Opinie o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w Katowice

No a friendly place to work, poor leadership, chaotic and hierarchical. Lack of development opportunities, focus on numbers (not people), no one to complain to, because any negative comment is ignored or condemned. A company with a fake "positive" attitude.

picky

all true. it is not even a place to work, as we are sitting home. all corporates are evil. they all think only about running a business, achieve goals and report income. if you want to have happy life go to small polish company - you can get portion of your salary without taxes, there is no need to speak english, no fake rules, no fake atmosphere. maybe they pay less, but at least no one is pushing on you.

tomasz s.

Witam jak wygladaja testy? Jakie pytania - pytam o stanowiska w krakowie accountant czy analyst. ile gdzies brutto mozna powiedziec na seniorskie stanowisko?

katarzyna
@tomasz s.

w katowicach jest firma, a nie w krakowie. Co do testów to są pytania z podstaw księgowości. Jak ktoś kumaty w dziedzinie to nie ma problemu odpowiedzieć. ja nie jestem na seniorskim stanowisku wiec nie pomogę.

Franek

Firma otrzymuje dobre opinie na różnych forach pracowniczych i generalnie ma opinię dobrego pracodawcy dlatego polecam.

Gość 1284

Szukają pracowników, a nawet nie otwierają wysłanej aplikacji. Czy specjalnie wystawiają ogłoszenia, że poszukują pracownika, a tak na prawdę już kogoś mają ? Możliwe to ?

@Gość 1284

W Katowicach tak jest. Jeden telefon i wakat zajęty

Gość 1284

Mi chodzi o Łódź

Kit

Tak było, w szczególności po głośnym odejściu Ł.W.

Firma Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Commercial Contracts Counsel. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Antek

@Gość 1284 Ale przecież ten wątek dotyczy firmy w Katowicach a nie w Łodzi , warto dokładniej sprawdzać.

Kamila

Dzień dobry, jakie są zarobki dla specjalisty chromatografisty w Katowicach? Czy jest to kwota wyższa niż 5 tys. netto?

Mariudx
@Kamila

Pani Kamilo To co mogę zaproponować to zgłoszenie się do nas poprzez ogłoszenie i porozmawiane z nami o zarobkach w czasie rozmowy. Niestety na forach publicznych nie ujawniamy zarobków w naszej firmie. pozdrawiam Mariusz Perlak Talent Acquisition Manager

Kick
@Mariudx

Na pewno ktoś odpowie, myślę że jest wiele osób które nie będą chciały marnowac czasu, zarówno swojego jak i waszego.

Kamila
@Kamila

Jezeli chcielibyście podzielić się swoja wiedzą, a boicie się represji to proszę o kontakt pod: szklanazupa"malpa"wp.pl

mate

nie

Agata
@mate

Naprawdę nie przekraczają? Przecież 5 netto to jest egzystencjalne minimum, a jak ma się olbrzymie doświadczenie, kompetencje i miliony kursów to aż wstyd zaproponować mniej

pracuje w branży
@Agata

trochę pracuje w tej branży - 5000 zł? - nie w komercyjnym laboratorium analitycznym, chyba ze gdzieś w laboratorium przyprodukcyjnym

@pracuje w branży

Oczywiście, że takie są np. w Jaworznie

labo

i nie tylko, duże przedsiębiorstwa na Śląsku tyle płacą. Ale wygląda na to, że kolejny dział Eurofins proponuje niezbyt konkurencyjne wynagrodzenie.

Ciekawska

Dzień dobry, Czy ktoś wie, na czym polega praca zmianowa na stanowisku młodszego asystenta ds. rejestracji prób? Jest to praca na 2 czy 3 zmiany? A może chodzi o pracę jednozmianową, odbywającą się co drugi dzień (włączając w to weekendy)? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Aleksandra
@Ciekawska

Dzień dobry, Jest to praca na 3 zmiany. Pracuje się tydzień po tygodniu w zmianie 6-14, później 8-16, 9-17. Praca od poniedziałku do piątku, weekendy są wolne.

@Aleksandra

Na czym polega głównie praca i jakie są zarobki ?

@Zainteresowana

Praca polega na rejestrowaniu próbek, które dostarczane są od klientów przez próbko-biorcę - kierowcę, który jednocześnie pobiera te próbki. Zarobki na stanowisku są adekwatne do wykonywanych czynności. Niestety, ze względu na poszanowanie prywatności pracowników firmy, nie podajemy publicznie wysokości zarobków.

