Opinie o Lemniscate S.C. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lemniscate S.C.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lemniscate S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lemniscate S.C. w Kielce

malutka

Pracuję już tutaj pół roku, czytam te wasze różne opinie i tak naprawdę trzeba je wypośrodkować :). Zarobki jak na wkład pracy, bardzo przyzwoite, jednak jeżeli ktoś chce traktować tą pracę jako jedyne zródło utrzymania to ciężko mu będzie. Szkolenie bardzo ciekawe i nie za długie, wypłaty na czas. Zwracają też wszelkie koszty. Zlecenia w zależności od miesiąca, w miarę urozmaicone, kontakt z firmą mógłby być lepszy, ale odpisują na maile w miarę szybko. Polecam dla kogoś, kto chce sobie dorobić, ceni sobie elastyczność czasu pracy i samodzielność.

muminek

Idę do nich na szkolenie, możesz coś więcej powiedzieć o tych zleceniach? Ile zarobiłeś? Jakie wrażenia? Z góry dzięki :)

bulls92
@muminek

Brałem udział w zleceniach samochodowych, bankowych, lidl, biedronka, McDonald, oceniałem agentów ubezpieczeniowych. Szkolenie krótkie ale treściwe, wszystko dokładnie wyjaśniają. Zarobki zależy ile pracujesz, ja zarabiam 400-500zł. Ogólnie bardzo profesjonalne podejście do tematu i pracownika. Pozdrawiam

rocky92

Bardzo miło zaskoczyła mnie ta firma, wypłaty zawsze na czas, po zakończeniu każdego projektu rozliczają się co do złotówki, zlecenia proste i wszystko jasno wytłumaczone. Kiedyś współpracowałem jako TK z warszawską firmą przez internet, czekałem na wynagrodzenie miesiącami ale tutaj naprawdę wszystko ok, polecam.

bulkazmaslem

hejka, robił ktoś projekt związany z jazdami próbnymi? Jak to wygląda? Jakie auta wybraliście?

marcin95
@bulkazmaslem

cześć, brałem udział w tym projekcie, jak nie chcesz to nie musisz jeździć tymi autami, ja chciałem to zapisałem się na jazdę próbną jeepa i volvo, fajna zabawa :) Miałem dużo radości jeżdżąc tymi autami. Moja dziewczyna jeździła skodą i fiatem, i też się jej podobało :)

jokoono

Hejka, pracuję tutaj od 3 miesięcy i muszę zgodzić się z opiniami że jest to łatwa i przyjemna praca, biorę kilka zleceń w miesiącu, zarabiam kilka stów, pracuje kiedy chce i ile chce, idealna praca dla studentów chcących sobie dorobić. Co ważne kasa zawsze na czas, bez żadnej ściemy. Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lemniscate S.C. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Zdenerwowana

Jak czytam wasze konentarze to nie wiem czy pracujemy w tej samej firmie. Zarobki gora 100 zl nic wiecej. Zlecen nie ma jedynie na poczatku 3 zlecenia... 4 podobno duzo chetnych nie wiadomo co z nim. Wyplaty poprostu smiesznje male mam kontakt z cala grupa i nikt nie mial wiecej niz 70zl. Na odpowiedzenie na mail czeka sie i czeka chyba ze wyślesz 10 naraz wtedy moze za tydzien odpisza... Badania bankowe to jeszcze bardziej pokrecone. Więc nie mam pojęcia skad wy wyciagacie 300 zl...

Zła
@Zdenerwowana

I wreszcie ktoś tu pisze jak jest na prawdę w tej firmie. Totalna olewka pracowników, nieszanowanie ich czasu. W pełni zgodze się z tym, że samo szkolenie jak i prowadzący są jak najbardziej na plus, ale niestety to chyba jedyne plusy związane z tą firmą. A co do badania bankowego to 1 z 7 otwartych kont jest darmowe w pozostałych są jakieś opłaty może i nie duże bo w okolicach 5zł, ale jak zsumujemy ze wszystkich kont opłaty to nagle okazuje sie że wcale nie są to grosze. Z czystym sumieniem nie polecam pracy w tej firmie!!! Chyba ze ktoś ma ochotę więcej stracić niż zyskać.

zadowolony
@Zdenerwowana

Wszystko zależy ile bierzesz zleceń, fakt nie zarobi się tutaj 1000zł ale kilka stów jak najbardziej. Pracuje tu kilku moich znajomych i wszyscy są zadowoleni. Nie rozumiem Twojego podejścia, od początku wiadomo że zarabiasz tyle ile pracujesz. Ja pracuje 5miesiąc i jestem zadowolony.

