Opinie o GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Stryków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Stryków

bartuś

Dobrze mają w XPO (obsługa Castoramy) tylko ci co "kablują" i nieroby. Ekipa z Rawy jest tego najlepszym przykładem. Siedzą i zastanawiają się jakby komuś zrobić koło pióra.

Ryszard
@bartuś

Nie oceniasz współpracowników zbyt dobrze. Myślisz, że można poprawić atmosferę wspólnym wyjściem integracyjnym, żeby stosunki były bardziej koleżeńskie?

XXX

Kompromitacja nie mają pieniędzy na spotkanie integracyjne dla pracowników składkę robią a na turniej piłki dla wybranych to była kasa

Magdalena
@XXX

Traktowanie wszystkich pracowników w równy sposób jest bardzo ważne, dlatego wielka szkoda, iż w XPO nie zawsze tak jest. Spotkań integracyjnych tam nie ma, ale może firma oferuje jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe? Powiedz coś o tym.

Nie

Ta firma to porażka i klamcy

Yhy
@Nie

Napisz coś więcej

Były pracownik.

Doskonała firma do nauki. Pokazuje jak nie powinna wyglądać logistyka i zarządzanie zasobami, zarówno sprzętowymi jak i ludzkimi. Masz roboty za dwóch, jak ktoś nie przyjdzie to za trzech, tylko przy premii zapominają, że są braki kadrowe i wypominają Ci brak spełnionych kryteriów do dostania i tak śmiesznych pieniędzy. Niskie stawki za godzinę dla APT powoduje, że prócz kilku solidnych pracowników z agencji przychodzą tu same ochłapy. Niestety mamy czasy gdzie wśród pracowników za jakość trzeba zapłacić. Aż dziw, że taka firma jak @Castorama pozwala sobie na taki standard logistyki... pozdrawiam wszystkich, którzy mieli odwagę tam pracować, a jeszcze bardziej tych, którzy zmienili swoje życie na lepsze, bo każda zmiana pracy na inna niż w XPO to zmiana na lepsze.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik administracji. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów
Stryków
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Operator wózka widłowego
TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Stryków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Zaciekawiony

Hej! Coś się zmieniło w XPO w Strykowie, czy wszystko po staremu? :)

X
@Zaciekawiony

Wszystko po staremu

Blablabla

A czy ktoś pracował w Garwolinie i ma jakieś opinie? Szukają pracownika administracyjnego i zastanawiam się czy składać

@Blablabla

Rozumiem, że w Garwolinie znajduje się inny oddział firmy XPO Supply Chain Poland, tak? Zwróć proszę uwagę na to, że ten wątek, w którym się wypowiadamy, dotyczy pracy w Strykowie. Co skłoniło Cię do brania pod uwagę aplikowania do pracy w XPO Supply Chain Poland?

Witam. Zgadzam się z opiniami na temat tej firmy. Wszystko co piszą to prawda na temat wyzyskiwania ludzi a wszczegolnosci pracowników z administracji wydań. Nie ma ludzi bo wszyscy uciekają, jak nie mają nic do stracenia. Dla przełożonej i dla pozostałych administracja nic nie robi więc trzeba dokładać jej coraz więcej pracy jeżeli coś trzeba robić to "PADA PROPOZYCJA ŻE WYDANIA BĘDĄ ROBIĆ" Nie liczy się że i tak ma dużo pracy. A nikt nie pyta się o zdanie "TO POLECENIE SLOZBOWE I KONIEC". Inni mogą mieć przerwę a nawet sobie pogadać o pierdolach jak i również wyjść na papierosa co godzinę i nic nie robić tak jak lider zaladunkow, bioro główne i Kochany Ivanek. (wszyscy bardzo ciężko pracują tylko administracja sie opitala). Wydania nie mają czasu na nic. Na rozmowie mówią że twoim zadaniem będzie wydawanie dokumentów kierowcy, blombowanie auta. A tak naprawdę jest i było oprócz tych czynności uzeranie się z niektórymi kierowcami, z innymi pracownikami z pracy odpowiadanie na @(bo jak nie odpowiesz do odrazu tel. od przełożonego) ściąganie różnych raportów otwieranie pickingow itd. Przecież wydania mogą robić wszystko bo pracują na trzy zmiany?!A potem jest mała premia albo jej nie masz (uzależnione od twojego przełożonego). W tej firmie mało osób ciężko pracuje i robi za resztę a pozostali mogą nic nie robić a dostają więcej hajsu od nich. Brak podziału obowiązków na dane stanowiska pracy.(wydania maja aż za dużo obowiązków). Dziewczyny z wydań trzymajcie się a może się poprawi a najlepiej zwolnijcie się,. Ja to zrobiłam i nie żałuję mam lepsza pracę a napewno mam lepszego przełożonego, który wyslucha i stara się o lepszy kontakt z podwładnymi. A waszej pani kierownik życzę żeby sama przyszła chociaż na miesiąc na wydania, kiedy będzie dużo pracy i niech sama zobaczy co tak naprawdę robicie i może przejrzy na oczy. Powodzenia.

