Opinie o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy w Kostrzyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy w Kostrzyn

AN

Ja też podchodzę do tego z ogromną rezerwą, jednak z tego co wiem to wiele osób wciąż tam zostało.

pip

Po tym co zrobili ludziom nie wierzyłabym już wogóle. Jeszcze będą prosić wykwalifikowanych pracowników o powrót. Nie rozumieją jak wytłumaczyć dzieciom ze nie pojada na wakacje bo rodzica "Wisniewscy" oszukali . Liczymy tylko na to ze do nich to co zrobili wielu rodzinom wróci!!! Jak ktoś tam zostanie ten sam scenariusz będzie miał przed Bożym Narodzeniem !

AN

Mój mąż dostał wypowiedzenie teraz go zatrzymują obiecując zatrudnienie. Czy można zaufać?

Lid
@AN

Witam. Czy ktoś dysponuje telefonem kontaktowym do biura? Te podane na stronie niestety nie są odbierane

AN

Czy ktoś wie co tak naprawdę się tu dzieje?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Wsciekla

Dokładnie, ludzie teraz za co żyć nie mają mało tego na wypłaty nie mamy co liczyć! Oby to wróciło do Naszego Prezesika!!!!

pip

Trudno mi zrozumieć jak można nie zapłacić pracownikom wypłaty za miesiąc czerwiec,być tak obojętnym dla ludzi którzy naprawdę chcieli dobrze,i w tak małym mieście udawać na ulicy ze nic się nie dzieje. Żal patrzeć ze brak pieniędzy na wpłaty a na rozrzutne życie PREZESA jest.Jeszcze więcej na portalach społecznościowych informacji z"ubogiego życia" proszę zamieszczać a na pewno karma nie wróci!!!! Zrobiliście wielu osobą dużą krzywdę!

Robol

Prezesa Filipa i tak prędzej czy później wywioza penery, szkoda fabryki i tego że zszargal to na co jego Ojciec ciężko pracował!

życzliwy

święta prawda, dwaj gówniaże co nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy, jakby nie Majkel to już dawno by zbańczyli, no ale dobrze mi życzę i mam nadzieje że się jeszcze ogarną i zmądrzeją szczególnie Filipek

Bezintetes

40 tysięcy złotych powiadasz dobrą reklama, zly tok myślenia. Wiza byla potega, i gdyby nie rozrzutnosc Filipka i jego osobiste dlugi nadal by nia byla. Ubezwlasnowolnic tych którzy ciągną na dno to i fabryka na nogi stanie! Podlotki nie mające wiedzy o tym co poczyniaja.

Dociekliwy

Firmom transportowym, podwykonawcom oraz pracownikom którym WIZA nie płaci - proponuję pomoc w odzyskaniu należności, już ponad 40 tysięcy złotych trafiło na konta firm, które czekały na zapłatę od WIZY. Zapraszam,(usunięte przez administratora)

xxx

wyplaty na czas... chyba się rusza

Transport

Tak więc firma nawet za transport mebli nie raczy płacić, obiecanki Pana Wiśniewskiego oraz zapewnianie że pieniędzy brakuje. Rozumiem, ale fabryka jaką jest WIZA ma pewien obrót, a Pan W. tłumaczy to że klient z Niemiec im nie zapłacił, no fakt - 1500 zł to jest kupa pieniędzy, na które czekam od stycznia....

iririrwopi

mam nadzieje ze wyjda na prosta jeszcze

mati

teraz pracownikow bedzie sie obwinaic za sytuacje we firmie? chore

mlodzian

banda idiotow... Pracownicy wola isc na L4 niz ratowac firme... 2-3 miesiace za polowe pensji byscie pracowali WSZYSCY i WYDAJNIE mimo problemow, moze by staneli na nogi.(nalezy sie to Wizie od was) Dziady zawdzieczaja wizie wszystko, a tak latwo, prostacko woleliscie isc na chorobowe i powoli topic firme. Pozniej wygadywac glupoty ze to wina szymona i piotra. Co za ludzie leczcie sie... AAaaa i jacek na kierownika !!! komus nie wyszedl ten pomysl. Szymon lepiej dogadywal sie z robolami. ale kazdy jest zly. bo wiecznie za malo placi... hahah "niech kazdy ceni sie indywidualnie a nie patrzy na innych" - kazdy ma inne umiejetnosci i checi.

kostrzyniak

nic dodac nic ujac: ;polski Titanic;

Marinero

Firma nie płaci firmom transportowym za wykonane przewozy. Opóźnienie zapłaty za transport 2 miesiące i nie ma z kim rozmawiać. Jedne wielkie dziadostwo

kondrad

witam czytajac opinie stwierdzam ze nie przelewa sie we firmie ale mimo to chcialbym sprobowac moze ktos podzieli sie wiedza na temat pracy,stawki,atmosfery i tym wszystkim co mogloby zachecic mnie do zlozenia cv pozdrawiam

Co z wyplatami?połowa dostaje a połowa nie.co to za firma? Myślicie tylko o swojej dupie i nie przejmujecie się ze ludzie którzy tam pracują mają rodziny które muszą utrzymać i kredyty! Was stać na wszystko ale nie każdego.każdy boi o posadę.co mamy powiedzieć żona i dziecia?że nie mamy za co jeść i na nic nas nie stać bo firma bankrutuje i nikt nas o niczym nie informuje? Życzę wam by i was kiedyś to spotkało i żebyście mówili ze na nic was nie stac! Ogarnijcie się!

Łajza

Kupa liści jest rozgarnięta,wszystko pograbiłem

Zostaw merytoryczną opinię o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy - Kostrzyn

Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Akacjowa 1
    62-025 Kostrzyn