Opinie o Jaeger Polska Sp. z o.o. w Gryfino

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jaeger Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jaeger Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaeger Polska Sp. z o.o. w Gryfino

Bob

Jak może być dobrze jak się klepią po plecach mistrz z brygadzistą oraz kierownik firmy z brygadzistą bo co kafelki i remont mu zrobił za friko, tak to wygląda nic dodać nic ująć

@góra

Niestety na podwyżke to można liczyć tylko przy zmianie firmy. Wszędzie jest dość podobnie. Dlatego potem ci, co pracują najdłużej na produkcji zarabiają relatywnie najmniej. Płaca minimalna rośnie regularnie.

B.

Witajcie. Chce zmienić pracę i myślę nad pracą w Jaeger. Napiszcie proszę czy warto? Czytam komentarze trochę starsze i dużo tu o brygadzistach i innych ze utrudniają życie. Czy coś się zmieniło?

Dominika
@góra

Niby cos pisali o szkoleniach ale jak konkretnie takie na sortownię będzie wyglądać? czy praca jest ciężka? Ile osób na niej robi teraz i jaka występuje atmosfera? opisze ktoś tez szczegóły co konkretnie się wykonuje? Czy to nudne?

no fucking more

Jak chcesz być (usunięte przez administratora) na 3 zmiany za 3,5 tys. na rękę to zapraszamy. Premia jest uznaniowa przez pierwsze 3 miesiące możesz o niej pomarzyć.

@no more

Aż tak? czyli jakie te normy są tak konkretniej? Przybliżysz je do czegoś albo bardziej przyrównasz do tych gdzie teraz robisz? Mnie przy tych opisach ciekawi to jak ludzie sobie w praktyce radzą i czy są takie osoby, które mimo wszystko siedzą od lat?

Klementyna Nowy wpis

Jak po roku wyglądają zarobki kontrolera produkcji? pisaliście jeszcze w zeszłym o kwocie 3 500 zł. nie wiem jak konkretnie wtedy było ale potrzebuje się rozeznać w bieżących warunkach. w ofercie niestety niczego o nich konkretnego nie piszą

Góra Nowy wpis

No lipa firmie mało pracy już dwie kobiety zwolnili z sortowni a zatrudniają następnego nie roba do góry Zara będzie więcej umysłowych jak fizycznych masakra jest

A tych kontrolerów produkcji to ilu potrzeba tak w sumie? jeszcze w maju zeszłego roku ktoś pytał o te prace, ponieważ oferta była wystawiona a teraz ja również widzę, że widnieje. Nie wiem tylko czy ze względu na rotacje czy rozwój? zależy ile osób tam robi. ogólnie to znacie warunki pracy na tym dziale?

Obserwator Nowy wpis

Ona jest właściwie cały czas ta oferta. Znika na kilka tygodni i znowu się pojawia. Musi być, że słabo płacą a takie stanowisko w regionie jest w cenie i sporo otwartych wakatów.

Krystyna Nowy wpis
@Obserwator

Od paru dni faktycznie znowu jest dostępna oferta dla kontrolera. Ktoś spytał o warunki pracy na dziale, co się konkretnie tak robi? wiecie czy to jakaś bardzo skomplikowana praca czy może każdy się jej może nauczyć?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Jaeger Polska Sp. z o.o.?

Specjalista ds. Finansowych

Dajcie sobie więcej czasu skoro tu już zaglądacie i poszukajcie czegoś innego. Nie polecam. Tak nieprzyjaznej atmosfery podczas rozmowy nie miałem ani wcześniej ani później. Brak profesjonalizmu.

Standard

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

Ilu ludzi na magazynie potrzeba? napiszecie? od paru dni po prostu widnieje oferta a widzę ze ludzie już wcześniej się do niej odnosili. Piszą o jakimś systemie benefitów w opisie ale bez szczegółów. z zarobkami jest podobnie. Jakieś zmiany w ich zakresie teraz maja nastąpić? Warto pójść zobaczyć co zaproponują?

Do tej całej Piły o której ktoś teraz pisał oferty aktualnej nie widziałem. Jak trochę pogrzebałem to magazyniera szukali jakoś z rok temu przez taki portal. faktycznie jest tak jak ktoś napisał, że od nas teraz raczej nie szukają? Gryfino jak się do tego ma? technika procesu tam szukają i myślałem czy by nie aplikować właśnie. Atmosfera tez jest dla mnie istotna, możecie ja opisać?

