Opinie o RBC Bearings Polska Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RBC Bearings Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w RBC Bearings Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RBC Bearings Polska Sp. z o.o. w Mielec

Dawid

Czy firma daje na start umowę o prace?

SAMTOZROBIE

Tak.

Maria
@SAMTOZROBIE

A po jakim czasie można liczyć na to, że zostanie ona zawarta na czas nieokreślony? :) Przy okazji jak już się udzielam to chciałabym jeszcze podpytać jak generalnie wyglądają początki nowego pracownika w firmie. Czy na start jest jakaś niższa stawka i później wzrasta czy raczej przez cały okres współpracy jest na stałym poziomie?

@Maria

Tu nie ma premi nawet ,podobno właściciel chciał żeby ludzie w dolarach zarabiali ale ten "dyrektor "wybił im to zgłowy.gosc nie ma pojęcia o niczym,siedzi tam jak słup

Urzad celny

Dzień dobry,mam pytanie odnośnie wysyłanie pustych palet na urzad celny A puźniej plombowanie palet na hali firmy?

Przyszła księgowa

Czy ktoś słyszał jakieś opinie na temat pracy księgowej ( asystentki) ? Ile zarabi tak około?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w RBC Bearings Polska Sp. z o.o.?

Zosia z Na dobre i na złe

Po okresie próbnym - (3 miesiące)

Firma RBC Bearings Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowa/ Księgowy ze znajomością języka niemieckiego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Radek

Z całą pewnością w dobrej firmie jak RBC można dobrze zarobić tylko trzeba dobrze pracować.

Maciej
@Radek

Zapomniałeś dodać, że trzeba by brać nadgodziny, pracować w soboty i niedziele na nocnych zmianach i wciskać dobrą bajkę przełożonym. W dodatku będąc operatorem jesteś przy okazji magazynierem, kontrolerem jakości, ustawiaczem i programistą a zarabiasz tylko za operatora.

Agata
@Maciej

Na forum opinie na temat zarobków w firmie RBC Bearings Polska Sp. z o.o. znacznie się różnią. Na jakie konkretnie stawki można liczyć zatrudniając się w firmie? Czy poza dodatkowym wynagrodzeniem za nadgodziny istnieje możliwość zdobycia premii?

Mielec wita
@Maciej

A nie wiesz czy firma zgłaszała że na ich terenie było wylewane chłodziwo do studzienki?I że myto wanny z maszyn na trawie?

Maciej
@Agata

Chwilę już tam nie pracuję, może coś się zmieniło ale wynagrodzenie było porównywalne z innymi okolicznymi firmami jeśli chodzi o stawkę godzinową mimo, że firma podobno pod ręką Szwajcarii. Dodatek nocny nie pamiętam dokładnie ile, premia na święta i chyba wolne ustawowo dni. Comiesięcznej premii jako takiej nie było. Zresztą wszystkiego można dowiedzieć się w dziale kadr. @Mielec wita Nie przypominam sobie takiej sytuacji, chyba że to jakaś świeża sprawa.

Rafał

Marne zarobki

mateusz
@Rafał

tzn ? czy to prawda zze za normalny wymiar czasu pracy płaca operatorowi cnc 3600zl netto czy tylko sciema cisnieta przez kadrowa?

Papryk
@mateusz

Jak przyjdziesz w każdą sobotę i niedzielę na nocne zmiany przez cały miesiąc to może dostaniesz coś koło tego ????

ciekawy

Ile u Was moze zarobić operator CNC tokarz/frezer z doświadczeniem 5-letnim?

@ciekawy

Z tego co wiem to tam doświadczenie jest nieważne. Ważne są relacje z kadrą.

ciekawy
@Piotr

aha rozumiem ale tak mniej więcej na jakie zarobki można liczy/ile zarabiają osoby na tych stanowiskach?

@ciekawy

Brak premi która widnieje podobno na regulaminie mówi wszystko za siebie.

Agata
@ciekawy

Wynagrodzenie w dużym stopniu zależy od doświadczenia, ale też od indywidualnych ustaleń z pracodawcą. W sprawie zarobków warto kontaktować się bezpośrednio z działem kadr. Czy rozważasz dopiero aplikację do firmy RBC Bearings Polska, czy też przesłałeś już CV? Może ktoś się z Tobą kontaktował? Opowiedz proszę, jak przebiega rekrutacja i podziel się jej wynikiem.

Smoczka
@Agata

Z tego co słyszałem to rekrutacja przebiega ułomnie. Operatora co złapali podobno na papierosie 'gdzie na tej firmie jest zakaz palenie ' awansowali na lidera.tak że tego.

Borek
@Smoczka

Zapał na hali zostaniesz kierownikiem

W SZOKU!
@Borek

Naprawdę było tak że lider był z operatorem nielegalnie na papierosie i po złapaniu ich przez majstra lidera zdegradowali A operatora zrobili liderem?

@W SZOKU!

tak to prawda

Firmowi pisarze

Opinie są pisane z (usunięte przez administratora) nie brać ich pod uwagę ludziom się nudzi i piszą co popadnie taka firmowa lektura

Redaktor
@Firmowi pisarze

Tym bardziej bym nie brał pod uwagę opini w której administrator jest zmuszony nakładać cenzurę na treść.a faktem jest że bez dowodów opinie nie mają wiarygodności. Ale to do czasu,relacja niebawem na You Tube.

Green
@Redaktor

Czy chodzi o wylewonie chłodziwa do gleby?

Niestety jest to jedna z wielu firm w Polsce która jest zarządzana przez starego komucha i ubeka. Do tego jeszcze ściąga sobie przydupasów z "Majster formu", którzy nie posiadają żadnej wiedzy o obróbce skrawaniem. Jak przyjeżdża wizytacja ze Szwajcarii to wazelina płynie strumieniami ale cóż się dziwić mendom które potrafią tylko w (usunięte przez administratora) włazić. Ogólnie nie jest najgorzej bo pracowałem w gorszych firmach.

zły

zawsze można gdzie indziej znaleźć prace jak nie pasuje

Obecny pracownik

Hej! Pamiętam, że pracował tu przez może trzy-cztery dni taki psychicznie chory stary pijaczek, który wszędzie widział "ruskich", "czerwonych" i "ubeków". To jesteś ty, gościu?! Ale były jaja, jak cię wywalali. To był chyba jedyny raz, gdy widziałem policję na terenie zakładu. Pisz, co tam u ciebie nowego, bo do dzisiaj cię wspominamy! :D

Zbyszek
@zły

Proszę nie zapomnieć że to firma jest z gościem na specjalnej strefie ekonomicznej w Mielcu na której Szwajcarzy mają ulgi podatowe i tanią siłę roboczą i chociażby z tego powodu winna traktować ludzi z szacunkiem .A ktoś może wie czy właściciel przeprowadza monitoring etyczny wśród pracowników?czy pozwala na to co tu czytamy?

_david

Witam, Ktoś wie jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds zakupów i jakie są zarobki na tym stanowisku?

Firmowi pisarze
@_david

nie ma takiego stanowiska jak narazie

Gdy chcesz przyjść i nabrać doświadczenia to jak najbardziej , możesz bić dzwony na maszynach częściej niż w kościele ,i nikt Ci nic nie zrobi. Kierownik praktycznie nic nie ogarnia , na dodatek wprowadza wielkie zamieszanie i haos na produkcji jak i poza nią , na dodatek jest strasznie fałszywy i denerwujący .

Origami
@Tomek

Nabrać doświadczenia to tam można w sprzataniu i fakt w biciu dzwonów, chociaż sprzątanie nie idzie w parze z dbałością o środowisko. A kierownik..cóż ,przestraszony mały hipek co nie ma własnego zdania i tańczy jak mu dyrektor zagra.ale pamiątki ręcznie robione można kupić przy wyjeździe z firmy w budce,ochrona własno ręcznie je robi. Ta firma to pomyłka.

Gdy chcesz przyjść i nabrać doświadczenia to jak najbardziej , możesz bić dzwony na maszynach częściej niż w kościele ,i nikt Ci nic nie zrobi. Kierownik praktycznie nic nie ogarnia , na dodatek wprowadza wielkie zamieszanie i haos na produkcji jak i poza nią , na dodatek jest strasznie fałszywy .

Henk

Podbijam pytanie?

Dzień dobry,czy to prawda że w tej firmie nie dba się o srodowisko?

Joanna

@Były pracownik Dziękuję za wypowiedź. Wspomniałeś, że firma RBC BEARINGS umożliwiła Ci rozwój. Rozumiesz przez to szkolenia, czy po prostu pracę w gronie osób, od których się uczyłeś? Jeśli były to szkolenia, to jak często były one organizowane? Gdybyś mógł się do tego odnieść, to będę zobowiązana.

