Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

marto

Firma oszczędza na pracownikach taki upał a firma nawet nie zabezpieczy wody na obiekcie w pomieszczeniu jest 40 kilka stopni koordynatorzy nie przyjeżdżają nikt się nami nie interesuje jesteśmy zostawieni sami sobie jesteśmy zatrudnieni na umowę o prace (usunięte przez administratora)

Joki

Wiadomo czy wypłaty za Lipiec będą 13-14 czy po weekendzie?

marcus

kiedy będą przelewy za Lipec ?za czerwiec byly 29ego czerwca...

wx
@marcus

dzisiaj nie ma .

Adam1985

Witam wszystkich Jaka stawka netto przy 17zl brutto jedna umowa z Juwentus?

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Aga

Czy ktoś wie jak wygląda praca w centrali firmy Juventus ul.poloneza? Mam na mysli dzial administracji personalnej.

Delta2

Witajcie. Dostaliście wyplaty za lipiec??

@Delta2

Dziś powinny być

Marcus

powinny,ale nie ma...

Marcus

Pisząc ...odeszlem... utwierdzasz nas w przekonaniu,że twoje kwalifikacje są mierne i raczej innej pracy nie dostaniesz.

Stefan

Firma tragiczna , pracuje tyko w niej abym mógł sobie dorobić do emerytury policjanta ( pracuje 240h) u nas na obiekcie koordynator M.W zostawił kurtkę oraz jedną pare kaloszy na 3 pracowników . Gdy odchodzili pracownicy bo mieli dosyć firmy musieli jechać do Warszawy rozliczać się z ubrań które niby pobrali a nikt nigdy ich nie widział na oczy oprócz P M.W . Gdy się nie odbijesz na punkcie zaraz dzwonią wręcz krzyczą jak za komuny na komendzie aby odbić punkt .(usunięte przez administratora)

Michu9387
@Stefan

P. Stefanie dlatego trzeba odpoczywać na emeryturze A nie zapiepszać 240 godz mies. Pozdrawiam.

xet
@Stefan

no to nie jest budżetówka - trzeba tyrać non stop .

stx
@Stefan

wszystko zależy od obiektu . a firma to jak inne

Bruno

Czy ktoś orientuje się jak wygląda praca jako ochroniarz w Lesznie i okolice, praca , atmosfera, wypłaty umowy?

dc
@Bruno

wyplata w 3 ratach 2 miesięczna co 2 msc w tym samym terminie , atmosfera - no zależy od oddziału i jak ktoś napisał mają olew na ludzi .

Michu9387
@dc

Jak można się na to zgadzać? Wypłatą co drugi mies i ZUS w skali roku płacony za pół roku masakra ...

Maverick

Witam, zalecam zastanowić się 10 razy przed podjęciem pracy w tej firmie! Dlaczego? Zacznijmy od tego że od samego początku wygląda wszystko dziwnie dzwoniąc do Ciebie mówią jak to jest super i od razu zapraszają do siedziby firmy by się zatrudnić schody zaczynają się gdy trafiasz do działu zatrudnień dostajesz stertę papierów do podpisu w tym 2 umowy zlecenia i wtedy dowiadujemy się że nie pracujemy dla firmy Juwentus tylko dla firm krzak tak zwanych firm córek z góry zostaje ci narzucona Skalska na ubezpieczenie w wysokości 19zl za miesiąc którego nie możesz odmówić następnie dostajesz informacje że wynagrodzenia wypłacone są do dwa miesiące w trzech wypłatach a ZUS odprowadzany jest co dwa miesiące od najniższej krajowej a co najlepsze z góry sami za Ciebie decydują że nie obejmuje cię ubezpieczenie chorobowe i że z niego rezygnujesz. By się z nimi rozstać pierw musisz zatańczyć tak jak oni chcą zwrócić wszystko latać z papierami do podpisu bo inaczej nie wypłaca ci wynagrodzenia. Stosują techniki nabijana na ciebie cudzych godzin nie płacą dodatku za godziny nocne w umowach są dziesiątki dziwnych zapisów których nigdy wcześniej nie widziałeś wszystko ułożone pod nich a spróbuj tylko zachorować bo nie przyjść to dostajesz kopa z dnia na dzień. Rotacja pracowników olbrzymia. Nie polecam i jak na wstępie zastanów się i przeczytaj 10, razy to co z nimi podpisujesz byś później nie żałował jak ja niestety człowiek mądry jest dopiero po szkodzie jaka sobie zrobi

Wiecie czy dziś będzie kasa czy w poniedziałek?

loki

ja tam jestem zadowolony. kasa na czas. mam dwie umowy - o pracę i zlecenie - więc mogę dodatkowo dorobić. Spoko koordynator - pomocny. I tyle. Ale na tej stronie to będę wyjątkiem, bona gowork to są sami malkontenci. Serio każdą firmę przenicują na niekorzyść. Lubicie tak narzekać?

....
@loki

normalnie pracownicy bez niepełnosprawności nie są uprzywilejowani , zamień się z nimi to zaczniesz .

Bibi

Ogólnie zastrzeżeń brak , choć nie otrzymujemy na obiekcie środków czystosci. .... jedynie pracownicy stacji monitorowania są zenujacy. Dziwię się, że Juwentus nie prowadzi tam selekcji bo podejście tego pionu rzutuje negatywnie na całą firmę. Powinni może mniej "spać" bo myla obiekty, nie mają pojęcia o ilosci punktów. A przede wszystkim ich "rozkazy" i sposób rozmowy swiadczą o całkowitym deficycie inteligencji.

Xenon

A czy za maj będzie 15.06 czy pod koniec maja?

Gosc
@Xenon

Powinien być dziś Ale nie ma

.aA.a
@Xenon

Ja mam pytanie czy też dostaliście tak dużo kartek do podpisu.

Agatka
@Xenon

Pod koniec maja będzie wypłata za czerwiec.

Delta

Dzień dobry. Wiecie którego będę płacić za czerwiec.

Agatka
@Delta

Teraz w lipcu mniej więcej do 15-ego. Pozdrawiam

??

Żałosne że ktoś usuwa opinie które nie są po mysli firmy!! Napisałam dwa tyg temu i już nie ma.

Kubek

Kiedy będzie wypłata za czerwiec?

Kubek

Kiedy będzie wypłata za czerwiec?

Pytający

Witam Czy wypłata za miesiąc LIPIEC będzie w SIERPNIU?

jack
@Pytający

W Juwentus Bydgoszcz wypłaty są zawsze przed czasem . Koordynatorzy są bardzo OK! Chociaż mimo nawału obowiązków zawsze znajdą czas dla prac. ochrony.

Zdziwiony

Witam, dlaczego firma Juventus zatrudniła mnie nie bezpośrednio a za pośrednictwem firmy Labors, która nie jest agencją ochrony, a agencją pośrednictwa pracy. Rekrutacja odbyła się normalnie w siedzibie firmy przy ul. Poloneza, umundurowanie wydano z magazynu firmy, chociaż bez logo, dopiero przy podpisywaniu umowy okazało się że nie podpisuję umowy z firmą Juventus, a firmą Labors o czym nikt wcześniej nie wspomniał.

@Zdziwiony

po ilu dniach podpisałeś umowę? Mnie też zatrudnili przez agencję Personala i teraz mam problem z otrzymaniem wynagrodzenia. po trzech tygodniach zrezygnowałam i jedno co od firmy Juwentus dostałam to fakturę za buty na 130zł, nikt mi nie chce zapłacić za 132 godziny pracy ani agencja zatrudnienia ani firma ochroniarska.

@Zdziwiony

mnie też tak zatrudnili, umowy podpisanej przez zleceniodawcę nigdy nie dostałam, wypłaty za maj też nie, jedno co mi dali to fakturę na 130 zł za buty, które zaczynały się sypać. 2000 zł w plecy, dojeżdżałam 37 km i takiego traktowania nie wybaczę, naciągają na koszty i skubią ile się da. Nie polecam tego "pracodawcy".

Joker

Wypłata za maj będzie 11.06 ( piątek ) Czy 15.06 (poniedziałek ) ?

@Joker

dzisiaj mamy 3 lipca a ja wypłaty za maj nie dostałam, oskubali mnie na 2200zł

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus