Opinie o RBC Bearings Polska Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RBC Bearings Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w RBC Bearings Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RBC Bearings Polska Sp. z o.o. w Mielec

Klaudka Nowy wpis

hej, w ofercie dla administratora ERP było napisane, że trzeba być gotowym na delegacje. Jakie konkretnie się wykonuje i jak często? Czy są one także do Szwajcarii lub USA tak jak ktoś pisał w przypadku innych stanowisk?

Henia Nowy wpis

Jak płacone są delegacje administratorom ERP? Jest krótka oferta przy której wpisano, że dodawane są one do stałego wynagrodzenie. Nie ma przy tym już żadnych premii?

Ewcia Nowy wpis

W odniesieniu do niektórych z ostatnich komentarzy to jaka atmosferę podczas pracy ma młodszy technik IT? od paru dni widnieje oferta z oznaczeniem, że to praca od zaraz. ciekawią mnie powody przyjęć. czy to rozwój? jak go ocenicie z perspektywy tego stanowiska?

Xd Nowy wpis
@Ewcia

Tak "rozwój" hehe. Latanie dziur po pracownikach którzy się zwolnili po tym jak "solidnie" nas nagrodzili podwyżkami... Daruj sobie unikniesz siwych wlosow

Kabaret

Firma cyrk , kierownictwo co roku walczą jak lwy o twoja podwyżkę , abyś mógł zarobić kilka zloty więcej niż najniższa krajowa po kilku latach pracy . Ciągła rotacja ludzi , ponieważ nie są w żaden sposób doceniani .firma pokazówka.

Firma RBC Bearings Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowa/ Księgowy ze znajomością języka niemieckiego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Amelia

A tu w ogóle patrzą na wynik? O operatorach chociażby myślę, bo ktoś napisał, że zna dobrych ludzi w swoim fachu, którzy zgarniają tu najniższa. Jak to będzie w przypadku Administratora ERP? Ile się zarobi? w ofercie jasno jest wskazane, że należy mieć przynajmniej 3 / 5 lat doświadczenia. ciekawi mnie przy tym przebieg rozmowy?

Eliasz
@Amelia

Obstawiam ze widelki na to stanowisko beda ok 5-7 k (ale moge sie mylic). Jesli jestes ogarnieta osoba i szybko sie uczysz to brak doswiadczenia raczej nie bedzie problemem.

Zartownisie
@Eliasz

Hahaha ładnie umiecie zachęcić ludzi do pracy. Zapomnieliście poinformować że podane widełki są w brutto. A co do doświadczenia to racja, mieć go nie musisz i tak ktoś inny będzie za Ciebie wykonywał zakres obowiązków. A czy zważają na zadowolenie pracowników, trzeba stanowczo powiedzieć że nie. Jesteś tylko pracownikiem jak nie Ty to następny (szkoda tylko że nie widzą że chętnych już brak), jak się nie podoba to się zwolnij, ich ulubione motto. Nikt o pracownika nie zawalczy

Z parę miesięcy temu widzę ze ktoś już o pracę audytora pytał a właśnie widnieje oferta w internecie na to stanowisko z oznaczaniem, że ktoś jest potrzebny w zasadzie od zaraz… z opisu nie wiem czy to rotacja czy może rozwój, bo jest napisane, że kontakt zostanie nawiązany z wybranymi osobami. Czyli jak teraz podeślę swoje dokumenty to po jakim czasie mogę mieć pewność, że jednak mi się nie udało?

Niki Duow

coś się udało? oferta dalej wisi, o zarobkach stały trik - stabilne, umowa o pracę, czyli pewnie wg nich audytor to sprzątaczka (szacun, bo moja babcia nią była) czy płacą trochę lepiej?

