RBC BEARINGS POLSKA SP Z O O

Mielec

Opinie o RBC BEARINGS POLSKA SP Z O O

hyh 2016-08-13 22:20
Na pewno zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków, ale zastanawiam czy są jakieś benefity socjalne, może wiecie? Nie ukrywam, że zależy mi na odpowiednim ubezpieczeniu do pracy, a pewnie to osiągalne.
ludwik 2016-11-13 13:18
Podobno ludzie przychodzą i odchodzą, duża rotacja tam jest oraz zaczęli zatrudniać ukraińców. Może wypowie się ktoś kto pracuje w RBC
alo 2017-04-05 13:35
Jak przyjeżdżali szwajcarzy/francuzi to było spoko. teraz firma zatrudnia ukraińców i niestety syf sie zrobił.
Sławek 2017-04-21 00:08
Coraz gorzej się dzieje w tej firmie pomijając ukraińców to dyrektor kawa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gość wzięty od łopaty zero kompetencji nawet rozmawiać nie portafi z ludźmi drugi mądry pseudo kierownik co nic nie potrafi załatwić lizi dupka co się boi dyrektora że hoho. Nie polecam tej firmy sam z niej szybko zrezygnowałem widząc co się tam dzieje a napewno będzie się działo jeszcze gorzej póki nie zmienią rządzących.
Pracownik 2017-04-22 00:53
Niestety jest to jedna z wielu firm w Polsce która jest zarządzana przez starego komucha i ubeka. Do tego jeszcze ściąga sobie przydupasów z "Majster formu", którzy nie posiadają żadnej wiedzy o obróbce skrawaniem. Jak przyjeżdża wizytacja ze Szwajcarii to wazelina płynie strumieniami ale cóż się dziwić mendom które potrafią tylko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] włazić. Ogólnie nie jest najgorzej bo pracowałem w gorszych firmach.
zły 2017-04-26 16:57
zawsze można gdzie indziej znaleźć prace jak nie pasuje
Pracownik 2017-05-03 02:36
Firma dopłaca do ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, basenu i siłowni. Ogólnie firma była całkiem OK, natomiast niestety widać, że z czasem jest coraz gorzej.
Joanna 2017-05-23 15:58
@Pracownik co przez to rozumiesz? Jakie zmiany zachodzą w firmie?
Pracownik 2017-05-31 17:51
Na gorsze :)
Joanna 2017-06-21 09:47
@Pracownik a tak konkretnie? W poprzednim komentarzu wymieniłeś benefity na jakie mogą liczyć pracownicy firmy. Takie jasne informacje są pomocne dla osób, które starają się podjąć decyzję podjęciu zatrudnienia w nowej firmie. Dla nich również będą istotne informacje na temat tego jakie zmiany w firmie zachodzą, tak by mogli oni podjąć poinformowaną decyzję odnośnie zmiany pracy.
Leader 2017-07-01 13:29
Z kierownikiem tu w RBC idzie wszystko pokojowo załatwić ( wolne, przyjść później, wyjść w czasie pracy np. do lekarza) . zaznaczam "pokojowo".
Zostaw swoją opinię o RBC BEARINGS POLSKA SP Z O O - Mielec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RBC BEARINGS POLSKA SP Z O O