Opinie o GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Stryków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Stryków

Były retrak

Odnośnie całej firmy: jeden wielki dramat. Normy wyciągnięcie z .... układziki z kierownikami ( bez lizania czterech liter nie da się wyrobić premii). Ciągłe kradzieże i obwinianie oczywiście Polaków za to, dramat proszenie się o urlop to też paranoja.

@gxo.natolin
@Były retrak

Zgadza się układy i układziki. W firmie na lepszych stanowiskach pracują osoby bez wykształcenia, kwalifikacji i doświadczenia. Kadra kierownicza obstawiona po znajomości i układach. Czym więcej (usunięte przez administratora) tym dalej znajdziesz...dramat.

masakra

Poszukiwałam na szybko pracy lecz wiemy jak jest pełno ogłoszeń a nikt się nie odzywa. Zaciekawiło mnie ogłoszenie na „pakowanie chipsów” po przeczytaniu ogłoszenia uznałam, że praca nie należy do najgorszych i najcięższych i to od poniedziałku do piątku. W błyskawicznym tempie otrzymałam telefon od pani z „agencji” bez żadnej wstępnej rozmowy Pani chciała odemnie tylko rozmiar buta i ubrań by następnego dnia już kazała wstawić się w firmie. Praca na umowe o prace tymczasowa podpisywana co miesiąc Z góry narzucone ile macie danego dnia wyrobić palet wiec zasuwacie jak osły by osoby wprawione mogły posiedzieć i co godzinę wyjść na papierosa. Nie znają tam słowa „nowy „ masz na wstępie zasuwać jak oni. Pani kierownik co rusz wpada do was z coraz lepszymi pomysłami jak tylko można utrudnić wam prace ma w nosie wasze zdanie bo wy tu tylko tyracie a ona wie lepiej jak będzie wam się wygodniej tyrało. Ale nie probujcie mieć tak własnego zdania broń Boże bo tak szybko jak was zatrudnia tak was zwolnią. Co do umowy to nie wiadomo jaką wyliczankę zrobi danego miesiąca pani kierownik razem z panią kadrowa i na kogo wypadnie do zwolnienia. Dostaniecie super pieniądze najniższa krajowa i to z premia bo tej premii nie zauważyłam na wypłacie ale może jakby jej nie było to by do tej najniższej nie dobiło. Chociaż jest ta karta lunchowa gdzie do tej swojej super wypłaty zawsze w automacie w pracy możecie sobie wziąć batonika na osłodę kolejnych gorzkich dni tam. Nie zapomnijmy ze na święta są tez prezenty torba chipsów nie wiem kim trzeba być żeby te chipsy przejeść ale znając realia ludzie już nie mogą na nie patrzeć i je rozdają po znajomych(ktoś zawsze się uśmiechnie z litością i weźmie) Pozdrowię już tylko panią kierownik może niech otworzy w końcu oczy do czego doprowadziła tą firmę Pracuje się tam tak ze ledwo się stoi po czym okazuje się ze jesteśmy już tak wyrobieni z wysyłka ze trzeba pozwalniać ludzi żeby nie robić sobie kosztów ale jak już dochodzi ze ludzie jednak się nie wyrabiają to na sezon znowu szukają ludzi(tak jak teraz znowu pojawiły się ogłoszenia) tym razem jednak na umowe zlecenie żeby nie było problemów ze zwolnieniem gdy stali pracownicy wrócą z urlopów. Tam jest taka rotacja pracownikow, że teraz to idą tam tylko ci co już naprawdę nie mają wyjścia i za tych trzymam kciuki żeby wam się poszczęściło i żebyście tam nie zbłądzili

Aneczka
@masakra

A nie ma szansy na zatrudnienie przez firmę po tych 18 miesiącach? W ogóle nie ma opcji przejść na uop tylko cały czas na zleceniówce? czy chociaż na umowie zlecenie jest wyższa stawka?

Skandal

Co miesiąc conajmniej kilku osobom nie zgadzają się wypłaty… Ciekawostka są również tajemniczo znikające soboty…Jedna wielka chała..

@pracownik

A może to jakaś pojedyncza sytuacja? Może serio warto pójść i to wyjaśnic?

