Karuzela powoli rusza w Szczecinie , i myślę ,że może i będzie się działo ! może krótko ale rynek pracownika w zakresie offshore idt. już startuje ! To taka prawda ,co tu ukrywać. Prawda jest taka ,że wielu firmom w Szczecinie przyjdzie się z nim zmierzyć w walce o pracownika ? Nie o pracownika fachowca! Bo na bank będą pili krew z najwyższej i średniej półki! Bo tacy ludzie może ruszą z dużym doświadczeniem latami pracy, mający pojęcie i doświadczenie zawodowe ! Konkurencja nie śpi!

xxx

Dziękuję za opiekę Luxmed jako pracownik ponieważ moja bardzo chora żona może się leczyć bezpłatnie jako - członek rodziny ! I ma dostęp do specjalistów lekarzy !!!! Dziękuję !

seszyn

Tutaj naprawdę doceniają twoją pracę. Premie są uczciwe i realnie osiągalne, co dodatkowo motywuje do działania.

Spawacz

Witam, firma Teleyard szuka pracowników , a osoby odpowiedzialne za rekrutację, nie mają chyba czasu, zerknąć na aplikacje? Fajne podejście

rudy 102

Zasada jest prosta wyciągną każdego ,który ma papiery dobre CV udokumentowane świadectwami pracy i zaproponują dobre godne wynagrodzenie !

Zły system płac w firmie jest ,bo jak dojdziesz do pułapu firmy to już nic nie dostaniesz ! Osiągniesz wsio i do emerytury! Zły system wynagradzania ogranicza rozwój i chęci do pracy! Nic poza tym co osiągniesz ! Pudełko masz już tyli i wio albo ,albo! Powinni to zmienić !

UUU

Państwo drodzy odchodzą z firmy fajni dobrzy ludzie fachowcy - do współpracy dobrzy! pracowici czemu się to dzieje ??? Czy gdzieś tam zabrakło rozmowy - porozumienia ? czy ! finanse ograniczone ? Szkoda! Brak negocjacji podwyżki płac , a co za tym idzie utrata fachowca , nie zrozumiałe działanie na rzecz dobra firmy !!!!

Kormon

Polecam wszystkim, którzy szukają miejsca, gdzie mogą się rozwijać i być doceniani za swoje wysiłki."

@Kormon

Dzięki za polecenie. Rozwój w jakim zakresie masz na myśli? samo w sobie docenianie można odczuć w premiach czy może czymś jeszcze alternatywnym?

Idzie chyba nowa jakość pracy na magazynie ! Nowe porządki już widać ! Nowa dyscyplina i nowy porządek ktoś tam robi dobrą robotę !!! Powoli się dzieje !

Harry
@0101

Zgadzam się! Jest dużo lepiej. Magazyn wreszcie wygląda. Ekipa się chyba zgrała i widać efekt.

@Harry

po jakim czasie ta wspomniana ekipa się zgrała i co było tym takim ostatecznym powodem? Jeśli robi się robotę jak to piszą wyżej to znaczy, że jakieś wyniki podskoczyły? Ktoś wspominał o premiach, wpłynęło to na nie? I jakie były wcześniejsze bo nawet jeszcze nie wiem?

Dobrze jest jednak wiedzieć na co się wstępnie pracuje oraz mieć wizje wyników do osiągniecia. Jakie więc zaczynają być premiowane? I czy są jeszcze jakieś porady co do całkiem nowych osób?

@0101

Na magazyn przyszedł nowy nowa krew i usprawnia to wszystko , a zaczęło się od kompletacji nowy ład i skład nowa jakość! Dzisiaj mamy to co powinno być już od dłuższego czasu !!!!!!!!!!

Kower

Praca w tej firmie to dla mnie prawdziwa przyjemność. Od momentu dołączenia do zespołu odczuwam wsparcie i profesjonalizm ze strony zarządu oraz współpracowników

Anetka

Co z tym HR Managerem? Teraz właśnie widzę po zapytaniach, że w połowie grudnia ktoś odnosił się do pracy na tym stanowisku a jak widać teraz właśnie znowu ta oferta się pojawiła na takim portalu. teraz nie wiem czy to większy dział czy jednak ktoś odszedł? Jak tu jakiś okres próbny wygląda? na jakich warunkach zawierana jest wtedy umowa?

Olo
@Anetka

W kadrach jest pewna rotacja,widać co jakiś czas nowe twarze.Pierwsza umowa jest na trzy m-ce, później chyba pól roku,rok.Po ok. dwóch latach dają na stałe.Jest oferta pracy,to składaj ????

@Olo

Ale czym ta rotacja jest spowodowana to już nie wiadomo? Maja w ogóle jakaś opcje na awans u siebie czy raczej praca zdaje się być powtarzalna? Zastanawiam się czy maja tu wydzielonych konkretnych specjalistów czy może każdy robi wszystko?

amirek

Polecam każdemu, kto szuka stabilnej pracy z dobrą atmosferą

Żadna !Żadna firma dzisiaj !

Żadna firma w Szczecinie dzisiaj nie gwarantuje z tego co wiem takich warunków jak Teleyard ! Prywatna opieka medyczna ! Dodatek na - urlopowe około 2200 zł , świąteczne 2000 zł !!! Bajka !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Teleyard Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Teleyard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleyard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 368.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleyard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 349, z czego 247 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teleyard Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Nad Odrą 2
    71-833 Szczecin