Muminek
@Niki Duow

Biuro ksiegowych jest duze wiec pewnie caly czas sie cos kreci. Jedni odchodza inni przychodza. Ta praca to chyba gownie ksiegowanie w ERP a przy okazji jakies wyjazdy. Na dzien dzisiejszy nie wiem czy jest duzo pracy audytowej. Kidys byl 1 wyjazd do USA ... teraz ciezko powiedziec

Ofertę dla audytora to widzę, że jeszcze raz wznowili. Zgłaszał się ktoś czy raczej miał wątpliwości jak ludzie w poprzednich wpisach? Zastanawiają mnie te wyjazdy zagraniczne z opisu. czego dotyczą (czy głównie to wyjazd do siedziby jak pisano kiedyś?) i jak często się zdarzają w roku? kto ponosi koszty?

Muminek

Bo ciagle szukaja nowych :) Biuro ksiegowe jest spore wiec caly czas szukaja nowe osoby. Koszty wyjazdow : transport, hotel + dieta pokrywa pracodawca, wszystko ponad to trzeba zaplacic samemu.

Xd

Natknąłem się na ogłoszenie operatora CNC. Mam pytanie, co macie na myśli pisząc, że wynagrodzenie jest adekwatne do doświadczenia? Pracuje tam kilka moich znajomych którzy nie są wcale najgorszymi operatorami CNC. Tymczasem pracują oni za niemalże najniższą krajową. Więc jak to jest z tym wynagrodzeniem?

Eliasz
@Xd

Musisz wynegocjowac dobre wynagrodzenie przy przyjeciu do pracy.

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie RBC Bearings Polska Sp. z o.o. jako Audytor? Jakie macie wrażenia?

Aldona

Zakładam, że aplikacje na stanowisko księgowa-audytor wewnętrzny są jeszcze przyjmowane. Ktoś mi krótko streści, jak wyglądają wyjazdy zagraniczne do tamtejszych oddziałów? Jak długo, jaki środek transportu, jak wygląda rozliczanie delegacji i koszta po stronie firmy? Trochę się zasiedziałam, a może czas użyć angielskiego i stać się mobilną audytorką :)

Mirek
@Aldona

Wyjazdy zazwyczaj do siedziby w szwajcarii, USA. Delegacje sa rozliczone zgodnie z polskim prawem (dieta). Lot samolotem + pociag / auto na miejscu.

Gabriela

A czy ktoś z Was napisałby, jakie w nowym roku jest te "wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności" w przypadku magazyniera? I czy to ogłoszenie wiszące na stronie jest jeszcze aktualne?

@Gabriela

nie istnieje cos takiego jak wynagrodzenie adekwatne do doswiadczeznia czy umiejetnosci... liczy sie rynek pracy (tzn zmowa sse) plus kwestia czy sie im spodobasz i cie polubia... wtedy mozesz uslyszec proponowa stawke.... tu obecni doswiadczeni pracownicy dostali tak zenujce podwyzki ze wiekszosc mysli sie zwalniac... ale nikt ich nie zatrzyma bo tutaj nikt nie dba o pracownika... nie polecam firmy, oszczedzisz soebie bardzo duzo zdrowia

@:)

Czyli to slogan z ogłoszenia... A o ile PLN dostaliście te podwyżki, że taka jest wasza reakcja? Zastanawiam się w takim układzie, czy magazynier, którzy chce wnieść do firmy istniejące doświadczenie, jest może traktowany inaczej, niż "starzy wyjadacze"?

No tak.
@Gabriela

O ile PLN dostaliśmy powiedzieć nie możemy. Jednak usłyszeliśmy że "mamy się cieszyć że coś dostaliśmy bo nie musieliśmy dostac". A nowy pracownik ma zdecydowanie lepiej od tych "starych wyjadaczy", ponieważ jest zatrudniany na nowym rynku pracy... A stary pracownik jak chce lepiej zarabiać musi się zwolnić i zatrudnić gdzie indziej. A z drugiej strony nie wiem po co firma chce zatrudniać nowych pracowników i oskarża obecnych o brak chętnych do pracy skoro bezpodstawnie zwalnia tych na których mogli liczyć w piątek, świątek czy sobotę. Nie polecam. Szkoda ciągnąć ten temat.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w RBC Bearings Polska Sp. z o.o.?

