Family Brokers S.A.

Opole

Opinie o Family Brokers S.A.

agent3 2016-09-14 12:54
ale system odblokowali. tylko dalej nie odbierają telefonów i nie zapłacili zaległych prowizji.pewnie zbierają nowych pośredników do współpracy dlatego trzeba z tym skończyć żeby przestali oszukiwać ludzi.
Agentka D 2016-09-19 08:52
Zanim nie zapłacą zaległości na pewno nie ma co im nic puszczać. Ostatnio od nich usłyszałam, że zaległa prowizja będzie zapłacona, tylko nie potrafią powiedzieć kiedy...
agent3 2016-09-19 14:55
może i zapłacą tylko kosztem następnych nieopłaconych faktur.ja wypowiadam im umowę i zostawiam sprawę dla mojego prawnika.
pan 2016-09-22 16:51
napiszcie proszę czy udało wam sie odzyskać pieniądze ? a moze ktoś ma już nakaz sądu ?
Ewa 2016-09-26 11:17
ja nie. najgorsze jest to że jest cisza-nikt nie odpisuje na mejle i nie odbiera tel
Family Brokers 2016-09-28 17:32
Szanowni Państwo, odnosząc się do powyższych kwestii, problem techniczny dot. strony Family Brokers SA oraz systemu informatycznego został naprawiony. Obecnie aplikacja działa prawidłowo.
Informujemy również, iż zaległości z tytułu nieopłaconych faktur zostały uregulowane. Za wszelkie opóźnienia z tytułu płatności przepraszamy. Poczynimy odpowiednie kroki, żeby powyższe sytuacje nie miały więcej miejsca.
Family Brokers 2016-09-28 17:33
Szanowni Państwo, odnosząc się do powyższych kwestii problem kontaktu telefonicznego z Firmą Family Brokers był przejściowy zarówna infolinia wsparcia jak i emaile są dostępne od Pon. do Pt. w godz 8-18. Za zaistniałą sytuację przepraszamy Zespół Family Brokers
Agentka 2016-09-30 12:10
Zaległości nie zostały opłacone. Proszę nie wprowadzać w błąd.
była agentka 2016-10-03 12:08
Szanowny Family Brokers,po pierwsze przedstaw się jak już chcesz tutaj odpisywać a nie zasłaniasz się nazwą,po drugie jak widać już na kolejnych postach nie wprowadzajcie w błąd bo ludzie dalej kasy nie dostali,po trzecie przejściowy problem to może występować godzinę lub dzień ale nie dwa tygodnie z jasnym komunikatem "że nie zapłaciliście za serwer",po czwarte mam prośbę do dyrektorów-podajcie swoje numery telefonów tutaj lub na stronie internetowej to ja chętnie zadzwonię i skonfrontuje o czym piszecie a myślę że i na przyszłość się przydadzą
kto to 2016-10-03 18:42
po co Wy piszecie takie brednie?ktoś wam za to płaci?w firmie niema żadnej atmosfery,jak widać powyżej nie płacą kontrahentom itd.
agent Płock 2016-10-10 11:22
W dniu dzisiejszym telefon znowu wyłączony i brak możliwości jakiegoś kontaktu.
toruń 2016-10-10 15:25
czyli to już koniec? a może tak jak napisała "była agentka" niech dyrektorzy (pan wojciech i pani aldona) podadzą numery do siebie
Janusz 2016-10-10 20:35
ja czytałem na innym portalu odnośnie grupy PCH, że ludzie zgłaszają zawiadomienia do prokuratury. zastanawiam się czy family brokers też nie powinno być zgłoszone, ja swoje zrobiłem a pieniędzy nie dostałem a pewnie inni dostali bo nie pracowaliby tam tak długo.
Gaga 2016-10-15 01:41
Myślisz, że W. i A. mieli wpływ na to? To właściciele całej grupy PCH robią takie numery we wszystkich spółkach.
Przeczytaj sobie trochę w sieci.
toruń 2016-10-17 10:49
a nie?tak jak sam napisałeś jak szli tam do pracy to poczytali przecież gdzie i z kim będą robić interes więc byli świadomi a do tego pracują tam już rok to ja bym po miesiącu odszedł a nie świecił oczami.
Gaga 2016-10-17 11:32
No właśnie nie. W tego typu machinach zawsze na początku jest OK. Pierwsze m-ce były bez zawirowań więc pewnie tez byśmy pomyśleli podobnie.
Teraz dopiero wychodzi całe prawdziwe oblicze grupy PCH.
Właściciele to ludzie bez jakichkolwiek zasad.
Ty też początkowo wierzysz w zapewnienia ludzi, bajki o spółkach na giełdzie itp.
toruń 2016-10-17 13:23
