Opinie o Quadre Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Quadre Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Quadre Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quadre Sp. z o.o. w Warszawa

Martyna Nowy wpis

Kto w firmie odpowiedzialny jest za wysyłkę ?

Ania Nowy wpis

Świetne, nowoczesne, piękne meble. Trafiłam dosyć przypadkowo daawno temu. Kupiłam piękną sofę teraz. Nie było problemów przez pandemię. Napisałam kiedy wysyłka i dokładnie tego dnia została wysłana. Świetny zakup, polecam!

Enn Nowy wpis

Pracowałem i oceniam pozytywnie, dobre miejsce i na start i dla ludzi którzy już mają doświadczenie.

Mikko Nowy wpis

Praca według mnie bardzo ok. Jasno określone warunki, człowiek wie co ma roobić i jakie są obowiązki.

Logistyk

Byłem jakiś czas temu na rozmowie w tej firmie to co zastałem to elegancki gość mówi o tym jak szuka do prężnie rozwijającej się firmy, do mnie jako do gościa z doświadczeniem u konkurencji próbuje za wszelką cenę wynieść informacje co skąd i za ile i chce już na rozmowie bez ustalenia warunków wyciągnąć gotowe rozwiązania stosowane u innych. Jest zainteresowany , fajnie - to co proponuje to jakieś śmieszne warunki, wszystko ubrane tak aby go nie oskarżyć o wyzysk, z perspektywą gruszek na wierzbie. Rozwój to słowo klucz. Czytam teraz opinie i już wiem jaki to typ człowieka. Nawet pakowanie paczek nie jest nazwane po imieniu. No ale sportowa fura i dobry garnitur - ktoś się pewnie natnie, aby to była osoba która ma sytuację pod bramkową a nie rzuci stabilną pracę bo cwaniaczek naobiecuje.

mam wrażenie, że rozmowy nie mają na celu sprawdzenia twoich kompetencji a doświadczone osoby zapraszane są po to aby wycisnąć informacje. Warunki jakie są proponowane na stanowiskach logistycznych raczej sugerują że poszukują pracownika fizycznego który podjara się że ma służbowy smartfon i zgodzi się na byle jakie warunki.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sławomir

Oceniając Quadre pod względem podejścia do pracownika i wynagrodzenia, można stwierdzić, że to dobry pracodawca? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Dobre relacje?

Asia

@Joanna jest to jednak forum pracownicze, nie miejsce na reklamacje.

Mała firma z przyjemna atmosfera. Wszystkie zadania jasno określone, płace średnie ale z bonusami. Ogólnie oceniam bardzo dobrze.

Paulina
@.

Jakie konkretnie bonusy oferuje Quadre swoim pracownikom? Konkretne informacje w tym temacie mogą zainteresować wielu użytkowników forum. Zwłaszcza, że odpowiedni pakiet motywacyjny może przyciągnąć uwagę ewentualnych kandydatów o pracę w firmie.

Ola

Założyłam własny biznes i już nie pracuje w Quadre, ale dobrze wspominam ten czas. Dużo się nauczyłam, a szef to otwarty, młody przedsiębiorca. Firma używa do pracy ciekawych narzędzi, jak Slack czy Streak, obowiązki są dobrze podzielone i nikt nie wchodzi sobie w kompetencje. Generalnie bez fajerwerków płacowo, ale bardzo miła praca. Negatywne opinie tutaj to chyba komentarze jednej osoby.

Tomasz

Prace w Quadre oceniam dobrze, chociaż zdarzały się lepsze i gorsze momenty. Finansowo nie ma fajerwerków, ale jest uczciwe wynagrodzenie i wzajemny szacunek, przez co praca przychodzi łatwiej i chce się do niej przychodzić. Używane IT bardo ułatwia pracę i pomaga się organizowac . Polecam początkującym w handlu, bo można się sporo nauczyć, czując przesyt ewentualnie uderzać do większej firmy- ja tak zrobiłem.

Angel

Praca w tej firmie nie należy do przyjemnych. Opóźnienia w wypłacie to norma. Na koniec miesiąca trzęsiesz się w obawie ile stówek mniej dostaniesz. Z szefem ciężko się dogadać.

M.

Odradzam pracę w tym miejscu. Kombinowanie, brak wypłat na czas, to tylko wierzchołek góry lodowej. Ciągłe zaburzanie rytmu pracy, to specjalność tego Pana zwanego szefem. Tu nie możesz poukładać sobie roboty jak należy bo przyjdzie szef i powie, że masz robić co innego, a nie ma pojęcia co w danej chwili jest najbardziej pilne do zrobienia. Nie pomagają tłumaczenia itp. Później dochodzi do konfrontacji z niezadowolonymi klientami, którym trudno wytłumaczyć, że opóźnienie w wysyłce powstało z tego, że szef miał inna koncepcje. Jak sprawa z klientem dotrze do szefa, to on głupio się pyta "czemu to nie wyszło" ręce opadają. Nie wspomnę już, że wiele razy szukał na pracowników haka, żeby urwać im z pensji choć 20-30 zł bo to straszny hytrus jest i ma chyba dzika satysfakcję, że coś udało mu się zarobić. Odradzam pracę na magazynie bo nie otrzymasz odpowiednich narzędzi do pracy i tylko będziesz się wkurzał na warunki panujące w firmie.

Brandon

Miałam styczność z tym pracodawcą jakiś czas. Zdążyłam poznać człowieka na tyle, żeby wyrobić sobie o nim niepochlebną opinię. Na rozmowie o pracę obiecuje gruszki na wierzbie, a w rzeczywistości robisz co innego niż zakładałeś/ aś. Rotacja jest jak na bazarze w dzień handlowy. W krótkim czasie przewinęło się chyba z 10 osób. Podejście samego "szefa" do pracownika, to jakaś abstrakcja! Ma pretensje o coś, co nie należy do twoich obowiązków. Nie wspomnę już o tym, że spóźnia się z wypłatami i musisz generalnie sam "wychodzić" sobie pensję. Ma również tendencję do odejmowania z wypłaty za różne uchybienia, które na dobrą sprawę nie wynikają z zaniedbania pracownika, tylko z faktu, że szef coś powiedział, a Ty zrobiłeś/aś, a po całym zdarzeniu szef zmienił zdanie (gość ma chyba schizofrenię) i obciąża Ciebie za koszty czy zniszczenia powstałe na wskutek danej decyzji. Komfort pracy jest tragiczny. Wszystko trzeba samemu załatwiać, szef nie pomaga, a wręcz przeszkadza. Nie płaci proform do naszych dostawców, a my mamy problem ze zdenerwowanymi klientami, którzy czekają na towar czasem nawet ponad pół roku!!! Nasza rola, żeby świecić przed klientami oczami, co nie jest przyjemne. Dużo by jeszcze opowiadać. Szczerze odradzam pracę w tej firmie.

O.
@Brandon

Polecam tego pracodawcę jeżeli chcesz poczuć co to niestabilność finansowa i rzeczywiście nerwowa atmosfera. O sklepie krąży mnóstwo negatywnych opinii klientów, jest to wynik tego że pracownicy w żaden sposób nie są szanowani. Standard pro kliencki narzucany jest według widzi mi się właściciela. Kombinowanie na każdym kroku, obowiązki które powinny być przekazane agencji albo osobie na oddzielnym stanowisku, są wciskane każdemu. Liczenie każdej złotówki, nieterminowe pensje, warunki na granicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Quadre Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Quadre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quadre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Quadre Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Quadre Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Quadre Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 27 ocen.

Quadre Sp. z o.o.