Zdenerwowana
@zadowolony

Ja tez bralam wszystkie zlecenia a jednak niemozliwoscia jest zarobic po te kilka stow! Juz nie mowiac o tym ze kontakt z lemiscate jest poprostu zerowy. Olewanie pracownika i zostawienie go z dlugami za te konta bankowe mimo ze mowione bylo ze koszty ponosza oni.

majka001
@Zdenerwowana

Trzeba zsumować wszystkie opłaty, i im wysłać z nr konta na które ma być zrobiony przelew i wszystko regulują. Robiłam to zadanie i kilka moich koleżanek i wszystko zwrócili. Problemu z kontaktem nie miałam żadnego, może teraz bo to okres świąteczno-noworoczny, ale dziś dostałam maila od nich z odpowiedzią dotyczącą zadania w Macu. Cenie ich za to że wypłaty może nie najwyższe - moje to między 250 a 300zł, ale za to zawsze w terminie, a to nie jest takie oczywiste w innych firmach. Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi. Miałam zlecenia na Macu, w Żabkach, teraz robię w HM, dorabiam kilka stów i jest OK.

Patka
@Zdenerwowana

I jak sobie poradziłaś z zadłużenie w bankach? Firma miała pokrywać koty prowadzenia kont, na maile nie odpowiadają, a długi rosną...

nurinuri

hejka, miłe zaskoczenie, myślałem, że z powodu Świąt, Sylwestra itp wypłaty się opóźnią, jak to bywa w innych firmach, a tu niespodzianka, wypłata terminowo na koncie :)

byku
@nurinuri

Masz rację, bardzo profesjonalne podejście do pracownika, co nie jest często spotykane w dzisiejszych czasach. Robiłem dla nich kilka zleceń, wypłata zawsze na czas, fakt, nie są to duże pieniądze ok 300-400zł, ale ważne że terminowo płacą. Wszystkie koszty zawsze zwracane, pieniądze na zakupy w Biedrze czy Macu zawsze dostaję wcześniej, szczerze polecam :)

bodzio93

Ja zarabiam po 100, 200zł ale naprawdę niewiele robię, bo mam dużo nauki i jeszcze inną pracę, więc nie narzekam. Kolega pracuje u nich już od sierpnia, bardziej się angażuje i zarabia 400-600zł. Dla mnie ważne jest, że wszystko od początku wyjaśniają, bez żadnej ściemy, nie obiecują złotych gór, płacą regularnie, jak robię jakieś zakupy to zawsze mam wcześniej kasę na koncie, zwracają wszelkie koszty. Dla mnie OK zważywszy jak niektóre firmy traktują pracowników...

majka001

Fajna praca dodatkowa. Ciekawe zlecenia. Można dorobić kilka stów. Polecam

ewazdrzewa

hejka, jestem jutro umówiona na szkolenie u nich? Może ktoś coś więcej powiedzieć o pracy? Ile można zarobić? Płacą terminowo? Jakie zadania?

miloszforman
@ewazdrzewa

Szkolenie krótkie ale treściwe. Wszytko od początku wytłumaczone. Pełna dowolność w doborze zadań do zrobienia. Pracuję 4 miesiąc zarabiam kilkaset zł/m zależy ile pracuje. Wypłaty zawsze w terminie. Zadania z branży samochodowej, spożywczej, bankowej, ubezpieczeniowej, fastfoodowej...Jako pracza dodatkowa - super :)

piter
@ewazdrzewa

Hej Czy współpracujecie dalej z firmą Lemniscate? nie wydaje się wam ona podejrzana? i te zakładanie kont bankowych już na szkoleniu? o co to chodzi?

Kris
@piter

Przecież to jedno z kilku zadań i robi kto chce. Ja nie chciałem i robię inne tematy.

....
@Kris

Może jestem za bardzo podejrzliwy...a ktoś jest wstanie napisać ile zarobił najwięcej w ciągu miesiąca? Kilka słów to ile 300? 500?

Kris
@....

Ja niecałe 300, mogłoby być więcej to fakt, także poczekam co będzie dalej.