Xd

Nikt taki tu nie pracuje :))

Kk

Nie polecam aplikowania do tej firmy. Proces rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Kontakt panią pracującą w tej firmie, która zajmowała się rekrutacją znacznie utrudniony. Otrzymałam bardzo wymagające zadanie rekrutacyjne na które poświęciłam kilka dni. Mimo wysłanych e-maili, nie dostałam żadnej informacji zwrotnej na temat wykonanego zadania ani dalszego procesu rekrutacji

Perun

Pod ładną okładką korporacji międzynarodowej kryję się chamstwo kadry kierowniczej i brak profesjonalizmu inżynierów. Zarobki tragicznie niskie patrząc na inne zakłady które nie tylko udają obecność kapitału zagranicznego, jakby tego było mało to zdarzają się pomyłki przy liczeniu wypłat. Nic dziwnego w braku zaangażowania pracowników jeśli są dyskryminowani wobec Ukraińców, tym bardziej jeśli są zastraszani że jeśli się zwolnią to dyrektor (mentalnie stary komuch) i inni zrobią wszystko by zepsuć takiej osobie opinię u następnego pracodawcy. Bardzo dobrze że kolejne 3 osoby planują złożyć wypowiedzenie. Zdecydowanie nie polecam zatrudniania się w tej firmie

Olga
@Perun

Co takiego niby robią że psują opinie u kolejnych pracodawców?

Iwan
@Perun

Jak jestesmy faworyzowany ja jestem z UA i też mnie gonia jak psa.

Prawda nas uwolni
@Perun

W pełni się zgadzam z opinią!

@Iwan

czyli jednak równość tu panuje? generalnie jak sytuacja wygląda obecnie, dalej ta gonią czy się coś uspokoiło skoro nikt z obecnie zatrudnionych niczego nie pisał? pracujesz jeszcze?

Dyskryminacja
@Gabriela

Nie ma równości. Jest jawna dyskryminacja. Lepiej samemu przyjść i to zobaczyć niż pisać szczerze o atmosferze na firmie, by jakaś osoba z zarządu podawała się za wschodniego sąsiada i mówiła że ona też ma źle... Bujda na kiju, każdy wie już na kogo stawia firma.

@Dyskryminacja

No ja tam do końca nie wiem.. Ale skoro tak to jakie warunki zatrudnienia przewidujesz tu w przyszłym roku?

przyszlosc
@Gabriela

Zrownanie z najnizsza krajowa dla pracownikow starym stazem.... w efekcie zamkniecie firmy bo nikt tu nie bedzie pracowal.

@przyszlosc

Ciekawa w zasadzie jestem czy jest w ogóle taka możliwość. Nie zmienią prędzej sposobu wynagradzania czy po prostu fizycznie jeśli o finanse chodzi firma nie ma tego typu potencjału? Kredytów ani żadnych tego typu obligacji to nie ma?

Mielczanin
@Gabriela

Dopuki pracuje tam pan dyrektor i jego poddani lnic dobrego tam się nie wydarzy,zapraszam do zapoznania się z karierą dyrektora .Jak mnie tam zatrudniali to opowiadali jak to będą budować nowe hale ,mineło 10 lat i dalej nic tam nowego nie ma,bardzo źli ludzie tam żądza.

@Mielczanin

Aha a czemu tego nie robią? W sensie finansów brak? Pandemia po drodze wypadła to może coś przyblokowało, a teraz coś konkretnego o tej hali słychać?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w RBC Bearings Polska Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako UX Designer, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 7 października.

Szczery

Takie same jak na całej strefie... Nikt od nikogo gorszy ani nie lepszy.

