Opinie o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy E-MCC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-MCC Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w E-MCC jest możliwość pracy na umowę o pracę czy tylko zlecenie? Będę wdzięczny za wyczerpujące odpowiedzi.

Agnieszka
@Nowy

Dzień dobry, tak, jest możliwość pracy w zarówno w ramach umowy zlecenia jak i umowy o pracę. Zachęcam do złożenia aplikacji na na adres rekrutacja.warszawa@e-mcc.pl (praca w Warszawie) lub rekrutacja@e-mcc.pl (praca w Górze Kalwarii). Chętnie odpowiem na dalsze pytania. Pozdrawiam, Agnieszka Dział HR

@Agnieszka

Czyli jeśli bym chciał umowę zlecenia, to ze wszystkim składkami, tak? I jedna umowa a nie tak jak tu piszą niektórzy umowa zlecenie plus umowa o dzieło? Tak?

Agnieszka
@Nowy

Dzień dobry, tak, będzie to jedna umowa ze składkami. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z nami: rekrutacja.warszawa@e-mcc.pl Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

Jarek

@Okleinka jako tą pomoc mogę rozumieć zarówno w pracy, jak i np. zaliczkę wypłaty?

Konsultant

Oddział firmy w Górze Kalwarii jest super! Na piętrze same fajne projekty. Liderka oraz koordynatorzy bardzo życzliwi, mają bardzo dobre podejście do konsultantów. Co więcej potrafią docenić nasze starania i ciężka prace (prowizje, nagrody, prezenty na święta itd.). Z każdym nawet prywatnym problemem można przyjść czy do liderki czy do szefowych i zawsze znajdą czas aby wysłuchać i co ważniejsze doradzić. Ja osobiście pracuje na projekcie TARSAGO i nie zamieniłabym tej pracy na żadna inna! Jak najbardziej polecam!

Konsultantka
@Konsultant

Śmieszna jesteś.Koordynatorka Maja jest super?bo siedzi cały dzień ogląda zalando i wszystkimi się wysługuje???

Od niedawna były pracownik

Ta firma zeszła na psy przez beznadziejne decyzje. Pierwsza z nich było awansowanie (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) kolejna rzeczą było awansowanie (usunięte przez administratora)który sam nie sprzedałby nawet pakietu start a uczy innych jak sprzedawać, na szczęście wszystko trzyma (usunięte przez administratora)w garści(usunięte przez administratora)

Ewlina

Dawać przyda się hahah

@Ewlina

Pracuję krótko. Ale zauważylam że tam jest lare osób ktore mają na nazwisko P. Zdale się ze Marzena ma nazwisko panieńskie P.. Myślicie, że ten skypt jest autorstwa E-Mcc czy Canal+ narzucil?

@Od niedawna były pracownik

A co do feedbeków w tej firmie dostajesz informacje, że jest źle wszystko. Niemówią co jest dobrze. Tyle lat sprzedaję. W życiu celu nie wyrobiłam raz lub dwa więc ich oceny są śmieszne

Fanka

A więc mozemy liczyć na przestrzeganie zasad odnośnie maseczek czy woli Pani wizytę sanepidu?

Ewelina
@Fanka

Osobiście wolał bym rękawiczki bo wstyd na koniec zmiany ze coś się robi

@Ewelina

W prawie jest napisane, że mają być maseczki to będą. Zobaczymy jutro. Jeżeli jutro prawo nie będzie przestrzegane to moim obywatelskim obowiązkiem jest to zgłosić.

ARTURRO

Też to czuję. Prosiłbym aby ktoś z kierownictwa interweniował i porozmawiał z Pawłem na ten temat

Kamdydat

Czy to prawda, że śmierdzi? Bo schciałbym kandydować. A mam delikatny nos

Nie zrozumiałam wpis?

A smród też czujesz?

Krzychu
@Od niedawna były pracownik

Jedyne pozytywne wrażenie to Pani Agnieszka prowadząca rozmowę kwalifikacyjną. Potem już tragedia

Krzych

Ja już tam nie muszę wracać. To było piekło. Szczególnie Marcin P.

