Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Laser jet

Podejscie jest takie ze masz kieracik obstawiac i glowy nie zawracac . Nie musisz sie nawet przypominać a jak sie rozdwoisz to w ogole exstra . Rzeczywiste zainteresowanie obiektami i ludzmi w wiekszosci tylko pod zlecajacego . A tylko dzieki ludziom ktorzy te obiekciki obstawiaja to jeszcze sie jakos odpychaja . Niektorzy chyba na ladne oczy i slodka poezje . Żeby zapobiegac problemom to trzeba przewidywac , myslec do przodu - rozmawiac z ludzmi i byc na bieżaco w sytyacji bo pozniej jest zawal i odgruzowywanie zawaliska. Ale po co .

Ddx

Kieracik i jechane do czasu az sie cos nie wykolei . Niektorzy tacy pewni jakby im nagle covid po 10 nowych pracownikow na obiekt przyhulal .Zreszta takie jest podejscie ze pracownicy sami z nieba spadaja to po co oszczedzac tych co sie tyrają . No tlumy chetnych panowie . oby tylko zarazy wam nie przywlekli na te fest obiekty bo koordynatorom rak do odbierania telefonow nie wystarczy .

Jan

Przypominam o obowiazku złożenia informacji o beneficjencie rzeczywistym dla spółek. Brak informacji i podanie nieprawdy pociągają za sobą kosekwencje prawne i finansowe. Ustawa sluzy zapobieganiu prania pieniędzy i firmanctwa.

Ktos

Jak wyglada praca na recepcji? Zakres obowiązków itp?

Ktos

Mam pytanie jak wyglada praca na recepcji? Zakres obowiązków?

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Jarosław

Witam wszystkich zainteresowanych praca w firmie Juwentus. Postanowilem opisac swoją sytuację jak to było ze mną i jak to mnie potraktowali. Zaaplikowalem na stanowisko przedstawiciel handlowy. Praca miała być zdalna z dojazdem czasami do biura (mieszkam 100 km od Warszawy). Zdecydowałem się na te stanowisko ponieważ w obecnej sytuacji pandemii odpowiadała mi praca w domu, kontakt z klientem i spotkania z nimi a nie w większych grupach. Wszystkie moje warunki przedstawiłem na spotkaniu. Odpowiadalem im ponieważ jeździłem do nich na rozmowy trzy razy i zapewniali mnie że są pod wrażeniem mojej osoby. I tak czekalem trzy miesiace na ich ostateczna odpowiedz kiedy moge zaczac. W miedzy czasie zrezygnowalem z innych firm które były zainteresowane moja kandydatura. W końcu dostałem telefon z firmy że mogę zaczynać i szkolenie odbędzie się przed majówka ( było to tydzień przed majem). Przez tydzien nie dostalem zadnej odpowiedzi i nikt nie odbieral ode mnie telefonu. W końcu pojechałem na spotkanie z Prezesem gdzie zrobiłam wrażenia i Prezes był ze mnie zadowolony. Miałem jeszcze czekać na ta magiczna ostateczna decyzja maksymalnie do następnego dnia :) Ten następny dzień zrobił się następne 4 dni i uzyskałem ostatecznie informacje że mnie nie przyjmą do pracy. Moja rada dla wszystkich, którzy czekają tak jak Ja na rozpoczęcie pracy w tej firmie. Nie dajcie się zwodzic i nie marnujcie czasu.

Stefan

Nie polecam pracy w obecnej sytuacji w czasie pandemii !! Brak szacunku dla człowieka kompletna zlewka!

Xyz

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat pracy w juwentus w Warszawie na ul. Poloneza jakoś specjalista ds. Windykacji?

Franek Kimono

Czy ktoś pracuje u koordynatora R. (usunięte przez administratora)?

JOKEJ

DO @Ringo NA ZŁE KONIE POSTAWIONO, A ZE STAREJ DOBREJ POZNAŃSKIEJ STAJNI NIE POZOSTAŁ ŻADEN, ALE MAJĄ SIĘ DOBRZE :) !

Ześwirowany

Ciebie boli ale twoja głupota i niedorozwój umysłowy a co w tym najgorsze ty o tym nie wiesz (usunięte przez administratora) ! :) :)

wx
@JOKEJ

nowicjat , słaby zresztą.

nnn

Nowicjusze , słabi zresztą

Ringo
@JOKEJ

Zwroc tez uwage, ze wtedy kiedy bylo niby zle wyniki byly o niebo lepsze niz teraz. Zreszta spojrz jaka tu cenzura na temat Poznania panuje, moj wpis usunieto, chyba Rysiek naprawde nas czyta i placi za usuniecie trafnych uwag, bardzo musza go bolec te poznanskie pasma porazek.

Jagan
@JOKEJ

Tylko dlaczego wtedy, kiedy niby bylo tak zle, wyniki byly lepsze niz teraz? Mocny wpis Ringo dlaczego zostal skasowany? Poznan to porazka Juwe.

JOKEJ
@Ringo

POZNAŃ ZASŁUGUJE NA ZAŁOŻENIE ODRĘBNEGO FORA. BĘDZIE LIDEREM:)

SUPER FIRMA.Dyrektor M.Nowicki i koordynator W.Jaworski super przelozeni. Pozdrawiam.

super

Qaz

Kto wie kiedy druga część wypłaty będzie na koncie

@Qaz

Już jest 2 część

Nn

To za maj dostaniemy wypłaty pod koniec maja czy później?

Bolt

Przelew 2 jest o 18 jest sesja ostatnia banku i przyszlo jak potrzebujecie kasy to sprawdzajcie konta powinny być

Swwa

Kto wie kiedy będzie przelew za kwiecień ja jeszcze nie dostałem

Ochroniarz_69
@Swwa

Podobno mają być do końca tygodnia, ja to samo nie dostałem

@Swwa

Też nie mam drugiego przelewu...

Cimjuw

Dostał już ktoś?

Skok Poznaniak

W umowie termin wyplaty jest najpozniej do 25.05 chodzi o spolke juwentus bis czy oni strikte wysylaja pieniądze 25.05 czy jedt wcześniej

@Skok Poznaniak

Zawsze były dwa przelewy w jednym dniu...teraz coś rzucili jeden ochłap ...

Jeden przelew z AP Personalia a kiedy będzie z Juwentus spółki wiecie?

@Gość

Ja też jeden...więc jeszcze nie wszystko

Witam. Czy dostaliście wyplaty za kwiecień.

Gosc

Tak wczoraj ale nicałą..jeden przelew

Gosc

Tak ale część..jeden przelew

Prackwnik

Nie

@Gosc

Ja jeszcze nic...

Ochroniarz

Czy ktoś wie kiedy będą wypłaty za kwiecień?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ochrona Juwentus?

SUPER KOORDYNATOR PAN WLODZIMIERZ J.

pyry

Tej, tylko nie Poznań, poczytaj opinie, pracowaliśmy tam, jest beznadziejnie. To już nie będzie jak przed laty. (usunięte przez administratora)

Pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus