Opinie o Letmerepair Poland Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Letmerepair Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Letmerepair Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Letmerepair Poland Sp. z o.o. w Kalisz

Jasiek

Dobra firma tylko trzeba pracować a nie każdy to lubi i dlatego narzekają!

Martin

14 zł brutto na godzinę. Nawet ochroniarz w markecie ma więcej płacone.

Dibek
@Martin

To pracuj 240h, także w weekendy jako ochroniarz, dla mnie to zajęcie dla leni którzy nie chcą się nic nauczyć tylko stać i nic nie robić bo umówmy sie że nie są profesjonalna ochorną to nie ma nic wspólnego. Otrzymałeś 14 zł ? Widocznie nie miałeś się czym wykazać. Pracowałem tam i miałem o wiele więcej, oczywiście na początku też 14. Odszedłem z prywatnych powodów ale dobrze wspominam tam prace. Pewnie ze są firmy które płaca lepiej ale jak na kalisz uwazam, że nie jest najgorzej.

Realista
@Dibek

Ty akurat wiesz lepiej czym ktoś może się wykazać, a czym nie. Nie jesteś tutaj od oceniania innych i podważania ich kwalifikacji, doświadczenia oraz umiejętności. Jeżeli uważasz, że 14 zł brutto na godzinę jest dobrą stawką to gratuluję. Na rękę z tego dostaniesz około 8 zł. Śmiech na sali. Za godzinę pracy nawet nie starczy Ci w sklepie na przykład na 2 butelki coli czy soku. Jak chcesz wyżyć za taką stawkę? Poza tym samo ogłoszenie o pracy pisane w języku ukraińskim też o czymś świadczy. Wszędzie pracują sami Ukraincy, bo dla nich takie stawki to rarytas. Polaka za takie stawki nie stać na NORMALNE życie.

EsoGetsReal
@Realista

Podczas miesięcznych praktyk nie spotkałem żadnego ukraińca

KRZYCHU

Pracowałem, oj pracowałem... jak chcesz to się nauczysz, jeśli ci pomogą koledzy i tyle. Stawki, jak się godzisz na taką to nie marudź, jednak tu jest haczyk. Obiecują podwyżki w miarę doświadczenia. Niestety nie adekwatne do twojego zaangażowania i umiejętności. Jak tylko pokażesz że umiesz i potrafisz dużo pracować dostaniesz podwyżkę... "za 2/ 3 miesiące" jak utrzymasz tępo. Po tym czasie jak zobaczysz podwyżkę to tylko tabletki na depresję ( w groszach na h). A do tego tracisz kolegów i atmosferę bo skoro on tak umie to trzeba wszystkim podnieść normę. Zrobili mnie tylko raz tak i podziękowałem. Pracować tam można jeśli masz czas i po pracy naprawiasz "te same urządzenia" prywatnie - jednak styl komuny mi nie odpowiada. Nie polecam, za wynagrodzenie atmosferę i brak perspektyw na przyszłość.

Xyz

Nie polecam nikomu! Chyba że ktoś chce być ponizany przez kierownictwo praca na śmieciowej umowie za śmieciowe pieniądze! Zero benefitow podwyżki 50 gr raz na rok żadnych paczek na święta sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) przedłużają umowy a za tydzień dają wypowiedzenia!

Oka
@Xyz

A czy był jakiś konkretny powód tego wypowiedzenia?

Xyz
@Oka

Nie.

Firma Letmerepair Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technik terenowy AGD/TV. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Elżbieta

@Dibek, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego czego można nauczyć się w LetMeRepair Poland? Czy przychodzą tam osoby z jakimś doświadczeniem w branży, czy przyjmują zarówno osoby mało doświadczone ale chętne do pracy? Może wypowiedzą się tu również osoby, które dalej pracują w tej firmie? Jaka panuje tam obecnie atmosfera?

Realista
@Elżbieta

W LetMeRepair można nauczyć się np. fizycznej pracy - pakowanie sprzętu do wysyłki do klienta z kamerą, która patrzy Ci na ręce czy wszystko dobrze pakujesz i czy nic nie ukradniesz. W zamian za to dostaniesz 14 zł brutto na godzinę czyli jakieś 8 zł na rękę. Do tego umowa zlecenie i ich interes się kręci. :)

Sebastian
@Realista

Podejmując tę pracę - czy przed rozpoczęciem pracy wiedziałeś, jaką stawkę godzinową oferuje pracodawca? A może po kilku miesiącach zatrudnienia i sprawdzeniu się na tym stanowisku możesz negocjować warunki pracy dotyczące wynagrodzenia i rodzaju umowy na korzystniejsze? Jeśli chodzi o monitoring to jest on obecnie prawie we wszystkich firmach ze względów bezpieczeństwa. A jak myślisz - firma przygotowała coś dla swoich pracowników na święta?

gość

Totalne dno. Wysyłam wideorejestrator z dowodami na nieprawidłową pracę a w odpowiedzi otrzymuję informację, że oni nie widzą nieprawidłowości działania, ponieważ kamera ma prawo zacinać obraz podczas nagrywania i nagrywać nadal z zaciętym obrazem. Nie polecam tego serwisu.

Poszukujący dobrej pracy

Przez pierwsze 3 miesiące niestety tylko umowa zlecenie (czyli w przypadku choroby pracodawca nie płaci). Wynagrodzenie nie jest miłym zaskoczeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Letmerepair Poland Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Letmerepair Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Letmerepair Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Letmerepair Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Letmerepair Poland Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Częstochowska 140
    62-800 Kalisz
  • NIP: 6182059538 KRS: 0000291143

Letmerepair Poland Sp. z o.o.