Opinie o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy E-MCC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-MCC Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Mieszana

Powiem tak ! sama jest gruba :-) , są osoby takie i szmakie, grube i chude , brzydkie i te kurde piękne ale wiecie co mam to gdzieś ,w tej firmie każdy jest sobą i kocham to !!!! , wiadomo przed nami , kadrą , doradcami -przed wszystkimi jest ooooooo kupa roboty !!! i to jest piękne bo mamy wpływ nad tym co się dzieje , a jak ktoś jest ciapa i nie umie walczyć o swoje, dbać o lepsze to później wywala tzw gorzkie żale . kurde ludzie jak coś się nie podoba to jak macie jakiś pomysł to mówić głośno a nie wypisywać gdzieś na necie, każdy z nas ma realny wpływ na rozwój firmy i to jest kuźwa piękne, choć już nie raz miałam dość ::-) , korpo ? kurde wszyscy musza zarabiać, ale przynajmniej tu nie wywala cie jak psa na zbity pysk tylko posłuchają i jak masz dobre pomysły to wciela je w życie ale to trzeba działać a nie stękać gdzieś w kiblu . polecam tego pracodawce choć nie jest idealny ale ogólnie więcej plusów niż minusu. ludzie nie dajcie się zwariować kurde do roboty :)

Krystek

Ogólnie nie ma tragedii, ale.... Ja pracowałem kilka miesięcy rzeczywiście atmosfera wydaje się spoko itp Rozmowa z Iwoną już na samym początku miła szkolenie z Pauliną też spoko liderzy niby mili ale na tym się kończy robisz wynik jesteś w miarę szanowany trafi się dwa słabsze dni i już o tobie głośno w kuluarach i pojawiają się pytania czy to wypalenie czy co??? Na każdym kroku niby mówi się żeby atmosfera nie była jak w korpo a tak naprawdę jest praktycznie identycznie. Jak ktoś nie wyrabia mega wyników typu przynajmniej 10 sprzedaży dziennie to pieniądze nędzne. A 10 sprzedaży to nie jest mało ludzie na starcie po kilka miesięcy mają po 2-6/7 czasem i po jednej się zdarzy. Praca na chwilę. Przez mój okres pracy zmieniła się połowa załogi (kilka miesięcy) Jak na call center nie ma tragedii ale ogólnie to broń was Panie Boże przed każdym call center. A przed tym sami też się brońcie. Tekst o grubej raszpli wcale nie był kłamstwem ale fakt dość ostry. Niestety większość tam pracujących pań to właśnie w/w gru.... z wyjątkiem jednej liderki chudej rasz... Wszyscy mili ale na pozór i na początku.

E-MCC
@Krystek

Krystku, Dziękujemy Ci za opinię. Niemniej jednak bardzo sam przykro, że nasi pracownicy są oceniani za pomocą centymetrów w pasie. Nam jest bardzo od tego daleko. Gdyby tak było w EMCC pracowałby same modelki i modele. Ale dla nas ważne są kompetencje dlatego w naszym zespole znajdziesz osoby chude i grube, młode i starsze, rude i brunetki, pełnosprawne i niepełnosprawne. Chcemy tworzyć miejsce gdzie każdy czuje się komfortowo a nie musi się obawiać, ze za chwilę zostanie obrażony bo np ma pryszcze lub dużą pupę. Jeżeli chodzi o premię to tak jak w każdej firmie liczy się skuteczność im więcej ktoś sprzedaje tym większą ma premię. Praca w sprzedaży jest dedykowana do osób z wysoką ambicją, samokontrolą, determinacją. Z tego miejsca też chcemy pozdrowić wszystkich naszych konsultantów nie tylko tych w typie Barbie czy Kena ale wszystkich wszystkich bo to dzięki Wam mamy taką fajną atmosferę w pracy. Bardzo dziękujemy Wam za każdy dzień i każdą sprzedaż.

Mała

Witam, Czy nadal poszukujecie do zespołu pracowników? Jaka jest podstawa jak to wychodzi w miesiącu ? Mieszkam bardzo blisko i zastanawiam się nad praca u Was.

