Opinie o Beryl w Bełchatów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Beryl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Beryl o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beryl w Bełchatów

Wioletta

Jeszcze dodam, że pracuje teraz w nowej firmie i też sobie chwalę, więc albo jestem taką szczęściarą albo z wami jest coś nie tak, albo na drugie imię Weronika..

Wioletta

Pracowałam w tej firmie do końca zeszłego roku,z powodu przeprowadzki niestety musiałam odejść,z pracodawcą nigdy nie miałam problemów, zaś ze swoją zmienniczką notorycznie.Na godzinę przed otwarciem stoiska informowała mnie że dziś do pracy nie przyjdzie bo rzekomo jest chora a wieczorem na portalu Fb masa zdjęć z super spędzonego dnia. Wynagrodzenie miałyśmy podobne ale wkład pracy różnił się. Weronika nie robiła nic,nie sprzątała, nie czyściła biżuterii w zamian uwielbiała czytać książki i spotkania towarzyskie na stoisku w czasie gdy znudzeni czekaniem klienci odchodzili.Przez cały okres mojej pracy nie miałam nigdy problemu z wynagrodzeniem, nikt mi nie ubliżał ani nie posądzał o żadne dziwne rzeczy o których piszecie.Ja osobiście uważam, że jeśli podejmujemy się pracy to trzeba wywiązywać się z obowiązków i tyle, wtedy nie ma żadnych nieporozumień.Polecam

renia

bałagan jak w Mc Donaldzie, heh i wszystko jasne

Katarzyna

Pracuje w tej firmie i wiem jak wygladala praca tych ludzi, ktorzy tu pisza negatywne komentarze nikt nikomu nie bedzie placil za lenistwo i kradzieze. Pani z czestochowy moze opisalaby prawde jak zenujaco wygladalo jej podejscie do pracy. Dlaczego tak czesto opuszczala stanowisko pracy ile obejrzLa filmow na laptopie ile ksiazek przeczytala w czasie kiedy miala wykonywac swoje obowiazki. cala reszta, ktora tutaj pisze miala podobne podejscie do pracy oraz potrafila przywlaszczyc sobie pieniadze lub bizuterie. w tej firmie pracuja rowniez pracowici i uczciwi ludzie jak ja i jest im bardzo dobrze.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Beryl, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
zadowolony pracownik

pracowałam w tej firmie bardzo długo. Pracodawcy to wspaniali ludzie, wyrozumiali,wypłacalni terminowo. Nie ma mowy o nadgodzinach ani tak osławionych delegacjach, nie zgadzam się z tym co pisza doświadczeni, to kłamstwo. Zarobki są bardzo wysokie a doświadczona kadra właścicieli zawsze Ci pomoże.szczerze polecam, warto zdobędziecie doświadczenie oraz uodpornicie się na innych pracodawców bo wszędzie indziej może być tylko gorzej tu jest najlepiej!nie oczerniajcie ich!!!!!!!!

Marcela

Zastanawiam się, jak można pracować przez 7 lat bez dnia urlopu? Takie warunki pracy oferuje Beryl. Siedem dni w tygodniu, bez chwili wytchnienia. W okresie przedświątecznym 10-12 godzin codziennie. Doprawdy gratuluję wytrzymałości pani Tereso. Chyba mamy do czynienia z robotem, a nie z człowiekiem.

weksel

hej, ja teraz pracuje w tej firmie i obawiam się jak to będzie wyglądać w przyszłości. co myślicie o wysłaniu sprawy do inspekcji pracy?

ona

witam, nikomu nie polecam pracy w tej firmie! Omijajcie ją z daleka!

Teresa

ja pracuje nadal

hejka

Tereso tam JUŻ NIE MA PRACOWNIKÓW SZ TAKIM STAŻEM, BYŁO WSZYSTKO DOBRZE JAKIEŚ 5-6 LAT TEMU A POTEM ZACZĘŁO SIĘ TO O CZYM DZIEWECZYNY PISZĄ, wszyscy uciekają....

