Opinie o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w Katowice

Euromobbing

Opinia dotyczy filii w Łodzi - laboratorium mikrobiologicznego. Ta praca była jakimś żartem, począwszy od organizacji po atmosferę i kierownictwo. Ruda kierowniczka i jej ruda pomocnica z biura, okropne kobiety, wyklinające do pracowników i (usunięte przez administratora). Wdrożenia do stanowiska nie było, bo nie było na to czasu. Patrzenie ludziom na ręce podczas pracy. Popełnienie błędów kończyło się krzykiem. Hitem było chodzenie na przerwę tylko o wyznaczonej porze, np. kierowniczka zarządziła, że przerwa jest o 10 (!) a do 16 już nic. Nigdy się nie wyrabiali przez 8 h, więc były przymusowe nadgodziny. A jeśli ktoś musiał wyjść o godzinie 16 to patrzyli się krzywo. Nie przedłużyli umowy nie informując wcześniej o zamiarach i osoba została z dnia na dzień bez pracy. Bardzo wrogie nastawienie do nowych osób, wykluczanie z grupy i jawne obgadywanie po kątach. Komentowanie jak często ktoś chodzi do toalety... Tragedia. Jeśli chcecie zachować zdrowie psychiczne, to nie myślcie o pracy w Eurofins Łódź w Bionanoparku. Dowodem jest to, że ciągle kogoś szukają bo ludzie po prostu stamtąd uciekają, często po kilku tygodniach.

Przepracowany

Bardzo dużo pracy, a zdecydowanie za mało pracowników, brak czasu na jakąkolwiek przerwę, wymuszanie nadgodzin, bo przecież praca musi być zrobiona. W firmie nie docenia się pracowników z dłuższym stażem, więc co chwilę ktos odchodzi, a na uczenie nowych pracowników nie ma czasu. Brak szkoleń, ciekawych benefitów, słabe imprezy integracyjne. Kadrze zarządzającej zależy na wynikach, a nie ludziach.

Klon
@Marek

Systemowego ciorania pracownika nie ma to fakt, jeden nie robi prawie nic lub pół dnia ma wolne a drugi siedzi w nadgodzinach by wyrobić się z tym co dostał w pakiecie po koleżance czy koledze który odszedł. Budżetu na nowego pracownika nie ma bo stary,osłabiony zespół się wyrabia.Typowe korpopodejscje. Najważniejsze KPI a nie człowiek.

Krzesło i szafka

Pracuje tutaj kilkanaście miesięcy i jak narazie nie narzekam. Na pierwszej rozmowie telefonicznej pytają ile chcesz, potem na kolejnych etapach już nie dalo rady negocjować więc trzeba się dobrze zastanowić ile powiedzieć. Długi proces rekrutacyjny -az 3 etapy w sumie trwały ponad miesiąc i czułam się jakbym rekrutowała na stanowisko jakiegoś dyrektora, tyle pytań i rozmów. Sama praca całkiem ok, nie ma natłoku obowiązków, więc jeśli ktoś się chce dynamicznie rozwijać to raczej do dynamiki tu daleko. Pakiet socjalny mogliby poprawic, żadnych dodatków na święta czy wczasy, punkty My benefit nie zwiększane od dawna. Fajne biuro, nie ma wielkiego open space tylko takie wydzielone mniejsze sektory. Ilość pracy zdalnej zależy od teamu, u mnie to ze 2 dni w miesiącu. Możliwość elastycznych godzin pracy też zależy od teamu, u mnie nie ma problemu. Jak komuś zależy na spokojnej, stabilnej pracy to polecam. Jak ktoś chce się mocno rozwijać to polecam lepiej rozwinięte firmy w okolicy

boroczek

za specjalne zasługi zazwyczaj dostajesz bonus, a TL może wnioskować dla Ciebie o wyższą podwyżkę ni ż dla kogoś kto zasług nie ma. Jak wszędzie

