Opinie o Synerga Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Synerga Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Synerga Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synerga Polska Sp. z o.o. w Łódź

Witam,bylem w tej firmie-powiedzmy na rozmowie. Jeden z właścicieli umawia sie ze mna na rozmowe,a rozmowa z drugim ktory nawet nie widzial CV. Szukaja obecnie specjalisty działu Technicznego.W tym zakładzie poki co taki nie istnieje,a specjalista ma byc raczej od wszystkiego. Nastepnie zdziwiony ze daleko mieszkam,porażka. Zrobiłem kawał drogi po nic. Nie polecam,brak szacunku dla drugiego czlowiekam,i bezmyslne narazanie innych na koszty.

Jarmarel
@Kandydat

Wysyłaj CV księgowa spoko babka na pewno się dogadacie /)

Chciałabym Aplikować na operatora maszyn produkcyjnych. może mi ktoś dać znać czy wypłaty są wypłacane na czas?ile trwa u was szkolenie nowych operatorów? Przyjmują osoby które wcześniej nie miały styczności z pracą na hali produkcyjnej? Jest dobra atmosfera? jaki stosunek maja pracownicy do nowych osób które się uczą? Boje się trochę tego początku

@Kandydat

No trochę słabo to wygląda jeśli chodzi o organizację czegokolwiek z tym cv, że go nie widział to spoty brak szacunku... Ale z tymi dojazdami to jakiś problem z jego strony jest? Przecież chyba na cv był adres zamieszkania to co on się dziwi?

@Kamila

Mysle ze chca znalesc kogos do wszystkiego za niewielkie pieniadze. A jesli chodzi o specjalistów,to raczej inteligentni ludzie,potrafiacy logicznie myslec,wiec nie beda jezdzic do pracy za 2tys.

@Kandydat

Ano to prawda, za taką stawkę to ogólnie raczej mało kto by chciał a niektórzy niestety muszą. :( Wiadomo czy do dziś warunki tutaj może jakoś na lepsze się zmieniły?

@Kamila

Tak, Kamilo, wiadomo. Warunki nie zmieniły się. Jest nawet gorzej, bo zalegają z wypłatami (!). Wraz z innymi pracownikami przygotowujemy proces zbiorowy przeciwko spółce Synerga Polska Sp. z o.o. Ze względu na dobro sprawy nie mogę ujawnić więcej szczegółów na tym etapie, ale jeśli ktoś by mnie zapytał czy to prawda, że spółka Synerga Polska Sp. z o.o. nie płaci wynagrodzeń, to bym odpowiedział: tak, to jest prawda. Synerga Polska Sp. z o.o. nie płaci wynagrodzeń i odradzam kontrahentom współpracę ze spółką Synerga Polska Sp. z o.o. oraz z powiązanymi z nią podmiotami i spółkami. Jednocześnie dodam, że Synerga Polska Sp. z o.o. jest, delikatnie mówiąc, niesolidna względem swoich partnerów handlowych - spółka Synerga Polska Sp. z o.o. po prostu nie dotrzymuje umów. Nie polecam. (English: Synerga Polska Sp. z o.o. does not honour contracts. I do not recommend it.)

@pracownik

sporo czasu minęło i po prostu jestem ciekawa czy pracownicy faktycznie podjęli się przygotowania tego całego wspomnianego procesu zborowego. Jak to dalej się potoczyło i czy znane są warunki osób aktualnie zatrudnionych?

@Kandydat

Byłem na rozmowie w tej firmie. A że miałem dość daleko do ich firmy, to powiedziałem jakie są moje oczekiwania finansowe. Więc pojechałem na rozmowie to ini się tylko dopytywali co bym zmienił w ich firmie, a potem kasa o której rozmawialiśmy że dla nich za duża. Więc jak ktoś chce zarabiać minimalną i ma zapał do pracy to mozna do nich jechać,

Jarmarel Nowy wpis
@Kandydat

Wysyłaj CV księgowa spoko babka na pewno się dogadacie /)

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko głównego księgowego. Firma oferuje umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Na jak długo dostaje się tę uop? I z czego składa się pensja? Tylko z gołej wypłaty, czy można otrzymać jakąś premię? Czytam, że możliwy jest elastyczny czas pracy. Są jakieś konkretne ramy czasowe, w które trzeba się wstrzelić? Rozwiejcie moje wątpliwości, myślę nad aplikacją. :)

ktoś ty Nowy wpis

Czegoś takiego to ja dawno nie widziałem na rozmowie kwalifikacyjnej. W jakich warunkach ludzie godzą się pracować to przechodzi moje pojecie na temat pracy i bezpieczeństwa. Pan Z jeździ BMW a w tzw magazynie jest taki (usunięte przez administratora) że nie wiadomo co jest co. Dziwny sposób na prowadzenie biznesu . Zastanawiam się, jak to przynosi zyski. Firma nawet szyldu nie ma, że jest w tym miejscu. Ja rozumiem że przeprowadzka firmy ale kawałek baneru by należało wywiesić.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Synerga Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa.
logo firmy Konstruktor
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mam doświadczenie w pracy jako Doradca Klienta. Myślicie, że firma Synerga Polska Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

kandydat

Byłem w w powyższej firmie w styczniu 2022r szukali na stanowisko Technolog/Kosztorysant, jednak spotkanie na rozmowie z włascicielami firmy rozmineło się z tym co mówi podczas rozmowy telefonicznej. Nie wiem czy kogoś przez ten rok znależli na to stanowisko. Przez ostatni rok 2022 byłem na wielu rozmowach o pracę. I teraz już wiem, że jak firmie zależy na potecjlanym pracowniku to podpisuje z nim umowę przedwstepną, na jakich warunlach i kiedy daje pracę.