Teresa

Czytam te opinie i jestem troszkę zdziwiona.Pracuje w tej firmie już 7 lat.Zdarzają się nieporozumienia miedzy firmą a mną ale to co tu jest wypisywane to mnie nigdy nie spotkało.Inwentaryzacja zawsze się zgadza.Nawet jak są jakieś braki to ja jeszcze nigdy nie zapłaciłam złotówki. Co do młodych dziewczyn z którymi miałam wątpliwą przyjemność pracować to stwierdzam jedno- chcą pracować ale nic nie robić,zarabiać 2 tysiące,od samego początku mieć umowę o pracę. A jaką wiedzę macie o tym co sprzedajecie?Czy znacie się na kamieniach,czyszczeniu i pielęgnacji biżuterii?Czy chce się wam rozmawiać z klientem.Najpierw dajcie coś od siebie a potem żądajcie kokosów. Jak będziecie z firmą rozmawiać a nie żądać(jak to teraz mają w zwyczaju młode i bardzo doświadczone w handlu 20-latki)to nie badzie żle.A szef to też człowiek i ma czasami złe dni jak my wszyscy. Pozdrawiam i zastanówcie się zanim pójdziecie do pracy gdziekolwiek- czy chcecie pracować czy być głaskane po główce jak w przedszkolu.

Bożena

Firma Beryl - absolutnie nie polecam. Szczególnie stoisko w Częstochowie! Na dzień dzisiejszy średnia pracy ok jednego miesiąca. Jak przychodzi do wynagrodzenia wmawia się pracownikowi ze stany magazynowe się nie zgadzają, tj brakuje towaru, często na kwotę zbliżoną do należnego wynagrodzenia w związku z czym wynagrodzenia brak, sprytnie, nie

kunegunda

znowu kogos potrzebuja na stanowisko sprzedawcy przeciez to chore jest co troche to zmieniaja pracownikow niedlugo to zabraknie dziewczyn w belchatowie ktore beda mogly tam pracowac jakby dawali umowe o prace to by sie troche zastanowili ze ktos na zwolnienie moze odejsc i zostana w czarnej .....a jak daja zlecenie to wypiep.... z dnia na dzien i biznes sie kreci dalej chore!

tyle

zapoznajcie sie z prawem i nie podpisujcie zadnych weksli in blanco

beatricze

Jeszcze rok temu pracowałam w tej firmie, a obecnie pracuje u innego jubilera bo mieszkam w innym mieście. Praca tam całkiem ok i warunki też jak się przykładasz do sprzedaży i dbasz o towar. Co do weksla in blanco to prawda, trzeba podpisać, niestety w obecnej pracy również. Z tego co się dowiadywałam przed podjęciem pracy to większość firm zabezpiecza powierzony towar w ten sposób.

Darina

Hej jutro ide na rozmowe na sprzedawce w tej fimie w jednym centrum handlowym jak tam jest z zarobkami ? I czy faktycznie jak to ktoś napisał daja weksel in blanco?

GERTRUDA

to prawda ludzi zmieniaja jak rekawiczki umowy zlecenie (usunięte przez administratora) ale kto ma pieniadze ten ma wladze i cos do powiedzenia a jak nie to sie nie liczysz wogole dobrze miec bogatych rodzicow badz wywalic kogos z interesu kto wie o czym mowa ten zrozumie

gertruda

to prawda ludzi zmieniaja jak rekawiczki umowy zlecenie badz wcale ale kto ma pieniadze ten ma wladze i cos do powiedzenia a jak nie to sie nie liczysz wogole dobrze miec bogatych rodzicow badz wywalic kogos z interesu kto wie o czym mowa ten zrozumie

Zostaw merytoryczną opinię o Beryl - Bełchatów

• Jak się pracuje w Beryl?

Zobacz opinie na temat firmy Beryl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beryl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Beryl
3.1/5 Na podstawie 115 ocen.

Beryl