Jae.Piła

W Pile(listopad 2023) był ostatnio nabór a oferta pracy w firmie widniała na olx jako operator produkcji.Wpis o Pile jest trafiony.Nie pracowałeś/aś w signify lub ukraina to nie zatrudni cie.W signify sie pozbyli tych (usunięte przez administratora)to tu się zjawili,kobiety co poniektóre bardziej operatywne.Nie wiem czym oni się kierują zatrudniając byłych pracowników z signify,szkoda ekrany by to komentować,może przejrzą na oczy.Atmosfera w Pile może być w przyszłości taka niefajna z racji przyjętych pracowników z signify którzy lubią informować kierownictwo co dzieje się na produkcji.Tylko czekać jak machina kapo ruszy.

JAEGER PIŁA+SIGNIFY

W Pile tylko przyjmują byłych pracowników SIGNIFY i ukrainców i niedługo w Pile chyba nazwę też zmieni na signify xd.Zdaniem firmy pracownicy signify są tak świetni,że przyjmują ich praktycznie od ręki(dodam też,żę w signify były grupowe zwolnienia a jaeger się chyba nad nimi lituje). Trochę pracowałem w signify to wiem jacy tam są "fachowcy" ,że w innych firmach to nawet słuchać o nich nie chcą gdyż powiedzmy 20 lat przepracował na 1 stanowisku i taki uważa się za specjalistę a jak jakaś awaria była czy drobna usterka to większość tych specjalistów oczy w dół i technologia obcych i deptanie drogi do mechanika gdyż to fachowcy jak wszystko dobrze szło bezawaryjnie .Widać,iż jaeger daje się łapać na takie kwalifikacje byłych pracowników signify. Jeśli chcesz pracować w jaeger w Pile a nie pracowałeś w signify lub nie jesteś ukraińcem to zapomnij.ukrainiec ważniejszy od Polaka,takie są realia niestety w Polsce,żal,polak polaka by kopał to nie ma co się dziwić,że polaków i Polskę także obcokrajowcy nie szanują

On

Oferta pracy w Jaeger: Kontroler produkcji: to nowe stanowisko czy przejmowane po kimś?

dlatego

bo nikt nie chce tam robić za 3,5 k? najniższa krajowa to 2,8k jak ci uwalą premie to tyle dostaniesz do rączki hehe

@dlatego

Czekaj czyli jako kontroler produkcji zarabiasz te 3,5 tys o których piszesz? Jest po prostu dostępna oferta na necie i tez się nad nią zastanawiałem. Piszesz przy tym o premiach, chyba w opisie mi uciekly? : ) o jakich mowa, jak sobie na nie zapracować?

Nikt nie chce robić za 3,5 tys? to ile ten kontroler tak z ciekawości ostatecznie zgarnia o którym już pisali na forum? mnie tak czy siak praca jako spec od IT by interesowała. Właśnie jeszcze przez parę dni będzie dostępna oferta. z tym ze tez kasy nie podali wprost. Czy ktoś z działu się odezwie? Jaka macie tam atmosferę? i czy praca faktycznie 100% stacjonarna? co z hybrydą?

Kto podejmie wyzwanie

Jeśli chcesz pracować dla Niemca, to nigdy w Polsce. Ta firma to pomyłka, a system zarządzania to katastrofa. Kierownictwo na popołudniowej i nocnej zmianie bardziej chyba lubią dyskoteki niż przepisy BHP. W szczególności, gdy głośnik znajduje się 10 metrów od stanowiska pracy, a banda zarządzających coś tam mamrocze do pracownika, oczekując reakcji na ich wypociny. Wdrożenie do pracy jest śmiechu warte, a szkolenie bardziej skupia się na zwykłym wypełnianiem papierków za nowo przyjętego pracownika, z podrobieniem jego podpisu włącznie. Przekazanie narzędzi do pracy jest na słowo honoru, gdy przyjdzie do rozliczenia to będzie problem. Zasada 5S jest wyłącznie dużą tablicą, która niepotrzebnie zajmuje miejsce, to samo tyczy się tablic przydziału pracy i wielu innych niepraktycznych bzdur. Instrukcje TWI nie odzwierciedlają rzeczywistego sposobu wykonywania pracy na określonych stanowiskach, a są zbędnym dodatkiem, czasem są też niezgodne po przezbrojeniu maszyny, albo ich nie ma. O nieporządku tam, gdzie go nie widać można się dowiedzieć, gdy ktoś trafi na skumulowane odpady. Wymiana matryc to bida z nędzą, nawet tam panuje chaos. Wgląd do twoich danych aplikacyjnych będą miały również osoby trzecie, które nie są związane z rekrutacją, ale lubują się w plotkach i je roznoszą. O terminie nowego szkolenia dowiesz się w tym samym dniu jego przeprowadzenia, w szczególności gdy będzie to miało miejsce po godzinach pracy, a twój przełożony zapomni cię o nich powiadomić, choć wiedział kilka dni wcześniej. Najczęściej jego treść nie będzie związana bezpośrednio z wykonywaną przez ciebie pracą, a jedynie pokazem umiejętności, wpadającej w samozachwyt prezenterki z dobrego kopiuj wklej, bez jakichkolwiek u niej możliwości wytłumaczenia prezentowanych treści. Na końcu skończysz jak większość pracowników i sam opuścisz miejsce pracy, ale nie przejmuj się, dyscyplinarkę prześlą pocztą. Można jeszcze więcej napisać, ale szkoda kredki i czasu, aby malować dalej. Jeśli podejmiesz wyzwanie, to życzę powodzenia, napewno się przyda.