@Kris

Ja za pierwszy miesiąc pracy 380zł za drugi 460zł i jestem zadowolona :), pracuję kiedy chce, nikt nic mi nie narzuca, a to dla mnie wazne

kubus91
@piter

hej, współpracuję z nimi od sierpnia, robiłem zlecenia samochodowe, bankowe, w Lidlu, Biedronce, Macu...rozliczają wszystko tak jak w umowie, zarobki kilka stów miesięcznie, ale traktuję to jako prace dorywczą więc nie narzekam :)

japawel

Pracuje tutaj 4 miesiąc i jestem naprawdę zadowolony. Ciekawe szkolenie, różne projekty, ludzie pracujący w biurze chętnie udzielają wszelkich informacji, wypłata na czas. Jako praca dodatkowa, super :)

szrobura

Robił ktoś zadanie z jazdami próbnymi? Jak to wygląda? Trzeba jeździć tymi wszystkimi autami?

@szrobura

hejka, nie musisz jeździć jak nie chcesz, ja mam prawko ale nie lubię prowadzić samochodu :). Umawiałam się na jazdy próbne, ale oceniałam tylko jakość połączenia i pracę doradcy/konsultanta w danym salonie. Mój chłopak, też pracuje e Lemniscate i on wziął sobie jazdę próbną audi i jeepem, był zachwycony :)

czrnuulka

Byłam na ich szkoleniu, dobrze i ciekawie wprowadzają w temat pracy, prowadzący przeuroczy i bardzo profesjonalny :), zaczynam pracę i mam nadzieję że się nie zawiodę. Jak na razie wszystko wygląda obiecująco, stawka bardzo dobra, ciekawe zlecenia, zobaczymy...

barbarossa
@czrnuulka

Masz rację, prowadzący szkolenia ZAJE... :))) siedziałam jak zahipnotyzowana ;)

Młoda

miał ktoś do czynienia z badaniem bankowym? Zakłada się konto i kto płaci za prowadzenie konta i kartę?

kuna94
@Młoda

hejka, ja miałam między innymi takie badanie w tej firmie. Większość tych kont było za darmo, tam gdzie wystąpiły jakieś koszty, kilkuzłotowe nawet, to po wykonaniu badania i zamykaniu tych kont, firma oddawała, u mnie to wyszło 12zł :), nie było z tym żadnego problemu. Podobnie z badaniem w McDonaldzie, Biedronce i Lidlu,od razu dostałam kasę na zakupy, nie musiałam płacić ze swoich.

binearny
@Młoda

Pracuje już trzeci miesiąc, też miałem zadanie bankowe, miałem też jazdy próbne i Lidla. Wszystkie opłaty, które się naliczyły, to było coś koło 15zł zostały mi zwrócone, wypłata zgodnie z rozliczeniem, czego chcieć więcej :) pozdro

małpka777

Zarobki zależą od tego ile projektów robisz, generalnie zarabiasz kilka stów miesięcznie, jako praca dodatkowa to całkiem nieźle :) ja na razie biorę kilka projektów w miesiącu i jestem zadowolona.

aska95

Idę tam w poniedziałek na szkolenie? Może ktoś coś powiedzieć o firmie, o pracy?

nicniemusze
@aska95

Pracuję trzeci miesiąc. Firma w porządku, płaci regularnie, praca prosta, przeprowadzanie badań i wypełnianie ankiet, jak są jakieś koszty to oni pokrywają. Jako praca dodatkowa - super, nie ma żadnych limitów czy planów, polecam :)

aska95
@nicniemusze

Dzięki za info :) powiedz mi jeszcze tylko jak tam z zarobkami?

nicniemusze
@aska95

Aśka, tak jak napisała małpka, zarabiasz tyle ile pracujesz, nikt do niczego cię nie zmusza. Ja biorę wszystkie zlecenia i jestem zadowolony z wypłat :)

binearny

Jestem tu zatrudniony od września, właśnie dostałem pierwszą wypłatę, wszystko zgodnie z umową, póki co jestem zadowolony. Robię kolejne zlecenie tym razem w Macu :)

angelina

Pracuję już 2 miesiące, zlecenia urozmaicone, bycie Tajemniczym Klientem to fajna zabawa :). Rozliczają się na czas, nie ma żadnych limitów zleceń, pracuję kiedy chce, idealne dla studentów

miki

Praca ciekawa, ciekawe zlecenia, wypłaty terminowo, idealna żeby dorobić kilkaset złotych, polecam :)

bigos95

Cześć, właśnie rozpocząłem pracę w tej firmie, może ktoś mi coś powiedzieć o tej pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Lemniscate S.C. - Kielce

• Jak się pracuje w Lemniscate S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Lemniscate S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lemniscate S.C.?

Lemniscate S.C.