Były retrak

Benek

Święta prawda

@Były retrak

Co z tym proszeniem się o urlop jest nie tak? Są jakieś problemy z uzyskaniem wolnego na pożądany termin?

@Były retrak

Przeciez kazdy wie ze ukraincy całay czas kradna tylko kazdy sie boi to powiedziec Firma fortuna jako agencja pracy to jest agencja towarzyska i dziupla na kradzione towary Policja ze strykowa i zgierza oi tym doskonale wie

@gxo.natolin Nowy wpis

Łucja Nowy wpis

Cześć, w ofercie na pracownika magazynowego mi się rzuciło, że ośmiogodzinne zmiany podają. Tylko że mnie już z doświadczenia tak, że tak to ujmę, trochę zdziwło, że w tej okolicy na strefie tylko 8h. Nie ma nadgodzin na 100 procent?

pogoda Nowy wpis

do centrali w warszawie od kilku miesięcy szukają financial business controllera - kontrolera finansowego, czy ktoś wie dlaczego tak długo szukają ? czy nie ma chętnych, czy może są, ale po krótkim czasie uciekają ? czy wiadomo jaka jest atmosfera w dziale ? z czego wynika rekrutacja ? czy powiększają dział, czy rotacja ? itd

Bek

W Strykowie Firma notorycznie łamie prawo pracy, ludzie pracują po 16 godzin i stwarzają realne zagrożenie dla innych, chociażby wracając autami do domu, mam nadzieję, że w końcu ktoś się tym zajmie.

Zbyszko Nowy wpis
@Bek

Normalne zmiany to ile godzin? Osiem czy więcej? Ta reszta jest liczona jak nadgodziny i lepiej płatna? Ludzie są przymuszani do tak długiej pracy czy sami się decydują żeby lepiej zarobić?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik administracji. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów
Stryków
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Operator wózka widłowego
TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Stryków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
?

Jak wygląda sytuacja w Kutnie?

asdf
@masakra

Ojej, az nie wiem co powiedzieć, naprawdę :/ Te chipsy na święta mnie rozwaliły. Co do tej premii, to ile jej obiecali na rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki % od wypłaty? Atmosfera między pracownikami jak? Sporo osób tak narzeka na kierowniczkę?

@asdf

Premia 10% jeśli jesteś zatrudniony przez agencje pracy. Nie pamietam jak pracownicy zatrudnieni przez firmę. Czasem na prezent trafiaja sie tez płatki wiec jest różnorodność haha

Aga
@masakra

To może przynajmniej jakieś benefity w postaci opieki zdrowotnej lub karty multisport? A co do tej karty lunchowej, to jaka kwota miesięcznie jest do wykorzystywania? Skoro warunki pracy są takie sobie, to czy nie ma u nich przypadkiem dość sporej rotacji pracowników?

@Aga

Benefity tylko dla pracowników zatrudnionych przez firmę każdy zaczyna od zatrudnienia przez agencje i po upływie 18 miesiecy jest zwalniany bo tylko tyle można przez agencje pracować. Zatrudnieni przez firme sa raczej te osoby które zaczeły tam prace wraz z założeniem tej firmy i raczej nic sie nie zmienia. Rotacja jest spora co rusz pojawiają się nowe ogłoszenia o prace teraz juz nie na umowe tymczasowa a o zlecenie.

Aneczka
@masakra

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w XPO Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Nigdy wiecej

Premie 10% do wypłaty gdy nie chorujesz co miesiąc? Gdyby nie te premie to moja wyplata nie zaliczałaby się nawet do najniższej krajowej. Najbardziej śmieszna firma na całej strefie ekonomicznej. Wiecznie winni wszystkiemu Polacy za to Ukraińcy chwaleni na każdym kroku. Pani kadrowa dzień w dzień obrażona , że musi pracować już nie wspominając jak sie do niej pójdzie z jakim problemem lub pytaniem „mam dużo pracy” Śmieszne pieniądze za ciężką prace szczególnie dla kobiet. Jedyny pozytywny element jaki mogę powiedzieć o mojej pracy tam to świetni współpracownicy

@Nigdy wiecej

Ja właśnie się zastanawiam, czy nie aplikować ale trochę jestem zaniepokojony Twoim wpisem. Nawet po pewnym czasie pracy w tej firmie stawka i tak jest niezmienna? Jeszcze dopytam o tę kwestię premii. Jest tam tylko ta jedna 10 procentowa, czy może jeszcze jakieś występują?