wychodzi na to,że jesteś pracownikiem?to może powiesz kim jesteś żeby się uwiarygodnić i przystąpisz do wspólnego walczenia o to co nam się należy?ps.ja nie wierzę w takie bajki-wystarczyło poczytać o grupie i niespłacanych obligacjach.
ja 2016-10-19 12:06
Ja otrzymałam zapłatę za zaległe faktury, 27.09.2016- pieniądze wpłynęły na moje konto. Dziś otrzymałam e-mail, że problemy były w związku z wyłudzeniem pożyczek przez ich agenta, za które musieli zapłacić (?) i że prezes zarządu się zmienił. A jak jest u was? Mnie bardzo namawiają na nie rozwiązywanie z nimi umowy współpracy ale boję się że sytuacja się powtórzy...
J. 2016-10-20 13:25
życzę powodzenia nowemu zarządowi i ja chętnie wrócę do sprzedaży jak będą mieli coś ciekawego. można było się spodziewać że tak to się skończy bo to nie pierwszy taki numer pana w.w.
cezar@ 2016-10-20 19:21
A kim Ty jesteś że pozwalasz sobie na takie "opluwanie" kogoś, założę się że pojęcia nie masz o prawdziwych przyczynach, więc daruj sobie te chamskie dogadywania,
J. 2016-10-24 08:08
poszkodowanym.gdyby pan odbierał telefony,odpisywał na smsy lub @ to byłoby inaczej a tak zostałem zmanipulowany i oszukany a pan tylko słyszałem nowe samochody,urlopy za granicą i unikanie jakiegokolwiek kontaktu.
jolka 2016-10-24 18:11
więc jednak pojęcia nie masz o prawdziwych przyczynach
anna 2016-10-26 15:46
uderz w stół......... :-)
co nowego 2016-11-10 20:45
są jakieś nowe produkty?ktoś sprzedaje?
góralka 2016-11-22 12:36
Fajnie by było gdyby panie pracujące przy telefonach były bardziej miłe i wyrozumiałe dla agentów potrzebujących pomocy przy wprowadzaniu wniosków.Bardzo zawiły system
zainteresowana 2016-11-24 13:56
a dlaczego w krs znów widnieje pan w.w. jako prezes?
dragma 2017-02-08 14:34
witam,
czy odzyskała Pani swoje pieniądze?
dragma 2017-02-08 14:36
witam, otrzymał Pan zwrot swoich pieniędzy?
dragma 2017-02-08 14:38
moge pomóc w odzyskaniu Pani pieniędzy
tomi 2017-02-11 11:53
a w jaki sposób?
Karol 2017-02-25 07:50
Roman a Tobie czym podpadł?
@Piotr 2017-02-25 13:17
Oj, Roman, jak ty taki odważny, że nie zawahałeś się bezpodstawnie kogoś oskarżyć i opluć, to teraz podaj swoje dane, żeby wszyscy wiedzieli jaki ty uczciwy jesteś.
Ktoś 2017-03-23 09:03
A kto używa Peugeota 508 LU645?
nowy 2017-03-27 20:50
Witam, zamierzam z nimi podpisać umowę(family brokers). Czy firma jest uczciwa co do prowizji?
I czy wypłacają terminowo prowizje
Poszukuję 2017-05-26 09:21
A kto jeździ i gdzie parkuje Land Rovera WI8997 z tej firmy?
wowo 2017-05-26 17:47
witam. mam obligacje equitera, od kwietnia 2017 firma nie płaci odsetek, na kontakt mailowy brak odpowiedzi. czy zawiązała się juz ta spółka na pozew zbiorowy przeciwko firmom p. CH.?? pzdr
Kamila 2017-06-06 17:06
EQUITIER. SA WARSAwa to samo nie wypłacają pensji !!!!
agent były 2017-06-08 11:47
Niestety Pan Wojetk oraz Pani Aldona spaleni już są na rynku pośrednictw. Pan Wojetek znowu nową spółkę ma.
pan 2017-06-12 18:00
a ktoś z nimi jeszcze współpracuje?
nevermind 2017-06-21 14:13
tej firmy już nie ma!!!
pan 2017-06-21 15:21
jakiej?
pan 2017-06-22 15:57
no ale teraz ktoś zaczął wątek o nowej firmie pana WW i pani A. ktoś z nimi współpracuje?
debt one s.a. 2017-07-01 17:06
chmielewski, pewnie na leasingu to jest.. w innych spolkach bylo podobnie. z dnia na dzien sie zwineli
Zprzywuska@gmail.com 2017-07-12 12:36
Witam posiadam obligacje Equitier. Czy bedzie wprowadzony jakis pozew zbiorowy? Nie wiem co mam zrobić.... prosze o kontakt zprzywuska@gmail
Pomoc 2017-07-21 11:30
Witam wszystkich! Niestety spółki wchodzące w holding PCH okazały się oszustami i emitowały obligacje gdzie nie były w stanie spłacić swoich obligatariuszy... zapraszam osoby poszkodowane do kontaktu na adres mailowy wsparcie@pomocobligacje.pl
pomoc 2017-07-21 16:30
Dzień dobry,

