OZAMET Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o OZAMET Sp. z o.o.

Wszyscy przedstawiciele od 2010 roku 2014-11-13 15:01:41
Jednym zdaniem - przestarzałe metody pracy "Pani Dyrektor". Zaufany człowiek zarządu, o którego pozycji świadczy ilość spędzonych lat w tej firmie. Zastanawiające jest to dlaczego nikomu nie daje do myślenia to, że z każdym przedstawicielem handlowym "Pani Dyrektor" nie potrafi dogadać się i wynikają z tego nieprzyjemne sytuacje. "Słoma z butów" to często powtarzane słowa "Pani Dyrektor". Co świadczy o Jej pochodzeniu, przecież to "rodowita olsztynianka..." :) "Jesteśmy firmą rodzinną z przyjacielskimi relacjami". Tak też potrafi mówić, co jest kłamstwem. Bo jeśli tak jest to nie wyciera się ust takimi słowami, tylko robi tak, żeby ktoś to poczuł, czy zauważył. Prawda jest taka, że masz pracować jak "biały murzyn" i nie wciskać nosa w sprawy firmy, bo kim tam jesteś... Rób wynik, sprzedawaj mimo małego doświadczenia podobnie do "Pani Dyrektor", a później zwolnienie, którym potrafi straszyć. Na marginesie "Pani Dyrektor" jest managerem, który karze motywując w ten sposób do pracy. Jestem zdania, że nawet pies karany i bity nie zrobi postępów jak ten, który jest motywowany do działania nagrodami. Także na koniec do "Pani Dyrektor" wróci karma. Oby firma na tym nie straciła, bo w końcu o firmie świadczą zatrudnieni w niej pracownicy.
P.S. Czy "Pani Dyrektor" wie co zrobić z ocieplającym się klimatem? Proszę przyjrzeć się najnowszym i najbardziej zaawansowanym badaniom, które finansują ludzie z prawdziwą fortuną, chociażby hodowcy winorośli :) Skończy się śnieg i "zima" przestanie się sprzedawać :)
P.S. 2 Z kosiarek się nie utrzymacie :)
P.S. 3 "Pani Dyrektor" jest człowiekiem o małomiasteczkowym zachowaniu i wychowaniu.
Zaczyna sie dziac 2015-02-04 14:59:18
W koncu ktos prawde napisal. Ciesze sie ze juz nie mam do czynienia z ta ruda baba. Siedze za granica. To nie to co u siebie ale lepiej niz z ta zakompleksiona histeryczka.
Zostaw swoją opinię o OZAMET Sp. z o.o. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OZAMET Sp. z o.o.