Annabelle

Na poczatku napisze, ze wszystko zalezy od dzialu, TL, budzetu, spolek, na ktorych sie pracuje i ludzi, na ktorych sie trafi. Opisuje SSC przy Silesii w Kato. Pracy masa, mrowcza robota i milion raportow. Wiecznie zacinajacy sie program do ksiegowania, ktory jest archaiczny i bardzo nieintuicyjny. Ludzi jest wiecznie za malo, ale oczywiscie ciagle slyszy sie, ze nie ma budzetu, zeby kogos najac do pomocy i trzeba robic nadgodziny. Ma byc zrobione i tyle. Jesli sie z tym nie zgadzasz, to mozesz doswiadczyc dzialan, ktore moga ocierac sie o (usunięte przez administratora) Przez to atmosfera w zespole siada i czujesz sie jak... Place nie odwzorowuja Twojego zaangazowania, sa nizsze niz w innych korporacjach, podwyzki nie uswiadczysz, chyba ze inflacyjna, benefitow jest niewiele (kafeteria, bonus roczny okrojony o wszystko, co sie da..., brak bonow na swieta, wczasow pod grusza itp.). Licza sie tylko KPI i KPI. Dodam tez, ze praca nie jest rowno rozdzielona w zespole, jedni sa zmuszani do nadgodzin, a drudzy nie robia ich wcale... Duza tolerancja dla matek i ich absencji, co oczywiscie sie chwali, zgodnie z Kodeksem Pracy, ale Ty obrywasz rykoszetem. Aplikuj, jesli chcesz miec pozniej porownanie, popracuj 1,5 roku, zgarnij bonus i szukaj innej roboty. Zeby nie bylo zbyt gorzko - sa plusy tej pracy, nie jest zbyt skomplikowana i sporo jest ludzi, ktorzy sa serdeczni, chetni do pomocy. I mozliwosc pracy zdalnej #wow

@Annabelle

Ciężko mi się odnieść do tego co piszesz, bo tu nie pracuje. Wiem tyle co firma pisze w ogłoszeniach, o pozytywnej atmosferze, czy możliwościach rozwoju. To z ogłoszenia na które zastanawiam się, czy wysłać CV - Junior Talent Sourcing Specialist. Co do nadgodzin, to na pewno nie zostawałbym dłużej w pracy, no bo mam inne priorytety w życiu. Czekam więc, aż napiszesz więcej. Bardzo bowiem jestem ciekaw, jak traktuje się tu osoby, które robią to, na co wcześniej umówiły się z pracodawcą i nic ponadto? Tzn na jakie konkretnie działania ze strony firmy miałbym się nastawić:)

Obywatel Nowy wpis
@Annabelle

Wszystko zależy od tego gdzie trafisz. Łatwo pisać o minusach, trudniej o plusach których też jest tutaj sporo. Jeśli sobie nie radzisz lepiej oczernić pracodawce i w efekcie rzucić wypowiedzeniem. W SSC jest bardzo dużo pracowników z długim stażem, co dobrze o firmie. Nadgodziny nie są wymuszane, siedzisz jeśli chcesz bo czujesz że musisz coś zrobic,coroczne podwyżki, standardowe benefity,warto aplikować i samemu się przekonać a nie sugerować opiniami rozżalonych byłych pracowników.

Jula Nowy wpis

A na jakich narzędziach się u was pracuje? W ogłoszeniu pisali o możliwościach rozwoju i w ogóle wrzuceniu swojej kariery na kolejny level, ale jeśli te programy są stare i toporne to ciężko mi sobie to wyobrazić. A może są szkolenia uczące bardziej przydatnych tematów?

ja Nowy wpis
@Jula

a na jakie stanowisko to ogłoszenie?

Korpobiurw Nowy wpis

Przepracowani ludzie,nadmiar obowiązków,na każdym kraju znajdzie się dojechany pracownik którego nikt nie słyszy.