Sylwia
@Mała

Oczywiście. Cały czas trwa rekrutacja. Zachęcamy do wysłania CV. :)

Kaukaz

super miejsce.super ludzie.nic nie można złego powiedzieć.rozmowa z Sylwia przeżyłam bo szybko się uśmiechnęła i stres zszedł.szkolenie z Paulina bardzo fajne i wszystko wiem.jak czegoś nie wiem to zawsze pytam liderów.adam zawsze pomoże.nie wiem z kad tyle nienawiści w ludziach.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Elena

Mi się tutaj bardzo podoba. Zaliczyłam już w swoim życiu cztery call center. W tym dwa duże na Mordorze. I sory ale tutaj praca i i atmosfera jest najfajniejsza. Ludzie są bardzo pomocni i bardzo mili. Jeżeli chodzi o wypłatę to masz taką na jaką się postarasz. Mam lepsze i gorsze dni ale nie mam spiny bo mam kredyt i muszę dużo zarobić. Mi wystarczy podstawa i tysiak prowizji. Pozdrawiam wszystkich z oddziału w Warszawie.

Zniesmaczony

nie polecam, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Umowy lipne, wypłaty też wątpliwe. Jeśli chcesz tracić czas i poczucie własnej wartosci to tak miejsce będzie w sam raz dla ciebie.

Jacek
@Zniesmaczony

Długo tam pracowałeś. Możesz powiedzieć coś więcej niż tylko rzucać frazesami? Fakt wiem jakie mi zaproponowano umowy i że stawka netto to z 1800zł ale jeśli prowizje rzeczywiście są takie o jakich się mówi to powinno wychodzić nie zle. Chcę poznać merytoryczne stanowiska.

Zastanawiam sie
@Zniesmaczony

Jacek naprawdę warto pójść do tego call center do pracy. I szkolenia i konkursy i prowizje są. Naprawdę spore . Wiem że niektórzy kto naprawdę ma wyniki to i druga pensję wyciągają. Slyszalem ze nawet sa po 3 tyś .firma.Nie ma górnej granicy. Jak robisz dobrze sprzedaż jest ok. NIESTETY nie da się ściemniać bo strasznie słuchają rozmów bo najmniejszy błąd potrafią wyłapać więc nie da się czegoś nieodpowiedziec , Ale to też się ceni. Zawsze jest pomoc i mnóstwo szkoleń jak na takie firmy. Pamiętam swoje inne cc w jakich pracowałam to nigdzie nie dostawalem tyle wiedzy. Tu do każdej akcji A jest dużo pracy jesteś przygotowywany. Serio jestem 2 miesiąc i jest super. A jakie dziewczyny, też można popatrzeć :)

Zastanawiam sie
@Zniesmaczony

Nie wiem stary gdzie pracowałeś ale chyba nie w e-mcc . Sorry nie wprowadzaj ludzi w błąd

Jacek

Hej. Mam możliwość rozpocząć pracę w E-MCC Widzę dużo pozytywnych jak i negatywnych opinii, ale ciężko jest którymkolwiek zaufać czy mogę prosić o informację jak jest z rozwojem w tej firmie? Czy są jakieś szkolenia oprócz tego wstępnego? Czy istnieje możliwość awansu/podwyżki. Jak w rzeczywistości jest z prowizjami jaki pułap jest osiągalny? Jakaś średnia?

Happy :)
@Jacek

@ jacek na początek wstępne ale poźniej wiedza jest cały czas utrwalana, mamy spotkania, retreningi, coachingi indywidualne więc na szkoleniach wstepnych się nie kończy. Awans tak i wiecej kasy tez można zarobić bo cele sprzedażowe są do osiągnięcia, dawaj nie pożałujesz :)

Ia
@Jacek

Awans, czasami są konkursy ale nie często. Podwyżkę możesz ale jak masz dobre wyniki i jesteś pracownikiem zaufanym a nie leserem - ja akurat pracuje w warszawie - mam premie około tysiaka miesięcznie. Różnie - raz 800 raz 1300.

Boże

Czytam te wpisy i sam się zastanawiam . Bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie . Wiadomo bywa różnie ale patrząc na nie których pracowników którzy przychodzili do pracy wcale się nie dziwię że czasem cierpliwość się skończyła .Adaś fajny chłopak fakt ma specyficzny charakter ale wiedzę ma duża . Zamiast jęczeć jak komu źle. Kilka osób mogłoby z niego wsiąść przykład ale wiadomo ameby też są na tym świecie . Miło wspominam i polecam

Zastanawiam się

A mi po za praca bardzo podoba się Pani Prezes . Kobieta z klasą , smakiem i przepięknymi nogami. Ciekawe czy zwróci na mnie uwagę ?Ps. Polecam firmę naprawdę fajny pracodawca ;)

ZADOWOLONA

Pracuje w Górze Kalwarii i z czystym sumieniem mogę polecić. Nie wiem po co ktoś wypisuje takie głupoty. Pracowałam już w kilku CC i EMCC tworzy najlepsze warunki pracy jakie do tej pory mi oferowano. Liderzy pomocni. Wiadomo każdy może mieć słabszy dzień. Jesteśmy tylko ludźmi. Co do opinii o Adamie jest on dosyc specyficzna osobą. Mi osobiście nie przypadł do gustu jego charakter, ale są osoby, które bardzo go lubią. Z pewnością nie mogę się zgodzić z tymi bzdurami, które tu czytam. Z Ulą pracuje się świetnie, zawsze pomocna, to samo Marzenka. Z Julkiem i Mają nie miałam okazji jeszcze współpracować, ale patrząc na ich zespoły uważam że są dobrymi liderami. Łukasz też zawsze pomocny i uśmiechnięty. Sylwia to samo. Ja nie mogę narzekać. Wręcz przeciwnie. Jeśli ktoś chcę to można tu zarobić. POLECAM

Zadowolona

Pracowałam w różnych firmach, w tym call center i uwierzcie mi, ze nie ma chyba drugiej takiej firmy. Fantastyczna atmosfera, super liderzy, zawsze chętni pomóc, można się dogadać, w wielu kwestiach idą na rękę. Wiadomo ze ważny jest też wynik, Ale dla pracowników tez bo dobry wynik to dobra premia. Paulina od szkoleń super dziewczyna, po szkoleniu u niej każdy da radę . Rozmowa z Iwonka też była jedną z lepszych moich rozmów o pracę. Od razu mówi czy chce zatrudnić i nie zbywa ze kiedyś tam zadzwonia. Także naprawdę polecam e mcc, firma na 5!

Ksiaze w.zlotym plasczu

Witam, Mam.dobra.rade.do.glownego.zarzadu Zrobicie.porzadek.z.gowniarzem ktory.dostal liderskie stnowisko.dzieki znajomoaci.z wyzszego szczebla.tej.firmy Powiedzmy wprost jaka.firma zatrudnila by dzieciucha ktory jescze nie.ukonczy szkoly na liderskie stanowisko bez tzw.plecow Ogolnie.to jest.absurd.ze niedoswiadczonanosoba poniza pracownikow.ktorzy sa starsi.wiekowo I rowniez.maja za soba doswiadczenie zawodowe To nie jest prawidowy system To jest wrecz patologia co ten dzieciuch wyprawia z ludzmi Zero szacunku pokory I.empatii

Przeciwniczka chaosu
@Ksiaze w.zlotym plasczu

Co wy się uczepiliście tego Adama? Najlepszy lider w całej firmie. Złego słowa nie można powiedzieć! Zazdrość ludzka... bo został liderem. Gratuluję osobą, którzy go wybrali. Najlepsza decyzja.

Szkoda gadac
@Przeciwniczka chaosu

A moze dlatego że to niewychowany dzieciuch. Rowniez jestem zdania ze wojsko nauczyloby go kultury i szacunku do ludzi. nie wiem co on robi na takim stanowisku zwlaszcza ze nie skonczyl nawet szkoly. Ten jego szyderczy usmieszek, glupie odzywki na poziomie podstawowki i najsmeisznieszy kucyk ktory nosi. Cala sala smieje sie z niego. Radze szefom przejrzec na oczy co ten gnoj wyprawia.

Greta
@Szkoda gadac

Jestem zmęczona czytaniem jak ktoś po kimś jedzie. Wiecie internet przyjmie wszystko. A nie można po prostu porozmawiać? Przecież po to Bozia dała język żeby prowadzić dialog a nie żalić się w internetach,

Mlecz
@Greta

Glupoty i oszczerstwa! Adaś, robisz super swoją robotę - oby tak dalej.

NIKI
@Ksiaze w.zlotym plasczu

STEK BZDUR TO WSZYSTKO CO PISZECIE. ADAS I KAŻDY LIDER JEST SUPER W EMCC. ABY BYC LIDEREM TRZEBA MIEC UMIEJETNOSCI PRZYWODCZE. A ON MA. ADAS DO ZOBACZENIA W PRACY.

