Opinie o Family Brokers S.A. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Family Brokers S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Family Brokers S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family Brokers S.A. w Opole

Tymek Nowy wpis

czy firma z Opola ma jakiś związek z tą z Lublina, trudno jest znaleźć jakieś informacje.

Kamila

EQUITIER. SA WARSAwa to samo nie wypłacają pensji !!!!

agent były
@Kamila

Niestety Pan Wojetk oraz Pani Aldona spaleni już są na rynku pośrednictw. Pan Wojetek znowu nową spółkę ma.

@agent były

a ktoś z nimi jeszcze współpracuje?

nevermind
@pan

tej firmy już nie ma!!!

@nevermind

jakiej?

pan

no ale teraz ktoś zaczął wątek o nowej firmie pana WW i pani A. ktoś z nimi współpracuje?

Ela Nowy wpis
@agent były

Dlaczego są spaleni? To Chmielewski brał pieniądze, nie oni. Bez przesady. To nie pierwszy biznes, który nie wypalił bo właściciele to oszuści. Dlaczego wina ma spadać na pracowników? Pamiętacie Family Finance Kulczyka? Czy zaległości w opłatach czynszowych lokali Oddziałów tej firmy to też wina pracowników? Opóźnienia wypłat lub ich brak też? Głupie gadanie i tyle. Obecny Prezes "leje" na wszystko i do tego komentarza nie ma. Nie odbiera telefonów itp. Świadomie przejął Spółkę, On nie WW i A. Chmielewski sciągał pieniądze z rynku bazując na image swojej grupy kapitałowej. Zastanówcie się kto wywrócił spółkę i kiedy. WW i A odeszli jeszcze w 2016. Powodzenia w rozmyślaniach.

Rafał Nowy wpis
@Ela

Pani A, zawsze Pani w ten sposób tlumaczy?

pomoc

Dzień dobry, jeśli jest tu ktoś, kto nie odzyskał kapitału bądź z odsetek z inwestycji w obligacje - zapraszam do kontaktu. Pomogłem już wielu obligatariuszom w odzyskaniu pieniędzy wtopionych w trefne inwestycje. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu mailowego: obligacje.pomoc@gmail.com

Pomoc

Witam wszystkich! Niestety spółki wchodzące w holding PCH okazały się oszustami i emitowały obligacje gdzie nie były w stanie spłacić swoich obligatariuszy... zapraszam osoby poszkodowane do kontaktu na adres mailowy wsparcie@pomocobligacje.pl

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Family Brokers S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Zprzywuska@gmail.com

Witam posiadam obligacje Equitier. Czy bedzie wprowadzony jakis pozew zbiorowy? Nie wiem co mam zrobić.... prosze o kontakt zprzywuska@gmail

Poszukuję

A kto jeździ i gdzie parkuje Land Rovera WI8997 z tej firmy?

debt one s.a.
@Poszukuję

chmielewski, pewnie na leasingu to jest.. w innych spolkach bylo podobnie. z dnia na dzien sie zwineli

nowy

Witam, zamierzam z nimi podpisać umowę(family brokers). Czy firma jest uczciwa co do prowizji? I czy wypłacają terminowo prowizje

Ktoś

A kto używa Peugeota 508 LU645?

zainteresowana

a dlaczego w krs znów widnieje pan w.w. jako prezes?

góralka

Fajnie by było gdyby panie pracujące przy telefonach były bardziej miłe i wyrozumiałe dla agentów potrzebujących pomocy przy wprowadzaniu wniosków.Bardzo zawiły system

co nowego

są jakieś nowe produkty?ktoś sprzedaje?

Ja otrzymałam zapłatę za zaległe faktury, 27.09.2016- pieniądze wpłynęły na moje konto. Dziś otrzymałam e-mail, że problemy były w związku z wyłudzeniem pożyczek przez ich agenta, za które musieli zapłacić (?) i że prezes zarządu się zmienił. A jak jest u was? Mnie bardzo namawiają na nie rozwiązywanie z nimi umowy współpracy ale boję się że sytuacja się powtórzy...

J.
@ja

życzę powodzenia nowemu zarządowi i ja chętnie wrócę do sprzedaży jak będą mieli coś ciekawego. można było się spodziewać że tak to się skończy bo to nie pierwszy taki numer pana w.w.

cezar@
@J.

