Opinie o Bemar Tech Mariusz Paszczyk w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bemar Tech Mariusz Paszczyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bemar Tech Mariusz Paszczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bemar Tech Mariusz Paszczyk w Olsztyn

Czy ta firma jeszcze funkcjonuje?

pali Nowy wpis

Nie taka zła firma jak co niektórzy opisują. Pracowałem 3 lata i nie było źle. Jak ktoś przychodzi bez doświadczenia i chce zarabiać kokosy to może być rozczarowany. Właściciel szanuje ludzi z wiedzą i doświadczeniem.

-- Nowy wpis
@pali

Nawet jeżeli ktoś przychodził z doswiadczeniem to i tak miał mało. A co do szacunku do pracowników, zależało od tego czy ktoś właścicielowi donosił. Takich rzeczywiście szanował.

Piotrek Nowy wpis

Czas trudny może zweryfikuje pracowników. Firma jest dobrym pracodawcą więc szanujmy takie miejsca.

JK

Jedna z lepszych firm na rynku olsztyńskim. Jeżeli ktoś sumiennie wypełnia obowiązki może liczyć na niezłe zarobki. Miła atmosfera w środowisku pracowników.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bemar Tech Mariusz Paszczyk? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Magda

Jakie są zarobki w tej firmie?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Bemar Tech jako pracodawcy.

Konstruktor

Pracowałem kiedyś w tej firmie dłuższy okres czasu i tak jak powiedzieli przedmówcy nie mogę polecić tej firmy. Do złapania doświadczenia w branży ok, ale na dłuższą metę nie bardzo. Zarobki śmieszne, jedynie nadgodzinami można było dorobić no i właściciel wprowadzający nerwową atmosferę. Uciekłem stamtąd do lepszej firmy.

Beata
@Konstruktor

Czy próbowałeś rozmawiać z szefostwem na temat tego, jak czujesz się w pracy? Niekiedy rozmowa jest w stanie bardzo poprawić relację między pracownikiem a pracodawcą. Wspominasz, że pracowałeś dłuższy czas w Bemar Techu? Czy to był okres kilku lat, a może kilkunastu miesięcy? Proszę o doprecyzowanie.

Konst***
@Beata

Zgadzam się z Konstruktor. Pracowałem w tej firmie około 2 lat. Właściciel firmy prowadził działalność nieudolnie, zrzucając wszystkie swoje niepowodzenia na pracowników i karząc za to. Próby rozmowy nic nie dawały, nakreślone było że właściciel jest najważniejszy, a takich pracowników jak ty może mieć na pęczki: "jak ci się coś nie podoba, droga wolna". Właściciel potrafił wyciągnąć podczas rozmowy błędy sprzed 2lat... Klasa sama dla siebie... Ponadto szczucie na siebie pracowników było normą.

Beata

Ostatnie opinie na temat firmy Bemar Tech są z lipca bieżącego roku. Czy ta kilkumiesięczna przerwa w dodawaniu wpisów oznacza, że pracuje się dobrze? A może zaszły w tym miejscu jakieś zmiany? Koniecznie podzielcie się z nami swoją opinią na temat pracy w tym miejscu.

Ślusarz

Nie polecam(usunięte przez administratora) , brak szacunku dla pracowników!!

nie polecam, nagonka na pracowników. Zła i nerwowa atmosfera. Średnie płace i nieskończona liczba nadgodzin....

Nie polecam tego pracodawcy. Zła atmosfera, średnia płaca i właściciel nie potrafiący przyznać się do błędu i szukający jak się do czegoś przyczepić.

?-?

Odradzam. Zła atmosfera wprowadzana przez właściciela.

Z tego co wiem, przez parę miesięcy właściciel spóźniał się z wypłatą pensji.

gość

Nie polecam tego pracodawcy. Wymagania wobec pracowników kosmiczne, płace i traktowanie poniżej przyjętych norm. Odradzam.

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie? Jakie są warunki, atmosfera, płaca?

Zostaw merytoryczną opinię o Bemar Tech Mariusz Paszczyk - Olsztyn

• Jak się pracuje w Bemar Tech Mariusz Paszczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Bemar Tech Mariusz Paszczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bemar Tech Mariusz Paszczyk