Ksiaze w zlotym plasczu

Odnosnie.mojevo.ostatniego wpisu Przepracowalem.tutaj ok 2 miesiace w okresie zimowym.w.bierzacym roki w celu dorobienia dodatkowej.gotowki pozwolilem sobie.na wystawienie owej.opini

Stokrotka

Dawałam tu opinię w marcu na plus.Wczoraj przez jednego chlystka Adama też chce dodać opinię na niego negatywną należy mu się zatem jak dzieciak ktory jest młodszy od mojego brata może.zostać liderem? To.jestpanicz który guzik o życiu wie piszę nie z zazdrości bo wyzbylam się tej cechy i żyje bez niej kilka ładnych lat no ale nie o tym chcę pisać.To co wczoraj zrobił przechodzi ludzkie pojęcie wczoraj mój projekt nie dzwonił zatem byłam gościnnie na innym o toz wymyślił sobie szczun że ten kto nie umowi spotkania będzie stał a wiadomo majówka i.słoneczne dni ludzie gadać nie chcieli to mi nie szło.On mówi do mnie wstań a ja że nie mogę bo mam problemy zdrowotne z nogą popatrzył się na mnie jak wamp po czym szyderczy usmieszek arogancki chamski bezczelny pyszny mały gnojek ktoremu myślę wojsko by go nauczylo kultury godności i szacunku do drugiego człowieka naprawdę po piątkowym zajsciu mam go dość.Myśli że wszystko mu można dziedzic nie pojęty o życiu.Myślę że bez jego władzy firma dawałaby sobie świetnie radę a ja nie wiem czy nie będę od poniedziałku szukać czegoś innego bo ja z malolatami szarpać się.nie będę.Pewnie znajdą się krytycy mojego wpisu jak i zwolennicy tak jak w życiu jednak to co piszę jest szczere chce by opinia publiczna poznała że pomimo wszystkich innych plusów to jest minus który figuruje w firmie mam nadzieję że osoby które pracują w GK tam gdzie ja odczytaja mój wpis i wspólnie zastanowimy się nad problemem jaki pozostał w firmie bo to nie jest.moje widzi misie że to pisze, glut zasługuje na usunięcie ze stanowiska i wogole powinni mianowac osoby które się do tego nadają a nie jakieś maloletnie chlystyki a wielka szkoda opuszczać tak fajną ekipę bo jak mam wracać do wielkiego korpo to az mie ściska mam nadzieję że nie wystrasze tym wpisem osób które zaczęły pracę bądź też osoby które nie tak dawno tą pracę.w Górze tam podjęły.Mam nadzieję że problem wspólnie zostanie rozwiązany i jako oddział GK wspólnym zgranym team rozwiążemy ten problem ktory wadzi. Ocena ogólnie firmy duże 4 na dzień dzisiejszy bo reszta bez zmian ;-)

Hohoho

Emcc świetny pracodawca! Ludzie mili i przyjaźni. Czułam się na początku bardzo niepewnie w tym, ale byłam od początku na projekcie u Adama i Ulki. Czasem denerwowalo mnie narzekanie osób starszych stażem, ale dało się przeżyć. Miałam dużo momentów, że już nie dawałam rady, wtedy Adam zawsze podchodzil i mówił, że będzie dobrze i ostatnia rzecz, którą mogę zrobić, to się poddać. Musiałam się przeprowadzić. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę. I te łzy w oczach jak odchodzilam...

Zniesmaczona

Witam. Pracowałam w EMCC jakiś czas. To co było mówione na szkoleniu mija sir z prawdą. Z 14 brutto robi się stawka 10,30zl na rękę. Smieciowa umowa. Ludzie kompletnie niekompetentni, nieuczciwi. Wielcy sprzedawcy którzy wciskają ludzia, głównie starszym (usunięte przez administratora) Jedynym plusem była atmosfera w pracy. Pracowałam, nie polecam. "Oddział" Góra Kalwaria.

@Zniesmaczona

No cóż, myślę że system podatkowy i składki zdrowotne raczej nie są zależne od tej firmy, więc argument dosyć słaby. Jeśli chodzi o "śmieciowe umowy" - masz przecież wybór. Skoro jesteś tak zniesmaczona to może powinnaś się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem? Założę się że firma chciałaby wiedzieć kim jesteś.