Pixtra
@Andrzej

W Strykowie co roku są podwyżki a premia to 20% twojego wynagrodzenia podstawowego.

Ryszard
@Pixtra

Jakie te podwyżki? Dość znaczne? Doganiają inflacje? Premia jest za wyniki i zdarza się że jej nie przyznają jak coś pójdzie nie tak czy tylko za chorowanie obcinają? Ja to wygląda z twojego doświadczenia?

Rex

Firma nie wypłaca pieniędzy za nadgodziny

Odradzam

Stanowczo odradzam tą firmę. Praca na pakowaniu od poniedziałku do piątku przy najniższej krajowej i zatrudnieniu na umowe o prace tymczasową. Umowa podpisywana co miesiąc. Coraz więcej zwolnień Polaków na rzecz zatrudniania Ukrainców. Z miesiąca na miesiąc wielka nie wiadoma czy zostanie wam przedłużona umowa a rozwiązują ją z wami z dnia na dzień. Nawet Pani dyrektor nie raczy osobiście wam tego przekazać. Pani z hr wiecznie zajęta wiecznie na kawie i nigdy nie ma dla was czasu tym bardziej jak jesteście zatrudnieni przez agencje pracy to wgl nie liczycie się w tej firmie.

Jarosław Jaros

Praca taka sobie, Polacy pracują a ukry tańczą kalinke bądź inne obertasy, tak samo skandaliczne jest to że nikt tu nie wziął nawet do ręki DTR-ki... chamstwo w państwie, nie pozdrawiam tej F (usunięte przez administratora), dziękuję ślicznie

Patrycja Mal

Witam, Czy ktoś orientuje się ile wynosi stawka brutto w administracji ? Z góry dziękuję za informacje.

Zuzanna

W ogłoszeniu w sieci na stanowisko Kierownik Operacyjny widziałam że oferuje Kafeteria MyBenefit. Wiecie co to oznacza? Jakie benefity zawiera ten system? I czy to jest dla każdego nowego pracownika?

Leix

Czy macie opinie o pracy w administracji? Czy premia 20% faktycznie przyznawana jest co miesiąc? Jak to wygląda?

Renata
@Leix

gdzie wyczytalas o tej premii ze akurat 20% ? bylo napisane w ogloszeniu ?

@Leix

Tam nic niema chyba ze UKRY TAK MAJA ale to juz niedlugo bo bardzo duzo ludzi z łodzi strykowa i okolic sie na ukrów szykuje zeby im dobrze (usunięte przez administratora)i zeby sobie wyjechali do siebie na ukraine (usunięte przez administratora) ukrainskie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Krzys

Spalic ukrainców w strykowie i niech sie wynosza banderowcy jedni niech widza co onich tak naprawde mysla polacy

Pierwszy raz spotkałem się z sytuacja, w której ludzie z Ukrainy są lepiej traktowani od Polaków. Nie jestem żadnym rasista oczywiście, jest to moja subiektywna opinia, pracy Polaków „kierownictwo” czepia się na każdym kroku. Administracja na magazynie jest obsadzona także ludzmi z Ukrainy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ze niektóre osoby dostały to za np. bycie synem koordynatora, a ich umiejętności są zerowe. Oczywiście widzi to każdy poza „gora”.A przeszukiwania szafek tylko Polakom to juz… bez komentarza. System zamówień to jeden wielki dramat, zamiast ułatwiać prace tylko ja utrudnia. Zrobienie normy graniczy z cudem. Dla niewtajemniczonych ; liczona jest objętością palety, tzn jeden kibel ( 1 pobranie, które zajmuje minutę) równowarte jest chociażby 100 pobraniom „drobnicy”, (które zajmuje godzine). Nie wspominając o tym, ze chociażby dywaniki, kurtki, które są pakowane specjalnie po 4 sztuki w folii, system nakazuje brać po jednej sztuce, kolejna strata czasu, tzn. poza otworzeniem kartonu dodatkowo dochodzi rozcięcie folii oraz ułożenie tego na palecie co tez przy takich drobnych rzeczach jest ciężkie. Moja propozycja byłoby po prostu branie takich rzeczy w kartonach, znacząco przyspieszyłoby to prace oraz przede wszystkim ułatwiło. Mam wrażenie ze osoby odpowiedzialne za procesy magazynowe (nie mówię o kierownikach zmiany bo ich uwagi i tak nie są brane pod uwagę) są oderwane od rzeczywistości i żyją w ich jakimś utopijnym świecie zza biurka:) Reasumując mniej kolesiostwa a więcej jakości.

