Opinie o Wilka Polska Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wilka Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wilka Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wilka Polska Sp. z o.o. w Leszno

Maciej Nowy wpis

Jak wyglądają zarobki w firmie na magazynie i produkcji?

Ah, czyli najniższa krajowa, ale ona jest dla nowych pracowników bez doświadczenia? A co jak ktoś tu pracuje kilka lat i ma doświadczenie, to wtedy dają więcej lub jest dodatek stażowy?

Czy te przestoje, o których tu pisano, nadal się zdarzają? Padły tu nawet słowa, że były one powodem zwolnień pracowników, no a ja jednak wolałbym tego uniknąć. Jaka jest skala tych wypowiedzeń? I czy wiecie coś, aby w ostatnim czasie wzrosła stawka? Oczywiście poza wyrównaniem do najniższej krajowej.

Olaf Nowy wpis

Tak przestoje zdarzają sie. Zwalniają by zatrudnić ponownie by znowu zwolnić

Pola Nowy wpis

Na stronie firmy w zakładce praca nie ma żadnych ofert, ale znalazłam stare ogłoszenie dla przedstawiciela handlowego i taki etat by mnie właśnie interesował. Praca jest na terenie województwa podlaskiego czy może na szerszym terenie? Jest jakaś podstawa wynagrodzenia czy pensja składa się tylko z prowizji i wyników? Bo ciekawi mnie ile tak mniej więcej można wyjść miesięcznie.

Nowy pracownik

Jakie godziny pracy na produkcji ?>

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Wilka Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel Techniczno - Handlowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy ktoś mógłby napisać jak w tej chwili jest w wilka, atmosfera , godziny pracy ,zarobki. Ostatnio było ogłoszenie zastanawiam się czy nie spróbować. Jesli jest ktoś wiarygodny i mógłby sumiennie napisać. Dzieki

Wiolka

Rok temu firma potrzebowała pracownika na stanowisko Pracownik działu handlowego. W ogłoszeniu jest napisane, że pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia do tej pracy, co konkretnego wchodzi w skład takich narzędzi? Ile można miesięcznie zarobić?

Czy w Wilka Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Mmmmm

Nie polecam pracy w Wilce gdy mają chwilowy przestój to zaraz zwalniają ludzi a co do zarobków to najniższa krajowa.

Chciałbym zapytać jak wyglada praca na stanowisku doradcy technicznego : Ile wizyt dziennie ? Czy plany realne ? Jak kadra zarządzająca ? Jakie auto ? Czy można używać auta do celów prywatnych ? Benefity? Czy można zarobić 6000 PLN ? Z góry dziękuje za info

@123

A gdzie było takie ogłoszenie? Auto służbowe? W Wilce nie ma czegoś takiego, a co do płac... Nie wiem jak w kadrach, ale produkcja co najwyżej minimalną krajową. Nic poza tym.

Agata
@Anonim

Co najwyżej minimalna krajowa - sugerujesz, że można dostać jeszcze mniej? To w takim razie niektórzy nie mają pełnego etatu?

@Agata

Jasne, że można bo to tak (usunięte przez administratora) firma, że nawet na urlopie zamiast lepiej to wychodzi się gorzej niż powinno. Nie wyrobisz normy, to pójdą Ci po premii, a premia taka, że szkoda się wgl szarpać. A co do etatu to każdy ma pełny etat.

Czy w Wilka Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Nie ma zadnych paczek, ani bonów. A pieniądze na Święta dopiero po przepracowaniu co najmniej roku...

GeraltofRivia

hej witam serdecznie tez bym sie chcialamby dowedziec jakie jest wynagrodzenie i jakie sa tam stanowiska pracy

thx

Hej. Czy w Wilka Polska są w planach jakieś nowe rekrutacje?

kasia

Ostatnio ukazało się ogłoszenie, że potrzebują na produkcję. Chciałabym się dowiedzieć ile tam się zarabia, jaka atmosfera w pracy,ile zmian i czy jakieś pakiety socjalne oferuja?

KM

Witam .Chciałabym się dowiedzieć jakie są możliwości zatrudnienia w Wilka Polska Leszno. Słyszałam ,że opieka socjalna i wynagrodzenie jest na poziomie.Czy może mi ktoś powiedzieć jak się sprawy faktycznie mają?

Zostaw merytoryczną opinię o Wilka Polska Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Wilka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wilka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wilka Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Spółdzielcza 45
    64-100 Leszno