Moja opinia na temat firmy Synerga Polska sp. z o.o. jest wysoce negatywna. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie oraz w powiązanych z nią spółkach. Wyzysk pracowników, brak zapłaty (!) oraz brak poszanowania pracowników, dokładnie tak, jak opisał to jeden z pracowników poniżej. Dodam jeszcze, że wszystkich obecnych i byłych pracowników poszkodowanych przez firmę Synerga Polska Sp. z o.o. zapraszam do kontaktu. Wraz z kancelarią przygotowujemy pracowniczy proces zbiorowy przeciwko spółce Synerga Polska Sp. z o.o. Mój adres to synerga@protonmail.com (synerga -małpa- protonmail.com).

Operator

(usunięte przez administratora).Wyzysk i brak poszanowania pracownika.Brak przestrzegania podstawowych zasad pracy BHP(praca latem w temp. 40 stopni). Wymuszanie pracy w soboty w trybie 3-zmianowym.Targanie pracownikiem pomiędzy różnymi stanowiskami. Praca na sprzęcie z usterkami i bez badań UDT. Duża rotacja pracowników. Kasowanie wpisów na gowork mówiących prawdę ,a psujących wizerunek :/ Szczerze odradzam.

@Operator

Bardzo proszę Pana o kontakt na adres synerga@protonmail.com (synerga -małpa- protonmail.com), pomogę Panu bezpłatnie. Wraz z kancelarią przygotowujemy pracowniczy proces zbiorowy przeciwko firmie Synerga Polska Sp. z o.o. Wszystkich obecnych i byłych pracowników poszkodowanych przez firmę Synerga Polska Sp. z o.o. zapraszam do kontaktu. A co do opinii dotyczącej firmy, to moja opinia jest wysoce negatywna. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie oraz w powiązanych z nią spółkach. Wyzysk pracowników, brak zapłaty (!) i brak poszanowania pracowników, dokładnie tak, jak Pan to opisał.

Tomtom

Niech szczerze wypowie sie ktoś kto tam aktualnie pracuje!

@Tomtom

No byłoby super. Ciekawa tylko jestem jak masz zamiar tę całą szczerość zweryfikować i przede wszystkim co byś chciał, żeby napisali? ;p

szukam opinii

Tytaj są same anonimowe, może załozycie profil na Atmoskopie?

kandydat

Byłem na rozmowie w tej firmie. A że miałem dość daleko do ich firmy, to powiedziałem jakie są moje oczekiwania finansowe. Wieć pojechałem na rozmowie to ini się tylko dopytywali co bym zmienił w ich firmie, a potem kasa o której rozmawialiśmy że dla nich za duża. Więc jak ktoś chce zarabiać minimalną i ma zapał do pracy to mozna do nich jechać,

Bogdan
@kandydat

Tylko minimalna? Może na początek a potem podwyżka? Dowiadywałeś się? Są premie żeby trochę dorobić czy tylko goła wypłata?

@Bogdan

Myśle, że firma nie wie kogo szuka. Ja jasno przed rozmową powiedziałem jakie mam oczekiwania finansowe. Doskonale także wiem, że firmy na różne koszty stać : jedna może dać: 3tys netto, druga: 5tys netto, trzecia 7tys netto, a czwarta 10tys netto. Dlatego ja szanuję czas pracodawcy a także swój cenny czas. Ale jeśli firma od pażdziernika daje ogłoszenie na to samo stanowisku, to chyba coś nie tak jest.

Rafi 83
@kandydat

Ta firma to jeden wielki bałagan. Rzucają pracownika pomiędzy zmianami jak (usunięte przez administratora) Szkoda tracić czas żeby tam jechać

Aneta
@kandydat

Aktualnie nie ma na goworku żadnej oferty pracy więc albo kogoś znaleźli albo znowu będą szukać. Napisz prosze o jakiej ofercie i stanowisku mówisz to przynajmniej nie będe tracić czasu jak je zobaczę by wysłać cv ;)

@Aneta

Od pół roku szukają na stanowisko Technolog/Kosztorysant.