Xyz

Dla mnie tragiczne jest to, jak trzeba lecieć i wyprzedzać wsustskich żeby wyrobić normę, nie mówiąc o tym, jak dziewczyny zaczynają robotę przed czasem żeby się wyrobić. A szoku doznałam jak zobaczyłam wywieszone karteczki typu " Ukraina do domu o 12" czy " Polska Ukraina nadgodziny" nikt nawet nie zapyta czy może zostać, tylko na kartce napisane l i choćby się waliło paliło... Szok

Skorpion ...

To prawda Ukraińcy są lepiej traktowani dla nich jest praca A dla nas nie jesteśmy traktowani jak piąte kolo u wozu jak tak bardzo kochają Ukraińców niech pakują majątki i wynocha na Ukrainę w Polsce takich dziadowskicj firm nie potrzebujemy

Wodnik
@Skorpion ...

Pracowałem w dc3 w Łodzi. Koordynatorzy i 70% pracowników to Ukraina. Ukraińcy dostają takie zadania,aby zrobić normę i dostać pełną premię, mają nadgodziny pomimo,że nie ma roboty. Polacy natomiast mają nieprzedłużane umowy za słabą wydajność niby, a dostają takie zadania,aby wypaść gorzej. Przełożeni polscy o wszystkim wiedzą.

Urszula
@Wodnik

Aha no tak, no to jak wiedzą to co oni na to tak wgl? A przede wszystkim jeśli to prawda to skąd taki stosunek do nich się bierze? Bo chyba nie z powietrza?

Skandal

#PRACA
@Skandal

Jeśli się coś nie zgadza, to z mojego doświadczenia powiem że wszystko jest wyjaśniane na bieżąco, jeśli masz problem to wystarczy to zgłosić i wyjaśnić, i nic tajemniczo nie znika, samo się nie załatwi sam musisz to zrobić, a nie pisać bzdury

@#PRACA

Jak byście mieli porządek to by się wszystko zgadzało

@pracownik

A może to jakaś pojedyncza sytuacja? Może serio warto pójść i to wyjaśnic?

Poszkodowany

A co tam w HiueRach na Wodnej podobno jak rok temu cisnęła wypowiedzeniem i wiecie czy ponownie wymogła kolejną podwyżkę jak rok temu i jak tam wasze postępowania Sądowe w sprawie EwerestFinase coś się wyjaśniło? Podobno masowo umażają i jak się zwolni to dopiero się zacznie bazę danych z Jesiką mają potężna ????????????????????????☺️????????

Kuntakinte

W Strykowie jaki dyrektor taka praca czyli chała

Starszy ładowacz

Gość który nie umie się wysłowić ( zdaje mi się cy widziałem kotecka) wymaga od ludzi tego czego sam nie robi. Wymaga roboczych ubrań od pracownika a sam chodzi w różowych spodniach xD Siedzę trochę tu w tej firmie i powiem wam że tu robi się coraz to gorzej. Przyszedł nowy "kierownik", chłop totalnie nie zna się na robocie (kolega kierowniczki). Jeśli chcecie przyjść tu pracować to szczerze wam tego odradzam!

Bubel
@Starszy ładowacz

Mówisz o Olsztynie? Jeśli się nie mylę "plemi jus nie mas" ????

Starszy ładowacz
@Bubel

No dokładnie

Zostaw merytoryczną opinię o GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Stryków

• Jak się pracuje w GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3/5 Na podstawie 32 ocen.

GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