Opinie o CNC Kizo Sp. z o.o. sp.k. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CNC Kizo Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CNC Kizo Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNC Kizo Sp. z o.o. sp.k. w Katowice

Czy w CNC Kizo Sp. z o.o. sp.k. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pierwszy raz w życiu spotkałem tak niekompetentnego człowieka jak Paweł który zajmuje się rekrutacją, nie wiem czy jest kierownikiem czy kim, w każdym razie absolutnie niepoważny człowiek. Zatrudnienie dogadane na rozmowie, obiecuje wysłać skierowanie na badania po czym kontakt sie urywa na tydzień, nie odbiera, nie odpisuje, nie oddzwania. Po tygodniu łaskawie oddzwania i mówi ze jest na urlopie i zadzwoni w poniedziałek... Nie zadzwonił. Nie polecam tracić czasu na rozmowy w tej firmie

Osman Nowy wpis

Czy to też było na stanowisko spawacza????

Osman Nowy wpis

Szukają spawacza czy ktoś wie jakie zarobki i jaka atmosfera panuje w firmie. Czytam o tej nie wypalonej rekrutacji i czy to było właśnie na to stanowisko???

bs Nowy wpis

Absolutnie nie polecam tej firmy. Gość od zatrudnienia bardzo niekompetentny. Byliśmy już dogadani w sprawie pracy złożyłem wypowiedzenie w starej firmie a on przestał odbierać telefon. Tak postępuje ten człowiek.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie CNC Kizo Sp. z o.o. sp.k.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w CNC Kizo Sp. z o.o. sp.k.?

Ty

Kierownik umawia się na zatrudnienie po czym nie odbiera telefonów

Farbowany

Witam, słowa młodego farbowanego szefa znacza tyle co zeszloroczny snieg, tesc usunal sie z biznesu a szkoda , nie ma z kim rozmawiac , tesc postawil na zlego konia na gonitwie

Zostaw merytoryczną opinię o CNC Kizo Sp. z o.o. sp.k. - Katowice

• Jak się pracuje w CNC Kizo Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CNC Kizo Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

CNC Kizo Sp. z o.o. sp.k.
3.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Okoniowa 6
    40-748 Katowice

CNC Kizo Sp. z o.o. sp.k.