Super
@Krzych

To super firma jest. Nie wierzcie negatywnym wypowiedziom. Marcin P. To super koordynator i wogle

Zimno jest na sali

Artur
@Fanka

A pH wody odpowiednie ? Jak zimno to weź sobie kaloryfer odkręć

Fank
@Artur

Patrzyłam. Kaloryfery są na maxa

Baby
@Od niedawna były pracownik

Widzialam jak Oliwia przystawia sie do Marcina W. S kuchni. Chyba tak latwiej zrobic cel

Konst
@Baby

Ja też

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Tu musi zapanować porządek

Zacznę od początku. Jak zacząłem tu pracować kiedy koordynatorką była Magda M. wszystko wówczas było świetne; i atmosfera i pieniądze. Pierwszą deską do trumny była decyzja o zwolnieniu tej koordynatorki. Następną była kadra liderska i trenerska. PORAŻKA na całej linii. Liderzy bez wykształcenia którzy łącza życie prywatne z zawodowym, są niekompetentni i nie znający projektu na którym pracują. Trener natomiast uczy bez żadnej wiedzy. Pani Marzena P. - obecna koordynator, przejawia oznaki mizoginizmu, faworyzując (w szczególności młodych) facetów. Podsumowując 2/10 za przepyszną pizzę i makarony na dole oraz za powody do śmiechu

Krzych
@Tu musi zapanować porządek

Marcin P. Na szkoleniu stwierdził, że Cyfra+ przeistoczyła się w Platformę N. A potem Platforma N zmieniła się w NC+. Chyba nie zdaje sobie sprawy, że Platforma N powstała niezależnie od Cyfry+

Fanka

Jakie macie odczucia odnośnie koordynatora Marcina z projektu Canal+?

Kleks
@Fanka

Ale którego? Stary czy młody?

@Kleks

Stary. Ponad 40letni. Strasznie butny i nie potrafi się normalnie odezwać. Tam jest teraz 3 kordynatorów

Ewelina
@Fanka

U mnie 2 i kto wali w uja. Mózg za bardzo skonsumowali na studiach ?

Jak długo trwa proces awansu w E-MCC Sp. z o.o.?

Jadwiga

wcale

Czy jest możliwość w E-MCC Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Sylwia P.

Oczywiście! Zapraszamy do kontaktu mailowego.

...

Max 1/8 etatu potem umowa o dzieło i zlecenie. Każda z inną firmą :D

Co jaki okres czasu w E-MCC Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Zawsze można, iść pogadać,co to za pytanie

(usunięte przez administratora) pracy w tej firmie nigdy i nikomu, na początku wszystko fajnie super kadra miło się do ciebie uśmiecha a potem obgaduje za plecami, te wszystkie " konkursy" kończą się tak że nagroda na twoje konto nie trafia nie mówiąc ze z sama wypłata i premia są ciągle opóźnienia, koordynatorki M nic nie obchodzi bo jest na urlopie. A i o jakiejkolwiek stabilności również możecie zapomnieć póki tam pracowałam to 90 konsultantów została zwolniona nagle nie zawsze powodemm był ich wynik często brak leadów więc żeby nie utrzymywać za dużo osób na raz bo teraz mam wystarczy tylu a za miesiąc weźmiemy nowych. O jakimkolwiek awansie również możecie zapomnieć bo tam znajomości i wspólne posiadanie haków na siebie to podstawa. Tłumaczy to chociażby fakt że osoby przełożone mają wykształcenie niższe niż większość konsultantów xd śmiech na sali

Robin

Gdzie podziewają się premie od klienta dla pracowników?

Kontakt
@Robin

Prosimy o kontakt na adres rekrutacja@e-mcc.pl, Domniemana sytuacja powinna być zgłoszona bezpośrednio do nas a nie opisywana hasłem na forum. Czekamy na wiadomość

Lise

Czego lider sypia z praco wynikami ? Czy to nie molestowanie ?

Kontakt
@Lise

Xxxxx

Macie ekspres i kawę w firmie ??

Oczywiście ze mamy. ;)

Xxxxx
@Xxxxx

Z komentarzy wynika, że nie.

@Xxxxx

W komentarzach piszą różne rzeczy, natomiast zapewniam ze w naszych lokalizacjach są ekspresy do kawy i nie tylko. Zapraszamy na pyszna latte! :) Miłego dnia!

Kinga
@Sylwia P.

Mamy super kawkę w pracy:))))

xxx
@Sylwia P.

W warszawskiej lokalizacji jest bardzo profesjonalny ekspres, zawsze świeża kawa dobrej jakości, potwierdzam!

celebration

Bardzo dobra firma, wszyscy ludzie pomocni, kompetentni wyrozumiali. Czuję się tu po prostu normalnie, nie ma chorej presji jak w innych korpo. Pracuje mi się tu bardzo przyjemnie, lokalizacja firmy też jest bardzo dobra, dobrze wyposażona kuchnia.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w E-MCC Sp. z o.o.?

Parampampam

Ewentualnie nie ma takiej opcji :D Stołki zajęte, mocno zagrzane.

Na szczęście były pracownik

Dział: nc + Nie można pozwolić by przełożonym był człowiek, który ma wykształcenie podstawowe, który ma problemy z pisownią, wali błędy przez co psuje wizerunek firmy.