Rabatka

Witam serdecznie. Stanowczo odradzam pracę w XPO Supply Chain, obsługującą dwa magazyny Castoramy w Strykowie. A już zwłaszcza niech was bogowie bronią przed zgłaszaniem się na stanowisko administracyjne! Administracja Wydań zmaga się z nieregularną praca zmianową, uzależnioną od widzi-mi-się przełożonej (dwa miesiące samych nocek i popołudniówek, bez porannej zmiany, jazz...), nadmierne zrzucanie obowiązków z innych stanowisk na stanowisko bez jednoczesnego ujmowania innych, co doprowadzało do napiętrzania tak wielkiej ilości czynności wymaganych do wykonania na zmianie, że brakowało czasu na tak podstawowe potrzeby jak skorzystanie z toalety czy wyjście na przerwę. Niemożliwe do osiągnięcia cele w systemie premiowania, brak pozytywnych relacji z przełożoną, która najwyraźniej traktuje swoją pozycję jako oręż przeciwko swoim podopiecznym, a nie opiekunkę. Brak jakiegokolwiek zrozumienia czy współpracy ze strony przełożonej (liczne rozmowy zakończone samym "gadaniem" bez podjęcia jakiegokolwiek działania w celu poprawienia sytuacji administracji), brak otwartego dialogu, brak jakiegokolwiek uzasadniania podejmowanych decyzji względem adm wydań (argumenty pokroju "taka jest moja decyzja", "to polecenie służbowe"). Chaotyczne premie bez jakiegokolwiek wyjaśniania cięć, które leciały nagminnie. Bezsensowne przerzucanie między magazynami i idące za tym zaburzanie i rozstrajanie wypracowanego, płynnego rytmu pracy (idące za tym nieustanne problemy z kartami wstępu, szafkami, ustawianiem drukarek w profilu systemu komputerowego itd). Awanse na niejasnych, nierównych warunkach, wyglądające na koleżeńskie przysługi albo oferty składane pod stołem, a nie nagrody za osiągniętą wiedzę czy umiejętności. Dyrektor doskonale obojętny na wszystkie konflikty między pracownikami, ignorujący prośby czy wiadomości. Przy wpadnięciu na kontrolę magazynu interesuje go tylko, czy w biurze nie wala się gdzieś jeden świstek na parapecie, za co potrafi przywalić kilkuminutową tyradą. Kierownicy magazynu albo ignorujący problemy, albo bezradni. Nierówne traktowanie pracowników. Brak rzetelnego szkolenia z zakresu zarówno stałych obowiązków, jak i dodatkowych- nowych albo "sezonowych". Uczycie się głównie na własną rękę, męcząc innych w biurze o pomoc, śledząc co robią jak tylko się złapie kilka sekund wolnej chwili (bardzo rzadkie zjawisko zakrawające na paranormalne). Brak wynagrodzenia za przymusowe zastępowanie Lidera Załadunku przez 5 dni w tygodniu na każdej popołudniowej zmianie. Celowe złośliwe działanie przełożonej przeciwko pracownikom (dwa miesiące samych popołudniówek i nocek, próby odwoływania uzgodnionych urlopów, agresywne ucinanie rozmów - wspomniane wcześniej "to polecenie służbowe."...). Manipulacje finansowe przy wypłacaniu nadgodzin (ucinanie z premii by wypłacić za nadgodziny). Hitem było zawyżenie podstawy na umowie, po czym ucięcie premii do tego stopnia, że nagle zarabiało się mniej niż bez podniesienia podstawy :) Ignorowanie konfliktów między pracownikami, brak rozwiązywania ich przez kierowników czy przełożonych, lub wtrącanie się w nie w minimalnym, nieznacznym stopniu, co prowadziło do eskalacji oraz narastania negatywnej atmosfery. Magazyny po sufity wypełnione Ukraińcami nie przeszkadzają, bo jak ich poznać bliżej, to są to w większości wspaniali ludzie, z którymi bardzo dobrze się współpracuje i miło spędza czas, ale zatrudniani Gruzini to jakaś porażka do potęgi. Ani wytłumaczyć, ani zrozumieć, agresja, ignorowanie, olewanie. Nie tęsknię ani nie żałuję opuszczenia tej firmy :)

