Opinie o Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz w Ząbrowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz w Ząbrowo

Trójmiasto

Spoko spoko pracujemy i jest dobrze Jedyna wypłacalna firma budowlana

Pracownik tricity

Polecam praca u Pani Gosi to jest praca płacą zawsze na czas

Gdańsk 1

Firma konkret, jak najbardziej.

Heheh

No Gocha daje rade :D Przeptrzepalbym jej pieroga az milo :D

@Heheh

patrzcie jaki chojrak się znalazł

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dam pracę?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Mariusz

Jeżeli potrzebujesz zaliczki możesz liczyć na firmę.

Polecam firmę wszystkim, którzy chcieliby spokojnie, bezstresowo przejść przez remont.

34h

Bardzo rzetelna firma, świetna jakość wykonania i dobra współpraca. Szczerze polecam!

Czarek

firma budowlana bardzo kompleksowo, dokładne i rzetelnie wykonała wykończenie mojego mieszkania. Panowie konkretni, pracowici, można na nich polegać.

GDAŃSK

Polecam!!!!! super firma:))) Pełen profesjonalizm i bardzo miły kontakt.

tomek

zawsze mozna liczyc na pracodawce.

GDANSK

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ. FIRMA GODNA POLECENIA.

Robert

Praca na Oliwie to sama przyjemność . Pozdrawiam szefostwo i współpracowników. Wynagrodzenie na czas.

Edward

Mi tam dobrze się pracuje. Edek z...

Stefan

Zdecydowanie firma na 6 gwiazdek .

Tadzik

P.o.l.e.c.a.m

roman

kasa na czas a praca bardzo przyjemna mili ludzie tu pracujom u mnie w brygadzie .

oliwa 24

jeśli lubisz czekać na wypłate po kilka a nawet kilkanaście dni to polecam firmę

Gdańskoliwa
@oliwa 24

Głupota jakich mało . Pewnie jakiś zgorzkniały pracownik któremu nie poszła kariera w tej firmie tak opisał . kasa na czas, zaliczki też więc bujaj się koleś i nie zawracaj (usunięte przez administratora) tu na forum jakimiś idiotycznymi komentarzami.

Gdańskoliwa
@oliwa 24

też pracuje na oliwie i nie wygaduj bzdur pseudo pracowniku

EDZIU

Polecam!

Gdańszczanin

Polecam firmę w 100% , rzetelni i uczciwi - płaca zawsze czasowa, zaliczki dają bezproblemowo . Pracowałem 2 miesiące w obecnej chwili jestem na zwolnieniu z przyczyn rodzinnych, jak tylko sytuacja w domu się ustabilizuje ponownie się tam zatrudnię . Szefostwo jest wyrozumiałe . Oby więcej takich ludzi .

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz - Ząbrowo

Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz
4.9/5 Na podstawie 40 ocen.
  • 32
    78-120 Ząbrowo