IT
@Mariusz

Firmy, które mają adekwatne wynagrodzenie podają widełki a wręcz się nimi chwalą. W IT jest już to na porządku dziennym. Płacicie mało lub są znaczę różnice płacowe względem tych samych stanowisk. Zasłanianie się prywatnością jest śmieszne, życzę powodzenia w rekrutacjach.

@IT

Naszą decyzją jest nie podawanie wynagrodzeń, ze względu na podane argumenty. Nasze widełki płacowe są wewnętrzną informacją, a wynagrodzenia pracowników stanowią tajemnicę handlową. Wyciąga Pan/Pani pochopne wnioski. Również życzę powodzenia i zdrowia (w obecnych warunkach chyba nawet bardziej tego drugiego).

Henry
@Ciekawska

Najniższa krajowa

@Mariusz

Jeżeli wynagrodzenie podawane podczas wysyłania CV jest wyższe niż proponowane przez firmę to rozpatrujecie daną kandydaturę na stanowisko czy od razu odrzucacie? I jak obecnie wygląda forma przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych ? Zdalnie czy na miejscu w firmie ? Pozdrawiam

Hahhahaha
@Mariusz

Niech się Pan douczy, bo poprawna pisownia nie z imiesłowami jest Panu obca. Po drugie chyba to wstyd, nie wiedzieć czym jest tajemnica handlowa na takim stanowisku? Podkreślmy więc, jak zmienia Pan argumenty... To jednak prywatność pracowników czy nieszczęsna "tajemnica handlowa". Zatajanie informacji o oferowanych zarobkach jest skandalicznie.

@Hahhahaha

Faktycznie popełniłem błąd. Człowiek na takim stanowisku nie powinien. "Tajemnica handlowa", która obowiązuje między firmą a pracownikami. Pracownik może podawać do publicznej wiadomości ile zarabia, ale pracodawcy już nie wolno tego zrobić. Przynajmniej takie mam podejście i z szacunku do prywatności pracowników nie zezwoliłem na publiczne podawanie zarobków na naszych stanowiskach, bez względu na to, czy internetowym anonimom (do tego nieuprzejmym i niekulturalnym) wydaje się to skandaliczne. Muszą Państwo poczekać, aż których z pracowników tu wejdzie i odpowie na nurtujące Państwa pytania. Czy uwierzycie Państwo anonimowym wpisom, to już pozostawiam Państwa decyzji. pozdrawiam Mariusz Perlak Talent Acquisition Manager

Mariusz Perlak - TAM
@Kandydat

Dzień dobry analizujemy wszystkie informacje podane przez osobę aplikującą; doświadczenie, kompetencje, umiejętności etc. Informacje o oczekiwanych zarobkach są dla nas wskazówką, którą uwzględniamy podczas rozmów z kandydatem.

@Mariusz

Co? Co to znaczy nie pozwoliłem? Przecież to jest karalne!

@Mariusz Perlak - TAM

Niekulturalny to jest Pan. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) któremu się wydaje że zastraszanie ludzi jest w porządku!

@Mariusz Perlak - TAM

Jaki jesteś człowieku śliski. Wypomniasz anonimowość i co zrobiłeś? Podpisałeś się na pokaz, bo pod innymi twoimi postami widnieje tylko imię! Obracasz kota ogonem. Żałosne.

Zła.
@Mariusz

Przeczysz sam sobie "pracownik może podawać" a zaraz potem że nie może bo mu zabroniłeś hahhaha

Kot
@Mariusz

"aż których" Nie powinieneś popełniać błędów na tym stanowisku? Tak uważasz? Więc się zwolnij, bo dalej je popełniasz

test
@Kandydat

można to wyjaśnić podczas pierwszego kontaktu, rekruterzy znają widełki także nie trzeba tracić czasu.

@Lotos

Już wyjaśniam: Nie pozwoliłem w imieniu zespołu rekrutacyjnego. Jak pisałem, pracownicy sami mogą podawać gdzie chcą swoje wynagrodzenie. Pozwolę się nie zgodzić, że jest to karalne.

@Lotos

Staram się być uprzejmy i nie atakować ludzi w internecie. Nawet nie chcę zgadywać jakie epitety administrator wyciął z Pańskiej wypowiedzi.

@Lotos

Bez komentarza. Chyba, jednak zakończę dyskusję bo nie życzę sobie obrażania mnie.