Internship in Order Management Team, jestem zainteresowany obecnie trwającą rekrutacją. Podobno system pracy hybrydowej zależny jest od działów, jeżeli chodzi o to stanowisko to konkretnie jakiego systemu można się spodziewać? Ile dni pracy zdalnej w miesiącu w domu a ile w biurze?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Na pracuj pojawiło się ogłoszenie dot. Pracy zdalnej w zakresie obsługi klienta branży food (Katowice) Czy ktoś pracuje/pracowal? Praca całkowicie zdalna, z przewagą zdalnej? Jaki klimat pracy? Czy to wiąże się z jakas elastycznością godzin pracy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

Firma Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Commercial Contracts Counsel. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dojeżdżający

Firma nie dba o swoich pracowników - parking tylko dla wybrańców.

@Dojeżdżający

1. obok są przystanki autobusowe i tramwajowe 2. na podziemnym jest parking rowerowy z prysznicem 3. miejsca parkingowe, od kiedy pamiętam, były reglementowane. Od czasu hybrydowego modelu pracy niektórzy liderzy, którzy dysponują miejscem parkingowym udostępniają je swoim pracownikom w dni kiedy ich nie używają. 3. ostatecznie można auto zaparkować na pobliskim parkingu SCC - oczywiście za dodatkową opłatą (są opcje abonamentowe), ale jak się wybiera samochód, trzeba ponosić tego koszty . Trzeba dostosować się do zmian, które przyjezdnym zafundowały władze Katowic i zarządzający SCC. Wybór środka transportu przez pracownika nie jest zmartwieniem okolicznych firm

@parkingowy

A tylko liderzy mają swoje miejsca czy wszyscy pracownicy, którzy przykładowo pracują tu dłuższy czas? Praca hybrydowa jest możliwa na wybranych stanowiskach? Może wiesz jakie to etaty i mógłbyś wymienić? Wtedy jak często takie osoby pojawiają się w siedzibie?

parkingowy

Nie tylko liderzy, niektórzy liderzy też nie mają swoich miejsc. Liczba miejsc parkongowych jest mocno ograniczone i nie przez Eurofins, ale przez zarządcę budynku, dlatego musimy się tymi miejscami dzielić. Każdy lider ma prawo pójść do administracji i zgłosić, że taki i taki potrzebowałby miejsca parkingowego, bo daleko mieszka i nie może skorzystać z alternatywnego transportu. Jednak nadal nie zwieksza to ilości dostępnych miejsc, dlatego można spotkać się z odmową. Lider zespołu, w którym ja pracuję przypisał cały zespoł do swojego miejsca i każda osoba może tam stanąć, wcześniej umawiając się z innymi, ze tego dnia skorzysta z tego miejsca. Miejsca też z automatu przydzielane są w pierwszej kolejności pracownikom, którzy dysponują autami służbowymi. Co do pracy hybrydowej to w księgowości jest to 5 dni w miesiącu - jeden tydzień ciągiem. W pozostałych jest to hybryda uzależniona od decyzji managera. Trudno powiedzieć ile w jakim dziale, bo się nie orientuję we wszystkich.

Bianka
@parkingowy

Ok, super, że ktoś pisze tak rzeczowo. Co do dojazdów do pracy, to jest tu jakiś dodatek finansowy, przez który firma dofinansowuje paliwo do auta albo bilet miesięczny na komunikację?

@Bianka

Zgodnie z prawem, kazdej osobie, która pracuje poza miejscem zamieszkania przysługuje jakiś tam dodatek, nie pamiętam ile. Natomiast nie spotkałem się w firmach z dofinansowaniem do biletów miesięcznych, albo paliwa.

Ola

Jak z pracą zdalną? Jestem spoza Katowic i zastanawiam się czy jest opcja np przyjazdu do biura np raz w tygodniu lub co drugi tydzień?

to ten w swetrze
@Ola

zależy od działu. w księgowości pracujemy przez jeden tydzień raz w miesiącu. inne działy kierują się własnymi wytycznymi.