no fucking more

Kornela
@no fucking more

O widzisz, ale to zależy od stanowiska do którego nawiązujesz? To gdzie ta uznaniówka występuje? Sprawdzam, bo mnie interesuje praca jako planista materiałowy i w treści zawarta jest premia wynikowa. Pytanie tylko o jakich wynikach mowa? Są targety przedstawiane na początku miesiąca? Na podstawie czego ustalane?

Pracownik miesionca
@Kornela

Bo ta firma to (usunięte przez administratora), nikt w niej nie chce pracować dłużej niż miesiąc. Chyba ma najgorszą renome w powiecie, tak przynajmniej słysze i widze co na hali się dzieje.

no more
@Pracownik miesionca

Niestety tak jest. Każdy narzeka na Amazon a Amazon przy tej firmie to raj na ziemi. Wiem bo teraz tam pracuje. Każdemu będę odradzał z znajomych dołączenia do bandy 3 zmian. Rozumie normy itd. ale aż tak wysokie? w Niemczech nawet polowy tego nie robią!

@no more

B.

@B.

sprubuj zobaczysz zależy na jaką zmianę trafisz praca nie zła tylko kierownik wrucil to nie dobrze wróży ale praca jest jak sprubuj zobaczysz spodoba się do zostaniesz tylko szkoda że ten nowy kierownik nawet nie spróbował lipa

Xyz
@góra

Mam pytanie czy przyjmują do pracy kobiety i jak pracuje się w zakładzie pile?

BCD
@góra

Mam pytanko jak pracuje się w pile na produkcji i czy można pracować tylko na 2 zmiany mieszkam w domu z małym dzieckirm i nie bardzo pasują mi nocki

@Xyz

Pracują kobiety na produkcji i na sortowni ale na razie tylko potrzeba na produkcję na trzy zmiany

Dominika

ABC

czyli nowy stary kierownik zostaje ? nowy prezes był spoko , chciał zmian stary znów będzie robił co zawsze

Czy w Jaeger Polska Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Brygadzista umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 25 czerwca na Pracuj.pl.

Kandydatka

Witam zaczynam pracę w firmie. Prosze o opinie jak tam jest? Ile na rękę można dostać? Jak atmosfera w pracy? Robią na akord czy raczej wolniej i dokładnie? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie

@Kandydatka

Witam będzie zmiana kierownika może będzie lepiej na akord nie pracujemy są ustalone cykle i trzeba to wyrobić a na rękę zależy ile pani na godzinę dostała atmosfera w pracy sama pani zobaczy ja na miejscu kierownictwa z Niemiec połowę ludzi bym zwolnił chodzi o kierownik planista kajzen pupil kierownika i mistrz produkcji tylko czasy skraca sam niech stanie i zobaczy jak się robi pracował na maszynach Jak pamientam z 15 lat temu i jak on robił niech sobie przypomni ha pracuje tu oko 16 lat było lepiej

@góra

16 lat pracy? co taki staż wnosi w warunki zatrudnienia? dużo się wokół zmienia czy dopiero id niedawna jest inaczej? ta wspomniana zmiana kiedy ma mieć konkretnie miejsce? ciekawa jestem szczegółów. Na jakiej podstawie są wybierane kolejne osoby na tych stanowiskach?

Bob

@Bob

Cała prawda może się Tera coś zmieni detektor zakładu tylko do lipca wreszcie pan doktor coś zmieni jeszcze za pana kierownika zamiany powinien się wziąć za ten (usunięte przez administratora) co jest na jednej zmianie

@Bob

Ale znając życie nic nie zrobią kierownikowi zmiany wszyscy wiedzą o jaka zmianę chodzi za ten (usunięte przez administratora)no chyba że do sądu ktoś pójdzie a tak pod dywan zamiotą jak ostatnio ostatnio

Wifi
@góra

Tera to dopiero się zmieni... W końcu co niektórzy wezmą się do roboty.. A inni poszukają i innej pracy..