Podobno biorą teraz każdego co się nawinie. Znowu zatrudniają Gruzinów co ni w ząb nic nie rozumieją ani po Polsku ani Ukraińsku lub Rosyjsku. Prawie wszyscy Polacy uciekli z tamtąd do Komfortu. Zostali tylko najwierniejsi (tzn. tacy co nie chce im się szukać lepiej płatnej pracy bo tutaj im wygodnie). Wszyscy licza na spore podwyżki po tym "EXODUSIE" ale znając realia albo nic nie dostaną albo marne grosze bo dyrektor podobno stwierdził że Ci co już mieli odejść to odeszli. Radzę wszystkim uciekajcie tak jak ja to zrobiłem. Jedyne wyjście dla Castoramy to chyba zmienić XPO na inna firme jak się otworzy drugą część magazynu. Niestety w Polsce robi się przetargi i ten co da najmniej za obsługę to wygra. Więc albo pozostanie XPO z najnizszymi wynagrodzeniami albo wejdzie inna firma z jeszcze niższymi stawkami. Mam nadzieje że wkrótce dyrektorzy XPO przejrzą na oczy i zwolnią Dyrektora Dariusza i Konrada bo jedyny rozsądny kierownik to w tym momencie jedynie Sebastian, który wg mnie powinien zostać dyrektorem XPO Stryków albo starać się na jakieś wyższe stanowisko w innej firmie. Życzę powodzenia tym co zostali. Wyrazie jak byście chcieli zmienić pracę to zapraszam do Komfortu lub innego magazynu. Pracowników szukają wszędzie może trafi wam się jakaś z wyższą stawką i przyjemniejsze praca i atmosferą tak jak mi. Powodzenia.

Życzliwy pracownik

Zarobki 3300 liderzy, 4000 kierownicy, 3200 wózków i 2900 preparacja. Ukraina na każdym kroku. Szczególnie jeden się wywyższa tzn pożal się Boże kierownik Ivan który zapomniał już jak to jest byc szarym pracownikiem i wszystkimi kieruje nie mówiąc już że jest pierwszym kapusiem u dyrektora. Pracownik nie jest szanowany. Ma (usunięte przez administratora) i o nic nie pytać bo nie on jest od myślenia. Premii bardzo mało. Zabierają wszystkim za wszystko. Normy wyznaczone przez kierownictwo prawie nie do osiągnięcia. Dobrze że już tam nie pracuje. Jeśli zamierzacie się tu zatrudnić to naprawdę zastanówcie się dwa lub nawet trzy razy. Przyszłym pracownikom życzę powodzenia.

@Życzliwy pracownik

Brutto? Pytam bo chcialem tu cv wyslac

TAK BRUTTO

@anonymous

I to wszysyko ? Zadnych premii do podstawy?

są premie oczywiście

@anonymous

Czyli to jest np operator 3200 brutto + XXX premi brutto?

@Bbbb

Tak. Tyletylkoze premia przez pierwsze trzy miesiące a później raczej już nie będzie lub bardzo mała bo nory takie że nie da się osiągnąć.