Irena
@kandydat

A może trzymają taką jedną ofertę żeby dział HR miał co robić, bo tak naprawdę nie szukają nikogo? :D

WERa

Ja, polecam. dlaczego? ekipa zgrana,nowy pracownik nie zostaje sam sobie, wszystko ma wytłumaczone, są tam wieloletni pracownicy co tłumaczą i pokazują jak dana czynność ma wyglądać. Szefowie są bardzo w porządku i odzywają się jak do człowieka. Oczywiście jak ktoś coś odwali to nikt bo głowie nie będzie głaskał jest to wiadoma rzecz. Pracownicy przyjmą nowego jak do rodziny. Pozdrawiam

Bogdan
@WERa

Ale fajnie. Nie trzeba mieć doświadczenia bo i tak inni wszystko wytłumaczą i wdrożą? Mnie to cieszy. A jak z umowami? Taki nowy pracownik dostanie od razu na czas określony czy na początek śmieciówka? Żebym wiedział na co się przygotować.

Firma poszukuje magazyniera. Mkze ktoś napisać o warunkach pracy? Zmiany? Zarobki? Atmosfera?

lotnik
@123

Atmosfera dobra, nawet rodzinna. Aczkolwiek tempo pracy duże. Zmiany trzy. Pieniądze? Dla jednych ok, dla drugich mało. Zawsze może być więcej.

Franciszek
@lotnik

To może podasz jakieś kwoty? Będzie łatwiej ocenić :d

kandydat

Jestem po rozmowie o pracę. Też raczej średnie zdanie o firmie. Zmuszony byłem czekać na rozmowę z 15 minut a byłem punktualny. Rozmowa trochę odbiegała od tego co pracodawca zawarł w ogłoszeniu. Nawet przysłowiowej kawy nie zaproponowano mi na skruszenie lodów. A naprawdę w podobno wielkościowo firmach rozmowy przebiegają na dużo wyższym poziomie.

realista
@kandydat

Bracie, może poziom dostosowano do twojego?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Synerga Polska Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 28 października na Pracuj.pl.

kandydat

Atmosfera wydaje się ok. Nie doszliśmy do porozumienia kwestii wynagrodzenia. zaskoczyła mnie czystość zakładu, mój wcześniejszy zakład to brudna nora. niestety lepiej płacąca. coś za coś.

Czy pracownicy Synerga Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Szefowie nawet życzeń na święta nie składają marudząc po co komu święta skoro możnaby w tym czasie pracować ☹️

Żałosny zakład....

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej, w tej pożal się panie Boże firmie,i takiego rozpierdzielu to dawno nie widziałem/ dziura zabita dechami pomijając że ponad pół godziny czekałem na rozmowę,( typ się spóźnił), a byłem punktualnie o czasie, to jeszcze miałem takie pytania z (usunięte przez administratora) że szkoda gadać, typa interesowało wszystko tylko nie to co mam w CV, nawet nie pokazano na czym ma polegać praca, ile zmian , jakie wynagrodzenie, nic kompletnie nic Jak się typ spytał co mnie "napędza" do pracy, i odp że odp pieniądze/ wynagrodzenie, to zaczął mnie pouczać i pierd....ć morały że nie to jest w życiu najważniejsze i typ podobne bzdety....oraz gdakać o pasjach i pouczać, faceta mającego 32 lata o tym co w życiu jest ważne... wkurzony powiedziałem że dziekuje za rozmowę i po prostu wyszedłem. Ogólnie żenada...

Keimling
@Żałosny zakład....

Pracuję tutaj od wielu lat, i naprawdę cieszę się że rekrutacja przesiewa takie osoby :) A Panu, który pisze takie bzdury życzę trochę więcej luzu i optymizmu.

Marzyciel
@Żałosny zakład....

Nie liczy się to co masz w CV :( Liczą się marzenia, które napędzą Cię do tytanicznej pracy bez stękania o wynagrodzenie na wielu stanowiskach ku chwale szefostwa i ich portfeli ????

Miałem zaplanowana rozmowę rekrutacyjna, zjawiłem sie punktualnie ale osoba z która miałem sie spotkać przekazała informacje ze będzie dostępna za min. 40min. W takiej sytuacji podziękowałem. Według mnie jest to brak szacunku. Rozumiem ze można przełożyć spotkane na inna godzinę czy dzien ale można byłoby wykonać telefon nawet 15 min. przed spotkaniem i ustalić szczegóły a nie w taki sposób traktować kandydata który poświęca swój czas prywatny oraz koszty dojazdu. Wskazówka dla działu rekrutacyjnego w tej firmie, ważne jest pierwsze wrażenie-w tym przypadku nie udane. Pozdrawiam

Ginka

Świetna atmosfera w pracy, pracowałam w wielu miejscach i nawet mi się nie śniło że w pracy może być tak sympatycznie co jest największą zasługą szefów. Nawet w skrajnie stresujących sytuacjach potrafią zachować spokój i nie wyładowują swoich emocji na pracownikach.

Monster

Pracuję od listopada. Naprawdę bardzo dobra atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Synerga Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Synerga Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synerga Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synerga Polska Sp. z o.o.?

Synerga Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Kosmonautów 6 lok. 45
    93-540 Łódź
  • NIP: 7252023257 REGON: 100881457 KRS: 0000354648

Synerga Polska Sp. z o.o.