Katarzyna
@Krzesło i szafka

Czy przez te kilkanaście miesięcy miałeś szansę na podwyżkę? Można wnioskować czy tak jak pisałeś, co się powie na początku to już zostaje?

@Katarzyna

Tak, była podwyżka w międzyczasie.

Olkus
@Krzesło i szafka

Mozna wiedzieć księgowość czy IT? Jak z zarobkami?

@Krzesło i szafka

Masz tylko 2 dni ho w miesiącu?

Można sobie samemu wybrać te dni czy narzucają z góry? Czemu właściwie dni zdalnych jest tak mało? Jak ktoś ma wyjątkową sytuację np. chore dziecko to może dłużej popracować w domu? Trzeba potem to jakoś odrobić?

@Krzesło i szafka

Można tak regularnie dostawać podwyżkę raz w roku? Zwykle jakie to są kwoty, coś konkretnego? A jakby ktoś miał jakieś specjalne zasługi to przełożeni doceniają i sami dorzucają takiemu pracownikowi coś do wypłaty?

boroczek

OZI

Witam Ktoś orientuje sie jak wyglada praca na stanowisku Kierowca - Próbkobiorca ? Pozdrawiam

Praca w Łodzi

Po rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko mikrobiologa, uważam, że warunki pracy w łódzkim oddziale Eurofins są bardzo niekorzystne dla pracownika. Pomimo zaznaczenia widełek finansowych, na samym końcu rekrutacji dowiedziałam się, że najwiecej ile firma może zaproponować to tyle samo, ale brutto, a nie netto. Dodatkowo zostałam poinformowana o konieczności wyrobienia nadgodzin (ok 8 godzin tygodniowo), które można odebrać (wg. Kierownika ‚zwykle nie są wypłacane’). Do tego 3 dni weekendowe w miesiącu pracujące (rownież oddawane, gdzie zmiany weekendowe wg rekrutujących trwają od 6 do 11 godzin). Wynagrodzenie kompletnie nieadekwatne do ilości godzin oraz zaangażowania oczekiwanego od pracownika. Dodatkowo, na rozmowie kwalifikacyjnej, ponad połowa czasu przeznaczona została na pytania dlaczego zmieniłam pracę oraz próby sprowokowania mnie do mówienia źle o poprzednim pracodawcy. Osobiście poczułam, że to bardzo nieprzyjemne środowisko pracy i chciałbym przed nim ustrzec innych.

Przepracowany

Jula
@Przepracowany

Nie ma nawet jednej przerwy, a ile tam jest godzin pracy? Bo ja tylko kojarzę, że poniżej 8 h to chyba nie musi być. A te benefity to w ogóle jakieś są?

Królik
@Jula

benefit już przestał być atrakcyjny dawno temu. Ceny do góry, benefit został w miejscu. Nie ma bonów na świeta tylko firmowa.

Królik
@Królik

Dodam jeszcze że benefitow jak bony na święta czy dofinansowanie wczasów tutaj nie ma.

Aldona
@Królik

A to jaki jeszcze inny benefit jest tutaj na tyle dobry, aby przekonać się, że warto się tutaj zatrudnić? Czy jakaś premia wchodzi w grę? Piszesz o jakimś konkretnym stanowisku....? Daj znać, aby wiedzieć na jaką posadę polować :P

@Aldona

Benefity może nie urywają (usunięte przez administratora) to fakt, ale dla mnie najważniejsza jest tutaj panująca atmosfera. Mam znajomych, którzy pracująw innych korpo i nie zamieniłbym się nigy z nimi miejscami. Co mi po beneficie jak ludzie w firmie to k... Oczywiście zależy na kogo trafisz, ale nie ma tutaj takiego systemowego ciorania pracownika.