Elżbieta

czemu dopiero od lipca? i tak ogólnie jasne, ze forum jest po to by pytać ale w firmie nie ma nikogo z wyższych stanowisk, kto mógłby się co do tego tematu rzetelniej odnieść? gdzie szukać sprawdzonych informacji na miejscu?

góra

A gdzie idzie żebym wyrazie czego nie poszedł do tej firmy bo nie wiem czy do lipca wytrzymam z nim ale nie tylko on powinien opuścić firmę np.pan planista do niczego się nie nadaje pan kaizen wszyscy wiedzą o kogo chodzi i ten pan co tak lubi czasy skracać

@góra

No...idzie do firmy gfzie nie ma nawet planisty....od kaizena też nikogo nie ma. Podobno nie ma budżetu na ich godziny. Za to jest dużo znajomków prezesa. Tu w ciągu ostatnich dwóch miesięcy odszedł kiero magazynu, główna księhowa, dyro finansowa i tera dyro operacyjny. Myśle, że ten wasz może zabrać wszystkich brakujacych.

@On

Zapomniałem dodać że kiero magazynu dal rade prawie rok, dyro operacyjny nawet nie rok. Ciekawe ile wasz pociagnie jak się zderzy z kliką i klakierami prezesa.

@góra

piszesz o skracaniu czasów, w jakim kontekście? przytoczona wyżej została rotacja na wyższych stanowiskach a co z tymi podstawowymi się dzieje? jest to stabilny poziom od dłuższego czasu? w jaki sposób firma może sobie obecnie radzić z pewnymi brakami? występują?

@Elżbieta

Pani Ewo to my ma produkcji mamy cierpieć że nie ma ludzi do pracy tak kierownictwo robi ze ludzie się zwalniają gdzie podwyżki płac pani Ewo jak by pani stanęła na pały że skruconym czasem że nawet nie ma czasu do kibla iść to inaczej by pani pisała jak koledzy nie pomogą ważyć to się nie wyrobi człowiek i pytanie dlaczego tak mało niech stanie i sam robi to zobaczy więcej nie mogę pisać bo w pracy jestem

Góra

Chciałbym powiedzieć że wielki szacunek dla ludzi b pracują tu po 20 lat i dużej po co niektórzy już 25 i dłużej ale kiedyś było lepiej może się coś się zmieni jak będzie nowy kierownik aby

Zooro
@Góra

Szkoda tylko że nic nie robią ludzie się zwalniają i najgorsze jest to że nie dbają o starszych pracowników co mają doświadczenie i szkola nowych pracowników i targają te matrycę życzę im powodzenia do lipca chyba kadra będzie musiała sama ubrać rękawice do pracy.

@Zooro

A co się stało, że tak ludzie odchodzą? Wcześniej było inaczej?

Pracownik(niestety)

Ogólna sytuacja w tej firmie jest beznadziejna pracuje tu 5 lat a jest bardzo wręcz nagannie źle. Podejście brygadzisty do pracownika jest na totalnym poziomie 0 a nawet I niżej. Praca za 22zl brutto? Totalne dno, co miesiąc starają się zabrać pracownikowi premie 500zl(brutto) za (usunięte przez administratora) dosłownie mówiąc. Kiedyś było tysiac razy lepiej jak nie było tego kierownika i wszystkich beznadziejnych inżynierów przed których ta firma się rozpada zamiast pomagać ludziom oni doprowadzają do tego że w firmie pracownik po 20 latach się zwalnia i nie podejmowana jest z nim żadna rozmowa w celu zatrzymania. A podwyżki? Będąc szerym to 40gr brutto to mogą sobie wsadzić gdzieś bo to jest śmiech na sali żeby dostać taka podwyżkę pracując na 3 zmiany totalny śmiech na sali. NIE POLECAM PRACY TUTAJ, chyba że masz znajomości w kierownictwie i będziesz chodził codziennie do kierownika mówiąc co się dzieje na hali produkcyjnej wowczas będziesz miał wyższa stawkę(taka propozycja została mi prosto w twarz zaproponowana).

Kebson
@Pracownik(niestety)

Kiedyś było he gru I ludzie żyłi pamietam bo pracowałem wtedy teraz to dno

@Kebson

Zastanawiam się czy warto składać CV? Na czym polega to dno? Dlaczego jest gorzej niż kiedyś?