@Paweł

Niestety w ogłoszeniach jak i na szkoleniach rzucane jest kłamstwo za kłamstwem. Podstawą 2200+prowizje? Proszę Cię, żałosne. Normalny człowiek musiałby codziennie siedzieć tam po 10 godzin. Umowa zlecenie? 1/8 etatu plus umowa o dzieło? I to jest to stałe zatrudnienie na dogodnych warunkach? No nie sądzę. Drogi użytkowniku, jeżeli jest to strona przeznaczona do wyrażania opinii, mam pełne prawo zrobić to anonimowo, tym bardziej że jest to opinia w pełni obiektywna. Jeżeli zaś urazilo Cię moje niezadowolenie z współpracy z firmą Krzak, proszę, opuść tę stronę. Pozdrawiam serdecznie ????

Nie rozumiem
@Zniesmaczona

ale pracując po 8 godzin 20 dni w miesiącu czyli 160 godzin masz kwotę dokładnie 2240 zł wiec skąd takie błędne wyliczenia ? nie ogarniam

brak słów
@Nie rozumiem

Jeżeli się uczysz, owszem, może i taka właśnie kwota Ci wychodzi. Cała reszta która pracuje na stawce 10,30zł NA RĘKĘ może się cieszyć podstawą w wysokości 1648zł.

Nie rozumiem
@brak słów

Niby tak , ale w sumie jak najniższa krajowa to 1530 zł to w sumie czemu się dziwić skoro właśnie tą różnice wpłacamy na Państwo tak naprawdę ... ale rozumiem że do tego dochodzi prowizja wiec jak ktoś dobrze sprzedaje to ma jeszcze dodatkową kasę , ja zastanawiam się nad pracą ale w wawie pójdę sprawdzę jak to wygląda

karo

Również nie mogę się zgodzić z tymi bzdetami, które są tu wypisywane. Byłam na rozmowie w zeszłym miesiącu, rozpoczęłam pracę i wszystko co opowiadała pani rekrutująca z Góry Kalwarii się zgadza i pokrywa z rzeczywistością. Każdy ma możliwość wybrania dogodnej formy współpracy, stawka również się zgadza z tą obiecywaną. Pracuje na fajnym projekcie i nie mogę zgodzić się również z tym że ktokolwiek z naszego zespołu wciska cokolwiek starszym ludziom. Komentarz "ZNIESMACZONEJ" napisała chyba osoba, która ma wielki problem ze sobą i pewnie została zwolniona. Szkoda że nie potrafiła przy odejściu powiedziec tego co myśli wprost tylko wypisuje takie bzdury w internecie. Ja z całego serca polecam to call center. Jedyne sensowne miejsce pracy w Gorze Kalwarii

@karo

Czy z tego miejsca można być w ogóle zwolnionym? hahahahahahahah :D Problem był, głównie z jasnym określeniem zasad przez firmę na początku współpracy, przykre ale prawdziwe.

Zirka:)

Ja też pracowałam jakiś czas temu w Górze i nie mogę się zgodzić - od początku jasno tłumaczą zasady współpracy, wyliczają wynagrodzenie, miałam wybór co do formy zatrudnienia. Niektórzy wolą dzieło bo zostaje im więcej kasy. Ne byłam z tych szybko uczących się :) tzn. stresowałam się bardzo i muszę prztznać, że maja dużo cierpliowści, uczą, pomagają i w chwili rezygnacji bo miałam takie momenty potrafią zmotywować. Niestety pracowałam krótko (5 miesięcy), cięzkżo mi pogodzić pracę z wychowywaniem dziecka, nie zawsze mam z kim zostawić ale noszę się z zamiarem powrotu jak mała pójdzie do przedszkola - miło wspominam :) i co ważne blisko mam a to jest mega ważne, super atmosfera.

ViP

Emcc w Górze Kalwarii jest bardzo przyjazne dla konsultanta. Pracowałam przez jakiś czas i gdyby nie przeprowadzka i inna propozycja pracy to bym tam została. Od początku byłam na jednym projekcie a liderem był Adam i Ula a oni zawsze pomagali.

W Emcc super wrażenie zrobiła na mnie Pani Magda Malicka kompetentna rzetelna zawsze służy pomocą i dobrą radą. Polecam firmę super atmosfera;)

Zostaw merytoryczną opinię o E-MCC Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E-MCC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-MCC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-MCC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-MCC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E-MCC Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-MCC Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 144 ocen.

E-MCC Sp. z o.o.