Klon
@Marek

Hejka, ja w sprawie stażu, który teraz ogłaszają. Szukają stażysty w financial reporting teamie, byłbym zainteresowany, o ile potem jest realna możliwość zatrudnienia w firmie. Ktoś może potwierdzić, jak to wygląda? Będę wdzięczny za jakieś info, najlepiej z pierwszej ręki.

Mariusz

Staż może prowadzić do zatrudnienia, ale nie można tego obiecać. Zależy jak rozumieć realną szansę zatrudnienia. Szansa zawsze jest o ile na koniec stażu manager ma wynegocjowany budżet na zatrudnienie kogoś na stałe. Najczęściej w firmie staże są wykorzystywane jako "przedszkole" dla juniorów, ale zdarza się nam że nie dostajemy zgody na zwiększenie budżetu w momencie gdy staż się kończy. Można zawsze liczyć na to, że ktoś się zwolni i pojawią się wolne środki. Po stażu u Szymona (managera Financial Reporting teamu) można też szukać możliwości w innych działach. Na pewno stażyście jest łatwiej o stanowisko w firmie, niż osobie z zewnątrz (o ile oczywiście ma wyniki).

Dominika

Financial Reporting Analyst też pracuje w takiej dobrej atmosferze, jak tu dużo osób podkreśla? Mam nadzieję, że tak, bo planuję wysłać CV i to dla mnie dosyć ważna kwestia. Wiadomo, ile osób liczy grupa, w której się pracuje i którą się rozlicza?

Krzysztof
@Dominika

Hej, Również rekrutuje na to stanowisko. Udało ci się dostać pracę? Pamiętasz może jakie były pytania podczas rekrutacji? Czy były jakieś konkretne pytania z kategorii finansów?

Ola

Jaką umowę dostaje się na start?

@Ola

Co do umowy to myślicie, że będzie to zależne mimo wszystko od stanowiska? z tego co widzę chociażby dla inż. wsparcia aplikacji widnieje ta o pracę. przy czym podkreślone jest „natychmiastowe zatrudnienie”. Z czego wynika takie zapotrzebowanie na dwa wakaty?

Aleks

Pracuje w Eurofins już 3 lata. Bardzo fajna atmosfera, dużo ciekawych projektów i możliwości rozwoju. Mam przyjemność pracować ze świetnymi ludźmi.

@Aleks

A jak to wygląda z podwyżkami inflacyjnymi? Są sensowne, czy rzędu 100 zł?

pracow
@Ola

hej, są %, różnie od kilku lat rzędu 8%, zalezy od działu - przy awansie większe

@pracow

A kiedy wracacie do biura?

pracow
@Ola

teraz mamy hybrydę, kilka razy w miesiacu w biurze, na ten moment nikt nic nie wie o zmianach

Tina
@Aleks

Gdzie lokalizacja?

Turner
@Tina

W Katowicach na Ściegiennego. Obok Silesii

Kasiak

Pracuje w firmie okolo 2 lata, nie narzekam. Jest fajna atmosfera, przyjaznie nastawieni ludzie, nie ma wyscigu szczorow, kazdy jest chetny do pomocy. Co do wynagrodzenia to wiadomo, ze kazdy by chcial zarabiac jak najwiecej ale mysle ze w Eurofins SSC placa w miare standardowe stawki; jezeli ktos zarabia gdzies indziej duzo wiecej to trzeba sobie odpowiedziec na pytanie za co konkretnie tyle zarabia. Ktos tu wyzej pisal, ze befenifty sa slabe - nie zgodze sie z tym. Szalu nie ma ale znow sa to benefity porownywale do innych firm a czasem nawet lepsze bo gdzie dostajemy np 13sta pensje za osiagniecie rocznych celow. Dla mnie wazne w firmie jest glownie to, ze o 15 gasze komputer i wychodze. Nadgodziny czasem wyjda w zamkniecia miesiaca ale nie jest ch duzo w AP; dodatkowo jak chce isc np do lekarza czy mam cos do zalatwienia w srodku dnia to nie ma problemu aby sie dogadac z TL i wyjsc a pozniej odrobic. Nie stresuje sie tez w niedziele, ze w poniedzialek mam isc do pracy a w poprzedniej firmie mialam bole zoladka z takich wlasnie stresow. Dla kazdego bedzie co inne wazne wiec warto patrzec pod siebie. Co do rozwoju to sa opcje awansow lub zmiany dzialu, wiadomo ze nie dla wszystkich i nie po pol rou pracy jakby moze niektorzy chcieli. Ogolnie jest to moja 4ta firma w mojej sciezce zawodowej i oceniam bardzo dobrze.