Kebson
@Nowy

Na 3 zmiany zarobisz niecałe 3000 to dużo Na te czasy I zapiernicz od gwizdka do gwizdka I upał na hali

@Kebson

Za takie warunki, które opisujesz to niby dużo? To co podajesz to netto bez premii?

Aa
@Elżbieta

Netto z premią. Dramat 3tysisce na 3 zmiany. Nic nie warte.

@Aa

A co z nadgodzinami?

PK
@Kebson

Firmy prod. w rejonie tego zakladu oferuja lepsze warunki.

PK
@Aa

Zgadza sie - taka stawka to jest dramat.

Franciszek
@PK

Od nowego roku nie ma podwyżki i nadal 3000 na rękę przy 3 zmianach? A co z dodatkami za zmianę nocną, czy za frekwencję, jak w niejednych firmach dają?

Grzegorz
@Franciszek

Jesli taka stawka to wspolczuje.

Z
@Grzegorz

Jak wyzyc za 3 tys zl na reke?

PP
@Franciszek

Stawka wejściowa to 24zl brutto dla osób bez doświadczenia. Później stawka rośnie. Jest premia za frekwencję i dodatek nocny 30%.

Zaintrygowany
@Pracownik(niestety)

Skoro tak źle to czego nie szukasz szczęścia gdzie indziej????

@Pracownik(niestety)

Stawka stawką,a konkretnych odpowiedzi nie ma . Ile na rękę z premiami i dodatki nocne . 24brutto =21 netto = 3528 za 21 dni + premia ile ? + Dodatek nocny ile ? Teraz poproszę odpowiedź

Elżbieta

możliwe, że premie są zależne jeszcze od innych czynników typu staż pracy czy coś? zastanawia mnie po prostu to, że więcej osób o nie pyta a występuje brak odzewu w tej kwestii... a obecna specyfika pracy jak może zostać oceniona? adekwatna jest co do oferowanego wynagrodzenia?

W Jaeger Polska Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko operator produkcji. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Pracuję od niedawna. Rekrutacja szybka. Praca jak praca pracować trzeba. Kasa na czas. Niestety jak wszędzie tak i tu są maruderzy. Dużo gadają a mało robią i tacy psują atmosferę. Najlepiej to im narzekanie wychodzi. Ja jestem zadowolony i polecam.

@Nowy

ciekawa jestem Twojego zdania po kolejnych miesiącach. napotkałeś podczas pracy jakiekolwiek problemy? a nawet jeśli już to jak je tu rozwiązują? jak szybka reakcja?

@Nowy

Ile zarobisz na łapkę ,jak to nie tajemnica ? Po tych premiach dodatkach itp.

Ona

Witam chciałam się dowiedzieć na jakie zarobki mogę liczyć w tej firmie na 2 zmiany jak wygląda praca i podejście do pracownika liczę na lojalne odpowiedzi. Dziękuję

@Ona

Praca jest na 3 zmiany. Stawka początkowa 24 zł brutto na godzinę plus wszystkie dodatki (nocne, premie)

Izabela

Hejka! znalazłam na stronie firmy ogłoszenie na pracownika produkcji. Piszą tam o systemie 2- i 3-zmianowym. Jak w praktyce wygląda układanie grafików i w jakich godzinach te zmiany się odbywają? Są dodatki za nocki?

Ten tamten
@Izabela

Produkcja pracuje na 3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6. Dodatek nocny to 30%

Ala
@Izabela

Nie polecam. Pieniądze nie warte pracy na 3 zmiany. Na rozmowie cud i miód a w praktyce typowo polskie warunki w niemieckiej firmie.

Elżbieta

tylko, że to było chyba pytanie a nie stwierdzenie? potwierdzi ktoś tę przytoczoną stawkę? te typowe polskie warunki co mają oznaczać, bo nie bardzo łapię, o kasę tylko chodzi czy jakieś otoczenie pracy również? jakie teraz jest?

Abw
@Elżbieta

Łatwo policzyć stawkę waży ilość godzin. 3500 na start z nockami. Praca ciężka.

@Abw

Co konkretnie determinuje tę pracę, że uznajesz ją za ciężką? Nie ma obecnie żadnych możliwości na to, żeby jakoś ją uprościć, żeby w miarę dobrze się robiło? Ile średni staż pracy może wynieść i po ile lat robią tu najstarsi pracownicy?

Zostaw merytoryczną opinię o Jaeger Polska Sp. z o.o. - Gryfino

• Jak się pracuje w Jaeger Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaeger Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaeger Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaeger Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaeger Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaeger Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Myśliwska 1
    74-100 Gryfino