jeśli jest tu ktoś, kto nie odzyskał kapitału bądź z odsetek z inwestycji w obligacje - zapraszam do kontaktu. Pomogłem już wielu obligatariuszom w odzyskaniu pieniędzy wtopionych w trefne inwestycje.

W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu mailowego: obligacje.pomoc@gmail.com
Ela 2017-08-02 22:44
Dlaczego są spaleni? To Chmielewski brał pieniądze, nie oni. Bez przesady. To nie pierwszy biznes, który nie wypalił bo właściciele to oszuści. Dlaczego wina ma spadać na pracowników?
Pamiętacie Family Finance Kulczyka? Czy zaległości w opłatach czynszowych lokali Oddziałów tej firmy to też wina pracowników? Opóźnienia wypłat lub ich brak też?
Głupie gadanie i tyle.
Obecny Prezes "leje" na wszystko i do tego komentarza nie ma. Nie odbiera telefonów itp. Świadomie przejął Spółkę, On nie WW i A. Chmielewski sciągał pieniądze z rynku bazując na image swojej grupy kapitałowej.
Zastanówcie się kto wywrócił spółkę i kiedy.
WW i A odeszli jeszcze w 2016.

Powodzenia w rozmyślaniach.
kynia 2017-08-07 20:13
ja również posiadam obligacje tej firmy i też nie wykupili ich w terminie.Czy jest więcej ludzi w tej sytuacji?
FJ Lublin 2017-08-17 13:46
Witam
tak ,My mamy nakaz zapłaty . Podaje Panu/Pani Sygn./akt VIIIGNc2318/17 .wyrok z 17maja 2017r SR Lublin-Wschód .Przy okazji próbowałem rozmawiać z tym iż rzekomym prezesem Wojciech Włodarczyk ,okazuje sie ze Pan uciekła z prezesowania Family Brokers ,a otworzył swoją firmę PREAT Sp. z o.o z siedzibą w LUblinie przy ul.Chopina ,niestety to biuro wirtualne. I nie chciał sie ze mną spotkać mimo wielu "pokornych" próźb.

Pozdrawiam
Kamorec 2017-08-20 00:20
Tak ,proszę o podani meila ,ja tez mam ich obligacje ,wlasnie zamierzam wszcząć postepowanie sadowe ,na przedsadowe wezwanie do zaplaty nawet nie odpowiedzieli.
Zostaw swoją opinię o Family Brokers S.A. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Family Brokers S.A.