Bbbb

No to juz mnie zniecheciles. Dzieki :)

Konkret
@Bbbb

Prawdę ci napisał.Współczuję tym którzy zdecydowali się tam pracować bo później na innych rozmowach rekrutacyjnych po pracy w xpo cie pytają a czemu tak? A ty im odpowiadasz jak ktoś pisał 3 miesiące masz premie masz więcej po 3 miesiącach masz mniej kasy co każdy patrzy na ciebie jak na debila.Bo jak się sprawdziles dostałeś umowę to oczywiste jest ze masz więcej ale nie w tej firmie.Szczerze odradzam

ALEX

Należy chyba też dodać, że są tacy pracownicy którzy pracują od początku istnienia magazynu. Wydaje mi się, że gdyby było tak jak w opiniach poniżej to przy dzisiejszych możliwościach znalezienia pracy tutaj w okolicy - nie byłoby ich już tutaj.

Witam. W Xpo w Strykownie już pracuje kilka lat. To co się dzieje teraz w tej firmie to już wielka przesada. Dla tej firmy liczą się tylko Ukraincy, Polaków mają za nic. Firma stawia na oszczędności, o premii można zapomnieć,stawia takie wymagania i normy że nikt tego nie może przeskoczyć chyba że jesteś lizusem "GÓRY". Ludzie się zwalniają jak nie mają nic do stracenia. Została nas już garstka z polaków więc dokładają nam coraz więcej pracy. Wszyscy powtarzają że ta firma schodzi na "psy" jak już w biurze pracują ludzie z Ukrainy, którzy kablują "GÓRZE". Osobiście nie polecam tej firmy.

Burger

Nikt ci nie odpisze bo tam robi sama Ukraina z wyjątkiem kadry "zarządzającej"

Życzliwy pracownik

Pracuje w tym magazynie od początku powstania. Bywało różnie, ale to co w ostatnich miesiącach się tu dzieje to trochę przegięcie. Zawsze było dużo pracy, ale wymyslanie i dokładnie kolejnych obowiązków bez dbania o pracownika to już naprawdę przesada. Kierownictwo myśli że wszystko szybko i łatwo zrobić bo tego nie robi. Dbają tylko ostatnio o to jak by komuś obciąć premie. W zeszłym roku była premia roczna w wysokości miesięcznego wynagrodzenia, ale w tym roku uznali, że pracownikom się ona nie należy. Ciągłe podnoszenie norm oraz brak rozdzielenia obowiązków. Było miło ale się skończyło. Czas już chyba poszukać nowej pracy.

Dominika

Jak oceniacie firmę XPO Supply Chain Poland? Czy jest to przyjazne miejsce pracy? Polecacie aplikować do tej firmy osobom młodym, bez doświadczenia zawodowego?W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może ktoś z obecnych pracowników firmy wie coś na temat wolnych wakatów? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Nick2

Renato, możesz rozwinąć określenie "super firma', ponieważ zastanawiam się nad aplikacja na Kierownika Zmiany.

Renata

Super firma a rotacja to dziś norma. Ludzie maja różne powody do zmiany firmy.

Dominika

@Grinch zarobki często są uzależnione od doświadczenia jakie się posiada a także od wykształcenia. Najlepiej dowiedzieć się samemu i iść na rozmowę. Czy aplikowałeś może do firmy XPO Supply Chain Poland Sp. z o.o. ?

nick2
@Dominika

I znowu poszukują kierownika zmiany... czyżby aż tak źle było w firmie, że rotacja pracowników ogromna?

Grinch

A ile płacą takiemu kierownikowi zmiany? ile realnie można zarobić?

Dominika

Poszukują właśnie pracownika na stanowisko Kierownik Zmiany. W ofercie napisali, że zapewniają stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki socjalne w postaci opieki medycznej, ubezpieczenia na życie „wczasów pod gruszą”, świątecznych bonów towarowych, wsparcia finansowego dla osób w trudnej sytuacji życiowej. Może ktoś jest zainteresowany aplikowaniem do XPO Supply Chain Poland Sp. z o.o. ?

Zostaw merytoryczną opinię o GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Stryków

• Jak się pracuje w GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3/5 Na podstawie 32 ocen.

GXO LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