Opinie o Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz w Ząbrowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz w Ząbrowo

Jeśli są tu jakieś ogłoszenia wystawione czy to oznacza, że działalność jest już wznowiona? W ofercie napisane jest wprost, że poszukiwany jest pracownik z jakimiś umiejętnościami bez nałogów, to ja chyba się pod to podłapię. W tym roku nie wiecie jak tu płacą?

Benek Nowy wpis

Najpierw sprawdź datę dodania ogłoszenia a później pytaj. Wiele stron powiela samemu ogłoszenia odnośnie pracy i to nie tylko u Pani Małgosi, wprowadzając ludzi w błąd. Firma jest na obecną chwilę zawieszona, coś mogę powiedzieć na ten temat bo tam pracowałem jeszcze na Gdańsku jak firma działała i miło wspominam naszą współpracę z Panią Małgosia bo to fajna kobieta która ma odpowiednie podejście do ludzi to samo mogę powiedzieć o Panu Zdzisławie mogłem na nich liczyć zawsze.

@Benek

Dokładnie tak z tym wspomnianym zawieszeniem, ja to już lata temu akurat widziałem, jak patrzyłem po rejonie za robotą. Fakt faktem ciekaw byłem czy cokolwiek ponownie ruszy, dekarzem jestem. wiadomo czy w ogóle będzie jeszcze praca możliwa?

Magdalena

Chyba pani właścicielka jednak zrezygnowała, bo widzę w danych KRS, że firma jest zawieszona... Może ktoś z pracowników, ale takich uprzejmiejszych i nieatakujących ludzi bez powodu, napisałby, jaka sytuacja, czy już jesteście spłaceni na czysto, czy odprawy były/

Jarek. Nowy wpis
@Magdalena

Pani Małgosia nigdy nikomu nie zalegała z płatnościami, więc wypłacała nam wszystko zawsze na czas pomimo tego że to właśnie jej zalegały firmy z płatnościami a z tego co wiem jeszcze jej wujek nie oddał jej pieniędzy u którego byliśmy jako podwykonawcy, tacy ludzie jak on niszczą innych bo gdyby nie on to by nie musiała zawieszać swojej firmy. Ja nadal czekam na informacje kiedy wznowi działalność bo chętnie do niej wrócę. Jarek.

Czy często Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz poszukuje kogoś na stanowisko sprzątanie? Ile osób tam pracuje?

Urszula

Widzieliście tę ofertę? Firma szuka kogoś do pracy na stanowisku Dekarza-Budowlańca: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/dekarza-budowlanca,lento.pleac11d69c0be387648a2c6c51e94f927,ozorkow. W ogłoszeniu nie jest zbyt dokładnie napisane, jak będą wyglądały obowiązki w tej pracy. Jeśli byliście na rozmowie, to powiedzcie proszę, czego więcej się dowiedzieliście. Pozdrawiam.

@Urszula

Kobieto weź ty nie spam tu na tej stronie bo takie spamy można śmiało podać na policję w celu ustalenia kto i co oraz gdzie. Pani Małgorzata nie szuka dekarzy, pracuje to wiem. Nie pozdrawiam jakiegoś trolla internetowego pod Nickiem URSZULA.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dam pracę?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Dawid

Czy rekrutacja może odbyć się online?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnio dodali 23 października.

Polecam pracę u Pani Małgorzaty, kobieta która ma anielskie podejście do pracownika. Nie patrzę w ogłoszenia bo jest mi to nie potrzebne, pracuje u niej od samego początku. Kobieta sporo przeszła prowadząc firmę, bo jak wiadomo wujek i jej kuzynka kinga nie wypłacili jej sporą ilość pieniędzy i się z nimi już sporo czasu sądzi kobieta aby coś odzyskać, takie (usunięte przez administratora) to w życiu nie widziałem żeby swojego tak przekręcić bo świadczyła dla niego usługi na Gdańsku, trafiała na różnych ludzi ale to uczciwa kobieta która szanuje ludzi. Naprawdę szkoda mi Pani Małgosi bo jej wujaszek ze swoją córka wiszą kupę kasy Pani Małgosi mimo wszystko co Pani Małgosia przeszła to zawsze się rozliczała z pracownikami z pieniędzy które przepracowali. Uczciwi ludzie jeszcze są na tym świecie:) chociaż czasami muszą przejść przez piekło.

Czy pracodawca Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Odpowiedź

Niby jak ma motywować? sam jej wygląd motywuje do podjęcia pracy u Pani Małgorzaty.

Grzegorz

A co to za głupie pytanie?

Jasiek

Jak się pracuje? Czy firma wprowadziła zabezpieczenia sanitarne dla pracowników?

Inwestor

Jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie.

Czyli to nie jest praca dla studentów tylko dla ludzi z doświadczeniem?

Y
@Marek

Tak, to jest praca dla ludzi z doświadczeniem.

Pytanie mam studentów nie chcecie a Jarek brygadzista projektów nie umie czytać? I dlaczego mąż szefowej szuka ludzi do pracy nie mając własnej działalności? On chce zatrudnić ludzi a nie ma firmy ? No coś tu dziwne on się ogłasza żeby żona miała pracowników? Ona sama nie umie dać ogłoszenie? Zglosze go do skarbówki i zusu że pan Zdzisław zatrudnia ludzi a nie ma działalności OSZUSTWO I PRZEKRĘT W DWOCH OSOBACH

szatan

A gdzie to zabronione że mąż Pani Gosi nie może dawać ogłoszeń w jej imieniu ?

Inwestor z Gdańska

Polecam nawiązać współpracę! Jako podwykonawca wywiązała się ta firma na najwyższym poziomie! wszystko wykonane należycie.

Jak ze studentami w Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz? Chętnie zatrudniają?

Odpowiedź.

Nikt taki u nas nie pracuje na budowie, na co nam studenci? prawdziwi fachowcy a nie typowe janusze spod Biedronki nie są potrzebni Pani Małgorzacie. Dobra firma nie może sobie pozwolić na zatrudnianie studentów no, tu chyba sobie ktoś zrobił niezły żart pytając o studentów? albo prawdziwy fachowiec albo nikt. Przy okazji pozwolę sobie pozdrowić moja szefową.

Pracownik.

Najlepsza firma, pracowałem w kilku firmach ale ta jest najlepsza, polecam prace u Pani Gosi.

Polecam!

Arek

Wprawdzie firma działa dopiero kilka lat ale ma bardzo dobre opinie.

Grubas
@Arek

Pracuje w tej firmie już sporo czasu nie ma nic do zarzucenia, płacą na czas a jeśli chodzi o zaliczki też nie ma problemu aby dostać. Uczciwi ludzie. Pozdrawiam Panią Gosię.

Sławek

Płacą na czas nie ma się czego doczepić.

Jan

Generalnie rzecz biorąc dobra firma.

Robert M.

Firma wypłaca na czas pieniądze.

Damian .
@Robert M.

Pewnie że płaci, a takie komentarze negatywne to świadczą tylko o tym co pisze, nasluchalem się o tym panu już sporo od jego kolegów więc oczarnianie innych to na porządku dziennym jest u tego pana wojtka słowiok. Pracuje już tyle czasu w tej firmie a dodam jeszcze coś płacą co dwa tygodnie. Jaka praca taka płaca. Pan Wojtek to alkoholik.

Szukam roboty

@Szukam roboty

Nie warto

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz - Ząbrowo

Usługi Ogólnobudowlane Małgorzata Kubisz
4.9/5 Na podstawie 40 ocen.
  • 32
    78-120 Ząbrowo