Opinie o Elgum Plus Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elgum Plus Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Elgum Plus Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elgum Plus Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Czarny kot

Dobre godziny pracy, oprucz wyjazdów,na wyjazdach same straty ????????, polecam dla wytrwałych

Daniel
@Małgorzata

Odradzam współpracy z tą firmą!!!! , zero szacunku do ludzi!!!

Cześć, może ktoś pociągnąć temat tego braku szacunku, o którym ktoś pisał ze dwa lata temu? nie mam pojęcia na ile to aktualne a interesuje mnie praca jako przedstawiciel handlowy. Parę miesięcy temu było dodane ogłoszenie. firma oferuje taśmy przenośnikowe, urządzenia przeładunkowe i inne, tak wynika z opisu i po prostu ciekaw jestem jak do dziś to wszystko schodzi. Może znacie średnie tegoroczne widełki?

Czarny kot Nowy wpis

Małgorzata Nowy wpis
@Czarny kot

Straty? ;p W jakim sensie?

Daniel Nowy wpis
@Małgorzata

Odradzam współpracy z tą firmą!!!! , zero szacunku do ludzi!!!

Małgorzata

Z tego co widzę w komentarzach jeden z byłych pracowników dość mocno otworzył się przed wszystkimi i zaangażował w dyskusję. Podobno o firmie to by książkę mógł nawet pisać. ;p Może zamiast dyskutować po prostu poczekamy na jej wydanie? A w firmie do teraz coś się zmieniło? Dalej "ryją" tak psychę jak twierdzi były?

Gumiok

Siema wszyscy byli i obecni EL-gumiarze, dalej tak (usunięte przez administratora) w tej firmie czy coś się poprawiło? Danuta jeszcze na swoim stanowisku? Kiedy ten Titanic zatonie?

Małgorzata
@Gumiok

Danuta? Czyżby było to imię szefowej, o której piszą w komentarzach? Domyślam się, że pracowałeś tu. Długo? Jaki czas temu się z nimi wszystkimi rozstałeś? Titanic raczej długo będzie dryfować. ;p

Aplikowałeś na stanowisko Przedstawiciel handlowy oferowane przez firmę Elgum Plus Sp. z o.o. sp.k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Jurek

Polecam dla ludzi o mocnych nerwach Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szacunek dla ludzi. Nie wszyscy oszukują

@Jurek

chyba sobie jaja robisz, wątpię aby "szefowa" znała pojęcie słowa SZACUNEK? Pracowałeś to wiesz o co chodzi

Grażyna

Czyli, jak zrozumiałam, według Was największym problemem w firmie Elgum Plus jest bark szacunku na linii pracodawca - pracownik. To oczywiście bardzo poważna sprawa, ale nie wspomnieliście nic odnośnie samych warunków pracy, jakie tam oferują. Co z formą zatrudnienia - umowa zlecenie czy o pracę?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ELGUM-PLUS Sp. z o.o. Sp. k.?

Były niewolnik

Na basen i na karuzelę a przy odrobinie szczęścia kosiarką można pojeździć

Grażyna
@Były niewolnik

Na pewno nie można odmówić Ci poczucia humoru. No ale tak naprawdę nie o to tu chodzi. Na forum wchodzą przecież osoby, które realnie są zainteresowane pracą w ELGUM-PLUS, a więc wypadałoby udzielać im bardziej merytorycznych odpowiedzi. A ogólnie to jak przedstawia się atmosfera między pracownikami tej firmy? Jest w miarę ok?

@Grażyna

idź, przyjmij się i popracuj rok(jeżeli wytrzymasz psychicznie) to pogadamy o poczuciu humoru.

Olga

@K a to wszyscy pracownicy bez względu na stanowisko mają też się zajmować sprzątaniem i koszeniem trawy?

@Olga

Oczywiście że tak, za krótko tutaj pracujesz ale jeszcze zdążysz poznać drugie oblicze "szefowej" P.S. ja pracowałem bardzo, bardzo długo w tej firmie więc książkę mogę napisać Powodzenia:)

K

(usunięte przez administratora) Ciąge pretensje ze cos jest nie zrobione. I potwierdzam ze kosiarka i szczotka bo ciągłe gadanie ze jest brudna podłoga i trawa porosła.

Były niewolnik

Lipa a nie praca. Za czasów nazistów w obozach pracy było podobnie. Lepiej nie zaczynać tam pracy, no chyba że ktoś lubi jak się na niego wydziera i gania przez 8 godzin. I wymagania pani mgr która się (nie)zna na wszystkim z kosmosu. Szczerze?? NIE POLECAM!!!

żałosna strona wszystko kasują co negatywne o danej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Elgum Plus Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Elgum Plus Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Elgum Plus Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Elgum Plus Sp. z o.o. sp.k.
1.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Sochaczewska 13
    01-327 Warszawa

Elgum Plus Sp. z o.o. sp.k.