MAT
@Mariusz - TAM

dyskusja pewnie i tak będzie kontynuowana. Zarobki to naprawdę ważna część decyzji o podjęciu pracy, jeśli oferta nie jest konkurencyjna to temat będzie wracać i żadne benefity, automaty z kawą i miejsce do przypięcia roweru tego nie zmieni.

@Mariusz - TAM

Proszę przyswoić sobie zasady interpunkcji.

@Mariusz

Czyli praca polega jedynie na rejestracji prób w systemie. Więc jakiego doświadczenia wymagacie?

@Mariusz

Adekwatne czyli o połowę mniejsze niż na kasie w biedrze?

Uważajcie na tego gościa z menagmentu co tutaj się tak udziela, bo wypisuje do mnie mejle! A ja sobie tego nie życzę.

Hahah

No bo kto podaje maila tutaj.... wiadomo, ze będą ludzie pisać. Podaj telefon to Cię zatrudnią

Hahah
@Hahah

No po to był podany, żeby pisali, ale nie pracownicy z firmy z kompletnie nieinteresującego mnie działu i to jeszcze w takim tonie.

dziwna sytuacja

zadzwonili do mnie po złożonej aplikacji. PRzeprowadzili rozmową po czym uznali że za dużo umię i mi podziękowali...

test
@dziwna sytuacja

zdarza się, management nie lubi konkurencji :)

ok
@dziwna sytuacja

Od razu widać, że kłamiesz... Błąd na błędzie :)

@zainteresowana

Cześć! Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć coś na temat stanowiska Analytical Service Manager w Eurofins w Łodzi? Na czym polega ta praca itp. Chciałabym też spytać, czy korzystaliście z serwisu my.smartrecruiters.com podczas rekrutacji, czy wysyłaliście też swoje kandydatury w jakiś inny sposób? Przy Eurofinsie w Łodzi jest baner z podanym mailem rekrutacje@eurofins.com, ale jak wysłałam na tego maila swoje podanie to ich postmaster automatycznie wysłał mi wiadomość, że taki mail nie istnieje... Bardzo chciałabym pracować dla tej firmy, ale rzucają kłody pod nogi już na samym początku... Może to tak specjalnie, że wygrają najwytrwalsi? Pozdrawiam,

@@zainteresowana

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za proces sprawdzania próbek. Od kontaktu z klientem po wysłanie raportu. Jest też osobą odpowiedzialną za wszelkie reklamacje dotyczące sposób przeprowadzenia badania. Aplikacje odbieramy poprzez system SmartRecruiters. Ze względu na ochronę danych osobowych nie możemy przyjmować aplikacji ani pocztą a nie też osobiście. Musimy zweryfikować wspomniany baner informacje na nim zawarte. Najwyraźniej nie są one zaktualizowane. Przepraszamy za wprowadzenie w błąd. Proszę o zaaplikowanie przez wspomniany system a rekruter odpowiadający za proces zapozna się z Pani CV. pozdrawiam Mariusz Perlak Talent Acquisition Manager

KajkaXYZ

Witam, aplikowalam na stanowisko laboranta, moja rozmowa kwalifikacyjna była rzeczowa, pytano mnie głównie o doświadczenie zawodowe, nie wspomniano o kilku etapach, dodatkowych testach etc. Po kilku dniach dostałam odpowiedź zwrotną. Rozumiem, że rekrutacja na inne stanowiska rządzi się swoimi prawami, natomiast jeśli chodzi o pracę w laboratorium cały proces przebiega naprawdę szybko.

Iksigrekzet
@KajkaXYZ

Czy rozmowa była prowadzona również w języku angielskim?

KajkaXYZ
@Iksigrekzet

Nie, tylko po polsku

@KajkaXYZ

Jaką stawkę proponują ?

