Opinie o Perfect Project ( Bezpieczna Reklama ) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Perfect Project ( Bezpieczna Reklama ). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Perfect Project ( Bezpieczna Reklama ) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfect Project ( Bezpieczna Reklama ) w Poznań

Czy zdarzają się nadgodziny w Perfect Project ( Bezpieczna Reklama )?

Jasieq Nowy wpis

Firma prześwietlona i wyszło że firma krzak, fizycznie firma nigdy nie prowadziła żadnej działalności. Jedyne podjęte działania to dzwonienie do przypadkowych osób, twierdzenie że podpisana była kiedyś tam jakąś umowa i zadanie zapłaty zaległości i podpisanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Generalnie typowa piramidka. Sprawa zgłoszona na policję, pod adresem firma nie istnieje, w systemie pesel osoba nie istnieje, typowa firma krzak na słupa. Ale zapraszam kuriera do siebie jak coś, chętnie kolanko przetrącę obuchem

BYK Nowy wpis

ZAPŁACIŁEM 890,00 PRAKTYCZNIE ZA NIC. OMIJAĆ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM.

Somet

Otrzymałem fakturę od tej firmy nie wiadomo za co tytuł "usługa marketingowa" zapłaciłem 890 zł nie wiem za co i otrzymałem bezwartościowe oświadczenie ( bez podpisu daty itp.) o nie dochodzeniu roszczeń, to jakieś gigantyczne naiwniactwo. Nie pamiętam bym z tą firma zawierał jakakolwiek umowę. Dodatkowo brak kontaktu z ta firma ( brak telefonu, maila).

Damian
@Somet

Dziwna sprawa. Czy próbowałeś jeszcze w jakiś sposób to wyjaśnić? Być może miałeś w przeszłości jakieś sprawy związane z firmą Perfect Project, dlatego też została wystawiona taka faktura.

j-zadka@wp.pl Nowy wpis
@Somet

wszystko tak samo jak somet 02 03 2020 r zaplacilem 720,01 kurierowi pdp mysle ze zglosze na policje tel 606234367

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Perfect Project ( Bezpieczna Reklama )? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Acik

Zwykła zlodziejska firma, w Poznaniu wiele takich jest, dziwię się że go jeszcze nikt nie podpalił, ignorować takie telefony i grozby z ich strony, to zwykli oszusci,

Zenek

Ale to forum dla pracowników więc lepiej kierować swoje uwagi na inny adres.

Na jaki adres.

@Zenek

Wszystko się zgadza co napisali poprzednicy Lipa

@Zenek

Zenek podaj do siebie numer i adres gdzie można was znalesc jeżeli jesteś pracownikiem ,bo ja dzwonię dwa tygodnie i nawet byłem pod tym adresem w środę i cisza a miał być stały kontakt od 8-20 .Ja chcę zwrotu kasy do 3.06.2019 do godz 11 puzniej idę z tym dalej .

oszukany

banda oszustóów i naciągaczy mam nadzieje ze ktos wreszcie zrobi znimi porzadek

oszukana
@oszukany

Też zostałam oszukana, to jest BANDA!!! Zapłaciłam 499 zł, dostałam umowę i przydzielono mi opiekuna z numerem telefonu!!!!!!!!! Od kwietnia 2018r. dzwonię i telefon milczy, czy ktoś mi pomoże? podaję telefon 511245505,

zbyszek
@oszukana

witam Pania dokładnie tez zostałem (usunięte przez administratora) ,pod pozorem rzekomo usuniecie reklam na które naciagnely mnie rozne firmy, prowadze od niedawna swoja dzialalnosc gospodarcza, firmy rekamowe naciagnely mnie na reklamy na około 4000zl ta firma sama do mnie zadzwonila z propozycja usuniecia tych reklam za oplata 499zl , gwarantując mi ze już nikt nie będzie mnie nekal i dzwonil domagając się zaplaty za reklamy z których zrezygnowałem bo nie przynoszą mi rzadej korzyści w prowadzeniu firmy . Oczywiście ten sam schemat działa dzwonie do opiekuna który polecil mi ta usluge głucho oraz tel. pani która mnie namowila na ta usluge tez brak odzewu na smsy oraz kontakt, mam poważny problem suma duza oklo 4000zl zleceniodawcy się domagają zaplaty a firma której powierzylem usuniecie tych reklam tylko mnie naciagnela na dodatkowe koszta a sprawa dalej się poglebia i tkwi w martwym punktcie.Okazalo się ze nie tylko ja zostałem oszukany ale wiele osob co czytam w postach zamieszczonych w inernecie pod nazwa firmy Perfekt Projekt

marcin

Też zostałem oszukany, zapłaciłem 499 i cisza, telefonu nikt nie odbiera nikt nie pisze itd, (usunięte przez administratora)