@Kasiak

@Kasiak a czy są co roku podwyżki inflacyjne? I jak duże?

Kasiak

tak sa, zalezy tez od tego jak sie pracowalo ale srednio chyba ok 5%

Olkus
@Kasiak

Można wiedzieć jakie stawki?

W Katowice Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko Data Analyst. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Nie warto przetrwać

Normalni pracodawcy nagradzają pracowników finansowo za staż pracy, a w Eurofinsie dostaje się małowartościowy gadżet i dyplom. Brawo!

Felix
@Nie warto przetrwać

Pytałeś o podwyżkę, czy firma sama dała Ci gadżeta i dyplom? I skąd pomysł na taki nick, co ma przetrwanie do pracy tutaj?

tak sobie mysle
@Felix

pewnie chodzi o to ze przetrwać tyle lat w tej firmie się nie opłaca, bo w przeciwieństwie do pracy w urzędzie nie dostaniesz podwyżki, czy jakiegoś bonusu za wysługę lat, ale dyplom i gadżet jak pracujesz x lat. w każdej prawie firmie są dwie sytuacje, gdy pytasz o podwyżkę: jak masz inna oferte na stole, albo po ocenie rocznej.

Doswiadczenie wylacznie z rekrutacji, rozmowy pozytywne i nie mozna sie przyczepic, natomiast brak feedbacku to mega slaby punkt, zapowiedz odzewu i potem zero informacji, smutne bo zepsulo to cale pozytywne wrazenie, firma powinna odrobic lekcje z czesci swojej filozofii ktora glosi na stronie, Treat others respectfully! Pomimo wszystko pozdrawiam ;)

Po co obiecywać???
@Kandydat

Wiem, że można się domyślić, że brak kontaktu telefonicznego po rozmowie to brak oferty pracy, ale po co te puste słowa podczas rozmowy online, a potem brak nawet automatycznego maila …

Zakupy

Taki pokaz sztuczek psychologicznych odnośnie odmowy podwyżki, lepszej organizacji pracy to naprawdę można tylko podziwiać. Podziękowałam i wcale nie żałuję, bo wpajane jest jaka to jest świetna praca i za jaką świetną stawkę ;) Korpopranie mózgu na wysokim poziomie.

@Zakupy

A to nie byłeś zadowolony z zarobków, że poprosiłeś o podwyżkę? To powiedz chociaż, ile ci płacili, bo ja właśnie nigdzie się dowiedzieć nie mogę, a przecież oczekiwania są różne. Do podstawy dochodzą jeszcze jakieś premie? To też mnie ciekawi.

Kandytat

Brałem udział w rekrutacji. Rozmowa online. Osoby reprezentujące nie miały włączonych kamerek. Kompletny brak szacunku. Może warto dla kadry kierowniczej i managerskiej opłacić kurs z savoir-vivru?

Katy
@Kandytat

I to był jedyny etap tej rekrutacji, potem już nie było spotkania na żywo? O czym rozmawialiście podczas rekrutacji, pamiętasz jakieś konkretne pytania? Da radę już podczas rekrutacji negocjować pensje, poruszaliście ten temat?

@Katy

Miałam taką samą sytuację, wszystkie etapy przez internet. Zaproponowali mi posadę, ale odmówiłam przez to że Szef i Pani kierująca laboratorium nie włączyli kamerek.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.