Ardero Igor Paciorkowski

Kraków

Opinie o Ardero Igor Paciorkowski

radcaprawnybielsko 2014-04-08 17:17
reprezentuje firmę która pozycjonowała się w tej firmie niestety google nałożyło karę jak i na jedną jak i na drugą stronę firma oczywiście nie posuwa się do odpowiedzialności.
Jeśli ktoś z państwa miał problem z nimi proszę o kontakt (usunięte przez administratora)
firma 2014-04-20 21:21
Omijajcie tą firmę z daleka, Właściciel nie potrafi nawet wypełnić umowy którą przesyła(usunięte przez administratora)
Paweł 2014-04-24 21:48
Korzystałem i korzystam z usług tej firmy i jestem zadowolony to już prawie trzeci rok. Naprawdę polecam.
Paweł 2014-05-19 17:17
Odradzam wszystkim współpracę z tą nieprofesjonalną i nie kompetentną firmą groźne pozycjonowanie za pomocą robotów przez co google nakłada blokady na domene, nie profesjonalne podejście do pracy i do klienta brak jakiegokolwiek kontaktu.
pudło 2014-05-19 20:26
Mi się bardzo dobrze układa współpraca z tą firmą. Jestem długoletnim klientem tej firmy i nie mam na co narzekać jak do tej pory.
mateo 2015-03-12 20:22
Raczej omijajcie tę firmę z daleka. Nieprofesjonalna, nieefektywna! Kontakt arogancki, lekceważący.
Dorota 2016-06-08 12:47
mam pytanie ,jak Pan sie kontaktuje z ta firma ? ja probuje sie dodzwonic na dwa nr stacjonalny i komorkowy i nikt nie odbiera ?
Zostaw swoją opinię o Ardero Igor Paciorkowski - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ardero Igor Paciorkowski