Ertytor
@Na szczęście były pracownik

Weź człowieku ktoś ma katar, ktoś inny zeza, a jeszcze inny cukrzyce lub dysortografię. Czy na serio to ma wpływ jakim kto jest człowiekiem? Czy my żyjemy w renesansie?

@Ertytor

To po co się starać, kształcić? Skoro bez kompetencji można dostać awans, wystarczy tylko do odpowiednich osób się uśmiechnąć? nie oceniam nikogo jako człowieka tylko jako pracownika

PerTy

Pamiętaj, że gdyby nie posiadał odpowiednich kompetencji, nikt by go nie zatrudnił. Bardzo często się zdarza, że osoby młodsze stażem mają szerzej rozbudowany wachlarz kompetencji i umiejętności. Postaw się chociaż przez 10 minut na jego miejscu. Tu Cię goni raport, tam zaraz staty, za chwilę sprawozdania, weryfikacja podjętych działań, warsztat, trening, a do tego wszystkiego zrób jeszcze wynik... Spróbuj i się sam przekonasz, że zrobienie literówki, błąd w obliczeniach wyników, to nic, w porównaniu z tym, czym ten przełożony Twój się boryka.. Miłego dnia!

.....
@PerTy

Korpobełkot jakby od Iw ? Ktoś Moje komentarze usuwa :(

@PerTy

Widzę, że w tej firmie analfabeta to osoba, która zasługuje na stanowisko ;).

Zaciekawiona

Ciekawe kto tak pięknie usuwa komentarze. Czyżby firma bała się prawdy???

zaszokowany
@Zaciekawiona

Z tej strony nie można usuwać komentarzy, chyba że wpis jest niezgody z regulaminem serwisu tzn jest nieprawdziwy, obraźliwy, nie merytoryczny, narusza wizerunek firmy, jest pomówieniem

Sylwia
@zaszokowany

@zaszokowany Zgodzę się z Tobą. Pracujesz w E-MCC? Jest w tej firmie szansa na awans?

@Sylwia

Tak jak wchodzisz przełożonym po palcu w (usunięte przez administratora) to oczywiście. A wpisy są prawdziwe ale najwidoczniej nie podobają się firmie bo nie są pozytywne

PRACOWNIK
@Zaciekawiona

O której lokalizacji piszesz ? Warszawa czy Góra Kalwaria?

@PRACOWNIK

Ja pracowałam w Gorze Kalwari

Szok
@Zaciekawiona

Warszawa to samo jak nie gorzej

@zaszokowany

Czyli, że jeśli napiszę prawdę, ale nie jest to ładna prawda to znaczy że wpis zostanie usunięty??

joel

czy możecie napisać ile może zarobić lider projektu? czy to cięzka praca? nie wiem ile podac na rozmowie

@joel

Ja wiem dokładnie! Dostaniesz 2500 brutto! Widziałam umowę ;).

Firemka, która za pracę najchętniej by nie płaciła. Głodowe stawki. Za grudzień (mało godzin, bo jak ma nie być mało, skoro jesteś właściwie zmuszony nie pracować przez pół miesiąca, bo zamykają na "święta") dostajesz wypłatę 1400 złotych ;). Oczywiście umowa zlecenie, gdzie jest to niezgodne z prawem. Pomijam to, że zaraz ktoś się przyczepi "nie trzeba było podpisywać, jak się nie podobało" - a czy dostajesz możliwość wyboru innej umowy? Tylko i wyłącznie na rozmowie rekrutacyjnej, później to jeszcze chętnie zmienia ci na żeby mniej płacić podatków, mydląc oczy, że przecież kasy dostaniesz więcej. Co z tego skoro żadnych składek nie odprowadzasz i w razie choroby jesteś w (usunięte przez administratora) W razie jakiegoś wypadku, złamania nogi powiedzmy, jesteś w (usunięte przez administratora) Każdy były pracownik, a znam ich wielu ma bardzo negatywne odczucia. Pisze to, żeby przestrzec. Ludzie! Nie róbcie sobie tego, nie warto.

Wiesia

Warto pracować w E-mcc, ciągle liderzy czuwają nad jakością rozmów z klientem. Piszę o projekcie porcelanowym, gdzie dwie osoby codziennie pracują (z nami) jak mrówki. Nie tylko sprawdzają nas, dają twörcze rady, pomysły. Można chwytać perły z ich ust. Są ciągle z nami. To Beatka I Iwonka. Ten projekt trwa juź kilka lat, a one ciągle mają świeże pomysły,

Zostaw merytoryczną opinię o E-MCC Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E-MCC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-MCC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-MCC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-MCC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E-MCC Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-MCC Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 144 ocen.

E-MCC Sp. z o.o.