Były Pracownik
@Joanna

Niestety tam szkolenia mają wybrańcy .znaczy się z wazeliną zapan brat do kariery.a ludzie co chcieli coś ulepszyć A nie tylko przygotować władzy zostali ładnie mówiąc zepchnięci na margines.

Jarek
@Były Pracownik

A ten dyrektor to nie pracował czasem na Śląsku?

@Jarek

Pracował. Nawet z tamtej firmy ściągnął sobie kolegę aby samemu nie mieszkać w Mielcu za hajs firmowy. Oni obaj maja "życie jak w Madrycie" .

Czy to prawda że w tej firmie toleruję sie alkochol?

Dyrektor
@Kandydat

Oczywiście że tak, możesz przyjść najeb@ny jak meserszmit. Poklepią Cię po ramieniu i powiedzą dobrze zrobiłeś.

Abstynent
@Dyrektor

Przecież takie podejście dyrekcji trzeba gdzieś zgłosić,tam się produkuje części samolotowe ????????

Dyrektor
@Abstynent

Napiszę krótko bo widzę że nie zostało zrozumiane. Głupie pytanie głupia odpowiedź.

...
@Abstynent

Piszę się części lotnicze a nie samolotowe

Dawid
@Dyrektor

Tego typu dyskusje nie powinny mieć miejsca na forum Gowork.pl W tym miejscu skupiamy się na sprawach pracowniczych i wymieniamy rzetelne informacje na temat warunków pracy i aktualnych rekrutacjach. Jeśli masz do dodania taką właśnie opinię, to zrób to. Aktualnie pracodawca szuka operatora obrabiarek sterowanych numerycznie. Co sądzicie o tej propozycji?

@Dawid

Dawid. Przyjdź na rozmowę zobaczysz co i jak. Jedni będą chwalić inni odradzać wiesz jacy są ludzie. Ogólnie zapraszamy do złożenia cv i na rozmowę

Krzysiek
@Dawid

Tego operatora to już szukają jakiś czas, może wynagrodzenie jest kiepskie, że znależć nie mogą?

@Krzysiek

Jak ktoś chce zarabiać nieadekwatnie do stanowiska i nie dostawać premi,robić robote za utrzymanie ruchu i myśleć za programistów to to jest idealne miejsce.

Stefan

Może nie wszyscy muszą się szkolić. Może taka jest polityka firmy. Nie obrażajmy innych żeby nas nie obrażano!

Pracowałem widzialem
@Stefan

Tam nawet kadrową nie zna angielskiego

Zdala
@Pracowałem widzialem

To jakieś bzdury przecież to firma szwajcarska?przecież to by była kpina

Zdala
@Stefan

Jak to jest możliwe że firma ze Szwajcarii która nie jest w uni europejskiej postawiła na specjalnej strefie ekonomicznej w mielcu firme która z tego tytułu ma ulgi podatkowe i zatrudnia Ukraińców którzy cały deficyt wywożą po za unie na Ukrainę i tak samo ta firma do Szwajcarii ,to w takim razie kto tu zarabia?napewno nie Unia?strefa podobno powstała po to aby ludziom z regiony było lepiej

Sławek

Coraz gorzej się dzieje w tej firmie pomijając ukraińców to dyrektor kawa (usunięte przez administratora) gość wzięty od łopaty zero kompetencji nawet rozmawiać nie portafi z ludźmi drugi mądry pseudo kierownik co nic nie potrafi załatwić lizi dupka co się boi dyrektora że hoho. Nie polecam tej firmy sam z niej szybko zrezygnowałem widząc co się tam dzieje a napewno będzie się działo jeszcze gorzej póki nie zmienią rządzących.

Leader
@Sławek

Z kierownikiem tu w RBC idzie wszystko pokojowo załatwić ( wolne, przyjść później, wyjść w czasie pracy np. do lekarza) . zaznaczam "pokojowo".

Jarek
@Leader

A wstawia się za pracownikami ?premie wyznacza sprawiedliwie?dba o przepisy?

Byłem na rozmowie,tragedia,kierownik z innej planety prosto z PRL. dowiedziałem się że urlopy dla pracowników są planowane przez kadry,brak premi,i urlopy bezpłatnie są tylko dla pracowników Ukrainy.nie polecam

Mati

Praca super ,dyrektor exstra

Zostaw merytoryczną opinię o RBC Bearings Polska Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w RBC Bearings Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RBC Bearings Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RBC Bearings Polska Sp. z o.o.?

RBC Bearings Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.

RBC Bearings Polska Sp. z o.o.