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Perfect Project ( Bezpieczna Reklama ) o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Aki

Tak firma prowadzi szkolenia jak (usunięte przez administratora)ludzi na duże pieniądze w tym są perfekcyjni chyba stąd sie wzięła ich nazwa nie dajcie się oszukać (usunięte przez administratora)

Endi

Też zostałem (usunięte przez administratora)zaplacilem okolo 700 zl i nic ani nie ruszyło w mojej sprawie zamknięcia reklam A telefony nie odbierają ktoś ma jakieś wyjście z tej sytuacji jutro idę zgłosić sprawę do prokuratury

Aki
@Endi

Dlaczego usuwacie opinie naciagacie ludzi a potem nie odbieracie tel. (usunięte przez administratora) uważajcie na tą firme

Aneta1209

wreszcie mam spokój !!! już nie wierzyłam,że ktoś może mi pomóc ale jednak warto walczyć z tymi nieuczciwymi reklamami. Od miesiąca nie mam ani jednego telefonu i nawet odzyskałam pieniądze z 3 faktur. Dziękuję za pomoc. POLECAM

Endi
@Aneta1209

Sami sobie dajecie te opinie oszuśći

Tomasz

Wiecie może coś o ewentualnej pracy w firmie? Jakieś wskazówki mile widziane.

załamana

Moje sugestie dla Perfect Project ( Bezpieczna Reklama ): Zapłaciłam 1.200,00 zł W firmie nikt nie odbiera telefonów, nie mogę skontaktować się z przyznanym mi opiekunem. Jestem emerytką dla mnie to ogromne koszty. Co mam zrobić? Nie mam też adresu @mail! A telefony o zapłatę w dalszym ciągu dzwonią! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Traktować klienta uczciwie.

halina
@załamana

JA TEŻ OSZUKANA NIE MOŻNA SIĘ Z NINI SKONTAKTOWAĆ TRAKTOWANIE KLIENTA FATALNE JA ZAPŁACIŁAM I NIE MOGĘ DOPROSIĆ SIĘ FAKTURY I USŁUGI. POZDRAWIAM

Antoni

Od tej firmy dostałem 6 faktur od spolki związana z ta firma także 4 faktury. Obecnie sprawa zgłoszona do prokuratury.

@Antoni

Mółbyś podać nazwy tych spółek związanych z tą firmą bo też mam kilka takich faktur na reklamy we internecie ktorej nie zamawialem

Jowita
@Andrzej

Witam czy mogę prosić o kontakt na maila jovita79@wp.pl jestem w podobnej sytuacji i również mam problem z tą firmą. Dziękuję

Gormit

Uwaga na nich. Pod pozorem opieki nad firmą wysyłają kuriera za pobraniem - Tak naprawdę oferują wizytówki na niskopozycjonowanych portalach internetowych wykorzystując nieuczciwe formy sprzedaży - straszenie windykacją i stawiania w sytuacji dokonanej. OSTRZEGAM

tomaszfabrowski@gmail.com
@Gormit

(usunięte przez administratora) nic dodać nic ując zgłosiłem sprawę do W-wy Prokuratura

Oddaję sprawę tej zasr.... firmy do Prokuratury Gen. w Warszawie koniec naciągania klientów mój OJCIEC dostał f-re za którą zapłacił 450 zł kurierowi f-ra wystawiona zupełnie na inne nazwisko i w drugim koncu PL

Damian

Złodzieje, oszuści, nie dajcie sie nabrać, handluja danymi z innymi firmami reklamowymi i raz dzwonią jako reklamodawcy straszą potpisanymi umowami, a puzniej dzwonią jako likwidatorzy reklam i tak w kółko macieju. Zglaszam sprawe do sondu, i polecam każdemu kto chic raz miał do czynienia z tą firma i im podobnymi.

@Damian

jestem za !!!!!!!!!!!

Gosia

Oszuści i nic więcej tylko pięknie potrafią mówić. bezpieczni będą ci co będą się od nich trzymać z daleka

Zdzisław

ta firma to ściama sami nie widzą juz czym sie zajmowac. Najpierw wizytówki potem bezpieczna reklama. Oszuści

hal

Mnie także oszukali

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Project ( Bezpieczna Reklama ) - Poznań

Perfect Project ( Bezpieczna Reklama )
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ul. Jana Kochanowskiego 8A lok. 8
    60-845 Poznań

Perfect Project ( Bezpieczna Reklama )