Mealannie

Witam, Junior Group Buyer / Group Buyer, czy ktoś pracuje na tych stanowiskach? Jakie są obowiązki? Czy rzeczywiście jest możliwość używania języka angielskiego na co dzień? Jak kształtują się zarobki?

aivi88
@Mealannie

Mimo wszystko zachęcam do aplikacji oraz porozmawiania z rekruterem. Mogę zapewnić Cię, że angielski dla działu Zakupów Globalnych to chleb powszedni - wymagany jest b.dobry stopień komunikacji w tym języku (min. B2). Co do zarobków oczywiście jest to tajemnica firmy zapewniam jednak, że stawki są konkurencyjne. O wszystkim możemy porozmawiać/ponegocjować w dalszych krokach rekrutacyjnych

spec
@aivi88

stawki nie są konkurencyjne i wyszło to już podczas pierwszych etapów rekrutacji

Blah

Witam, czy ktoś jest w stanie przybliżyć mi stanowisko Kierowca - Próbkobiorca, i ile można zarobic? Praca w Katowicach, dziękuję i pozdrawiam :)

Czym Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Mariusz

Dzień dobry: 1) Pakiet medyczny 2) Ubezpieczenie 3) Punkty na platformie My Benefit 4) Miejsce na rower na strzeżonym, podziemnym parkingu 5) Automaty z kawą 6) Nowoczesna przestrzeń biurowa z bardzo dobrym dostępem do przystanków komunikacji miejskiej i stacji rowerów miejskich

Radek

Stosunkowo młoda firma ale bardzo dobrze oceniana pod każdym względem.

@Radek

Dziękujemy za opinię. Sama firma nie taka młoda, bo założona w 1987 roku, ale fakt nasze biura w Polsce są relatywnie młode. To z czego ja osobiście jestem zadowolony, to z faktu, że pracuje dla firmy, której celem jest ochrona naszego zdrowia. Reszta, jak wszędzie, zależy od konkretnego managera.

Uzytkownik

Witam, jak oceniane jest stanowisko ASM? Dużo pracy? Jak atmosfera i sama praca ?

@Uzytkownik

Nie jestem pracownikiem tego działu, ale orientuje się w tym co dzieje się w laboratoriach. Praca jest dość odpowiedzialna, bo osoba odpowiada za kontakt z klientami laboratorium, włączając to inne laboratoria poza Polską. To tez jest osoba, która odpowiada za przeprowadzone badanie i współpracuje bezpośrednio z laborantami. Czy jest dużo pracy? Myślę, że wystarczająco, żeby się nie nudzić. Co do atmosfery to osoby zarządzające laboratoriami są zorientowani na ludzi i starają się, żeby pracowało się przyjemnie.

Asia

A czy praca rzeczywiście odbywa się w głównej siedzibie firmy na ulicy Ściegiennego, czy w jakimś innym oddziale?

Asia
@Asia

Chodzi o rejestrację prób. Nie wiem czemu pytanie nie dodało się pod wątkiem.

@Asia

Rejestracja prób odbywa się w naszym laboratorium przy ulicy Karoliny. pozdrawiam

Hej, od której do której trwają zmiany laboranta w Łodzi? I jaka atmosfera panuje w pracy? Pozdrawiam

Mariusz

W Łodzi są dwie zmiany: 7:00-15:00 lub 10:00- 18:00. Co do atmosfery to jest to nikt się skarży. Jest zgrany zespół do którego dochodzą nowe osoby i się asymilują.

@Mariusz

Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Może się uda, bo widzę, że są prowadzone rekrutacje. Chyba, że to jakieś stare ogłoszenia. A na rozmowie rekrutacyjnej też są jakieś testy, o których tutaj osoby pisały, czy tylko rozmowa?

Mariusz

Rekrutacja jest otwarta i co jakis czas pojawiają się nowe wakaty. W tym przypadku najlepiej uzbroić się w cierpliwość, ponieważ kontaktujemy sie z osobami, które aplikowały w chwili, gdy pojawia się zapotrzebowanie. Laboratorium jest nowe i cały czas budujemy zespół. Na stanowiska w laboratorium nie obowiązuja wspomniane testy.

@Mariusz

Dziękuję za odpowiedź. :)

Aleks

Eurofins to ogromna firma, mimo wszystko jest to korporacja z ludzką twarzą. Naprawdę fajna atmosfera,fajni ludzi i możliwość, żeby zachować work-life balance.

toolmaker

Cztery etapy rekrutacji??? Zajmujecie się fizyką (usunięte przez administratora), teleportacją, biocybernetyką, prekognicją lub telekinezą? Nie, badacie żarcie dla psów i konserwy rybne! Zejdźcie na ziemię.

foolmaker
@toolmaker

naprawdę zestawiasz fizykę i biocybernetykę z prekognicją i telekinezą? Odpadłeś na pierwszym?

kandyd
@toolmaker

ja mialam rozmowe przez telefon i potem spotkanie. Po spotkaniu maila byc odpowiedz finalna. Była akurat na nie, ale nie mówił nikt o tylu etapach.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.