Ewelina
@Szczery

No ok, ale jakie te benefity są? Mnie ciekawi akurat posada Inżyniera Produkcji. Trafiłam w internecie na ogłoszenie. Czy jest jakiś pakiet medyczny itd.?

Kondzio

Polecam firmę jest bardzo chętna dawać pracownikowi zarobić dodatkowe pieniążki a jest to spowodowane ty że obecnie jestem na chorobowym i przychodzę do pracy pracować także opłaca mi się to podwójnie.

Wazelina
@Kondzio

Ktoś jak się oddaje manipulacja pani M,i i cześka z chorzelowa to tak właśnie pisze

Byłem na rozmowie nie dawno w tej firmie i szczerze nie polecam... Za moje kilkudziesięcioletnie doświadczenie na obrabiarkach CNC dostałem tak żenująca propozycje wynagrodzenia że bardziej opłaca mi się pracować na kasie w supermarkecie... Kasa znacznie większą a myślenia podczas pracy brak czym niestety praca na obrabiarkach się różni bo myśleć trzeba nieustannie... Rodzi się więc pytanie... Po co być specjalistą w danej dziedzinie skoro zamiatanie ulic jest bardziej dochodowe?

Slawko

Nie polecam firmy . Kierownik patrzy codziennie w kamery i drukuje zdjęcia . Pokazuje pracownikom codziennie ile kto siedział na jadalni albo ile maszyna nie pracowała . Posądzaja ludzi o kradzieze choc nigdy nikogo nie złapali za reke ani nie udowodnili nikomu nic . O wypłatach to szkoda wogole mówic .

Rodo
@Slawko

W takim razie kierownik łamie prawo rodo i drukując zdjęcia stosuje wobec pracowników mobbing,radzę to niezwłocznie zgłosić do Państwowej Pnspekcji Pracy

Zgredek
@Slawko

Ta i zarobki adekwatne do umiejętności. Ciul że przychodzisz do pracy i wylicza Ci stawkę po latach pracy a nie o wspomnianych umiejętnościach. Nie ważne że robisz na 3, 5 czy 10 maszynach i wykonujesz inne dodatkowe czynności montaż, pakowania itp. ale to dalej się nie liczy do Twoich umiejętności i dostaniesz marną stawkę a podwyżki rzędu 70 gr to właśnie to jest to docenienie pracownika że robisz wszystko i na wszystkim (usunięte przez administratora). Polecam zatrudnić się do tej firmy pod warunkiem że jest się ukraincem wtedy jesteś lepiej traktowanym niż śmieciowy Polak.

Kontrola jakosci

Jak pracowałem w tej firmie to były wieczne problemy z utrzymaniem wymaganej temperatury na produkcji,czy dyrektoror się z tym uporał?czy dalej produkcja tak ważnych zeczy jak elementy do samolotów są produkowanego w złych warunkach ?

Dawid

Czy firma daje na start umowę o prace?

SAMTOZROBIE
@Dawid

Tak.

Maria
@SAMTOZROBIE

A po jakim czasie można liczyć na to, że zostanie ona zawarta na czas nieokreślony? :) Przy okazji jak już się udzielam to chciałabym jeszcze podpytać jak generalnie wyglądają początki nowego pracownika w firmie. Czy na start jest jakaś niższa stawka i później wzrasta czy raczej przez cały okres współpracy jest na stałym poziomie?

Sławek
@Maria

Tu nie ma premi nawet ,podobno właściciel chciał żeby ludzie w dolarach zarabiali ale ten "dyrektor "wybił im to zgłowy.gosc nie ma pojęcia o niczym,siedzi tam jak słup

Zostaw merytoryczną opinię o RBC Bearings Polska Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w RBC Bearings Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RBC Bearings Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RBC Bearings Polska Sp. z o.o.?

RBC Bearings Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.

RBC Bearings Polska Sp. z o.o.