A kim Ty jesteś że pozwalasz sobie na takie "opluwanie" kogoś, założę się że pojęcia nie masz o prawdziwych przyczynach, więc daruj sobie te chamskie dogadywania,

J.
@cezar@

poszkodowanym.gdyby pan odbierał telefony,odpisywał na smsy lub @ to byłoby inaczej a tak zostałem zmanipulowany i oszukany a pan tylko słyszałem nowe samochody,urlopy za granicą i unikanie jakiegokolwiek kontaktu.

jolka
@J.

więc jednak pojęcia nie masz o prawdziwych przyczynach

anna
@jolka

uderz w stół......... :-)

Janusz

ja czytałem na innym portalu odnośnie grupy PCH, że ludzie zgłaszają zawiadomienia do prokuratury. zastanawiam się czy family brokers też nie powinno być zgłoszone, ja swoje zrobiłem a pieniędzy nie dostałem a pewnie inni dostali bo nie pracowaliby tam tak długo.

toruń

czyli to już koniec? a może tak jak napisała "była agentka" niech dyrektorzy (pan wojciech i pani aldona) podadzą numery do siebie

Gaga
@toruń

Myślisz, że W. i A. mieli wpływ na to? To właściciele całej grupy PCH robią takie numery we wszystkich spółkach. Przeczytaj sobie trochę w sieci.

@Gaga

a nie?tak jak sam napisałeś jak szli tam do pracy to poczytali przecież gdzie i z kim będą robić interes więc byli świadomi a do tego pracują tam już rok to ja bym po miesiącu odszedł a nie świecił oczami.

Gaga
@toruń

No właśnie nie. W tego typu machinach zawsze na początku jest OK. Pierwsze m-ce były bez zawirowań więc pewnie tez byśmy pomyśleli podobnie. Teraz dopiero wychodzi całe prawdziwe oblicze grupy PCH. Właściciele to ludzie bez jakichkolwiek zasad. Ty też początkowo wierzysz w zapewnienia ludzi, bajki o spółkach na giełdzie itp.

@Gaga

wychodzi na to,że jesteś pracownikiem?to może powiesz kim jesteś żeby się uwiarygodnić i przystąpisz do wspólnego walczenia o to co nam się należy?ps.ja nie wierzę w takie bajki-wystarczyło poczytać o grupie i niespłacanych obligacjach.

agent Płock

W dniu dzisiejszym telefon znowu wyłączony i brak możliwości jakiegoś kontaktu.

kto to

po co Wy piszecie takie brednie?ktoś wam za to płaci?w firmie niema żadnej atmosfery,jak widać powyżej nie płacą kontrahentom itd.

była agentka

Szanowny Family Brokers,po pierwsze przedstaw się jak już chcesz tutaj odpisywać a nie zasłaniasz się nazwą,po drugie jak widać już na kolejnych postach nie wprowadzajcie w błąd bo ludzie dalej kasy nie dostali,po trzecie przejściowy problem to może występować godzinę lub dzień ale nie dwa tygodnie z jasnym komunikatem "że nie zapłaciliście za serwer",po czwarte mam prośbę do dyrektorów-podajcie swoje numery telefonów tutaj lub na stronie internetowej to ja chętnie zadzwonię i skonfrontuje o czym piszecie a myślę że i na przyszłość się przydadzą

ja nie. najgorsze jest to że jest cisza-nikt nie odpisuje na mejle i nie odbiera tel

Family Brokers
@Ewa

Szanowni Państwo, odnosząc się do powyższych kwestii problem kontaktu telefonicznego z Firmą Family Brokers był przejściowy zarówna infolinia wsparcia jak i emaile są dostępne od Pon. do Pt. w godz 8-18. Za zaistniałą sytuację przepraszamy Zespół Family Brokers

pan

napiszcie proszę czy udało wam sie odzyskać pieniądze ? a moze ktoś ma już nakaz sądu ?

FJ Lublin Nowy wpis
@pan

Witam tak ,My mamy nakaz zapłaty . Podaje Panu/Pani Sygn./akt VIIIGNc2318/17 .wyrok z 17maja 2017r SR Lublin-Wschód .Przy okazji próbowałem rozmawiać z tym iż rzekomym prezesem Wojciech Włodarczyk ,okazuje sie ze Pan uciekła z prezesowania Family Brokers ,a otworzył swoją firmę PREAT Sp. z o.o z siedzibą w LUblinie przy ul.Chopina ,niestety to biuro wirtualne. I nie chciał sie ze mną spotkać mimo wielu "pokornych" próźb. Pozdrawiam

agent3

zapłacili wam zaległe prowizje?

Agentka D
@agent3

Nic nie zapłacili

@Agentka D

ale system odblokowali. tylko dalej nie odbierają telefonów i nie zapłacili zaległych prowizji.pewnie zbierają nowych pośredników do współpracy dlatego trzeba z tym skończyć żeby przestali oszukiwać ludzi.

Agentka D
@agent3

Zanim nie zapłacą zaległości na pewno nie ma co im nic puszczać. Ostatnio od nich usłyszałam, że zaległa prowizja będzie zapłacona, tylko nie potrafią powiedzieć kiedy...

@Agentka D

może i zapłacą tylko kosztem następnych nieopłaconych faktur.ja wypowiadam im umowę i zostawiam sprawę dla mojego prawnika.

Zostaw merytoryczną opinię o Family Brokers S.A. - Opole

Family Brokers S.A.
1.1/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Matki Teresy Z Kalkuty 18
    20-883 Opole