Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

rylik

A z jakich okolic jesteś hmm ?

@rylik

województwo śląskie dąbrowa górnicza

iwa89

witaj podaj jakieś namiary jak mozesz

@iwa89

podaj namiary na siebie

Jadę na 19 z poznania autem do rheda . Jak co to pisać

darek80
@rylik

witam mam pytanie... umowę podpisuje się w Sokolnikach czy wysyłają pocztą elektroniczną i się odsyła??

iwa89

chetnie się zabiorę do-rheda-wiedenbrück 18marca jeśli ktos ma wolne miejsce w aucie to proszę pisac wojeodztwo śląskie pisac iweczka89@interia.pl

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

tomek

jade 17 marca na godz 8.00 moge kogos zabrac okolic koło konin (usunięte przez administratora)

tomek
@tomek

do rhedy

Jasku

Z miłą chęcia i za dopłatą też sie z kimś zabiore do RHEDY na 17stego z woj. Podkarpackiego jasiuof@tlen.pl tel 726101009. Jadę pierwszy raz, tak że nie wiem co i jak! Kto może to prosze o pomoc i kontakt. Pozdrawiam!!!

lukasz23

witam jade na 19.03 z zachodniopomorskiego jade wlnym autem moge (usunięte przez administratora)

ania
@lukasz23

Witam, jestem zainteresowana wyjazdem na19 marca prosze puscic sygnal oddzwonie tel (usunięte przez administratora)

marcioszkaaa

ja mam wolne miejsca i chętnie zabiorę podaje meila marta_walczak1992@onet.pl. mogę zabrać z okolic Łodzi, Konina, Poznania. Kwestia dogadania

ania

jendym slowem haruwaa i zero organizacji bykam tam na 3marca i wlasnie wrocilam i 30 innych osob mielismy ponad 10km do pracy musielismy pieszo chodzic z buta a w robocie od 8-20 codziennie po 12 h .Psychika pada.. ODRADZAM

Witam jedzie ktos może 18marca chetnie się zabiorę województwo śląskie

rylik

Witam . Czy badania lekarskie trzeba zrobić przed podpisaniem umowy ?

ad

Mam pytanie odnośnie zusu i składki zdrowotnej bo przez telefon ta pani nie wytłumaczyłam mi dokładnie o co w tym chodzi. Z góry dziękuje:)

Jasku

Jedzie może ktoś z podkarpacia na 17go ?

elizabettttttt

tak. podpisywanie umów od poniedziałku do środy. będą do każdego dzwonić. trzeba zabrać ze sobą zaświadczenie o statusie bezrobotnego, dowód, badania lekarskie, świadectwa pracy i świadectwo ostatnie szkolne... zdaje sobie sprawę ale mam kombi więc myślę że spokojnie się zmieszczą 2 a nawet 3 osoby... więc ktoś chętny to pisać bo od Łodzi będę jechala A2 więc po drodze możemy zabrać :D

gosciu

ja jestem z woj warminsko mazurskiego czekam na wyjazd na razie z zeleslawic nic nie dzwonili jutrsam zadzwonie chetnie bym pojechal do ptacu tam jezeli cos wiadomo piszcie pozdrawiam

lukasz 26

witam. mam pytanie czy dostaliście już jakieś konkretne telefony w sprawie wyjazdu na 17 marca bo jak na razie jak do nich dzwonie to tylko mi mówią ze sie odezwą ale jak na razie zadnych konkretnych informcji a i do koleżanki ze szczecina ja jak bym jechał na 17 marca moge cie zabrac jade z koszalina własnym autem możesz pisać na meila lukasz23031988@wp.pl

rylik

Właśnie też jestem ciekawy na jaką odpowiedź czekają ze strony niemczech . Babka praez telefon mówiła mi że papiery wysyłają do brygadzisty . Ogólnie to mam niby wyjechać między 17 a 19 marca ale też nie jestem pewien na stówe .

bob

elizabettt powodzenia jeśli jedziecie we 2 i chcecie jeszcze zabrać 2 osoby. Chyba ze jakieś duże auto macie. Szwagier i kolega jechali 2 marca 2 samochodami. Szwagier zabrał 3 osoby i bagaże 3 osoby się już nie zmieściły. Trzeba zabrać kołdrę, poduszkę, pościel, ubrania, jedzenie (chyba ze będziesz kupować na miejscu). Ja wstepnie jestem zapisany na 17. Więc tez 16 jadę mam 2 wolne miejsca wiec pisać na maila bobekw@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)